Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα  (Αναγνώστηκε 6923 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nikolhs

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 49
Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« στις: Ιανουαρίου 14, 2015, 04:53:34 μμ »
(Η συγκεκριμενη ιστορια αποτελει την απολυτη φαντασιωση μου)

Παντα με ερεθιζε η υποταγη σε μια γυναικα. Ποσο μαλλον οταν αυτην η γυναικα θα ειναι βουλγαρα που με θελει μονο για σκλαβο. Η λεγομενη kifla
(kifla: Βουλγαρικη λεξη που χρησιμοποιειται για να υποδηλωσει την γυναικα μεταξυ 14-30 χρονων, που ντυνεται με οτι πιο κοντο υπαρχει, της αρεσουν τα αμαξια, τα φραγκα, η καλη ζωη, μοδα, και το ιδανικο της ειναι να της τα παρεχει αυτα ενας αντρας)

Μεσα στο club να γινεται χαμος, γυρω στις 3.30 το ξημερωμα με το που την ειδα στο απεναντι τραπεζι επαθα την πλακα μου. Μελαχρινη γαλανοματα, φορουσε ενα μαυρο φορεμα που αναδεικνυε το πλουσιο μπουστο της, μακρυ, με ενα πελωριο σκισιμο στα δεξια, κανοντας τους παντες να κοιτανε το υπεροχο μακρυ της ποδι. Τελος, 2πλοπατες 12ποντες γοβες, κανοντας 'τες να φαινονται σαν το κερασακι στην τουρτα.

Εχοντας πιει 4-5 ποτα, ημουν ετοιμος να παω να της μιλησω. Επρεπε να προσπαθησω. Αφου την χαιρετησα και γνωριστηκαμε και με τις υπολοιπες φιλες της, μπηκα στο 'ψητο' κανοντας διαφορα κοπλιμεντα για την εμφανιση της. Και εκει ηταν που επρεπε να υποψιαστω κατι. Γυρισε στην μια της την φιλη, και με ενα υπεροπτικο υφος, γελοντας της ειπε 'ο Ελληνας την εχει πατησει'. Εγω δεν εδωσα και πολυ σημασια, και συνεχισα την 'πολιορκια'. Κατα τις 5 η ωρα λοιπον, γυριζει και μου λεει 'θελεις να παμε σπιτι σου;'. Εγω προφανως γεματος χαρα απαντησα καταφατικα, και πληρωνοντας γρηγορα γρηγορα οδηγηθηκαμε σπιτι μου.

Αφου μπηκαμε στο σπιτι, γυριζει με ενα βλεμα υποταγης και μου λεει 'βαλε μου ενα ποτο γρηγορα'. Εκει θα επρεπε να υποπτευτω κατι, αλλα ημουν τοσο μαγεμενος απο το σωμα της, και ειδικα απο τα υπεροχα ποδια της, που δεν μπορουσα σε καμια περιπτωση να σκεφτω τι μου ελεγε. Δινοντας της το ποτο της, μου λεει με σοβαρη φωνη 'αν νομιζεις παλιομαλακα οτι θα γαμησεις σημερα, εισαι πολυ γελασμενος'. Την ρωτησα τι εννοουσε. 'Τυποι σαν εσενα ειναι αξιοι μονο για να με υπηρετουν. Και τωρα γονατισε μπροστα μου'. Μονο τα λογια της, με εκαναν να ανατριχιασω απο καυλα νιωθοντας την απολυτη υπογατη μπροστα της. Ο διαλογος που συνεχιστηκε ηταν ο εξης (με εμενα γονατισμενο μπροστα της, εχοντας για θεα το υπεροχο ποδι της)

