Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: γιατι υπαρχει αυτο το κομπλεξ οταν γλυφουν γυναικες αντρικες τρυπουλες  (Αναγνώστηκε 5621 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος monica

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Forced Socks Smelling
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 162
Εσενα απο το βιντεο αυτο σου αρεσε ο τιτλος???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...

Αποσυνδεδεμένος arkhon666

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • ...waiting
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 864
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 44
  • -Έλαβε: 65
Οχι βεβαια...
Δεν θυμαμαι το ονομα της "ηθοποιου" , αλλα ειναι ταλεντακι..και κοκκινομαλλα!!
Everything is Nothing.-

Αποσυνδεδεμένος monica

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Forced Socks Smelling
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 162
Οχι βεβαια...
Δεν θυμαμαι το ονομα της "ηθοποιου" , αλλα ειναι ταλεντακι..και κοκκινομαλλα!!

Ναι την εχουν ποσταρει και στο νημα ολες οι κοκκινομαλλες για παρτι μου..... :lol: :lol: :lol: :lol:Φυσικο επακολουθο ηταν να ειναι κοκκινομαλλα.... :p ;D


Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...

Αποσυνδεδεμένος arkhon666

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • ...waiting
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 864
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 44
  • -Έλαβε: 65
Σωστη!!!!!
...και το ονομα αυτης : Dani jensen

 
Ωραια ποδαρακια!!
Everything is Nothing.-

Αποσυνδεδεμένος stranger

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Υπαρχει αυτο το taboo οτι αν σου γλειψουν το πρωκτο ή αν σου βαλουν δαχτυλακι εχεις γινει κατευθειαν gay αλλα ας μου πει εστω ενας που το εχει κανει αν δεν του αρεσε και δεν το ξανακανε...φυσικα ειναι ερωτογενης ζωνη και για τον αντρα και μη ξεχναμε οτι εκει βρισκετε ο προστατης που θεωρειτε το σημειο G του αντρα. Μαγκες αντρα δεν σε κανει αν σου αρεσει να σου γλειφουν το πρωκτο ουτε αν σου βαζουν δαχτυλακι οι εκαστοτε κοπελες που εχεις, αντρα σε κανουν αλλα πραγματακια πολυ πιο σημαντικα μεσα στη καθημερινοτητα μας...τα taboo ειναι για να σπανε, δοκιμαστε διαφορα στο κρεβατι σας ειναι στο μονο που δεν μπορουνε να μας βαλουνε φορο ακομα τουλαχιστον.

Αποσυνδεδεμένος woohoo

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Γιατι ειναι γαμησι.....Και εκει θες δεν θες παιρνεις τον ρολο του αντρα....Πως θα γινει δηλαδη??

Δεν ειπα οτι χανεις τον ανδρισμο σου...Αλλα οπως και να το κανεις εκεινη την στιγμη θες δε θες οταν το φορας το πουτσο γαμας σαν αντρας και το κωλο το κανεις μουνι...Φυσικο επακολουθο....

Οποτε μπαινεις σε αλλα μονοπατια...δεν εχει καμια σχεση με το δαχτυλακι και το γλειφοκωλι.....Εκει παιρνεις ξεκαθαρα το ρολο του γαμια...Δεκτο και αυτο...Αν το επιθυμει το ζευγαρι να νιωσει αυτη την εμπειρια γιατι οχι?????Υπαρχουν και αντρες ομως που δεν θελουν να νιωσουν ενα ματζαφλαρι στο κωλο τους.....Δεκτο και αυτο...

Καμια σχεση το δαχτυλο και το στραπον ομως....Και σε ψυχολογικο επιπεδο και σε μορφολογικο.... :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1:

Ολα αυτα δεν εχουν καμια λογικη σειρα. Απλα δινεις τις αποψεις σου ως δεδομενα για ολους. Ειδικα το συμπερασμα σου.

Και πραγματικα μου κανει πολυ εντυπωση.  Ενω στην σελιδα 1, μετα απο τις απαντησεις του angelkostantin, μιλας για μια αρση των ταμπου, τωρα θετεις εσυ καποια.


Αποσυνδεδεμένος woohoo

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Ρε παιδια επιτρεψτε μου να σας τη γαμησω λιγο τη φαση με τη στενομυαλια μου...αλλα...ενας αντρας που βαζει διαφορα στον πισινο του...τα βαζει επειδη εχει φαγουρα απο πισω...αμα εχεις φαγουρα...εισαι αντρας?εισαι αντρας εννοω...στρεητ?Επειδη σε γαμαει γυναικα?

Εχω ενα ερωτημα. Εστω οτι το δαχτυλο και οτι παρεμφερες οντως εκρυβε ομοφυλοφιλικες τασεις.

Γιατι δηλαδη πρεπει σωνει και καλα, να ενημερωσετε τους μη γνωριζοντες οτι ειναι γκει, οτι ειναι γκει?

Απο ενδιαφερον? Προφανως οχι. Γιατι το πιθανοτερο που εγω βλεπω ειναι οτι ισως θελετε  να επιβεβαιωνετε τον ανδρισμο σας ξεχωριζοντας τους αντες απο τους φουστηδες.

Παντως ενα η γλωσσα μου δειχνει επιθετικη, να ξερεις δεν σου απαντησα με καποια προθεση να ξεκινησουμε καβγα.

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Παντως ενα η γλωσσα μου δειχνει επιθετικη, να ξερεις δεν σου απαντησα με καποια προθεση να ξεκινησουμε καβγα.

και αφού το καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι φαίνεσαι επιθετικός γιατί δεν αλλάζεις το ύφος ώστε να φαίνεται ότι η πρόθεση σου είναι να κάνεις κουβέντα??  :thinking:

απλή απορία

Αποσυνδεδεμένος woohoo

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
και αφού το καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι φαίνεσαι επιθετικός γιατί δεν αλλάζεις το ύφος ώστε να φαίνεται ότι η πρόθεση σου είναι να κάνεις κουβέντα??  :thinking:

απλή απορία

Καλα εστω, σορρυ προς τον angelkostantin.

Αλλα δεν καταλαβαινω γιατι καποια ατομα ενω δεν εχουν επαφη με ενα συγκεκριμενο θεμα, πρεπει να δωσουν και να ισχυσουν οι δικοι τους ορισμοι για το θεμα αυτο.

Δηλαδη ενας που ποτε δεν προκειται να δοκιμασει κωλοδαχτυλο η στραπ ον, γιατι θελει να ορισει αν αυτη η επιθυμια σε κανει γκει? Υποτιθεται πως το θεμα του ειναι αδιαφορο.

Το μονο που μπορω να υποθεσω ειναι οτι θελει να επιβεβαιωσει τον ανδρισμο του στον ιδιο του τον ευατο, ξεχωριζοντας του μεν απο τους δε.