Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!  (Αναγνώστηκε 2897 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
Απ: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 15, 2013, 02:27:39 μμ »
 Ρε παιδιά, οκ εκτός μερικών εξαιρέσεων απο κάποιες ηλίθιες που είπαν "Ανώμαλοι" για την ποδολαγνεία, το θέμα της ανωμαλίας περισσότερο απασχόλησε το γεγονός που κάποια γούσταρε να πίνει κάτρουα παρά για την ποδολαγνεία. Δυστυχώς στο Ελλαδιστάν όπως και να εχει μην περιμένετε και τόσο μεγάλη άνεση με οτιδήποτε ξεφεύγει απο το κλασσικό ιεραποστολικό σεξ, αν και όπως είπε και ο de christoff ευτυχώς για εμάς δεν είναι όλες ίδιες...

 Και ακόμα και εγώ που έχω μεγάλη τρέλα με τα γυναικεία πόδια, αν το μόνο που θα ήθελα στο σεξ ήταν να γλύφω πόδια και να τον παίζω αντί να γαμάω και λίγο μουνάκι, ανώμαλο θα με θεωρούσαν. Αλλά προσωπικά η φάση με τα πόδια μου αρέσει ή στα προκαταρκτικά ή κατά τη διάρκεια του σεξ να γίνεται και λίγο ποδοπαιχνίδι. Τις λοιπές ώρες μπορώ απλά να τα θαυμάζω, χωρίς να ξεχνώ οτι δίπλα μου έχω μια ολόκληρη γυναίκα και όχι ένα ζεύγος πόδια...
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas

Αποσυνδεδεμένος kulte

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 19, 2013, 02:56:44 πμ »
πουτανα τυχη γιατι σε μενα ελαχε αυτο το καταραμενο φετιχ ...οσοι ειστε level 3 και πανω μπορει να χετε βιωσει την πικρα..οι υπολοιποι που το θελετε σαν foreplay νομιζω υπαγεστε στους νορμαλ

Αποσυνδεδεμένος ksipoliti_stin_ammo

  • Νέος
  • *
  • xm...kai opoios antexei..
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 20
Απ: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 19, 2013, 03:47:15 πμ »
χμ...ωραίος!!!
απλά <<ksipoliti stin ammo>>

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
Απ: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 19, 2013, 01:20:21 μμ »
πουτανα τυχη γιατι σε μενα ελαχε αυτο το καταραμενο φετιχ ...οσοι ειστε level 3 και πανω μπορει να χετε βιωσει την πικρα..οι υπολοιποι που το θελετε σαν foreplay νομιζω υπαγεστε στους νορμαλ

Στους νορμάλ δεν υπάγονται κατά τη γνώμη μου μόνο όσοι για να τελειώσουν χρειάζονται απαραίτητα πόδια βοηθείας... Δηλαδή δεν ευχαριστιούνται τίποτα στο σεξ αν δεν υπάρχει παιχνίδι με πόδια, και πολλές φορές χωρίς καν να έρθουν σε κανονική σεξουαλική επαφή με την γυναίκα αφήνοντας την παραπονεμένη... Δηλαδή το να πάει κάποιος με γυναίκα και να μην τη γαμάει και να θέλει μόνο να της γλύφει τα πόδια, θα δημιουργεί πρόβλημα στην ίδια, γιατί θα θέλει και εκείνη να ολοκληρώσει. Εκτός πια και αν και η γυναίκα καβλώνει και τελειώνει μόνο όταν κάποιος παίζει με τα πόδια της, οπότε όλα καλά.

 Οπότε θεωρώ πως κανείς μας δεν μπορεί να ορίσει τι είναι νορμάλ και τι όχι, γιατί το νορμάλ υπόκειται κυρίως σε κοινωνικές συμβάσεις και όχι σε απόλυτα πραγματικές...
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Συζήτηση στο φόρουμ του Cosmopolitan σχετικά με το φετίχ μας..!
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 19, 2013, 01:42:53 μμ »
Η αυτονομημένη ποδολαγνεία, όσο και αν δεν μας αρέσει, από ένα σημείο και πέρα κουράζει τη μέση γυναίκα και φθείρει τη σχέση. Το θέμα είναι η ποδολαγνεία, όπως και όλα τα άλλα παιχνίδια, να συνδυάζονται με την ερωτική πράξη. Να τα συνδέει η γυναίκα στο μυαλό της με το "κυρίως πιάτο", που ασφαλώς είναι το πέος μας μέσα στο αιδοίο τους. Άντρα θέλουν που να τις ΓΑΜΑΕΙ παίδες.. Όλα τα άλλα είναι εντελώς συμπληρωματικά, ίσα ίσα για να νιώθουμε και εμείς πιο γεμάτοι ως προς την ικανοποίηση του ιδιαίτερης προτίμησής μας.
+1