-Απο 'δω και στο εξης, θα με φωναζεις Κυρια ή Θεα. Θα εισαι υποταγμενος σε εμενα, οτι θα σε διαταζω να κανεις, θα ειναι στοχος της ζωης σου. Εγω θα ειμαι η Αφεντρα σου.
-Μαλιστα Κυρια.
-Μαθαινεις γρηγορα σκλαβε. Ας δουμε ποσο καλο σκλαβακι μπορεις να γινεις στην Βουγλαρα Θεα σου. Επειδη σημερα ειμαι πολυ κουρασμενη, απαιτω αρχικα να μου καθαρισεις τα τακουνια που με τοση λαχταρα κοιτας απο πριν, οσο εγω θα παω να κανω ενα μπανιο. Προσεξε ομως, δεν θα ακουμπησεις τον πουτσο σου καθολου οσο το κανεις αυτο.
Η αληθεια ειναι οτι ο πουτσος μου ηταν ετοιμος να εκραγει μονο απο αυτα που μου ελεγε. Αλλα επρεπε να υπακουσω στην Θεα μου.Αφου τελειωσε το μπανιο της και εγω καθαρισα με ευλαβεια τα υπεροχα τακουνια της, ηρθε γυμνη μπροστα μου, κανοντας με να λιωσω απο καυλα. Πραγματικα, ημουν ετοιμος να χυσω, αλλα η προσταγη της να κατεβασω το κεφαλι κατω κοιτοντας μονο τα υπεροχα της ποδια επειδη δεν ειμαι αξιος να την κοιταω στα ματια, με εκανε να τρελαθω πιο πολυ απο καυλα. Δινοντας μου μια σφαλαρια με το υπεροχο της ποδι στο προσωπο μου ειπε 'εγω παω να κοιμηθω τωρα, τα λεμε το πρωι. Εσενα σου επιτρεπω να ερθεις και να κοιμηθεις στο πατωμα διπλα απο το κρεβατι. Και πραγματι αυτο εγινε, κοιμομουν στο πατωμα του σπιτιου μου, εχοντας μια Βουλγαρα Θεα ολογυμνη στο κρεβατι μου, να με προσταζει για το τι θα κανω.

Το επομενο πρωι, με ξυπνησε με μια σφαλιαρα απο την υπεροχη πατουσα της στο προσωπο μου, διαταζοντας με να παω να της κανω καφε. Ενω της εκανα τον καφε της, αυτη ηρθε και εκατσε στην καρεκλα της τραπεζαριας της κουζινας. Αφου της εδωσα τον καφε της, στεκομενος ορθιος περιμενοντας τις διαταγες της, αυτη μου εδωσε μια κλωτσια στα αρχιδια μου, κανοντας με να σοριαστω κατω απο τον πονο, λεγοντας μου 'ποιος νομιζεις οτι εισαι; Εισαι ο σκλαβος μου, και οταν πινω τον καφε μου, η θεση σου ειναι να εισαι το υποποδιο μου αχρηστε', βαζοντας τα ποδια της πανω στην πλατη μου.



Συνεχιζεται..........

Αποσυνδεδεμένος Cuckold_Man

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 54
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 22
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 14, 2015, 08:24:49 μμ »
Γαμώτο, γιατί μπορείς να πατήσεις μόνο μια φορά το "έχυσα"? Αφού δεν έχυσα μόνο μια φορά!

Πολύ όμορφη ιστορία! Προσωπικά, δεν με ενδιαφέρει η εθνικότητα, και ελληνίδα να ήταν το ίδιο θα καύλωνα, αλλά όπως και να'χει, υπέροχη, ανυπομονούμε για την συνέχεια!

Αποσυνδεδεμένος mfs656

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 368
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 36
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 14, 2015, 11:59:18 μμ »
 :thumbsup1:, καλά το πηγαίνεις... ;)
...μου΄γνεφε η καρδιά,πάρε μυρωδιά
το λάδι εδώ πως καίγεται,και ζήσε το ταξίδι...

