Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.  (Αναγνώστηκε 2045 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« στις: Αυγούστου 07, 2012, 03:10:34 μμ »
Στα αγγλικα γραμμενο αλλα αξιζει να το δειτε.Παρακολουθηστε τι ακριβως ζητουν οι κοπελες.Και σε δινουν κ την ευκαιρια αν κανεις ενα ταξιδι προς τα εκει να τις εξυπηρετησεις για 2-3 βδομαδες.

I'm changing my profile text. Basically, what I now want is the following: as I said before I own a restraunt, my three sisters work there also with me. We are 29 (myself), 27, 24 and 20. We have a separate office on the second floor and all are sitting at a 2 meters long and 2 meters wide desk. You can take a holiday and fly over for a week or two. Your place will be under our desk for the whole working day and serving us from under the desk. Under the desk there are shelves and small hooks on which you will keep everything for serving our shoes and feet: shoe polish, brushes, various foot creams, slippers, sneakers and flip-flops, spare shoes and boots, massaging oil, tooth brush and paste and mouth wash, a small bowl and a bottle of water for keeping your mouth clean after each oral service, napkins, soft rugs to put under others feet if ordered while your face serve as a rug to one of us, punishment shoes with high sharp heels, sticks and whips, pedicure set, spare clean pantyhose and socks, EVERYTHING what's needed for proffesional slave 10 hour per day foot service. Also you will be keeping a funnel so that we can pee through it into your mouth right from the chair if someone is too lazy to go to the toilet. You will be speechless and produce no noise at all, especcially when someone (suppliers, staff, etc) come into the office. The desk is closed from all sides - so no one should see you. For any wrong-doing or a bad service you will be foot slaped, kicked, trampled and stomped. Welcome to under the desk, bitch.

Θα επηχειρησω και μια μεταφραση:
Αλλαζω το status μου.Βασικα αυτο που θελω τωρα ειναι :οπως εχω πει προηγουμενος μου ανηκει ενα εστιατοριο,οι 3 αδερφες μου δουλευουν εκει μαζι μου.Ειμαστε 29 εγω,27,24,20.Εχουμε ενα ξεχωριστο γραφειο στον δευτερο οροφο και ολες καθομαστε σε ενα γραφειο 2x2.Mπορεις να κανεις διακοπες εδω για 1-2 βδομαδες .Η θεση σου θα ειναι κατω απο το γραφειο για ολη την εργαζομενη ημερα μας και θα μας υπηρετεις απο εκει κατω.Κατω απο το γραφειο υπαρχουν πραγματα για να υπηρετεις σωστα τα παπουτσια μας και τα ποδια μας.Γυαλιστικο παπουτσιων,κρεμες ποδιων,παντοφλες,σαγιοναρες,οδοντοβουρτσα,λαδι για μασαζ,στοματικο διαλυμα,ενα μπουκαλακι νερο για να ξεπλενεις το στομα σου μετα απο καθε στοματικη υπηρεσια,χαρτοπετσετες,χαλακια μικρα να τοποθετουμε οι υπολοιπες τα ποδια μας οταν εσυ θα εισαι το χαλακι για μια απο εμας,γοβες να σε τιμωραμε,μαστιγια,σετ για πεντικιουρ,καθαρα καλσον και καλτσες,Ολα αυτα που χρειαζεται ενας επαγελματιας σκλαβος για 10 ωρες την μερα υπερησια στα ποδια μας.Επισης θα εχεις ενα χωνακι στο οποιο αν χρειαστει θα κατουραμε στο στομα σου κατευθειαν απο την καρεκλα μας αν καποια βαριεται να παει τουαλετα.Δεν θα βγαζεις κουβεντα οσο εσυ εκει κατω,ιδιαιτερα οταν καποιος απο το προσωπικο ειναι μεσα στο γραφειο.Το γραφειο ειναι καλα κλειστο γυρω γυρω οποτε κανεις δεν θα σε βλεπει.Για οτιδηποτε λαθος κανεις θα σε χτυπαμε με τα ποδια μας,κλωτσαμε,ποδοπαταμε.Καλωσηρθες κατω απο το γραφειο μας σκλαβε.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 07, 2012, 03:38:38 μμ από Μητσαρας »
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος nik

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 383
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 07, 2012, 03:14:38 μμ »
μεταφραση δεν εχει

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 07, 2012, 03:39:18 μμ »
Nik εκανα μια αποπειρα σε εβαλα μεταφραση.Τελεια δεν ειναι αλλα θα καταλαβεις τη λεει σιγουρα.
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος alex_4x4

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 07, 2012, 04:11:44 μμ »
απο ποιο σαιτ ειναι??

Αποσυνδεδεμένος Sniip3r

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 8
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 07, 2012, 05:05:36 μμ »
απο ποιο σαιτ ειναι αυτο ρε παιδια?!  ::)

παραδεισος.com?  :stiletto:

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 07, 2012, 06:32:17 μμ »
Δωσε site...

Αποσυνδεδεμένος Sniip3r

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 8
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 07, 2012, 07:34:19 μμ »

Αποσυνδεδεμένος RedSx

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • none of your business
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 257
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 6
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 07, 2012, 07:58:52 μμ »
και πάνω που θα έλεγα adultfriendfinder πιθανόν.

εγώ δεν καταλαβαίνω αν αυτές οι αγγελίες έχουν σχέση με την πραγματικότητα
EVERYTHING what's needed for proffesional slave 10 hour per day foot service. Also you will be keeping a funnel so that we can pee through it into your mouth right from the chair if someone is too lazy to go to the toilet. You will be speechless and produce no noise at all, especcially when someone (suppliers, staff, etc) come into the office. The desk is closed from all sides - so no one should see you.

άμα μπαίνει προσωπικό μέσα στα γραφεία δεν θα βρωμάει ο χώρος; δηλαδή το έχουν ξανακάνει ή έτσι γράφουν μαλακίες; να μην σχολιάσω το 10 ώρες under a desk  :whatever:

Αποσυνδεδεμένος nik

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 383
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Status απο site γνωριμιων Ρωσσιδας.
« Απάντηση #8 στις: Αυγούστου 21, 2012, 08:29:55 μμ »
να σε καλα