Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου  (Αναγνώστηκε 24028 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bip_bip

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
καλημερα παιδια.σημερα σταθεροποιηθηκε η συνδεση μου στο σπιτι και αποφασησα να γινω μελος και να μοιραστω με σας μια εμπειρια που απεκτησα πριν 2 εβδομαδες.stay tuned  :p

ολα ξεκινησαν οταν η ξαδερφη μου ( Ας την πουμε δημητρα δεν θελω να αποκαλυψω το πραγματικο της ονομα ) με πηρε εα τηλεφωνο και μου ειπε οτι θελει να ερθει στην θεσσαλονικη με το αγορι της που ειναι απο δω αλλα σπουδαζει σε αλλη πολη και μου ειπε αν μπορω να την φιλοξενισω γιατι το αγορι της θα εμενε στους γονεις του και δεν ηθελε να τους γινει βαρος ).
 βεβαια της ειπα το ναι με την πρωτη.ετοιμασα το σπιτι και την περιμενα..( στο σημειο αυτο να σας πω οτι ειχα τσεκαρει τις αντιδρασεις της στο θεμα ποδολαγνειας παρουσιαζοντας το σαν θεμα  για ενα φιλικο μου ζευγαρι ).
φτανει η ωρα που ερχεται...αφου μπενει την βοηθαω με τα πραγματα και παμε για φαγητο.
περασαμε ολη την μερα μαζι βεβαια και με το αγορι της.οταν ηρ8ε η ωρα να παμε σπιτι αποφασησα να το ρισκαρω και να δοκιμασω να της το αποκαλυψω.η ξαδερφη μου ειναι ψηλοαδυνατη με κοκκινα μαλλια μελι ματια και απιστευτα ποδια με καλοσχηματισμενα δαχτυλα ζαρομενα πατουσακια και νυχια στο χρωμα του μαυρου.
αφου φτασαμε σπιτι και καθησαμε στον καναπε εβγαλε τα παπουτσια της και εμεινε με τα καλτσακια της(συνιθιζει παντα να φοραει αθλητικα παπουτσια).καθως μιλουσαμε λοιπον με λεει :
- ξαδερφουλη μου κανεις λιγο πιο εκει να ξαπλωσω γιατι ολη μερα σημερα τρεχαμε και τα ποδαρακια μου πονανε πολυ?
-ναι καλο μου την λεω και εγω και κανω πιο διπλα
την προτεινα να την κανω μασαζ στα ποδια ωστε να νιωσει καλυτερα και για καλη μου τυχη δεχτηκε...
κατεβηκα λοιπον στο κατω μερος του καναπε αθτη εκλεισε τα ματια της γιατι ηταν και λιγο κουρασμενη και εγω εκμεταλευτηκα την κατασταση και μυρισα λιγο τα ποδια της πριν βγαλω τις καλτσεες της.η μυρωδια ηταν απιστευτη και αμεσως αρχισα να καυλωνω.
εβγαλα τις καλτσες της και αντικρισα τα ομορφα ποδαρακια της.αρχισα να τα τριβω και να νιωθω ολο και πιο πολυ την μυρωδια τους.καυλωνα ολο και πιο πολυ.τα εφερνα κοντα στην μυτη μου και τα μυριζα διακριτικα γιατι δεν ηθελα να με καταλαβει.μετα απο λιγη ωρα δεν κρατηθηκα...εβαλα το μεγαλο δαχτυλο της στο στομα μου και το πιπιλησα...
εκεινη τα εχασε τραβηχτηκε και με ειπε:

τι εκανες εκει ρε? εγω ντραπηκα
μετα απο αυτο ημουν αναγκασμενος να της πω...της ειπα πως εχω φετιχ με τα γυναικεια ποδια και οτι εδω και αρκετα χρονια ονειρευομαι τα δικα της ποδια.την παρακαλεσα να μην το πει πουθενα και επισης να με αφησει να ολοκληρωσω την φαντασιωση μου.
η απαντηση της?
-ξερεις οτι σου εχω απιστευτη αδυναμια και οτι σε λατρευω.θα σε βοηθησω αλλα μεχρι εκει μην μου ζητησεις τιποτα παραπανω.
- την λεω εγω.αυτο δηλαδη τι σημαινει?
-οτι μπορεις να κατεβεις και να ασχοληθεις με τα ποδια μου μεχρι να νυσταξω.
-την χιλιοευχαριστησα και κατεβηκα.
πηρα το ενα της ποδι στο χερι μου και αρχησα να το μυριζω να το φιλαω να το γλυφω οτι μου ερχοταν εκεινγ την στιγμη στο μυαλο το εκανα.εγλυφα 1-1 τα δαχτυλακια της και μετα ολα μαζι.το αρωμα τους με τρελαινε...εγλυφα την πατουσα της σαν τρελος την μυριζα αχ τι μυρωδια ηταν αυτη αχ...εκανα το ιδιο και στο αλλο ποδι...μετα γυρισε λιγο και αφου ειδε οτι εχω καυλωσει πολυ μου ειπε:
-θα σε αφησω να κανεις και κατι αλλο...μπορεις να τραβιξεις μαλακια κοιτοντας τα ποδια μου και ακουμποντας τα με τον πουτσο σου.....προσεχε ομως δεν θελω να τελειωσεις εγω τον εβγαλα εξω αμεσως και αρχισα να τον παιζω κοιτοντας τα ποδια της και τριβοντας τον πανω στα πατουσακια της...οταν θελησα να τελειωσω λοιπον της λεω: δεν κρατιεμαι αλλο θελω να τελειωσω πανω τους.
πριν προλαβω να ολοκληρωσω την φραση μου τα υγρα μου απλοθηκαν στις πατουσες της....
της ζητησα συγνωμη και αυτη ειπε οτι με καταλαβαινει...
πηγε στο μπανιο να τα καθαρισει και μετα ξαπλωσε.
πηγα και εγω διπλα της.και την ρωτησα.
-ξαδερφουλα θα ξαναγινει?
-δεν ξερω ομολογω μου αρεσε πολυ αυτο που εκανες αναψα αλλα δεν θελω να κανω κατι παραπανω γιατι ειμαστε ξαδερφια και εκτως αυτου εχω και αγορι.μπορω ομως αν θες οποτε ερχομαι να σε αφηνω να μου γλυφεις τα ποδια.
εγω μετα απο αυτο που ειπε καταχαρηκα.την φιλησα γλυκα και της ειπα το μονο σιγουρο ειναι οτι αυτο θα γινει.