Αποσυνδεδεμένος Nikolhs

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 49
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 18, 2015, 02:48:38 πμ »
Афоυ η Θεα μου ηπιε τον καφε της, ετοιμαστηκε για να φυγει λεγοντας με να τσακιστω να παω να βγαλω χρηματα απο την τραπεζα, καθως ειχε καποια πραγματα που επρεπε να γινουν. Θα ερχοταν στο σπιτι κατα τις 16.00. Και ετσι εγινε. Κατα τις 16.30 χτυπησε η πορτα, και ανοιγοντας την το προσωπο μου ελαμψε βλεποντας την. Αυτη φοροντας μαυρα τακουνια, μαυρο κολαν και ενα τοπακι, με κοιταξε θα ελεγα εκπληκτη, και πριν το καταλαβω μου εδωσε μια σφαλιαρα κανοντας με να ψιλοζαλιστω, λεγοντας μου οτι δεν θα μαθω ποτε, οτι πρεπει παντα να ειμαι γονατιστος οταν ειμαι κοντα της μεσα στο σπιτι, γιατι της ανοικω.

Αφου μπηκε μεσα και εκατσε στον καναπε, με ενημερωσε οτι ηθελε 300ευρω για να παει για ψωνια:
- Θα μου χρειαστουν 300ευρω για αρχη για να παω να ψωνησω
- Μα Θεα μου, εγω εχω για ξοδεμα συνολικα 500 ευρω τον μηνα. Πως θα περασω εγω;
- Και τι με νοιαζει ρε ηλιθιε; Τι νομιζες; Τωρα που σε βρηκα, νομιζεις οτι μπορεις να κανεις κατι; Ακομα να καταλαβεις οτι εισαι αδυναμος, και μπορω να κανω οτι θελω με εσενα; Και για να σου το αποδειξω, και να σε κανω να μην το ξαναπεις...Τελικα για τα ψωνια μου χρειαζομαι 400ευρω, αλλιως δεν προκειται να με ξαναδεις.
- Σας παρακαλω κυρια, μην μου το κανετε αυτο. Δεν μπορω να ζησω χωρις εσας.
- Δεν με εχεις εμενα αχρηστε, χωρις τις πατουσες μου δεν μπορεις να ζησεις. Εχω αδικο;
- Οχι Θεα μου, εχετε απολυτο δικαιο.
- Και τωρα δωσε μου τα χρηματα, και μεχρι να ερθω να προετοιμαστεις γιατι σου εχω μια εκπληξη.
Εγω δινοντας της τα χρηματα, λεγοντας της ευχαριστω που τα παιρνει δινοντας της και ενα φιλι στον πατο του τακουνιου της ειχα ηδη αρχισει να σκεφτομαι τι εννοουσε με την εκπληξη.

Και πραγματι, μετα απο 4 ωρες χτυπησε η πορτα, και ενω ημουν στα γονατα οπως με ειχε διαταξει η Θεα μου, ανοιξα την πορτα. Εκπληκτος, ειδα την Θεα μου μαζι με αλλες 2 βουλγαρες φιλες της. Αυτη ερχομενη μεσα τις ειπε: Ειδατε τι σας ελεγα; Θα περασουμε καλα.

- Σκλαβε, απο εδω ειναι οι φιλες μου, η Ναντια και η Ιβετ. Θα τις συμπεριφερεσαι σαν να ειναι οι Θεες σου οπως εγω, οτι πουν ειναι νομος για σενα
- Μαλιστα κυρια. Γυρνοντας προς το μερος της Θεας Ναντιας και της Θεας Ιβετ, τις ρωτησα τι θα ηθελαν απο εμενα
- Βαλε μας αρχικα ενα ποτο, ζωον.
- Μαλιστα Θεα Ναντια
Αφου τους εβαλα τα ποτα τους, με προσταξαν να παω μπροστα τους στα γονατα γιατι ειχαν κατι να μου ανακοινωσουν και οι 3.
- Τι νομιζες σκλαβε; Οτι θα μας υπηρετεις απλα οταν ερχομαστε εδω; Εφοσον εχεις μεγαλο σπιτι, σε ενημερωνουμε οτι πλεον θα μενουμε εμεις εδω, επειδη ετσι γουσταρουμε.
- Μα, εγω που θα μενω; Που θα κοιμαμαι; Το σπιτι εχει 3 κρεβατοκαμαρες.
- Και τι νομιζεις ρε ηλιθιε; Οτι μας ενδιαφερει; Εσυ προφανως και θα κοιμασαι διπλα απο το κρεβατι της καθε μιας, κανοντας μασαζ σε ολες μας στα υπεροχα ποδια μας πριν κοιμηθουμε. Τι λες για ολα αυτα;
- Σας ευχαριστω πολυ.
- Και τωρα, επειδη θελουμε να δουμε ταινια, ξερεις τι πρεπει να κανεις
Και οπως πολυ καλα μου ειχε μαθει η Θεα μου την πρωτη μερα, ειχα 3 βουλγαρες Θεες με τα γυμνα τους ποδια πανω στην πλατη μου, εχοντας με για υποποδιο τους.

