Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)  (Αναγνώστηκε 57168 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος τρελος

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 223
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 39
  • -Έλαβε: 1
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 25, 2011, 06:19:38 πμ »
βαριεμαι να σχολιασω τα οσα ειδα παραπανω.
Μια ιστορια ειναι,τι και αν λεει οτι ειναι αληθεια πρεπει να τον πιστεψω??
πειτε ενα ευχαριστω η μην λετε τιποτα αν δεν σασ αρεσει!!!!
Σε δικαστηριο ειμαστε να αποδεικσουμε την αληθεια?? ας πιστεψει κανεις οτι θελει. οπος του  αρεσει του καθενου τελως παντον.
και ας μην ανακατεβουμε "Ελληνες" και αλλα.
Στο τελος θα λεει ο καθενας την ιστορια του και θα καταληξουμε να μιλαμε για πολιτηκα.
Ελεως.

Αποσυνδεδεμένος Adraktos

  • Κ.Α.Β.Λ.Ι. Κόμμα Αγανακτισμένων Βιοπαλαιστών Λόγω Ιδεολογίας
  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 19
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 25, 2011, 09:24:01 πμ »
Η αιμομιξία είναι ποινικό αδίκημα. Το κατάλαβες μάγκα μου; Και άσε τα Ελληνικά μου εκεί που είναι...

Έλα ρε ποινικολόγε,μπορείς να μου παραθέσεις το νόμο που το λέει αυτό???
Για να ξέρεις η αιμομιξία αποτελεί ηθικό ζήτημα και όχι ποινικό οπότε 'μάγκα μου' πρίν γίνεις ο κλασσικός ξερόλας Έλληνας που λέει φαντασιοπληξίες ρώτα πρώτα για να τεκμηριώνεις κιόλας αυτό που λές ;)


Ενταξει εχετε καταλαβει ολοι σχεδον πως η ιστορια ειναι μουφα κ καθεστε κ χαλιεστε για τον τυπα π κρινει τις ωριμοτητες,την σοβαροτητα,τα κομπλεξ μας κ υποτιμα την νοημοσυνη μας...
Κρατα τους χυμους της θειας,ευχομαι κ σε frulite αλλα ρε ψηλε ειπαμε...το ξεφτιλισες,σε πηραμε χαμπαρι κ εχεις κ την απαιτηση - θρασσος να βλεπεις μονο θετικα σχολια...κ μετα να κραζεις περι Ελληναραδων κ τα σχετικα...αν εισαι τοσο απογοητεyμενος απο την καυκασια φυλη μας τραβα σε εναν μαγο Suahilli με το αντιστοιχο GF να σ ψαλει τελετουργικα τον υμνο της αιμομπηξιας... :lol:
Δεν εχω το τρελο πατημα να μιλαω μιας κ δημοσιευω καθε Παρασκευη κ 13 διοτι αν ειναι να γραψω κατι θελω να ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ!!!
Κρατα τις αποψεις για τον χαρακτηρα τ καθενος για τον εαυτο σ κ περιορισου μονο σε σχολια π αφορουν την ιστορια σ.Τοσο τα αρνητικα κ τοσο τα θετικα...κ στο κατω κατω αν ησουν τοσο καρπερος οπως λες θα ειχες ξηγηθει το βιντεο κ θα ειχες κλεισει τα στοματα π τοσο σε ενοχλουν...αλλα οχι...ειναι πολυ πιο λογικο να θες να προκαλεις αντιδρασεις απο ολους τους readers,ετσι πιτσιφριγκο?
Τωρα γραψε απο κατω πως αδιαφορεις για τις αποψεις μ π ειναι ρηχες κ γινομαι επιφανειακος κ οτι αλλο κουλτουριαρικο θελεις...ξερεις πολυ καλα οτι η μερα μ θα συνεχιστει με τους ιδιους ρυθμους κ πολυ απλα δεν θα δωσω δεκαρα για την επομενη προσβλητικη σβουνια π θα ξεστομισεις...
Αυτα ειχα να πω...ευχομαι να ριχνεις πεοσκαμπιλα κ στην ετεροθαλη αδερφη της ξαδερφης τ κοyνιαδου της θειας σ απλα αν δεισ κ εκει αρνητικα σχολια μην αρχισεις παλι τα μα-μου-σου-του...
Θα παιζεις στο Ραδιο-Αρβυλα απο τον καινουριο χρονο για 5 συνεχομενες εκπομπες ως νουμερο 1...
Τα σεβη μ στην υπομονη π εδειξε με την αφεντοπαρταρα σ ειδικα η CuriousToe...

