Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Δερματινα-καλσον-μποτες  (Αναγνώστηκε 996 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος abhinda

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 4
Δερματινα-καλσον-μποτες
« στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 04:31:33 πμ »
Θελω την βοηθεια σας σε αυτο το θεμα..ενω ειμαι str8 και μου αρεσουν μονο οι γυναικες ειναι λογικο να θελω στο αυταρχικο προγραμμα να ειμαι δεμενος με μποτες καλσον και οτι αλλο δερματινο μπορει να φανταστει κανεις?
Aγαπω το bdsm και τη Γυναικεια Κυριαρχια

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Δερματινα-καλσον-μποτες
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 23, 2011, 10:32:36 πμ »
φαντάζομαι εννοείς αν είναι λογικό επειδή είσαι str8. φοβάσαι δηλαδή μήπως είναι σημάδι ομοφυλοφιλίας?

το θέμα είναι ότι σε διεγείρει σεξουαλικά, οπότε αν δε σε προσβάλλει και δεν το θεωρείς ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ προσβλητικό για τον εαυτό σου είναι οκ.
τώρα αν είναι σημάδι ή τάση ομοφυλοφιλίας εσύ ο ίδιος είπες ότι εισαι str8, οπότε αφου δε σου αρέσουν και/ή οι άντρες δεν υπάρχει λόγος να σκέφτεσαι κάτι τέτοιο. Πάντως και η ψυχολογία αυτού του είδους την παρέκκλιση ( όπως την ονομάζει) την κατατάσσει απλά σε φετιχισμό και δεν τη σχετίζει καθόλου με ομοφυλοφιλία.
 


Αποσυνδεδεμένος abhinda

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 4
Απ: Δερματινα-καλσον-μποτες
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 23, 2011, 11:29:29 πμ »
ναι εννοειται οτι μου μονο οι γυναικες...αλλα μαλλον φταει το οτι ειμαι φετιχιστης
Aγαπω το bdsm και τη Γυναικεια Κυριαρχια

Αποσυνδεδεμένος sexyfoot

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 143
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 12
  • -Έλαβε: 6
Απ: Δερματινα-καλσον-μποτες
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 23, 2011, 11:32:37 πμ »
Γιατι μπαινεις σε αυτην τη διαδικασια? Αμφισβητεις τον ιδιο σου τον εαυτο? αν δεν ξερεις εσυ ποιος ξερει?? Φυσικα ολοι περναμε φασεις στη ζωη μας και αναρωτιομαστε καποια πραγματα για τον ιδιο μας τον εαυτο.....αλλα δεν θα βρεθει απαντηση για ενα τοσο προσωπικο θεμα μεσα απο ενα φορουμ!
Θα ακουσεις πολλεεεεεες αποψεις!!!! που θα σε επηρεασουν... ειτε θα σε βοηθησουν ειτε θα σε κανουν ακομη πιο σκεπτικο για το τι εισαι και το τι θελεις!

κατα τη γνωμη μου...αν δεν σε ελκυει το αντρικο φυλο δεν πιστευω οτι εχεις λογους να ανησυχεις!

Αποσυνδεδεμένος abhinda

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 4
Απ: Δερματινα-καλσον-μποτες
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 23, 2011, 11:50:28 πμ »
πραγματικα δεν με ελκυει καθολου για αυτο ειμαι απολυτα σιγουρος απλα θελω να νιωσω πως ειναι να φορας δερματινα και καλσον,πιστευω πως ειναι μοναδικη η αισθηση
Aγαπω το bdsm και τη Γυναικεια Κυριαρχια

Αποσυνδεδεμένος sklabosgiorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2517
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 11
Απ: Δερματινα-καλσον-μποτες
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 23, 2011, 12:46:46 μμ »
οτι εχεις μεσα σου το εχεις δεν υπαρχει λογος να καθεσαι να το αναλυεις.γιαμενα δεν υπαρχει κατι στο σεχ που να μην ειναι φυσιολογικο.