Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος  (Αναγνώστηκε 3223 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 27, 2012, 10:21:54 μμ »
Ελα ρε μουσιτσα πες τα...Γιατι εχουμε μαθει να παιζουμε με τις λεξεις και να ενοχοποιουμαι τα παντα.....Παντως μαρεσει που κανεις επικληση στο συναισθημα...Στο μωρο μου... :p ;DΑνωμαλιαρης ε?????? :shifty: :shifty: :shifty: :p ;DΦτου σου δεν ντρεπεσαι...... :nono:Φετιχισταρα μου θα τον λες απο'δω και περα.. :lol: :lol: :lol:Καθε φορα με τρωει το χερι μου ρε μουσιτσα τι να κανω???? :biggrin1:Αμετανοητη... :lol: :lol: :lol:

νταξ εχω πει και χειροτερα.... :p :p
οτι γουσταρει ο καθενας κανει....γλυφει οτι θελει..την βρισκει με οτι θελει αρκει να μην προκαλει κακο στον εαυτο του και στους αλλους φυσικα...εκφραζεται οπως θελει....ακομη και αν αυτο ειναι η ποδολατρεια που ειναι υπεργαμω και μακαρι να το χαν ολοι...το προτιμω απο το να θελει να κοιμαται με το εσωρουχο μου δλδ...λες και ειναι ο ζορο.. :rofl:
γτ να ντραπω ρε? αμα δεν τον πω εγω ποια θα τον πει δλδ? η γειτονισσα?(που θα της εχω μαδησει το κεφαλι αν τον γλυκοκοιταξει.... :lol: :lol: :lol:...οχι οχι δεν ζηλευω....) :sfou:
γτ σε τρωει το χερι σου?..δε το πιασα... :thinking:

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 27, 2012, 10:22:17 μμ »
Ελα ρε μουσιτσα πες τα...Γιατι εχουμε μαθει να παιζουμε με τις λεξεις και να ενοχοποιουμαι τα παντα....

έτσι είναι.. επιτέλους να τα λέμε έξω από τα δόντια..

μάθαμε να χρησιμοποιούμε λεξούλες γιατί μας χτυπάνε άσχημα κάποιες άλλες..

ας αφήσουμε τα semantics..η ουσία μετράει


Αποσυνδεδεμένος monica

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Forced Socks Smelling
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 162
Απ: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 27, 2012, 10:33:36 μμ »
νταξ εχω πει και χειροτερα.... :p :p
οτι γουσταρει ο καθενας κανει....γλυφει οτι θελει..την βρισκει με οτι θελει αρκει να μην προκαλει κακο στον εαυτο του και στους αλλους φυσικα...εκφραζεται οπως θελει....ακομη και αν αυτο ειναι η ποδολατρεια που ειναι υπεργαμω και μακαρι να το χαν ολοι...το προτιμω απο το να θελει να κοιμαται με το εσωρουχο μου δλδ...λες και ειναι ο ζορο.. :rofl:
γτ να ντραπω ρε? αμα δεν τον πω εγω ποια θα τον πει δλδ? η γειτονισσα?(που θα της εχω μαδησει το κεφαλι αν τον γλυκοκοιταξει.... :lol: :lol: :lol:...οχι οχι δεν ζηλευω....) :sfou:
γτ σε τρωει το χερι σου?..δε το πιασα... :thinking:

Ρε φιλεναδα με τρωει το χερι μου......Μαλλον θα παρω λεφτα......η αυτο η θα παιξω κανενα...στοιχηματακι :p ;D παλι για να δουμε... :lol: :lol: :lol:Ενταξει το ξερω ειμαι εκτος θεματος αλλα ο abc 12 ξεκινησε πρωτος με την μυγα....Το ασχετο... :lol: :lol: :lol:Οχι μηηηη....μην το σκοτωσεις το κωλοκουνουπο σκεψου το εχει το αιμα σου..... :lol: :lol: :lol:Μου λειψατε παλιοπαιδα... :p ;DΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΓΑΜΑ:εΞΩΩΩ απο τα δοντια εξω απο τα δοντια...Μια χαρα τα ελεγε η Μαλαμω.... :lol: :lol: :lol:


Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 28, 2012, 01:49:19 πμ »
Καλησπερα κι απο μενα παιδες...παρακολουθησα ολη τη συζητηση που ειχατε και μπορω να πω οτι τα αλλα παιδια με υπερκαλυψαν στις συμβουλες...μια μικρη ενσταση μονο...η μαλλον οχι ενσταση...επεξηγηση ζηταω επειδη ειμαι χαζος και απο χωριο και δεν τα καταλαβαινω αυτα...καπου διαβασα τη λεξη ''ανωμαλος''...ειμαι ετοιμος να παρω τον τιτλο του ''ανωμαλου'' και να τον φορεσω...ΑΛΛΑ...πριν το κανω...ας μου πει καποιος ποιος θεωρειται ''ομαλος''...και ειμαι ετοιμος να βγω δημοσιως και να φωναζω παντου οτι ειμαι ανωμαλαρα...
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος Adraktos

  • Κ.Α.Β.Λ.Ι. Κόμμα Αγανακτισμένων Βιοπαλαιστών Λόγω Ιδεολογίας
  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 19
Απ: Ντρέπομαι να της αποκαλύψω ότι είμαι ποδολάγνος
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 28, 2012, 05:17:35 πμ »
Καλησπερα κι απο μενα παιδες...παρακολουθησα ολη τη συζητηση που ειχατε και μπορω να πω οτι τα αλλα παιδια με υπερκαλυψαν στις συμβουλες...μια μικρη ενσταση μονο...η μαλλον οχι ενσταση...επεξηγηση ζηταω επειδη ειμαι χαζος και απο χωριο και δεν τα καταλαβαινω αυτα...καπου διαβασα τη λεξη ''ανωμαλος''...ειμαι ετοιμος να παρω τον τιτλο του ''ανωμαλου'' και να τον φορεσω...ΑΛΛΑ...πριν το κανω...ας μου πει καποιος ποιος θεωρειται ''ομαλος''...και ειμαι ετοιμος να βγω δημοσιως και να φωναζω παντου οτι ειμαι ανωμαλαρα...

Λύθηκε αμέσως μετά το θέμα αγορίνα το διόρθωσε το παληκάρι ;)