Αφου τελειωσε η ταινια, με ρωτησε η Θεα Ιβετ:
- Διψασες σκλαβε
- Μαλιστα Θεα μου
- Αφου διψασες, μιας και εγω ειμαι καλη μαζι σου, σου επιτρεπω να πιεις νερο
- Σας ευχαριστω πολυ Θεα.
Ενω πηγαινα να σηκωθω για να πιω νερο επειδη κυριολεκτικα ειχα λυσσαξει, με ρωτησε
- Τι νομιζεις οτι κανεις;
- Παω να πιω νερο Θεα
- Δεν προκειται ποτε ουτε να ξαναφας, ουτε να ξαναπιεις νερο ετσι σκλαβακι. Και με μια κλωτσια στα αρχιδια με σωριασε κατω.
Εγω μεχρι να συνελθω, αυτη ηδη ειχε παει και πηρε ενα ποτυρι νερο.
- Ετσι θα πινεις νερο πλεον ζωον.
Και λεγοντας μου αυτο, ξεκινησε να ριχνει νερο στο υπεροχο ποδι της, απο τον αστραγαλο ως τα υπεροχα καλοσχηματισμενα δαχτυλα της, διαταζοντας με να βαλω στο στομα μου ολο της το ποδι, κανοντας με να λιωνω απο υδονη.

Συνεχιζεται........

Αποσυνδεδεμένος koke

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 694
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 580
  • -Έλαβε: 31
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 18, 2015, 11:31:02 πμ »
φιλε εκπληκτικη ιστορια.......συνεχισε της οσο πιο γρηγορα μπορεις......τρομερο σκηνικο να υπηρετεις Βουλγαρες :-*
Ειμαι Money slave σε κοπελες απο Θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος Nikolhs

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 49
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 29, 2015, 03:58:23 μμ »
Την επομενη μερα οταν ξυπνησα, ολες οι Θεες μου ειχαν φυγει. Το μονο που βρηκα ηταν ενα σημειωμα απο την Θεα μου που εγραφε 'το βραδυ θα βγουμε εξω. Κανονισε να εχεις λεφτα'.

Εγω για να ικανοποιησω την Θεα μου, βγηκα στα μαγαζια και αγορασα καινουρια ρουχα, γιατι δεν επρεπε να κυκλοφορω οπως κι οπως διπλα της, και περιμενα μεχρι το βραδυ. Κατα τις 11 η ωρα, χτυπησε το κουδουνι. Ανοιξα οπως μου ειχε μαθει, στα 4.
[Και επειδη τα λογια ειναι περιττα, παρακατω θα καταλαβετε γιατι δεν την περιγραφω]

