Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;

Ναι
Όχι

Αποστολέας Θέμα: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;  (Αναγνώστηκε 3674 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Καγκουρομαμώσαυρος

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 542
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 02:54:10 μμ »
Τώρα, αν το δούμε ως τη μοναδική διέξοδο στην ποδολαγνεία για έναν άνθρωπο, ο οποίος δεν μπορεί να το βγάλει αλλού... κατανοώ, αλλά διαφωνώ!

Μα αυτό έγραψα κι εγώ γιατρέ μου!

Κατά συνέπεια θεωρείς ότι το πραγματικό ερώτημα του νήματος είναι για τα παπούτσια της μητέρας συγκεκριμένα, απλώς επειδή αυτά είναι τα πιο πρόχειρα, διαθέσιμα, εύκολα προσβάσιμα παπούτσια και όχι επειδή είναι της μητέρας...

Αυτό θα ήταν καλό να μας το εξηγήσει ο νηματοθέτης! Αναφέρεσαι στα συγκεκριμένα, επειδή τα έχεις στο σπίτι σου ανά πάσα στιγμή ή επειδή είναι συνδεδεμένα στο μυαλό σου με το συγκεκριμένο πρόσωπο και αυτό σου βγάζει φαντασιώσεις;
Αφού γαμάς όσο λες, πώς γίνεται να είσαι τόσο μαλάκας;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 03:25:02 μμ »
αν συνδεοται με το συγκεκριμενο προσωπο ... ειναι το περιεργο της υποθεσης....
οι φαντασιωσεις πανε κι ερχονται...ποιος θα βαλει φραγμους σε οτι να΄ναι φαντασιωσεις,αλλο το ενα κι αλλο οι πραξεις.. :)
παντως δε ξερω αν απο τη μητερα προερχεται 1 φετιχ καθοριστικα..η απο συγγενικο περιβαλλον,
βλεπουμε αναφορες σε ξαδερφες α'βαθμου etc. :),σε αντικειμενα που χρησιμοποιουν,σε παπουτσια καλσον..και που προφανως ναι μεν ειναι το πρωτο προσωπο που συνδεεται το παιδι,η μητερα....και κατανοω επισης πως την ανακαλυπτει,τη περιεργαζεται απο μωρακι
και στη συνεχεια ο περιγυρος,σοϊ...κοντινο,πιο μακρινο..κατανοω πως εκει ανακαλυπτει και επεξεργαζεται και αλλα συναισθηματα .. .. παντως οφειλει να το δει και να βγει μεσα απο αυτες τις σκεψεις...δε μπορει λογικα να βλεπει απλα τα παπουτσια..1 παιδι που ερχεται κοντα σε τετοιο φετιχ..και να μη φανταζεται και παραπερα...εκει βλεπει κανεις και μεχρι που φτανουν οι αναστολες...
Πολλες περιπτωσεις κρυφες,με αιμομιξια σχεσεις καταληγουν αρρωστημενα,επισης αν παραμενει μονο στο να ερχεται οπτικα η κι απο το πως μυριζουν εχει καλως...οταν περασει τη "γραμμη" και περνουν σκεψεις περιεργες κι εφοσον εχει ενηλικιωθει κανεις...ισως θα ηταν καλο με καθε τροπο να αποφυγει ..τα παντα..δε ξερω τι βοηθεια θα΄ναι αυτη κι απο που θα τη παρει..
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 03:56:14 μμ από Lia »


Αποσυνδεδεμένος shoesniffer

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 05:52:18 μμ »
Lia και υπόλοιποι συμμετέχοντες στο θέμα αυτό.
Αντιμετώπίζοντας πολύ σοβαρά το θέμα και κρίνοντας από τον εαυτό μου έχω να πω κατ' αρχήν ότι δε μου άρεσε ποτέ να γλύφω τα παπούτσια της μητέρας μου, αντίθετα πολλές φορές τα έχω μυρίσει σε νεότερη ηλικία λόγω της "δυσοσμίας" τους που μου άρεσε από παιδί. Ποτέ δεν το είδα σαν αιμομιξία, το έκανα μόνο και μόνο γιατί λάτρευα τη γυναικεία ποδαρίλα και γιατί βρίσκονταν δίπλα μου, εύκολα προσβάσιμα. Αργότερα, με το πέρασμα των ετών, αυτό συνέβαινε με τα παπούτσια όλων των φιλενάδων μου, τις περισσότερες φορές με τη συμμετοχή τους.
Συμφωνώ απόλυτα με τον ffcrazy ότι "η σεξουαλική ικανοποίηση για τον φετιχιστή πηγάζει απ το παπούτσι ή και το πόδι που το φορούσε αλλά ανεξάρτητα απ' το άτομο στο οποίο ανήκουν. Δηλαδή φτιάχνεται με το παπούτσι επειδή είναι παπούτσι (και τη μυρωδιά του θα πρόσθετα εγώ) (φετίχ) και όχι επειδή είναι της μάνας του".  Ποτέ βέβαια δεν το είδα σαν ταπείνωση, όπως λέει παρακάτω, κάθε άλλο παρά άνθρωπος υποτακτικού χαρακτήρα είμαι,  όλη η ιστορία γινόταν για τη μυρωδιά και μόνο που λάτρευα.
Όπως λοιπόν εγώ λατρεύω τη μυρωδιά των γυναικείων παπουτσιών, ακόμη και της μητέρας μου, έτσι αντίστοιχα δέχομαι αυτούς που τους αρέσει να γλύφουν τα παπούτσια της μητέρας τους και δεν το θεωρώ κακό, φετίχ είναι κι αυτό.
Από κει και πέρα, αρρωστημένες καταστάσεις με αιμομιξίες κ.λ.π. ποτέ δεν πέρασαν από το μυαλό μου και τις απορίπτω κάθετα. Πάντα κρίνοντας επαναλαμβάνω από τι αρέσει σ' εμένα και το ποια είναι τα θέλω και τα πιστεύω μου σαν άνθρωπος.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 06:01:50 μμ από shoesniffer »

