Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom  (Αναγνώστηκε 3259 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 11, 2012, 06:24:27 πμ »
Ενδιαφέρον όσα λες Passenger. Πιθανό να ξεπέρασε τα όριά σου η επαγγελματίας που λες (που ακόμα και εσύ ως πρωτάρης δεν τα γνώριζες) και έφτασες στο σημείο να αισθανθείς έτσι, ασχέτως που ήταν καλή στο είδος της όπως λες. Και τον Rocco Siffredi να βάλεις να γαμήσει μια παρθένα κατευθείαν από τον κώλο  χωρίς λιπαντικό και να την χύσει στη μάπα.. το όλο σεξ θα της φανεί επώδυνο και θα ξενερώσει επειδή νομίζει πως "έτσι είναι". Για να φτάσει να τα κάνει αυτά θα πρέπει να πάρει πολλά τσιμπούκια πρώτα.

Προσωπικά πάντα ξενέρωνα με τις περισσότερες επαγγελματίες Αφέντρες και μου φαίνονται σκληροπυρηνικές γι' αυτό δεν έχω δοκιμάσει καμία. Ξέρω και καταλαβαίνω πως κάποιες είναι πολύ καλές και πειρασμός αλλά δεν είναι του στυλ μου (δεν μ' αρέσουν οι πολλοί κανόνες, η πολύ ταπείνωση, το πολύ τουπέ κτλ). Απλά όλα αυτά είναι πάνω από τα δικά μου όρια χωρίς να κατακρίνω τις ίδιες και αυτούς που τις γουστάρουν.

Οι μοναδικές μου εμπειρίες με femdom είναι σε μπουρδέλα και amateur. Πάντα εξαρχής με ενδιέφερε ΠΟΙΑ θα με υποτάξει και το στυλ της (αν ήταν σε μπουρδέλο ανάλογα πως την έκοβα με το μάτι). Πολύ σημαντικό επίσης για να υπάρχει καύλα είναι να ξέρω πως και οι 2 γνωρίζουμε αυτό που γίνεται είναι ένα παιχνίδι και ο καθένας μας ξέρει τι ρόλο βαράει. Μετά το τέλος της πράξης δεν αφήνω περιθώρια για κάτι άλλο με τον τρόπο μου σε όλες, αν κάποια το μαλακίζει άλλαζω στροφή 360 μοίρες και την βάζω αμέσως κάτω :hardcorefuck:

ΥΓ περισσότερο ποδολαγνικές τάσεις έχω

Και πλέον, μου φαίνεται κυριολεκτικά ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ το πώς κάποιος θα μπορούσε να έχει τέτοιες εμπειρίες με τη σύντροφο του και κατά τα άλλα η ζωή τους να κυλά φυσιολογικά. Προσοχή! Δεν το εννοώ βάσει ηθικής ή κραταιάς νοοτροπίας "ο άντρας από πάνω" κ.ο.κ. Την ίδια απορία έχω και για BDSM lifestyle ζευγάρια όπου η γυναίκα είναι sub.

Περί bdsm lifestyle και μένα μου φαίνεται περίεργη η φάση αλλά δεν υπάρχει κάτι ομαλό και ανώμαλο πιστεύω. Ο καθένας όπως την βρίσκει.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 11, 2012, 06:52:08 πμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 11, 2012, 03:18:57 μμ »
Καταρχήν αισθάνομαι πολύ όμορφα για πρώτη φορά μετά από καιρό, στο φόρουμ, διότι διαβάζω ένα θέμα σοβαρό και μια συζήτηση πολιτισμένη και ουσιαστική.

Πριν πω οτιδήποτε άλλο, να σας αναφέρω ότι δεν είμαι φαν του "σκληρού" παιχνιδιού στο SM. Δεν έχω προσωπικές εμπειρίες με αφέντρες ή σκλάβες και η εμπειρία μου σε επαγγελματίες περιορίζεται σε 3 φορές που κάλεσα κοπέλα στο σπίτι. Πολύ παλιότερα.

