Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Dominatrix στο Λονδίνο  (Αναγνώστηκε 4286 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2012, 02:34:32 πμ »
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την Octavia http://www.london-bdsm-mistressoctavia.com/gallery.php και την Ιngrid Frost http://www.ingridfrost.com. Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά είναι πολύ δυνατές από όσο ξέρω!!

Eιναι πανακριβες αυτες, 200-250 ευρω την ωρα. Οπως και καποιες αλλες που αναφερθηκαν. Η mistressvixen ειναι πολυ δυνατη και αξιζει σιγουρα αν και ειναι εκτος Λονδινου. Βασικα αν θελετε σεσσιον στο Λονδινο, καλυτερα να επισκεφτειτε μια Αγγλιδα ή εστω μια Βορεια, και σιγουρα οχι Κινεζες, Ιαπωνεζες, Μαυρες κλπ.

Η μετρ της ποδολαγνειας με 1,80μ υψος και πολυ χυμωδεις καμπυλες ειναι η παρακατω και βρισκεται μολις 30λ απο το κεντρο του Λονδινου. (85 λιρες η μιση ωρα)

http://mistresscindyray.com/
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος thomasthegreek

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 204
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 5
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2012, 11:39:26 πμ »
Παρολο που ειχα την πρωτη μου εμπειρια στην Αγγλια πριν απο πολλα χρονια με μια μαυρουλα την elzabeth η οποισ δεν εργαζεται πια και εχοντας ζησει στο Λονδινο για 6 χρονια θα σας πω οτι εδω εχουμε πολυ καλυτερες αφεντρες!

Οχι οτι δεν εχουν  και εκει αλλα το 90% ειναι τουριστικες καταστασεις να στα αρπαξουν και να φυγεις, για να περασεις καλα τοσο στην Αγγλια οσο και σε αλλες χωρες, της Ελλαδιτσας συμπεριλαμβανομενης, πρεπει να ξερεις ή να εισαι και ντοπιος αλλιως τρως φολα. Τα καλα κομματια πανε απο στομα σε στομα και τιποτα αλλο και το προβλημα ειναι οτι οι καλες δουλευουν (περα απο το ακριβα) μονο με συστημενους πελατες γιατι μπορει να κανουν και καποια αλλη δουλεια ακομα και στο city. Ενα αλλο προβλημα επισης ειναι οτι οι περισσοτερες δεν ειναι μονιμες στο επαγγελμα δηλαδη μπαινουν κανουν το παιχνιδι τους διαλεγουν 10 καλους πελατες (ειτε που τις καβλονουν ειτε που ειναι πολυ φραγκατοι) και μετα εξαφανιζονται!

Αυτα απο Αγγλια, και να προσεχεται!

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2012, 12:46:37 μμ »
Παρολο που ειχα την πρωτη μου εμπειρια στην Αγγλια πριν απο πολλα χρονια με μια μαυρουλα την elzabeth η οποισ δεν εργαζεται πια και εχοντας ζησει στο Λονδινο για 6 χρονια θα σας πω οτι εδω εχουμε πολυ καλυτερες αφεντρες!

Οχι οτι δεν εχουν  και εκει αλλα το 90% ειναι τουριστικες καταστασεις να στα αρπαξουν και να φυγεις, για να περασεις καλα τοσο στην Αγγλια οσο και σε αλλες χωρες, της Ελλαδιτσας συμπεριλαμβανομενης, πρεπει να ξερεις ή να εισαι και ντοπιος αλλιως τρως φολα. Τα καλα κομματια πανε απο στομα σε στομα και τιποτα αλλο και το προβλημα ειναι οτι οι καλες δουλευουν (περα απο το ακριβα) μονο με συστημενους πελατες γιατι μπορει να κανουν και καποια αλλη δουλεια ακομα και στο city. Ενα αλλο προβλημα επισης ειναι οτι οι περισσοτερες δεν ειναι μονιμες στο επαγγελμα δηλαδη μπαινουν κανουν το παιχνιδι τους διαλεγουν 10 καλους πελατες (ειτε που τις καβλονουν ειτε που ειναι πολυ φραγκατοι) και μετα εξαφανιζονται!

Αυτα απο Αγγλια, και να προσεχεται!

Δεν νομιζω οτι ισχυει κατι τετοιο, οτι δλδ εδω εχουμε καλυτερες αφεντρες. Το αντιθετο θα ελεγα. Εδω κι αν εχουμε περιστασιακες ''αφεντρες'' που κανουν 2-3 δουλειες και ψαχνουν για καβαντζα. Με εξαιρεση βεβαιως τις 3-4 γνωστες που εδωσαν λιγο φως στο χωρο.
Εκτος κι αν εννοεις ''αφεντρες-φαντασματα '' που τις ξερεις μονο ο ''σκλαβος'' τους. Ε τοτε παιζει να εχουμε και σε καθε ελληνικο σπιτι κι απο μια!

