Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Σάς έχει τύχει ποτέ  (Αναγνώστηκε 1420 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

πάνθηρας

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Σάς έχει τύχει ποτέ
« στις: Απριλίου 28, 2011, 05:42:12 μμ »
Σάς έχει τύχει ποτέ, να κοιμηθείτε με το κεφάλι σας ακουμπισμένο στα πόδια μιας φίλης σας, η οποία όμως να μην γνωρίζει το φετίχ σας; Αν ναι, πώς αντέδρασε; Πώς ήταν η φάση γενικά;

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Αηδιασμένος
  • Μηνύματα: 2974
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2572
  • -Έλαβε: 308
Απ: Σάς έχει τύχει ποτέ
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 29, 2011, 04:11:20 πμ »
Να υποθέσω ότι εννοείς φίλη και όχι σχέση. Δε μου 'χει τύχει, αλλά αν μου τύχαινε σίγουρα δεν θα κοιμόμουνα!  :lol:
Η τιμή, τιμή δεν έχει.

Αποσυνδεδεμένος gooddoggy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 310
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 83
Απ: Σάς έχει τύχει ποτέ
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 29, 2011, 06:43:39 πμ »
Μπορεί να το χαρακτηρίσις off topic αλλά μου έχει τύχει με ξαδέρφη όταν εγώ ήμουν στην τρίτη λυκείου και εκείνη στη φιλοσοφική, να διαβάζω στο σπίτι της και χωρίς να ξέρει την υποτακτική μου φύση να μου ζητήσει να γονατίσω και να τη βοηθήσω να γυρίσει τα ρεβέρ του τζιν της ενώ εκείνη στεκόταν από πάνω μου και με κοίταζε.
Τα χέρια μου έτρεμαν και είχε ανέβει όλο το αίμα μου στο κεφάλι. Φορούσε μπότες.
Ήταν το θέμα μου για μια εβδομάδα μα@ακί@ς.........  ;D
Τώρα πια το σκέφτομαι κάποιες φορές και λέω πως ή σίγουρα κάτι είχε καταλάβει (γιατί από πριν τα βλέμματά μου προς τα πόδια της γενικά δεν ήταν και τόσο αθώα), ή της άρεσε και εκεινης να με δει εκεί κάτω....

Δεν μου έχει τύχει να κοιμηθώ έτσι, ούτε με φίλη ούτε με κάποια κοπέλα μου αλλά πιστεύω δεν θα κοιμόμουν ούτε εγώ..

Αποσυνδεδεμένος takounolagnos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σάς έχει τύχει ποτέ
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 10, 2011, 02:46:15 πμ »
μου εχει τυχει...και επισης μου εχει τυχει και το αλλο να γυρναμε απο βολτα στην παραλια με τν φιλη μου(οχι γκομενα μου) και να ειναι κουρασμενη και να την ρωταω αν θελει να της κανω μασαζ στα ποδια...οταν ειπε ναι δεν τς ειπα το ΦΕΤΙΧ μου για να μην χασω αυτη την ευκαιρια...αλλα οταν το εμαθε...η αντιδραση της ητανε ¨:δεν τρεχει προβλημα μαρεσει οταν ο αντρας περιπιτε τα ποδια μου!!:¨ σπανιζουν τετοιες γυναικες!!

πάνθηρας

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Σάς έχει τύχει ποτέ
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 11, 2011, 12:53:51 μμ »
μου εχει τυχει...και επισης μου εχει τυχει και το αλλο να γυρναμε απο βολτα στην παραλια με τν φιλη μου(οχι γκομενα μου) και να ειναι κουρασμενη και να την ρωταω αν θελει να της κανω μασαζ στα ποδια...οταν ειπε ναι δεν τς ειπα το ΦΕΤΙΧ μου για να μην χασω αυτη την ευκαιρια...αλλα οταν το εμαθε...η αντιδραση της ητανε ¨:δεν τρεχει προβλημα μαρεσει οταν ο αντρας περιπιτε τα ποδια μου!!:¨ σπανιζουν τετοιες γυναικες!!
Τυχερέ, τυχερέεεεεεεεεεε!

Αποσυνδεδεμένος takounolagnos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Σάς έχει τύχει ποτέ
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 12, 2011, 03:20:31 πμ »
Τυχερέ, τυχερέεεεεεεεεεε!

ναι τυχερος μες την ατυχια μου...γαμω τις σπουδες τις για αγγλια...οταν ομως το ειπα στην πρωην μου οτι ειμαι ποδολαγνος γελαγε...μολις της ειπα την ιστορια ζηλευε!!και φυσικα...γουσταρε να της γλυφω τα δαχτυλακια τν ποδιων της...