Εσυ πάς για νόμπελ εξυπνάδας.....
Για να δείς πόσο βλάκας είσαι μπορείς να μου δείξεις την "απαίτηση-θράσσος"; και σου απαντώ εγω ΟΧΙ γιατί πολύ απλά κλασσικέ Ελληναρά που διαβάζεις οτι προλάβεις δεν υπάρχει,αντιθέτως έκανα θερμή παράκληση να μην γίνουν ειρωνικά και σεμνότυφα σχόλια καθυστερημένε αναγνώστη :)
Κοίταξε να δείς πολύξερε βίντεο δεν ανεβάζω γιατί πολύ απλά φαίνεται το πρόσωπο της,δηλαδή αν έψαχνα κι έβρισκα ενα ερασιτεχνικό βιντεάκι και το ανέβαζα τότε θα ήμουν οκ??
Στα υπόλοιπα που έγραψες για να κάνεις εντύπωση δεν θα σου απαντήσω γιατί ξεκινάς με το πολύ ειρωνικό ύφος του παντογνώστη οπότε και θα ξοδέψω ελάχιστη φαιά ουσία για να σου πώ οτι να θέλεις να ζητήσεις ραντεβού απο την Curious κάντο μέσω ιδιωτικού μηνύματος κι οχι μέσω ανούσιων παραλληρηματικών λογυδρίων σε ενα τόπικ προσπαθώντας να πείσεις τον εαυτό σου κυρίως οτι είσαι έξυπνος,εκτός κι αν το παράδειγμα του σουαχίλι,των ράδιο αρβύλα το θεωρείς σχετικό με το θέμα,κι επίσης είναι αναγνώστες οχι readers,αλλά μάλλον ψιλά γράμματα για σένα...
Για το τέλος θα σε ευχαριστήσω που κατάλαβες οτι είμαι νούμερο 1 λυπάμαι που δεν μπορώ να ανταποδώσω με αριθμό και θα σε αφήσω σκέτο νούμερο ;)


Σε ποια μέλη αναφέρεσαι; σε αυτά που υποτιμάνε την νοημοσύνη των άλλων ή σε αυτά  που δεν δέχονται να την υποτιμάνε;
Γιατί θέλουν σώνει και καλά να εμφανίσουν και το δεύτερο σαν κόμπλεξ  :confused:

Όταν έχεις μάθει να βγάζεις κακεντρεχείς γνώμες ενω κάποιος σε παρακαλάει να μην το κάνεις αν μη τι άλλο κομπλεξικός είσαι είτε σε πονάει ο χαρακτηρισμός είτε όχι...

..μπορεις..δεν ειπε κανεις το αντιθετο...κι εκεινη μπορει...
ειναι αναγκη μεσα στο σοϊ..?
μα τι λες τωρα.. αν το παιδι σου..η κορη σου παει με τον αδερφο σου ..ολα καλα.. και μελι γαλα,αυτο σημαινει για σενα οτι περιοριζεις στο να δεις και κατι αλλο εξω απο το σοϊ ..οχι βεβαια ..οικογενεια ολοι μαζι ειμαστε ας γινουν αναμεταξυ μας...εγω τι να σου πω  :devil: στηκα!!!
κι ας κιτρινισεις και ο ιδιος και τα γραμματα που μας εβαλες για υποδειξη

ουτε θεμα σεμνοτυφιας ειναι..ουτε μαγκιας..ειναι μεχρι που παν τα ορια σου ..τα ξεπερνας? ξεπερασαν και σενα εκεινα!
σκεψου
εδω εγραψες..και θα δεις κι αυτους που τους αρεσουν..οπαδοι σε τετοια κι αυτους που δεν..

λογικεψου...οι κοινωνιες των ανθρωπων ειναι μπροστα απο καθε κοινωνια που λεγεται ζωα... τα οποια πανε ολοι με ολα ανεξελεγκτα

ε οχι εμενα δε μου αρεσε  :thumbsup1:

Lia ο καθένας έχει το δικαίωμα να πιστέυει οτι θέλει πρέπει να μάθει όμως σε αυτή τη χώρα να το λέει εκεί που πρέπει,και δεν είναι πολιτικό θέμα όπως ανέφεραν μερικοί είναι θέμα νοοτροπίας που μεγαλώνει ο καθένας...
Επίσης μην προδικάζεις πράγματα το γεγονός οτι πήδηξα την θεία μου δεν με κάνει και οπαδό της αιμομιξίας και ακόμα και να με έκανε λυπάμαι αλλά δεν θα απολογούμουν γι'αυτο σε ενα φόρουμ οπου έχω διαβάσει αυτά που δεν διαβάζονται,χαίρομαι πάντως που είσαι απο τους λίγους/ες που απάντησε με επίπεδο...