@passenger
Προφανώς "δεν το έχεις". Και για κάποιον που δεν το έχει (ώστε να το ζει, να το αναπνέει 24/7 και να το ευχαριστιέται κιόλας) ίσως είναι βαρύ να συνηθίσει την ταπείνωση. Ήταν όμως απλώς ένα παιχνίδι ρόλων, το οποίο εσύ επέλεξες να παίξεις και μάλιστα για όσα λεπτά διήρκεσε το session. (Αλήθεια, πριν το ραντεβού, με την κοπέλα δεν κάνατε συζήτηση για το τι θέλεις ή μέχρι πού μπορείς να παίξεις ; Ξεκίνησε και "βουρ στον πατσά" ; )

Τώρα κανείς δεν μπορεί να στο επιβάλει ξανά, ούτε να σου πει ότι είσαι άχρηστος και ό,τι άλλο. Αυτή τη στιγμή εσύ επιλέγεις να το συσχετίζεις με την αυτοεικόνα και την αυτοεκτίμησή σου. Όπως προείπα, δεν το έχω ζήσει. Αλλά το τι θα σκεφτόμαστε εξαρτάται αποκλειστικά από μας.

Νομίζω ότι είναι άλλο θέμα το ξενέρωμα που βιώνεις επειδή ανακάλυψες ότι αυτό που φαντασιωνόσουν τόσα χρόνια δε σε καλύπτει πλέον και άλλο πράγμα το να επιμένεις να το συνδέεις με την εικόνα που έχεις για το πρόσωπό σου. Και ο συνδυασμός τους σου κάθεται βαρύτερος.

Όμως, έχε υπόψη σου ότι ο άνθρωπος αλλάζει. Το πώς, γιατί και πόσο γρήγορα είναι άλλο θέμα, που εξαρτάται από τη ζωή και τον ίδιο. Αλλά αλλάζει.

Συνεπώς οι φαντασιώσεις που π.χ. είχες στα 15-17 σου, μπορεί να σημαίνουν από ελάχιστα ως καθόλου σε αυτό που είσαι (ως άνθρωπος και σεξουαλικό ον) τώρα. Το θεωρώ πολύ φυσιολογικό και δε νομίζω ότι αυτό θα έπρεπε να σε ανησυχεί. Ίσως να σε φοβίζει ότι σου είναι λίγο άγνωστο ακόμα, καθ'ότι καινούριο, κακό όμως δεν είναι.

Και, σχετικά με το κόστος, είναι πρακτικά αδύνατο να αξιολογήσουμε αριθμητικά μια εμπειρία. Αλλά αν πλήρωσες όσο σε ένα συνηθισμένο session, η συνειδητοποίηση που έλαβες μάλλον είναι προς όφελός σου.

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 11, 2012, 05:01:12 μμ »
Καταρχήν αισθάνομαι πολύ όμορφα για πρώτη φορά μετά από καιρό, στο φόρουμ, διότι διαβάζω ένα θέμα σοβαρό και μια συζήτηση πολιτισμένη και ουσιαστική.

Πριν πω οτιδήποτε άλλο, να σας αναφέρω ότι δεν είμαι φαν του "σκληρού" παιχνιδιού στο SM. Δεν έχω προσωπικές εμπειρίες με αφέντρες ή σκλάβες και η εμπειρία μου σε επαγγελματίες περιορίζεται σε 3 φορές που κάλεσα κοπέλα στο σπίτι. Πολύ παλιότερα.

@passenger
Προφανώς "δεν το έχεις". Και για κάποιον που δεν το έχει (ώστε να το ζει, να το αναπνέει 24/7 και να το ευχαριστιέται κιόλας) ίσως είναι βαρύ να συνηθίσει την ταπείνωση. Ήταν όμως απλώς ένα παιχνίδι ρόλων, το οποίο εσύ επέλεξες να παίξεις και μάλιστα για όσα λεπτά διήρκεσε το session. (Αλήθεια, πριν το ραντεβού, με την κοπέλα δεν κάνατε συζήτηση για το τι θέλεις ή μέχρι πού μπορείς να παίξεις ; Ξεκίνησε και "βουρ στον πατσά" ; )

Τώρα κανείς δεν μπορεί να στο επιβάλει ξανά, ούτε να σου πει ότι είσαι άχρηστος και ό,τι άλλο. Αυτή τη στιγμή εσύ επιλέγεις να το συσχετίζεις με την αυτοεικόνα και την αυτοεκτίμησή σου. Όπως προείπα, δεν το έχω ζήσει. Αλλά το τι θα σκεφτόμαστε εξαρτάται αποκλειστικά από μας.

