Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Αποφετιχοποίηση...  (Αναγνώστηκε 2124 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος brainstorm_389

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 21
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 22, 2013, 01:11:18 πμ »
Προσωπικά είχα σχέση με μια πολύ όμορφη κοπέλα 2μιση χρόνια. και πολύ όμορφη και πολύ όμορφα πόδια.
2μιση χρόνια μέναμε μαζί. κάθε βραδυ , ανεξαρτήτα πόσο κουρασμένος ήμουν κλπ.
την έγλειφα απο πάνω μέχρι κάτω και καναμε απιστευτο σεξ. ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ, εκτος τις μέρες που είχε περιοδο καθώς επίσης και έντονα παιχνίδια με τα πόδια της...

ρε φιλε στα 2μιση χρόνια δεν ενιωσα το αίσθημα του κορεσμού......

τώρα που έχουμε χωρισει δεν εχω σταματήσει να ψάχνω καλή αφέντρα ή πορνη εξπερ στην ποδολαγνεια να καλύψει τις ανάγκες μου. φήμες λενε οτι κοιταω και βουλγαρια/ρουμανια για 2-3 μέρες.....

ατιμη κοινωνια!!!

2μιση χρονια?

Εσυ υποτακτικος και η γυναικα κυριαρχικη?

Η κανονικη σχεση?

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 22, 2013, 01:44:40 μμ »
Ενδιαφέρον θέμα. Η αλήθεια είναι πως όταν έχεις σχέση που ικανοποιεί το φετίχ σου, ηρεμείς κάπως! Προσωπικά, είχα μια τέτοια σχέση για ...5 περίπου χρόνια!! Η κοπέλα δεν ήταν και καμια θεά, αλλά ήταν εμφανίσιμη και φρόντιζε τα ποδαράκια της γιατί της άρεσε η..επαφή που είχα μαζί τους!  ;) Όλο αυτό τον καιρό βέβαια δεν έπαψα να χαζεύω (και να απαθανατίζω ::)) ξένα ποδαράκια, γιατί πάντα υπάρχει κάτι διαφορετικό που μας φτιάχνει σαν ποδολάγνους! Απλώς έπρεπε να περάσουν 2 χρόνια για να νιώσω την ανάγκη πέρα από το να βλέπω, να δοκιμάσω και κάτι άλλο. Πιστεύω ότι είναι αναπόφευκτο να συμβεί. Δυστυχώς όμως, όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα... έτσι τώρα την παλεύω με περιστασιακές φάσεις, αλλά μου λείπει εκείνη η σταθερή σχέση με την οποία είχα εκτώς των άλλων και την οικειότητα για να βγάζω τα "βίτσια" μου!

Αποσυνδεδεμένος fjf

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 27, 2013, 01:31:44 πμ »
Εγω παντα κοιταζα και αλλα ποδαρακια σε σχεσεις μου και πιστευα οτι παντα ετσι θα ειναι.
Μεχρι που βρηκα τα ιδανικα για μενα ποδια.Τα τοπ απο τα τοπ που λενε για τα γουστα μου και οχι μονο σταματησα να κοιταω εξω ποδαρακια,αλλα μειωσα στο ελαχιστο και τα ποδαρακια του ιντερνετ.
Δεν με καλυπταν πλεον :lol:
Δεν γινεται να κοιταξω αλλα ή να ασχοληθω με αλλα οταν εχω τα ιδανικα για μενα να με περιμενουν στο σπιτι.Απλα αδυνατο. :-*

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 27, 2013, 09:51:53 πμ »
Ξερεις ποσο δυσκολο τελικα ειναι το ιδανικο για οποιοδηποτε.Μη περιμενεις να σου ερχεται συχνα.Ενω το εχεις,ειναι η τυχη σου ευνο'ικ'η, τι να το κανεις το αορατο ψαξιμο και την διερευνηση για το κατι καλυτερο.Προσπαθησε να το κρατησεις οσο γινεται κοντα σου. Στο κατω-κατω οι φωτογραφιες ποδιων και των πιο ξεχωριστων που υπαρχουν στο διαδικτυο δε συγκρινονται.Δεν εχεις αφη,παρα μονο την οραση να συγκρινεις αψυχα αντικειμενα.Μπορει ομως μονο να εχει κανεις και να πει πραγματι κατι τετοιο?με ολοκληρωνει.Να λειτουργει αποκλειστικα?ο εγκεφαλος με ψευδαισθησεις. Κουραζει..αναποφευκτο να μη σου γινει συνηθεια και να κανεις συγκρισεις τα ορατα με τα αορατα.Φθορα αναμφιβολα απο κατι τετοιο ομως εγκεφαλικη επερχεται με το καιρο.Γι'αυτο και η εκμεταλλευση η χρηματικη, μερικων πονηρων να πουλανε φωτογραφιες, να περιμενουν χρηματα κατα αυτο το τροπο και να υποτιμουν τη νοημοσυνη πολλων.Εχει γεμισει το διαδικτυο.Θυμαμαι μια φιλη, που μου ελεγε πως καποιος ειχε εμμονη με το ιντερνετ,μεχρι που νομιζε οτι μια ιντερνετικη παρουσια που ηθελε, ηταν απολυτως υπαρκτη.Την ηθελε μονο αυτος στο τελος, χωρις εκεινη να το ξερει.Ασθενησε και εκανε καιρο να επανελθει στη πραγματικοτητα