Αποσυνδεδεμένος Καγκουρομαμώσαυρος

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 542
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 06:06:14 μμ »
Συνεπώς, φίλε μου, το αντιλαμβάνεσαι ως απλώς ένα παπούτσι που έχεις την τύχη να είναι στο σπίτι και όχι ως το παπούτσι της μητέρας σου!

Δεκτό και θεμιτό...!

Αλλά...

Γιατί έγραψες τον τίτλο του νήματος έτσι, ώστε να μας μπερδέψεις και να μας βάλεις σε άλλες ατραπούς; Μήπως απλώς ήθελες να προκαλέσεις και τέτοιες σκέψεις στους αναγνώστες; Αν ναι, δεν το κατηγορώ! Απλώς το επισημαίνω! :) Συγχαρητήρια! Από μάρκετινγκ πάμε καλά...  :lol: :lol: :lol:
Αφού γαμάς όσο λες, πώς γίνεται να είσαι τόσο μαλάκας;;;;;

Αποσυνδεδεμένος shoesniffer

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 06:36:10 μμ »
Ο blaze312 έθεσε ένα ερώτημα, πολλοί συμμετείχαν  κι έτσι είπα να πάρω κι εγώ μέρος στην κουβέντα.
Καγκουρομαμώσαυρε νομίζω ότι είμαι απόλυτα σαφής, δεν χρειάζεται να εξηγήσω τίποτα κι αν δεν κατάλαβες κάτι, ξαναδιάβασε το κείμενό μου. Καμία σκέψη δεν ήθελα να προκαλέσω στους αναγνώστες, τη γνώμη μου έγραψα, η οποία φυσικά αποτελεί το προσωπικό μου πιστεύω. Αν η δημόσια  έκφραση της γνώμης του καθενός  απαγορεύεται καλό θα ήταν να το ξέρω αλλά ειρωνείες του τύπου "από μάρκετιγκ πάμε καλά" δεν τις δέχομαι.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 08:14:45 μμ από shoesniffer »

Αποσυνδεδεμένος Καγκουρομαμώσαυρος

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 542
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 06:42:25 μμ »
Μα φίλε απαντάς για λογαριασμό του νηματοθέτη, σαν να είσαι αυτός...

Κατά τ' άλλα... καμία διάθεση για παρεξήγηση!  :)
Αφού γαμάς όσο λες, πώς γίνεται να είσαι τόσο μαλάκας;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Greek_Shoelover_m

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • A good submissive is the obedient submissive...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 956
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 86
  • -Έλαβε: 11
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσια της μητέρας σου;
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 07:16:38 μμ »
Παρακαλώ θέλω να απαντήσετε σοβαρά και να δικαιολογήσετε την απάντησή σας.  :stiletto:

Εγώ δεν το βρίσκω καθόλου κακό. Άλλωστε τα παπούτσια είναι... παπούτσια. Το ότι κάποια από αυτά που έχουμε λατρέψει κάποιοι από εμάς στην παιδική/εφηβική ηλικία ήταν της μητέρας μας δεν έχει και πολύ σημασία. Αυτό έγινε επειδή δεν είχαμε πρόσβαση στα παπούτσια κάποιας άλλης Γυναίκας εκείνη την περίοδο. Προσωπικά έχω γλύψει παπούτσια και έχω αυνανιστεί κιόλας με τις σόλες παπουτσιών της μητέρας μου αρχικά και αργότερα με ξαδέρφων και (θυληκών) φίλων. Το σταμάτησα πια όταν άρχισε να μου το προσφέρει ή επιβάλλει η εκάστοτε πρώην/νυν κοπέλα/Αφέντρα, δηλ. στα 18 μου. :)
:stiletto: G_S :stiletto:

...Excel in ANYTHING... !!!