Εδώ μέσα άλλοι καταπίνουν χύσια, τρώνε κουράδες της αφέντρας τους, κάθονται και τους βασανίζουν, τους φτύνουν και το ευχαριστιούνται κι από πάνω κι εσείς τη λέτε στον Adraktos επειδή έχει τη φαντασίωση να πηδήξει τη θεία με τον ωραίο κώλο ;

Εμένα π.χ. πιο πολύ με σόκαρε όταν καθάριζε (γλείφοντας) τα χύσια του από "τη θεία που λερώθηκε". Μ'αρέσει που σοκάρεστε ... ειδικά οι κυρίες του φόρουμ, που κατά τα άλλα όμως μιλάτε για "επικοινωνία, ελευθερία και ανταλλαγή απόψεων με το σύντροφο" και σας φαίνεται και περίεργο όταν π.χ. ένα αγοράκι δε γουστάρει να δοκιμάσει το κωλοδάχτυλο ... αλλά με τη θεία σας βγήκαν όλα. Όλο αφ'υψηλού ειρωνεία, κουλτούρα και κήρυγμα είμαστε, μου φαίνεται.
Δεν είμαι τόσο παλιός στο φόρουμ, εντούτοις θυμάμαι εποχές που τα μελη δεν έβγαζαν τόσα κόμπλεξ... Γενικά μιλάω...

Εσείς οι δύο με υπερκαλύψατε παιδιά...
Ο καθένας μπαίνει για τα βίτσια του εδω μέσα οι μισοί κάνουν και πράγματα στην κανονική τους ζωή που ούτε στον εαυτό τους δεν τα λένε και μπαίνουν εδω μέσα να ξορκίσουν τους δαίμονες τους και να ηθικολογήσουν η να το παίξουν μέντιουμ γνωρίζοντας τι είναι αληθινό και τι όχι και μάλιστα το εκφράζουν με άξεστο τρόπο και πάνε να στην πούνε κιόλας επειδή δεν ανέχεσαι την ειρωνεία και το χλευασμό τους...
Moon αυτό το φόρουμ κάποτε αγορίνα και να διαφωνούσε ο άλλος μαζί σου το έκανε με ωραίο τρόπο δεν έβγαζε κόμπλεξ ούτε σε πρόσβαλε γιατί ένιωθε υποτίθεται θιγμένος απο κατι που υποτίθεται οτι υποβίβαζε την νοημοσύνη του,που δυστυχώς απ'ότι αποδεικνύεται το πνευματικό επίπεδο έπεσε εδώ τραγικά και ίσως αυτός να είναι και ο λόγος που δεν βλέπω πολλά μέλη απο τα παλιά,και ίσως αυτό θα έπρεπε να ήταν και οιωνός να μην ανεβάσω την εμπειρία μου γιατί όπως φαίνεται το Greekfoot θα θυμίζει το παλιο bou.......la κι όσοι έμπαιναν πιο παλιά ξέρουν πολύ καλά τι εννοώ....