Αποσυνδεδεμένος Sklavos SS

  • Νέος
  • *
  • Πιστός Σκλάβος Χωρίς Taboo!!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 2
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 27, 2013, 12:44:53 μμ »
Καθε γυναικειο ποδι εχει διαφορετικο σχημα, διαφορετικη μυρωδια, διαφορετικη υφη δερματος κτλ οποτε δε γινεται να χορτασει ενας πραγματικος ποδολαγνος. Ισα ισα αμα ξερεις οτι μπορεις να εχεις μονο ενα συγκεκριμενο ζευγαρι ποδιων (πχ οταν εχεις μονιμη σχεση) τοτε ειναι που σε πιανει η μανια για ξενα ποδια

Νομίζω πως θα συμφωνήσω απόλυτα. Δύο μεγάλες σχέσεις, τη μία την έπεισα κι η άλλη θέλει τρελά παιχνίδια υποταγής και ποδολαγνείας. Αλλά παρόλο αυτά δε σταμάτησα ποτέ να ψάχνω και κάτι άλλο. Άλλα πόδια, άλλη ξεφτίλα, διαφορετικές καταστάσεις και διαφορετικές γυναίκες...
Ποδολαγνεία, παπούτσια, καλσόν, κάλτσες, τακούνια, trampling, ουρολαγνεία και και και και και και και και.............

Αποσυνδεδεμένος kulte

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 31, 2013, 02:55:46 πμ »
γενικα οταν εισαι σε σχεση και εισαι ικανοποιημενος απαυτη τη σχεση ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΣΑΙ...ΑΝ ομως επελθει ο κορεσμος σε σεξουαλικο και διαπροσωπικο επιππεδο ,μοιραια θα επιστρεψεις στην αρχικη κατασταση προ σχεσης...Δεν βλεπω πως θα μπορουσε να διαφοροποιηθει η ανθρωπινη φυση στο θεμα ποδολαγνεια γιατι καλως η κακως ειναι κομματι της σεξουαλικοτητας...Ισχυει πως αν καποιος το χει απωθυμενο και το βρει ηρεμει, παροδικα....

Αποσυνδεδεμένος kulte

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Αποφετιχοποίηση...
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 31, 2013, 02:58:37 πμ »
Ξερεις ποσο δυσκολο τελικα ειναι το ιδανικο για οποιοδηποτε.Μη περιμενεις να σου ερχεται συχνα.Ενω το εχεις,ειναι η τυχη σου ευνο'ικ'η, τι να το κανεις το αορατο ψαξιμο και την διερευνηση για το κατι καλυτερο.Προσπαθησε να το κρατησεις οσο γινεται κοντα σου. Στο κατω-κατω οι φωτογραφιες ποδιων και των πιο ξεχωριστων που υπαρχουν στο διαδικτυο δε συγκρινονται.Δεν εχεις αφη,παρα μονο την οραση να συγκρινεις αψυχα αντικειμενα.Μπορει ομως μονο να εχει κανεις και να πει πραγματι κατι τετοιο?με ολοκληρωνει.Να λειτουργει αποκλειστικα?ο εγκεφαλος με ψευδαισθησεις. Κουραζει..αναποφευκτο να μη σου γινει συνηθεια και να κανεις συγκρισεις τα ορατα με τα αορατα.Φθορα αναμφιβολα απο κατι τετοιο ομως εγκεφαλικη επερχεται με το καιρο.Γι'αυτο και η εκμεταλλευση η χρηματικη, μερικων πονηρων να πουλανε φωτογραφιες, να περιμενουν χρηματα κατα αυτο το τροπο και να υποτιμουν τη νοημοσυνη πολλων.Εχει γεμισει το διαδικτυο.Θυμαμαι μια φιλη, που μου ελεγε πως καποιος ειχε εμμονη με το ιντερνετ,μεχρι που νομιζε οτι μια ιντερνετικη παρουσια που ηθελε, ηταν απολυτως υπαρκτη.Την ηθελε μονο αυτος στο τελος, χωρις εκεινη να το ξερει.Ασθενησε και εκανε καιρο να επανελθει στη πραγματικοτητα
                                                                                                                                                                                                             ποσο δικιο εχεις.....