Αποσυνδεδεμένος shoesniffer

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσ
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2011, 08:11:38 μμ »
Μα φίλε απαντάς για λογαριασμό του νηματοθέτη, σαν να είσαι αυτός...

Κατά τ' άλλα... καμία διάθεση για παρεξήγηση!  :)
Το σίγουρο είναι ότι ο μοναδικός σκοπός μου ήταν να πω τη γνώμη μου και δεν απάντησα για λογαριασμό κανενός παρά μόνο για τον εαυτό μου. Κι από μένα δεν υπάρχει παρεξήγηση.
Κατά τ' άλλα με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο όσα ανέφερε ο Greek_Shoelover_m.

Αποσυνδεδεμένος gerund

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • υφυπουργος ποδολαγνικης αναπτυξης και τουρισμου
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 525
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσ
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:21:41 πμ »
Εγώ δεν το βρίσκω καθόλου κακό. Άλλωστε τα παπούτσια είναι... παπούτσια. Το ότι κάποια από αυτά που έχουμε λατρέψει κάποιοι από εμάς στην παιδική/εφηβική ηλικία ήταν της μητέρας μας δεν έχει και πολύ σημασία. Αυτό έγινε επειδή δεν είχαμε πρόσβαση στα παπούτσια κάποιας άλλης Γυναίκας εκείνη την περίοδο. Προσωπικά έχω γλύψει παπούτσια και έχω αυνανιστεί κιόλας με τις σόλες παπουτσιών της μητέρας μου αρχικά και αργότερα με ξαδέρφων και (θυληκών) φίλων. Το σταμάτησα πια όταν άρχισε να μου το προσφέρει ή επιβάλλει η εκάστοτε πρώην/νυν κοπέλα/Αφέντρα, δηλ. στα 18 μου. :)

πολυ συνηθισμένο σε εκείνες τις ηλικίες. ποιο συνηθισμενο απ'οσο μπορειτε να φανταστειτε ακομη και με εσωρουχα της μητερας, χωρίς ομως απαραιτητα να ειναι αντικειμενο ερωτισμου η ιδια μητερα. οι λογοι που προαναφερονται με βρισκουν συμφωνη, η ευκολη προσβαση δλδ.
στην ενηλικη φάση τωρα θεωρω πως δεν ειναι υγιες. δε θεωρείται αιμομιξία, αλλα δεν είναι και υγιές. εκει ο καθενας εχει την επιλογη και τη προσβαση συνηθως για να βρει αυτο που ζητάει περα απο τη μητερα. τωρα γτ δε το κανει μεγαλη κουβεντα.
mad Barbie!!!

Αποσυνδεδεμένος ktheo

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 907
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 55
  • -Έλαβε: 143
Να γελάσουμε και λίγο....


Ήταν ο Τοτός μαζί με την αδερφή του. Επειδή βαριόταν,την ρωτάει,
- "Αδερφούλα,να σου πιάσω λίγο το βυζάκι";
Εκείνη του απαντάει,
- "Τι λες ρε μαλάκα,είμαστε αδέρφια..."
Τέλος πάντων, της το πιάνει. Πιο μετά,
- "Αδερφούλα,να σου πιάσω το κωλαράκι σου;"
- "Τι λε ρε μαλάκα, ανώμαλε..."
Της το πιάνει κ αυτό. Αργότερα,
- "Ρε αδερφούλα, να σου γλείψω λίγο το μουνάκι";
- "Τι είναι αυτά που λες ρε μαλακισμένο; Αδέρφια είμαστε"!
Τελικά, της το γλείφει. Λίγο αργότερα,
- "Αδερφούλα μου, να σε πηδήξω";
- "Ρε Τοτέ γαμώτο, αδέρφια είμαστε ρε μαλάκα, αιμομυξίες θα κάνουμε";
Στο τέλος, την γαμάει.
Πιο μετά λέει η αδερφή του,
- "Τοτέ, το ξέρεις ότι γαμάς καλύτερα από τον μπαμπά";
Κ απαντάει αυτός,
- "Το ξέρω, μου το έχει πει και η μαμά"!

Αποσυνδεδεμένος toemania

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 588
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Πιστεύετε ότι είναι κακό να γλύφεις τα παπούτσ
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 12:13:47 μμ »
 Χαχαχα,επρεπε να τελειωνε το ξερω μου το εχει πει και ο μπαμπας
Η πιο πικρή απογοήτευση που νιώθεις είναι όταν προσφέρεις καλοσύνη και σου την ανταποδίδουν με την αδικία