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 25, 2011, 02:40:58 μμ »
Καθηστερημενος αναγνωστης ε?Οταν ελεγα για νουμερο 1 ενοουσα απλα νουμερο,μην κολλας στην μοναδα...χ0α0χ0αχ0α0χ0α...Ενταξει...αφου φαινεται το προσωπο της θειας ο.κ.
Νομιζα πως δεν φαινοταν αλλα ξεχασα πως εισαι ο Peter Parker...ααααααχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α...
Λοιπον ειπειδη εισαι 8χρονο τραβα διαβασε κανενα comic τωρα γτ πολυ μιλας για πιτσιρικας...Με την CuriousToe πολυ απλα ειπα τι πιστευω κ ασ ελεγξει τα pm της να δει αν της εχω στειλει εστω κ ενα...Οπως ολοι μας ετσι κ εκεινη σ εξηγησε ποσο κομπαρσος μπορει να εισαι με οτι γραφεις. ;D
Οση επαφη εχω εγω με την κοπελα αλλο τοσο εσυ εχεις με την πραγματικοτητα...Τα νομπελακια μ τα εχω παρει ανα καιρους αλλα εσυ πλεον παιρνεις της κακογουστιας κ τ δηθενισμου...Θα σε παρακαλουσα την επομενη φορα να μιλας καλυτερα σε μεγαλυτερους σου εστω κ πνευματικα...ανηλικο...!!!
Αντι να βγεις εξω να ζεισεις ρε ολοπυρακτωμα ψαχνεις επιβεβαιωση μεσα απο παπατζες π αμολας κ μετα επειδη (οπως ειναι λογικο) κανεις δεν σε πιστευει κραζεις απροκαλυπτα σχεδον ολα τα μελη τ forum...Εισαι τραγικο ατομο με 0 αξιοπρεπεια π δεν εχεις καν την στοιχειωδη ειλικρινια να πεις πως η ιστορια σου ειναι μουφα επικων προδιαγραφων κ κατοπιν αυτου να προσβαλλεις κοσμο...Τελειωμενε!!!
Αν εγραψα readers κ οχι αναγνωστες δικος μ λογαριασμος μικρε μ σκραπα π δεν χρειαζεται να νιωθεις μειονεκτικα επειδη δεν σκαμπαζεις τπτ απο Αγγλικα...κ μετα λες τις κλασσικες σ αηδιες περι Ελληναραδων κλπ κλπ κλπ...
Την ιδια καραμελα μασας,εισαι καρακομπλεξαρα κ περιπτωσαρα κ καλα θα κανεις να μιλας πιο ομορφα...
Απλα ρε παιδακι κανενας δεν σε πιστευει...κ εσυ αντι να πας να κρυφτεις στο βαθυτερο μπουντρουμι στην Βαστιλλη μας το παιζεις κ ιστοριας...Τραβα ζησε λεω εγω ''αναγνωστη'' (οπως λες) της συμφορας...
Μαθαμε τωρα να φιλοξενουμε κ No - Life ατομα σαν εσενα...
Τουλαχιστον αν θες να εισαι εδω ζητα να σ φτιαξουν οι Administrators μια στηλη ψυχολογικης υποστηριξης να κανεις κ εσυ το κομματι σ...0αχ0α0χ0α0χ0αχ...
Κλεινοντας,επειδη κ αυτα π εγραψα αποκλειεται να τα συγρατησες σαν brain-dead ατομο π εισαι,πληροφοριακα κ μονο σ λεω πως η μερα μ ηταν ιδια,το ιδιο μαγευτικη,περασα ομορφα το υπολοιπο της οσο εσυ π εισαι εντελως Fukoshima εψαχνες ενα προς ενα τα σχολια τ κοσμου για να συνεχισεις να προσπαθεις να επιβεβαιωθεις...Για αλλη μια φορα Get A Life κ σταματα να μας σκοτιζεις τους  :bigcock: μερα μεσημερι...
Αντε κ καλα ονειρα με την θεια σ...Peter Parker...χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ0αχ0α0...


P.S.Ελα περιμενω κ την επομενη βλακεια π θα ξεστομισσεις να γελασουμε ολοι μαζι...Γεια σ ρε Διασκεδαστη τ Forum...0ax0a0x0a0xa0x0a0x0a...

Αποσυνδεδεμένος CuriousToe

  • Βρωμόγατο
  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 23
  • -Έλαβε: 66
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 25, 2011, 02:46:49 μμ »
Eπειδή όλο αυτό ποσώς ενδιαφέρει όλους εμάς του υπόλοιπους,  συνεχίστε τις φιλοφρονήσεις με πμ...  ναι;  :)
Τελεια και παυλα, UnderYourFeet είσαι καυλα

Αποσυνδεδεμένος Καγκουρομαμώσαυρος

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 542
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 6
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 25, 2011, 02:53:06 μμ »
Αμάν ρε curious! Μια ζωή την ίδια βλακεία.... Άσε τα παιδιά να μαλώσουν! Να μάθουμε κι εμείς οι αδαείς πέντε πράγματα....  :lol: :lol: :lol:


Ναι! Η αιμομιξία είναι ποινικό αδίκημα! Τιμωρείται με αφαίρεση δέκα τριχών από τους όρχεις του δράστη για κάθε πενταετία ετών της θείας!

Ναι! Είναι ανήθικο να πηδάει κανείς τη θεία του! Πηδήξτε ο καθένας τη θεία του άλλου και όλοι μαζί του Τσακ, αν είστε άντρες...!