Νομίζω ότι είναι άλλο θέμα το ξενέρωμα που βιώνεις επειδή ανακάλυψες ότι αυτό που φαντασιωνόσουν τόσα χρόνια δε σε καλύπτει πλέον και άλλο πράγμα το να επιμένεις να το συνδέεις με την εικόνα που έχεις για το πρόσωπό σου. Και ο συνδυασμός τους σου κάθεται βαρύτερος.

Όμως, έχε υπόψη σου ότι ο άνθρωπος αλλάζει. Το πώς, γιατί και πόσο γρήγορα είναι άλλο θέμα, που εξαρτάται από τη ζωή και τον ίδιο. Αλλά αλλάζει.

Συνεπώς οι φαντασιώσεις που π.χ. είχες στα 15-17 σου, μπορεί να σημαίνουν από ελάχιστα ως καθόλου σε αυτό που είσαι (ως άνθρωπος και σεξουαλικό ον) τώρα. Το θεωρώ πολύ φυσιολογικό και δε νομίζω ότι αυτό θα έπρεπε να σε ανησυχεί. Ίσως να σε φοβίζει ότι σου είναι λίγο άγνωστο ακόμα, καθ'ότι καινούριο, κακό όμως δεν είναι.

Και, σχετικά με το κόστος, είναι πρακτικά αδύνατο να αξιολογήσουμε αριθμητικά μια εμπειρία. Αλλά αν πλήρωσες όσο σε ένα συνηθισμένο session, η συνειδητοποίηση που έλαβες μάλλον είναι προς όφελός σου.

εγώ πάντως πιστεύω ότι δεν του έκατσε καλά η εμπειρία..

πάντως λένε ότι δεν πρέπει να επαναλαμβάνονται οι εμπειρίες αυτές ΚΥΡΙΩΣ όταν σε κάνουν να νοιώθεις άσχημα - όπως δηλαδή περιέγραψε ο φίλος ότι ένοιωθε- και τότε πρέπει ουσιαστικά να ανησυχείς για κάτι.. νομίζω είναι σωστή γνώμη αυτή..τότε για μένα τα παιχνίδια bdsm είναι επικίνδυνα..

Αποσυνδεδεμένος fnjn

  • *GF Pervert*
  • *****
  • This is the END ....a dead END !!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6361
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 471
  • -Έλαβε: 42
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 11, 2012, 06:55:20 μμ »
εγώ πάντως πιστεύω ότι δεν του έκατσε καλά η εμπειρία..

πάντως λένε ότι δεν πρέπει να επαναλαμβάνονται οι εμπειρίες αυτές ΚΥΡΙΩΣ όταν σε κάνουν να νοιώθεις άσχημα - όπως δηλαδή περιέγραψε ο φίλος ότι ένοιωθε- και τότε πρέπει ουσιαστικά να ανησυχείς για κάτι.. νομίζω είναι σωστή γνώμη αυτή..τότε για μένα τα παιχνίδια bdsm είναι επικίνδυνα..
+ 1 στον αβγ για αυτα που λεει  :thumbsup1:
  closed do not disturb  ! ! !

Αποσυνδεδεμένος Jon_X

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Strange
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 832
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 26
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 11, 2012, 08:23:16 μμ »
Αγαπητέ Passenger, διάβασα με προσοχή το κειμενό σου. Θα ήθελα να σου τονίσω ότι κάθε άνθρωπος είναι μια μοναδική προσωπικότητα με ένα επίσης μοναδικό δυναμικό δημιουργίας και ικανοτήτων και το άθροισμα αυτό δε μπορεί να μειωθεί , να χλευαστεί από κανέναν στην πραγματική ζωή. Και όπου συμβαίνει να υφίσταται αυτή η υποτίμηση και ο χλευασμός στην πραγματική ζωή γίνεται διότι αυτός που το δέχεται δεν διεκδικεί τα δικαιωματά του για να βάλει τον άλλον στη θέση του που οφείλει και πρέπει να το κάνει..

Όσον αφορά το femdom και τις φαντασιώσεις γύρω από αυτό, αρχικά υπάρχει η συναίνεση και το όλα θέμα μοιάζει σαν ένα θεατρικό παιχνίδι όπου όταν τελειώνει τίποτα κατ'εμέ δεν συνδέεται με την πραγματικότητα. Πιστεύω ότι στη περιπτωσή σου όταν δεν άρχισε να σου αρέσει η όλη πλοκή δεν το εκδήλωσες  -όφειλες να το κάνεις γιατί σε αυτό το σημείο παύει να ισχύει η συναίνεση σου .