- Λοιπον σκλαβε, σημερα θα βγουμε για να περασω καλα. Και για να αρχισει καλα η βραδυα, η Θεα σου επιθυμει μεχρι να φυγουμε απο το σπιτι, εσυ σαν καλος σκλαβος που εισαι, θα καθαρισεις το εσωτερικο απο τις γοβες μου. Θελω να νιωσω το σαλιο σου στις πατουσες μου οταν θα τις βαλω για να βγουμε εξω. Καταλαβες; Και αν κανεις καλη δουλεια, μπορει να κερδισεις και κατι απο την Θεα σου.
- Μαλιστα Θεα μου.
Και ενω εγλειφα το εσωτερικο απο τις γοβες της, οπου τα υπεροχα ποδια της ειχαν αφησει μια μυδωδια και λιγο ιδρωτα, με εκανε να μην μπορω να ανοιξω καν τα ματια μου απο ηδωνη. Καθολη την διαρκεια που εγω εκανα αυτο που με προσταζε η Θεα μου, αυτη πινωντας ουισκι μου ελεγε: Εγω ειμαι η Θεα σου. Εισαι υποταγμενος σε μια βουλγαρα Θεα, γλειφοντας τα τακουνια της, σκυμμενος στα 4 μεσα στο ιδιο σου το σπιτι. Δεν θελεις τιποτα αλλο. Εισαι κτημα μου!
Μετα απο περιπου 1 ωρα οπου κοντεψα να πεθανω απο ηδωνη με αυτα που ακουγα και αυτο μου μυριζα και εκανα, με προσταξε να σηκωθω καθως θα φευγαμε.

Συναντηθηκαμε εξω απο το club με τις φιλες της και 2 τυπους. Εδω να πω οτι η Θεα μου ειναι 19 χρονων, οπως και οι φιλοι/φιλες της, και εγω 22.

Αφου μπηκαμε στο κλαμπ, και παρηγγειλαν 3 μπουκαλια ουισκι τα οποια πληρωσα εγω, η Θεα μου με προσταξε να κατσω σε μια γωνια στον καναπε (ειχα κλεισει εναν γωνιακο μεγαλο καναπε) οσο αυτη θα περνουσε καλα. Κατα τις 3μιση το βραδυ, η Θεα μου ειχε πιει πολυ, ειχε κανει κεφαλι. Ενω χορευε με τις φιλες της λιγο πιο περα απο το τραπεζι μας, ηρθε ενας απο τους φιλους της και μου ειπε:
- Ρε φιλε, φαινεσαι καλο παιδι. Για αυτο θα σου δωσω μια συμβουλη. Φυγε μακρια. Αν συνεχισεις να εισαι μαζι της, δεν θα σου βγει σε καλο.
Η Θεα μου ακουσε τα λεγομενα του, και με μια κινηση του χεριου της τον σκουντηξε λεγοντας του να παρει ποδι απο κοντα μου, και με ενα νευριασμενο υφος με ρωτησε 'Μπορεις να φυγεις απο μενα;' και συνεχισε 'Φυσικα και οχι. Εισαι ο σκλαβος μου. Εισαι δικος μου. Και για να σε κανω να το καταλαβεις, ξεκινα'. Και με δυο γρηγορες κινησεις, εβγαλε τις γοβες της, ενω καλουσε τις φιλες της να ανεβουν ολες μαζι πανω στο τραπεζι να χορεψουν λεγοταντας μου:
- Οση ωρα εγω θα χορευω ξυπολυτη, εσυ θα μυριζεις τις γοβες μου που τοσο πολυ μυριζουν αυτη τι στιγμη λογω του ιδρωτα των ποδιων μου.
Και ετσι εγινε. Μεσα στο κλαμπ, εχοντας πληρωσει ολα της τα εξοδα, εγω μυριζα της γοβες της οσο αυτη χορευε πανω στο τραπεζι. Μπορω να πω οτι απο την μια πλευρα αισθανθηκα τεραστια ντροπη, απο την αλλη ημουν τοσο συνεπαρμενος απο την μυρωδια των ποδιων της, που δεν μπορουσα να σταματησω.

Και για να δωσω ενα sneak peak της Θεας μου, σας παραθετω φωτο παρακατω:




Συνεχιζεται...........
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 29, 2015, 04:09:49 μμ από Nikolhs »

Αποσυνδεδεμένος MAΡΙΟΣ

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 169
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 20
  • -Έλαβε: 9
Απ: Υποταγμενος στην Βουλγαρα Θεα
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 29, 2015, 08:05:13 μμ »
ΖΗΤΩ τα κοροίδα
τελικά κάτι ξέρουν οι υπουργοι Οικονομικών και μιλάνε για περιορισμό της σπατάλης