Ναι! Η ιστορία είναι αληθινοφανταστική! What's our fucking problem;
Αφού γαμάς όσο λες, πώς γίνεται να είσαι τόσο μαλάκας;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Αηδιασμένος
  • Μηνύματα: 2974
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2572
  • -Έλαβε: 308
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 25, 2011, 03:05:29 μμ »
Έλα ρε ποινικολόγε,μπορείς να μου παραθέσεις το νόμο που το λέει αυτό???
Για να ξέρεις η αιμομιξία αποτελεί ηθικό ζήτημα και όχι ποινικό οπότε 'μάγκα μου' πρίν γίνεις ο κλασσικός ξερόλας Έλληνας που λέει φαντασιοπληξίες ρώτα πρώτα για να τεκμηριώνεις κιόλας αυτό που λές ;)


Το ποιος κάνει τον έξυπνο, τον φαντασιόπληκτο και τον ξερόλα θα το διαβάσεις παρακάτω...  :whistling:

Σύμφωνα με το άρθρο 345 του Ελληνικού Ποινικού Κώδικα, "η συνουσία μεταξύ συγγενών εξ αίματος ανιούσας και κατιούσας γραμμής τιμωρείται ως προς τους ανιόντες με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών, ως προς του κατιόντες με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Μεταξύ αμφιθαλών ή ετεροθαλών αδελφών η συνουσία τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Συγγενείς κατιούσας γραμμής μπορούν να απαλλαγούν από κάθε ποινή, αν κατά το χρόνο της πράξης δεν είχαν συμπληρώσει το 17ο έτος της ηλικίας τους".
Το άρθρο 346 προβλέπει φυλάκιση μέχρι ενός έτους για ασέλγεια μεταξύ συγγενών, ενώ το άρθρο 1356 του Αστικού Κώδικα εμποδίζει το γάμο με συγγενείς εξ αίματος, σε ευθεία γραμμή απεριόριστα και σε πλάγια γραμμή ως και τον τέταρτο βαθμό, ενώ το άρθρο 1357 σε συγγενείς εξ αγχιστείας, σε ευθεία γραμμή απεριόριστα και σε πλάγια ως και τον τρίτο βαθμό.


Πηγή: http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BE%CE%AF%CE%B1

Και ως προς τα Ελληνικά μου τώρα...

Σύμπλεγμα είναι ένα σύνολο συνειρμών ή παρορμήσεων που συνδέονται ασυνείδητα από το άτομο με ένα συγκεκριμένο θέμα και επηρεάζουν τη συμπεριφορά του. Ορίζεται ως ένα είδος νεύρωσης, το οποίο αναγκάζει το άτομο σε διαφορετική από τη φυσιολογική συμπεριφορά. Ο όρος χρησιμοποιήθηκε για πρώτη φορά από τον ψυχολόγο Καρλ Γιουνγκ, μαθητή του Σίγκμουντ Φρόυντ. Χρησιμοποιείται κυρίως από την ψυχολογία βάθους. Γνωστά συμπλέγματα είναι το Οιδιπόδειο σύμπλεγμα, το σύμπλεγμα της Ηλέκτρας, το σύμπλεγμα ανωτερότητας ή κατωτερότητας. Στην καθημερινή γλώσσα χρησιμοποιείται και ο ξένος όρος κόμπλεξ.

Πηγή: http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A3%CF%8D%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CE%BC%CE%B1_%28%CE%A8%CF%85%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%29

Άντε γειά!  :wave:
Η τιμή, τιμή δεν έχει.

Αποσυνδεδεμένος ffcrazy

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 2677
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 26
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 25, 2011, 03:19:11 μμ »
καταλαβες.... αντι να του πουνε πως να καλυψει τα προσωπα απ το βιντεακι καθονται και του λενε αυτα..  :lol:

Παράθεση
επομένως θα παρακαλούσα αν κάποιος έχει να πεί κάτι θετικό και καλό να το πεί,αλλά κακόβουλες και σεμνότυφες κριτικές θα αγνοουνται πλήρως...
Ενδιαφερον... Αν πραγματικα ησουν πεπεισμενος οτι δεν εκανες κατι "κακο" η δεν θα εγραφες αυτη την προειδοποιηση η πραγματικα θα μπορουσες να αγνοησεις τις αρνητικες κριτικες.. δε θα σε αγγιζαν.. ασε που δεν μου φαινεται τοσο ως προειδοποιηση αλλα ως φοβισμενη παρακληση.. τεσπα, ενδιαφερον..