Με την Αγγλια τωρα: Υπαρχουν 100αδες κυριολεκτικα αφεντρες, που μπορει ομως ευκολα σχετικα καποιος να καταλαβει τι παιζει.
Αφεντρες για ολα τα γουστα, απο σαδιστριες εως σενσουαλ, απο ντομεστικ μιστρες εως σουπερ dungeon 100τμ και δε συμμαζευεται. Τα δε λεφτα για σεσσιον κυμαινονται και δε σε '΄γδυνουν΄' καταναγκην. Ισα ισα εγω στην Αγγλια συναντησα αφεντρες με πολυ μεγαλυτερο σεβασμο για την οικονομικη μου δυσχερια απο οτι στην Ελλαδα. Απλα πραγματα.

Οσο για το τι ειναι ''πραγματικη'' αφεντρα, παλι δεν καταλαβαινω τι ηθελες να πεις. Μιλας για λαιφσταιλ μιστρες?
Καποιοες ειναι , καποιες οχι. Οι περισσοτερες παγκοσμιως αφεντρες ΔΕΝ ειναι λαιφσταιλ, προφανως. Ξερεις πολλες γυναικες που θα ηθελαν εναν ανδρα να σερνεται στα ποδια τους και να μην μπορει να παρει πρωτοβουλιες ??
Αλλο το ''παιχνιδι και η φαντασιωση" και αλλο τι κανουν οι αφεντρες στην προσωπικα τους ζωη.  Εμενα με ενδιαφερει να ξερει η αγγλιδα αφεντρα να ''παιξει'' τη φαντασιωση μου και να το ευχαριστηθει και η ιδια. Τωρα αν καποιοι εχουν συνηθησει καποιες ελληνιδες ¨"αφεντρες'' να τσυριζουν, να παιζουν χωρις να σεβονται κανεναν κανονα του BDSM KAI επιπλεον να μην εχουν καμμια εκτιμηση προς το πελατη, τι να σας πω, .....

Στην Αγγλια, δε θα σε ρωτησουν τι θρησκεια εισαι, δε θα αρχισουν τα ξεκατινιασματα, δε θα σε ταπεινωσουν μονο και μονο επειδη θεωρουν οτι ειναι ''αφνετρες". Ρωτα εδω καποια απο αυτες τις αφεντρες το πρωτοκολο του bdsm to gnorizoun?? to sciatica nerve το εχουν ποτε ακουσει ??
Οσο για το ''προσοχη'' στην Αγγλια, θα ελεγα οτι θα επρεπει να το πεις για την Ελλαδα και ΜΟΝΟ, οπου ενα σωρο μεταλλαγμενα δηλωνουν αφεντρες, και σε πολλες το περιπτωσειων δεν εχουν ουτε καν την ευπρεπεια να που οτι "ειναι εξ αλληγης φυλου" γυναικες.
Φιλικα...
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος spyrakos

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 284
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 134
  • -Έλαβε: 5
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2012, 04:55:52 μμ »
συμφωνω απολυτα αλεξανδρε οτι 3-4 μονο ελληνιδες αφεντρες αξιζουν που θα μπορουσαν να παιρνουν και 200-250 ευρω.Αυτες οι αφεντρες που εννοω ειναι διεθνων προδιαγραφων και θα μπορουσαν να κανουν καριερα στο εξωτερικο!

Αποσυνδεδεμένος urlove

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2012, 05:45:17 μμ »
Μια που το θέμα πήγε στις τιμές, να πω ότι για την Ελλάδα και μάλιστα για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο, θεωρώ πως τα 100-120 ευρώ θα πρέπει να τα διεκδικούν οι κορυφαίες.
Πάντα μιλάω για την Ελλάδα και sessions που γίνονται στην Ελλάδα, για να μην παρεξηγούμαι.

Αποσυνδεδεμένος submalegr

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 1
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2012, 10:32:15 πμ »
Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τον Αλέξανδρο στην τοποθέτηση του για τις Ελληνίδες Αφέντρες με τις εξαιρέσεις φυσικά που είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Πολλες και ενδιαφέρουσες οι προτάσεις για Αγγλία. Νομίζω ότι θα δοκιμάσω πάνω από μία. Τώρα όσο αφορά στο οικονομικό, όντως πάνω από 120 € για την Ελλάδα του σήμερα είναι υπερβολή, αλλά νομίζω ότι κάπου εκεί κινούνται οι περισσότερες, ούτως ή άλλως.
Αν έχετε και καμια άλλη πρόταση, περιμένω... και φυσικά θα ενημερώσω για τις εμπειρίες μου...
submalegr

Αποσυνδεδεμένος thomasthegreek

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 204
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 24
  • -Έλαβε: 5
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2012, 10:38:00 πμ »
Μην λετε για 200-250 γιατι τα διαβαζουν και αυτες και θα αρχισουν να μας τα ζητανε ολες γιατι ολες νοιωθουν πως ειναι κοριφαιες!