 Ίσως ανακαλύπτοντας ότι οι φαντασιώσεις σου με την πραγματοποιησή τους δεν σε κάλυψαν σε έκανε να αισθανθείς άσχημα, αλλά μερικές φορές αυτά που σκέφεται ο εγκέφαλος δε βγαίνουν τόσο εύκολα στην πράξη. Ίσως η συγκεκριμένη επαγγελματίας δεν ήταν η κατάλληλη για σένα να τις πραγματοποίησει. Πιστεύω ότι ίσως είσαι επηρεασμένος και από άλλους εξωτερικούς παράγοντες για να αισθάνεσαι τόσο χάλια ψυχολογικά. Και ίσως ανακάλυψες ότι αυτό δεν σου αρέσει.

Μπορεί στο μέλλον να θέλεις να το ξαναδοκιμάσεις, αλλά  πρέπει να ψάξεις και να βρεις το κατάλληλο άτομο που να υπάρχει η κατάλληλη εγκεφαλική σχέση.

Πάντως ένα είναι σίγουρο ότι δεν πρέπει να αισθάνεσαι υποτιμητικά για τον ευατό σου. 

 
"Vires acquirit eundo" -  (Virgil, Aeneid, book 4, line 175)
English adaptation: "It gains strength by going'

Αποσυνδεδεμένος Passenger

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 20
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 12, 2012, 03:20:58 μμ »
Ίσως απλά το όλο θέμα έγκειται στο πώς ανακαλύπτεις τον εαυτό σου και τη σεξουαλικότητα του. Στη θεωρία, συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, ότι το διαχωρίζεις από την υπόλοιπη ζωή σου (και την εικόνα που έχεις για τον εαυτό σου) - δε γίνεται όμως εύκολα αυτό (και εκεί πάει και η απορία μου περί 24/7 ζευγαριών αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα είπαμε).

Τώρα από κει και πέρα, ναι, προφανώς δεν ήξερα τα όρια μου (και ούτε και τώρα τα ξέρω καλά, τα ξέρω λίγο καλύτερα απλά) οπότε παρ'όλο που έγινε συζήτηση, δεν ήξερα και ακριβώς τι να της πω. Giorgare, έχεις δίκιο προφανώς και δεν το έχω. Ίσως ούτε και σε επίπεδο ρόλων δεν το έχω.

Από την άλλη, επειδή όλα ξεκινάνε από το μυαλό ως γνωστόν, ίσως το έχω πάρα πολύ με κάποια άλλη, δεν ξέρω.

Σύγχυση και μπλέξιμο, αλλά πού θα πάει...Α, παρεμπιπτόντως, επειδή μάλλον δεν το έθεσα σωστά, μη μασάτε. Μια χαρά είμαι ψυχολογικά. Ο προβληματισμός μου έγκειται στα "αρχίδια" που δείχνεις απέναντι σε μια γυναίκα ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ, όχι γενικά. π.χ. μετά από τόσο μπλαμπλαμπλα και καλά ταπείνωσης για το πουλί σου, να αρχίσεις να αναρωτιέσαι μήπως όντως την έχω μικρή ξέρω γω. Δεν εννοώ να "αυτομαστιγώνεσαι" ως άχρηστος για το παραμικρό.

Και μάλλον τώρα είμαι και καλύτερα από πριν, γιατί απομυθοποίησα κάποια πράγματα.
As our convoy melts together, we sail the flesh as the apple becomes irresistible

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 12, 2012, 03:38:27 μμ »
Ίσως απλά το όλο θέμα έγκειται στο πώς ανακαλύπτεις τον εαυτό σου και τη σεξουαλικότητα του. Στη θεωρία, συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, ότι το διαχωρίζεις από την υπόλοιπη ζωή σου (και την εικόνα που έχεις για τον εαυτό σου) - δε γίνεται όμως εύκολα αυτό (και εκεί πάει και η απορία μου περί 24/7 ζευγαριών αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα είπαμε).