Εγω προσωπικα δε θα χα προβλημα ουτε με την ηλικια, ουτε με το αν τεχνικα ειναι "θεια" μου. Απ την αλλη θα ειχα προβλημα α) αν ειχα μεγαλωσει κοντα της και την "ενιωθα" θεια μου (οχι δλδ να την εχω δει μια φορα στη ζωη μου) περα απ το τι ειναι τεχνικα και β)αν ηταν παντρεμενη. Αν δεν ισχυαν αυτα και ημουν και γω single θα τη ξεκωλιαζα...  :thumbsup1:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 25, 2011, 03:30:39 μμ από ffcrazy »

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 25, 2011, 03:53:58 μμ »
Εγώ θα γράψω μια αληθινή ιστορία για τους χυμούς του θείου μου.

Αποσυνδεδεμένος johndel81

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 836
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 287
  • -Έλαβε: 106
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 25, 2011, 03:55:20 μμ »
"Τι έγινε ρε παιδιά? - What happened here?"

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 25, 2011, 03:55:48 μμ »
... είχε ψιλικατζίδικο στη γειτονιά και αγόραζα αναψυκτικά από κει  :p

Πάντως είναι φοβερό : πας να καυλώσεις γράφοντας μια ιστορία και μπλέκεις με το Νόμο και την ηθική. Ούτε ο Μπέος με τον Κούγια να ήταν.

Αποσυνδεδεμένος useme

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 664
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 125
  • -Έλαβε: 44
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 25, 2011, 04:14:58 μμ »

Πάντως είναι φοβερό : πας να καυλώσεις γράφοντας μια ιστορία και μπλέκεις με το Νόμο και την ηθική. Ούτε ο Μπέος με τον Κούγια να ήταν.


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaa ωραιος !!!!!!!!!
Ρε σεις ! Τους μ@λάκες μη τους στέλνετε "να πάν να γ@μηθούν" γιατί πολλαπλασιάζονται !!!!!!!!!!

use me hard and i will thank You

Αποσυνδεδεμένος Adraktos

  • Κ.Α.Β.Λ.Ι. Κόμμα Αγανακτισμένων Βιοπαλαιστών Λόγω Ιδεολογίας
  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 19
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 26, 2011, 12:33:23 πμ »
Καθηστερημενος αναγνωστης ε?Οταν ελεγα για νουμερο 1 ενοουσα απλα νουμερο,μην κολλας στην μοναδα...χ0α0χ0αχ0α0χ0α...Ενταξει...αφου φαινεται το προσωπο της θειας ο.κ.
Νομιζα πως δεν φαινοταν αλλα ξεχασα πως εισαι ο Peter Parker...ααααααχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α...
Λοιπον ειπειδη εισαι 8χρονο τραβα διαβασε κανενα comic τωρα γτ πολυ μιλας για πιτσιρικας...Με την CuriousToe πολυ απλα ειπα τι πιστευω κ ασ ελεγξει τα pm της να δει αν της εχω στειλει εστω κ ενα...Οπως ολοι μας ετσι κ εκεινη σ εξηγησε ποσο κομπαρσος μπορει να εισαι με οτι γραφεις. ;D
Οση επαφη εχω εγω με την κοπελα αλλο τοσο εσυ εχεις με την πραγματικοτητα...Τα νομπελακια μ τα εχω παρει ανα καιρους αλλα εσυ πλεον παιρνεις της κακογουστιας κ τ δηθενισμου...Θα σε παρακαλουσα την επομενη φορα να μιλας καλυτερα σε μεγαλυτερους σου εστω κ πνευματικα...ανηλικο...!!!
Αντι να βγεις εξω να ζεισεις ρε ολοπυρακτωμα ψαχνεις επιβεβαιωση μεσα απο παπατζες π αμολας κ μετα επειδη (οπως ειναι λογικο) κανεις δεν σε πιστευει κραζεις απροκαλυπτα σχεδον ολα τα μελη τ forum...Εισαι τραγικο ατομο με 0 αξιοπρεπεια π δεν εχεις καν την στοιχειωδη ειλικρινια να πεις πως η ιστορια σου ειναι μουφα επικων προδιαγραφων κ κατοπιν αυτου να προσβαλλεις κοσμο...Τελειωμενε!!!
Αν εγραψα readers κ οχι αναγνωστες δικος μ λογαριασμος μικρε μ σκραπα π δεν χρειαζεται να νιωθεις μειονεκτικα επειδη δεν σκαμπαζεις τπτ απο Αγγλικα...κ μετα λες τις κλασσικες σ αηδιες περι Ελληναραδων κλπ κλπ κλπ...
Την ιδια καραμελα μασας,εισαι καρακομπλεξαρα κ περιπτωσαρα κ καλα θα κανεις να μιλας πιο ομορφα...
Απλα ρε παιδακι κανενας δεν σε πιστευει...κ εσυ αντι να πας να κρυφτεις στο βαθυτερο μπουντρουμι στην Βαστιλλη μας το παιζεις κ ιστοριας...Τραβα ζησε λεω εγω ''αναγνωστη'' (οπως λες) της συμφορας...
Μαθαμε τωρα να φιλοξενουμε κ No - Life ατομα σαν εσενα...
Τουλαχιστον αν θες να εισαι εδω ζητα να σ φτιαξουν οι Administrators μια στηλη ψυχολογικης υποστηριξης να κανεις κ εσυ το κομματι σ...0αχ0α0χ0α0χ0αχ...
Κλεινοντας,επειδη κ αυτα π εγραψα αποκλειεται να τα συγρατησες σαν brain-dead ατομο π εισαι,πληροφοριακα κ μονο σ λεω πως η μερα μ ηταν ιδια,το ιδιο μαγευτικη,περασα ομορφα το υπολοιπο της οσο εσυ π εισαι εντελως Fukoshima εψαχνες ενα προς ενα τα σχολια τ κοσμου για να συνεχισεις να προσπαθεις να επιβεβαιωθεις...Για αλλη μια φορα Get A Life κ σταματα να μας σκοτιζεις τους  :bigcock: μερα μεσημερι...
Αντε κ καλα ονειρα με την θεια σ...Peter Parker...χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ0αχ0α0...