Εγω απλα ειπα πως υπαρχουν καλες και εδω υπαρχουν καλες και εκει, απλα ειπα πως εαν δεν ξερετε προσεξτε γιατι θα πιαστειται τουριστες οπως στο μοναστηρακι! Το εχω παθει και για αυτο το λεω!

Εχει τυχει να παω σε αφεντρα με την οποια φευγοντας εχω ξεχασει το ονομα μου εχω παει και με αφεντρα που μου φανηκε ισως και χειροτερη απο την Ελλαδα!

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2012, 02:23:45 μμ »
Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τον Αλέξανδρο στην τοποθέτηση του για τις Ελληνίδες Αφέντρες με τις εξαιρέσεις φυσικά που είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Πολλες και ενδιαφέρουσες οι προτάσεις για Αγγλία. Νομίζω ότι θα δοκιμάσω πάνω από μία. Τώρα όσο αφορά στο οικονομικό, όντως πάνω από 120 € για την Ελλάδα του σήμερα είναι υπερβολή, αλλά νομίζω ότι κάπου εκεί κινούνται οι περισσότερες, ούτως ή άλλως.
Αν έχετε και καμια άλλη πρόταση, περιμένω... και φυσικά θα ενημερώσω για τις εμπειρίες μου...
Αυτο αξιζει, το να δοκιμασεις πανω απο μια!! Ζητας ενα 30min. session kai κανενα προβλημα. Στο Λονδινο το 80% των προντομς προσφερουν 30λεπτα σεσσιον για απλα πραγματα οπως ποδολαγνεια, ταπεινωση, φεμντομ, ή και σπανκινγκ. Ετσι, και εσυ εισαι κερδισμενος και αυτες...
Για Ελλαδα τι να πω....Εκτος απο το SAME πλεϊς  kai tis 3-4 γνωστες που εχουν αναφερθει μετα το απολυτο ...χαος.

Σωστος απολυτα ο ΤομαςΓκρικ που λει οτι καλο ειναι τα 200αρικα να μην ξαναναφερθουν γιατι εχει πεσει πολυ ψωνισμα στο χωρο. 100 και πολλα ειναι , εδω οι σεσσιονς γινονται σε ....ξενοδοχειο σε πολλες περιπτωσεις. ( Τι σεσσιον μπορει να γινει σε ξενοδοχειο ή σε οικο ανοχης δεν ξερω, ειλικρινα, ελληνικες πατεντες ειναι αυτες)
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος urlove

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2012, 08:15:17 μμ »
100 και πολλα ειναι , εδω οι σεσσιονς γινονται σε ....ξενοδοχειο σε πολλες περιπτωσεις. ( Τι σεσσιον μπορει να γινει σε ξενοδοχειο ή σε οικο ανοχης δεν ξερω, ειλικρινα, ελληνικες πατεντες ειναι αυτες)

Πολύ σωστό.
Αν προσθέσεις και το ξενοδοχείο στα έξοδα....
Άσε που δεν θα υπάρχει και ο κατάλληλος εξοπλισμός και ατμόσφαιρα.

Προσωπικά πιστεύω ότι για μεγαλύτερη απόλαυση καλό θα είναι να διαμορφώνεται μια κατά κάποιο τρόπο "σχέση" και επανειλημμένες επισκέψεις στην συνέχεια εκεί που έχει γίνει το κλικ.


Αποσυνδεδεμένος spyrakos

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 284
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 134
  • -Έλαβε: 5
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2012, 05:47:51 μμ »
το καλο πραγμα ειναι και ακριβο....you get what you pay for darling!

Αποσυνδεδεμένος submalegr

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 9
  • -Έλαβε: 1
Απ: Dominatrix στο Λονδίνο
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 12, 2012, 03:37:34 μμ »
Στη θέση σου θα πήγαινα εδώ: http://www.princessneive.co.uk/
Δε την έχω επισκεφτεί στο παρελθόν, ούτε και την ξέρω από κάπου αλλού, αλλά δείχνει να το κατέχει.
Όπως και να'χει, καλή τύχη όπου και να πας.

Για μένα πάντως η βρετανική προφορά και κυρίως η λονδρέζικη είναι ό,τι καλύτερο για Domme. Αααχ.

Πολύ καή επιλογή, νομίζω ότι θα είναι μια από τις προτιμήσεις μου.. Θα σε ενημερώσω σύντομα για την εμπειρία μου. Ευχαριστώ
submalegr