Τώρα από κει και πέρα, ναι, προφανώς δεν ήξερα τα όρια μου (και ούτε και τώρα τα ξέρω καλά, τα ξέρω λίγο καλύτερα απλά) οπότε παρ'όλο που έγινε συζήτηση, δεν ήξερα και ακριβώς τι να της πω. Giorgare, έχεις δίκιο προφανώς και δεν το έχω. Ίσως ούτε και σε επίπεδο ρόλων δεν το έχω.

Από την άλλη, επειδή όλα ξεκινάνε από το μυαλό ως γνωστόν, ίσως το έχω πάρα πολύ με κάποια άλλη, δεν ξέρω.

Σύγχυση και μπλέξιμο, αλλά πού θα πάει...Α, παρεμπιπτόντως, επειδή μάλλον δεν το έθεσα σωστά, μη μασάτε. Μια χαρά είμαι ψυχολογικά. Ο προβληματισμός μου έγκειται στα "αρχίδια" που δείχνεις απέναντι σε μια γυναίκα ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ, όχι γενικά. π.χ. μετά από τόσο μπλαμπλαμπλα και καλά ταπείνωσης για το πουλί σου, να αρχίσεις να αναρωτιέσαι μήπως όντως την έχω μικρή ξέρω γω. Δεν εννοώ να "αυτομαστιγώνεσαι" ως άχρηστος για το παραμικρό.

Και μάλλον τώρα είμαι και καλύτερα από πριν, γιατί απομυθοποίησα κάποια πράγματα.

ενα session με μια αλλη επαγγελματια πιστευεις θα σε εκανε να νιωσεις πιο ανετα?...πιο ''εσυ'' ας πουμε? :thinking:
νταξ η αφεντρα για να σε ταπεινωσει για το πουλι σου θα πει τα δικα της..αλλα αν εσυ ξερεις  και το βλεπεις οτι εχεις μπανανα τσικιτα ζηλευτη σημαινει οτι ειναι αληθεια? εξαλλου ολα ειναι μεσα στο ρολο...ρολο που καλεισαι να παιξεις και συ μαζι συμβαδιζοντας με την αφεντρα...ειπες να το ζησεις και το ζησες...οκ...αν δεν εκατσε τοσο πολυ οσο το περιμενες παλι οκ...αποκομμισες αλλα πραγματα...ισως τωρα να ειναι πιο ευκολο αν το ξαναποφασισεις  με επαγγελματια να εισαι πιο συγκεκριμμενος...εχεις μια καλυτερη αντιληψη πως πανε τα πραγματα...βοηθητικο θα φανει πιστευω...

Αποσυνδεδεμένος Seirios_79

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • https://www.facebook.com/RopeStudies
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 644
    • Προφίλ
    • http://chrisshaghal.wix.com/ropestudies
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 30
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 26, 2012, 04:06:29 μμ »
Θα φανώ γραφικός, ίσως και εκτός θέματος....
αλλα ο μεγάλος ΤΖΙΜΑΚΟΣ τα έχει πει εδώ και χρόνια

ΓΑΜΑΤΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕΕΕ

Αποσυνδεδεμένος mindgames

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 08, 2012, 05:39:41 μμ »
Η εξομολογηση του passenger νομιζω αγγιξε πολλους.
Εχετε πει πολλα και ενδιαφεροντα που τα ξαναδιαβαζω και
τα ξανασκεφτομαι.
Παντως οσοι σκεφτονται σοβαρα να μπουν στον κοσμο
του BDSM καλο θα ηταν να διαβασουν(-με) με προσοχη
ενα απ τα πολυ ωραια αρθρα που εχουν ανεβει σ'αυτο
το σαιτ και ειναι κριμα να θαβεται πισω πισω.
Για να μην παρεξηγηθω, δεν το συνδυαζω απολυτα
με την περιπτωση του passenger,αλλα ειναι καλο ερεθισμα
για σκεψη για εμας που μπαινουμε σ'αυτον τον κοσμο.
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=5845.0

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
Απ: Περί φαντασιώσεων, πραγματικότητας και femdom
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 08, 2012, 05:58:23 μμ »
Θα φανώ γραφικός, ίσως και εκτός θέματος....
αλλα ο μεγάλος ΤΖΙΜΑΚΟΣ τα έχει πει εδώ και χρόνια

ΓΑΜΑΤΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕΕΕ


Ο Τζιμάκος πάντα είναι σωστός... :)
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas