Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: διαγραφη posts η φοτος  (Αναγνώστηκε 1021 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

popitsa_22

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
διαγραφη posts η φοτος
« στις: Ιουνίου 11, 2012, 08:52:30 μμ »
οταν θελω να σβησω κατι τελικα σε ποιον θα πρπει να απευθηνθω?οσες φορεσ εχω ζητησει να διαγραφει κατι εχω φαει γραψιμο απο τους admin....

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 11, 2012, 08:56:34 μμ »
διαγραφη νηματος δεν ξερω αν μπορεις να κανεις εσυ..μαλλον οχι...αλλα διαγραφη φωτο αν δεν εχει περασει ενα χ χρονικο διαστημα μπορεις να κανεις...πχ μπορεις να βαλεις φωτο τωρα και μετα απο 5 λεπτα να τις κατεβασεις αν θες...αν θελησεις ομως να το κανεις αυριο δεν ξερω αν θα μπορεις....

1.γτ να σβησεις τις φωτο σου αφου αρεσαν? :thinking:
2. κανεις δεν σου εχει απαντησει ?  :thinking:

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 11, 2012, 10:11:43 μμ »
Σε μενα ειπαν οτι για να διαγραφει ενα νημα πρεπει να αποκαλυπτει προσωπικα δεδομενα η να εχει περιεχομενο σχετικα με ανηλικη πορνεια κι ετσι...
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

popitsa_22

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 11, 2012, 11:02:19 μμ »
mousitsa γενικα μιλαω σε περιπτωση π μια φοτο δεν μαρεσει και θελω να την κατεβασω μετα απο καποιρες μερες...η αμα θελω να σβισω ενα ποστ π εχω ξεκινησει ασ πουμε...μπα κανενανς οχι δεν μ εχει απαντησει.εχο στειλει σε αρκετους admin αλλα ειναι βλακεια να μην σου απανταει κανεις...νομιζω εχουμε και δικεωματα σε αυτο το σιτε.....οταν λετε νημα τι ενοειτε βρε παιδια?? :confused:

popitsa_22

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 11, 2012, 11:03:28 μμ »
angel μονο ετσι ε?τι να πω βλακεια

Αποσυνδεδεμένος fnjn

  • *GF Pervert*
  • *****
  • This is the END ....a dead END !!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6361
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 471
  • -Έλαβε: 42
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 11, 2012, 11:05:59 μμ »
.....οταν λετε νημα τι ενοειτε βρε παιδια?? :confused:
νημα ποπη ειναι αυτο που γραφουμε τωρα μπορεις να το πεις κι ποστ  κλπ  ;)
 
  closed do not disturb  ! ! !

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 12, 2012, 01:07:12 πμ »
popi διαγραφές φωτογραφιών γίνονται αν ζητηθεί και ειδικά όταν υπάρχει σοβαρός λόγος. Ζήτησες αρχικά να σβηστούν κάποιες, ήταν σεβαστό και το κάναμε. Όμως συνέχισες να ανεβάζεις φωτογραφίες και να ζητάς διαγραφή σχεδόν στο 90% μετά από λίγο για απίστευτους (κατά τη γνώμη μας) λόγους. Το ίδιο κάνεις και σε θέματα που ρωτάς κάτι και θεωρείς πως πρέπει να σβηστούν αφού σου απαντήσουν μερικοί. Το greekfoot είναι forum όχι facebook, αν θες να δημοσιεύσεις κάτι στο forum θα πρέπει να είσαι σίγουρη γι' αυτό επειδή θα μείνει εδώ.

Γιατί ανεβάζεις φωτογραφίες δικές σου από την στιγμή που δεν είσαι σίγουρη γι' αυτές πρώτα; Όταν το κάνεις συνέχεια θα πρέπει να ασχολούνται 10 άτομα μόνο με αυτό 365 ημέρες το χρόνο χωρίς να κάνουν τίποτε άλλο. Μπορείς να ανεβάζεις φωτογραφίες σου που θες προσωρινά στο προφίλ σου και όχι ανοίγοντας θέμα στο forum ώστε να τις μπαινοβγάζεις εσύ όποτε θες.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2012, 01:31:14 πμ από JK »

popitsa_22

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 15, 2012, 08:01:46 μμ »
θα ταν καλυτερα να σβησεις αυοτο το μυμημα γτ απο τη στιγμη π δεν με ξερεις δεν μπορεις να μου λες αν ειμαι φαντασιοπλικτη η οχι.....

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: διαγραφη posts η φοτος
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 15, 2012, 08:25:39 μμ »
Δεν έχω κανένα λόγο να σε προσβάλω, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου και ούτε σε είπα φαντασιόπληκτη.  :) Σου εξήγησα πως προσωπικά μου φαίνονται απίστευτοι οι λόγοι που ζητάς διαγραφή των φωτογραφιών από την στιγμή που τις ανεβάζεις πρώτα.  Δεν τις ελέγχεις πρώτα πριν τις ανεβάσεις;!

Θεωρώ πως πάντα όλοι πρέπει να είμαστε προσεκτικοί με το τι ανεβάζουμε δημόσια στο internet. Ακόμα και αν σβηστούν από δω, μπορεί κάποιος άσχετος από εδώ μέσα να τις αποθηκεύσει και μετά να τις αναδημοσιεύσει αλλού. Κυρίως για καλό δικό σου το λέω αυτό.