P.S.Ελα περιμενω κ την επομενη βλακεια π θα ξεστομισσεις να γελασουμε ολοι μαζι...Γεια σ ρε Διασκεδαστη τ Forum...0ax0a0x0a0xa0x0a0x0a...

Σκωπτικά...
1ον)αν δεν γνώριζα αγγλικά βλάκα δεν θα σου μετέφραζα την λέξη ;)
2ον)Είπα οτι θα ήθελες να έχεις σχέσεις αλλά δεν έχεις (μάθε να διαβάζεις)..
3ον)δείξε μου που ακριβώς προσβάλλω άτομα επειδή δεν με πιστέυουν όπως επίσης και πως ξέρεις οτι λέω ψέματα...
4ον)Έχεις δίκιο εγω ψάχνω επιβεβαίωση με παραλληρηματικά λογύδρια δήθεν εξυπνάδας κακομοίρη...
5ον)βρές γυναίκα ερημιτζή και το πως θα μιλάω σε κομπλεξικά ανδρείκελα σαν εσένα δεν θα μου το υποδείξεις εσυ,γύρνα λοιπόν στην σπηλιά σου κι όταν εξελιχθείς ίσως σπαταλήσω λίγη φαιά ουσία να σου δείξω πως να κρατάς το πηρούνι...


Το ποιος κάνει τον έξυπνο, τον φαντασιόπληκτο και τον ξερόλα θα το διαβάσεις παρακάτω...  :whistling:

Σύμφωνα με το άρθρο 345 του Ελληνικού Ποινικού Κώδικα, "η συνουσία μεταξύ συγγενών εξ αίματος ανιούσας και κατιούσας γραμμής τιμωρείται ως προς τους ανιόντες με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών, ως προς του κατιόντες με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Μεταξύ αμφιθαλών ή ετεροθαλών αδελφών η συνουσία τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Συγγενείς κατιούσας γραμμής μπορούν να απαλλαγούν από κάθε ποινή, αν κατά το χρόνο της πράξης δεν είχαν συμπληρώσει το 17ο έτος της ηλικίας τους".
Το άρθρο 346 προβλέπει φυλάκιση μέχρι ενός έτους για ασέλγεια μεταξύ συγγενών, ενώ το άρθρο 1356 του Αστικού Κώδικα εμποδίζει το γάμο με συγγενείς εξ αίματος, σε ευθεία γραμμή απεριόριστα και σε πλάγια γραμμή ως και τον τέταρτο βαθμό, ενώ το άρθρο 1357 σε συγγενείς εξ αγχιστείας, σε ευθεία γραμμή απεριόριστα και σε πλάγια ως και τον τρίτο βαθμό.