μπορει να σας φανει λιγο μαπα η ιστορια αλλα ελπιζω με τον καιρο να γινουν πιο συναρπαστηκα πραγματα στην ζωη μου :P
ακολουθουν και αλλες ιστοριες απο το μακρινο παρελθον συντομα...
ευχαριστω πολυ για την αναγνωση. :) ( bIp_bIp )

Συνδεδεμένος lffftd

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 735
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 479
  • -Έλαβε: 21
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 06, 2010, 07:32:03 πμ »
Keep going.... :)
Never argue with an idiot. He will bring you to his level and then beat you with experience.

Αποσυνδεδεμένος spyros74

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 508
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 88
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 06, 2010, 07:53:55 πμ »
Μια χαρα συνεχ(υ)σε ετσι

Αποσυνδεδεμένος xalu

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 1
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 06, 2010, 09:52:14 πμ »
Σωστός ο παίχτης! Σε αναμονή για τη συνέχεια...

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 06, 2010, 11:42:05 πμ »
αν σου καθεται να την χυνεις.

Αποσυνδεδεμένος Onoufris

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 571
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 40
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 06, 2010, 12:34:54 μμ »
Ε πάντως αφού τόλμησες να το βάλεις στο στόμα σου το δαχτυλάκι της , θα σου έδωσε σημάδια ότι σε ψιλογουστάρει ... και αφού σου κάθεται απόλαυσε το! Μπράβο φίλε , μόνο μάπα δεν είναι η ιστορία σου.




Onoufris was here!!!

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 06, 2010, 03:43:07 μμ »
Πολύ καλή φάση!!

Αποσυνδεδεμένος slath

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 454
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 4
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 06, 2010, 04:08:41 μμ »
καλως ηεθεσ στο club των ξαδερφοπληκτών    friend. πολυ καλη ιστορια κα να θυμασαι οτι δεν πρεπει να ενθουσιαζεσε οτι ειναι να γινει θα γινει... καλη διασκεδαση!!!!!!!1


ΞΑΔΕΡΦΟΠΛΗΚΤΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΗΤΕ!!!!!!!!!!
SLave of ATHena

Αποσυνδεδεμένος mario99

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 30
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 16
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 06, 2010, 06:54:28 μμ »

ΞΑΔΕΡΦΟΠΛΗΚΤΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΗΤΕ!!!!!!!!!!

 :redface: :hardcorefuck:

Αποσυνδεδεμένος xSpyros

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Women feet lover
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 864
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 108
  • -Έλαβε: 94
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 06, 2010, 07:12:54 μμ »
ωραια ιστορια φιλαρακι!!!περιμενουμε κ αλλεσ!!!!κ φοτο αν μπορεσσεισ!!

Αποσυνδεδεμένος GEORGE4986

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 44
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 09, 2010, 08:08:11 μμ »
πραβο ρε μαγκα!!!!! μακαρι να ειχαμε και αλλοι το κουραγιο να το καναμε!!!!!
ποδολαγνεια και οχι μονο.......!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος uplifter

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 65
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 7
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 11:44:19 πμ »
Εμένα μου άρεσε πολυ η ιστορια σου και καθολου μαπα δεν ηταν. Μια τετοια φαντασιωση εχω και  εγω. Μπορει οχι τοσο εντονη αλλα εχουν καλοσχιματισμενα δαχτυλακια και καλογουστες πατουσιτσες πολλες ξαδελφες μου απο 19-28 ετων. Λες να επιδιωξω καμιά ''αυθόρμητη προσέγγιση''? 'Οταν ημουν πολυ μικρος (12-13) ειχα μυρισει τα πεδιλα σε μια απο τις μεγαλυτερες ξαδελφες μου. Απο εκει καταλαβα οτι με τραβαει το ενστικτο για τα γυναικεια πατουσακια. Με εβαλες σε σκεψεις με την ιστορια σου.

Αποσυνδεδεμένος MIKE88

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 474
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 335
  • -Έλαβε: 9
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 06, 2011, 11:50:58 πμ »
μια χαρα ιστορια περιμενουμε κιαλες

Αποσυνδεδεμένος Passenger

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 20
Απ: Η Δική Μου Αληθινή Ιστορία Με Την Ξαδέρφη Μου
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2011, 02:40:12 μμ »
Τι τις ταΐζουνε ρε μαλάκες εκεί πάνω;  :hmmm:
As our convoy melts together, we sail the flesh as the apple becomes irresistible