Πηγή: http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BE%CE%AF%CE%B1

Και ως προς τα Ελληνικά μου τώρα...

Σύμπλεγμα είναι ένα σύνολο συνειρμών ή παρορμήσεων που συνδέονται ασυνείδητα από το άτομο με ένα συγκεκριμένο θέμα και επηρεάζουν τη συμπεριφορά του. Ορίζεται ως ένα είδος νεύρωσης, το οποίο αναγκάζει το άτομο σε διαφορετική από τη φυσιολογική συμπεριφορά. Ο όρος χρησιμοποιήθηκε για πρώτη φορά από τον ψυχολόγο Καρλ Γιουνγκ, μαθητή του Σίγκμουντ Φρόυντ. Χρησιμοποιείται κυρίως από την ψυχολογία βάθους. Γνωστά συμπλέγματα είναι το Οιδιπόδειο σύμπλεγμα, το σύμπλεγμα της Ηλέκτρας, το σύμπλεγμα ανωτερότητας ή κατωτερότητας. Στην καθημερινή γλώσσα χρησιμοποιείται και ο ξένος όρος κόμπλεξ.

Πηγή: http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A3%CF%8D%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CE%BC%CE%B1_%28%CE%A8%CF%85%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%29

Άντε γειά!  :wave:

Μερικοί νόμοι υπάρχουν αλλά ξέρεις δεν εφαρμόζονται,πήγαινε στο τμήμα να με καταγγείλεις οτι πήδηξα την θεία μου κι αν δεν γελάσουνε οι αστυνομικοί μαζί σου εμένα να μου γράψεις ;)
Το δέυτερο ομολογώ δεν καταλαβαίνω ως προς τι το έβαλες...


καταλαβες.... αντι να του πουνε πως να καλυψει τα προσωπα απ το βιντεακι καθονται και του λενε αυτα..  :lol:
 Ενδιαφερον... Αν πραγματικα ησουν πεπεισμενος οτι δεν εκανες κατι "κακο" η δεν θα εγραφες αυτη την προειδοποιηση η πραγματικα θα μπορουσες να αγνοησεις τις αρνητικες κριτικες.. δε θα σε αγγιζαν.. ασε που δεν μου φαινεται τοσο ως προειδοποιηση αλλα ως φοβισμενη παρακληση.. τεσπα, ενδιαφερον..

Εγω προσωπικα δε θα χα προβλημα ουτε με την ηλικια, ουτε με το αν τεχνικα ειναι "θεια" μου. Απ την αλλη θα ειχα προβλημα α) αν ειχα μεγαλωσει κοντα της και την "ενιωθα" θεια μου (οχι δλδ να την εχω δει μια φορα στη ζωη μου) περα απ το τι ειναι τεχνικα και β)αν ηταν παντρεμενη. Αν δεν ισχυαν αυτα και ημουν και γω single θα τη ξεκωλιαζα...  :thumbsup1:

Φοβισμένη ποτέ ff αλλά απο το γράψω κάτι άλλο που θα ήταν εριστικό προτίμησα να παρακαλέσω μόνο άτομα με παρόμοιες εμπειρίες η φαντασιώσεις να μιλήσουν αλλά ταυτόχρονα δεν αφαίρεσα το δικαίωμα σε κανέναν να πεί τη γνώμη του.....
Αυτά που ήθελα να γλυτώσω είναι τα παραπάνω αλλά όπως βλέπεις μερικοί κομπλεξικοί αν δεν πούνε την μαλακία-γνώμη τους δεν αντέχουν και δυστυχώς λυπάμαι επειδή αυτό το φόρουμ δεν το γνώρισα έτσι ίσα ίσα αλλιώς το γνώρισα αλλά τελικά βλέπω οτι εκεί που έκραζα κάποτε καλυτέρεψαν και χειροτέρεψαν εδώ...

Αποσυνδεδεμένος Adraktos

  • Κ.Α.Β.Λ.Ι. Κόμμα Αγανακτισμένων Βιοπαλαιστών Λόγω Ιδεολογίας
  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 19
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 26, 2011, 12:38:31 πμ »
Κι αν μπορείς σε παρακαλώ κλείδωσε το γιατί κάτι ηλίθιοι σαν τον Vege πρήζουν μπάλες..

Αποσυνδεδεμένος ffcrazy

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 2677
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 26
Απ: Οι χυμοί της θείας.....!!!! ;)
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 26, 2011, 01:17:20 πμ »
 :threadclosed: