Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Μια ιστορία μετά απο καιρό  (Αναγνώστηκε 1931 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bip_bip

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Μια ιστορία μετά απο καιρό
« στις: Δεκεμβρίου 18, 2012, 02:38:10 πμ »
Καλημέρα στην παρέα.. Χάθηκα για καιρό γιατί έλειπα εκτός ελλάδος. Όμως είμαι εδώ για μια σύντομη και ωραία ελπίζω δηλαδή ιστορία.
Εδώ και 6 μήνες είμαι με μια κοπέλα. Έχουμε απίστευτη ερωτική χημεία μα ήθελα να εντάξω και ένα ποδολαγνικό παιχνίδι στην σχέση μου μαζί της.
Ξεκίνησα να της κάνω μασάζ πολλές φορές το οποίο και απολάμβανε αρκετά όπως έβλεπα και μου έλεγε.
Κάποια στιγμή λοιπόν. Ενώ ήμασταν στο κρεβάτι και κάναμε έρωτα κατέβηκα να της χαρίσω ένα ωραίο γλυφομούνι που ηξερα οτι της αρέσει.
Χωρίς να το περιμένω όπως ήμουν ανάμεσα στα πόδια της άρχισε να μου τρίβει τον πούτσο με τα δάχτυλα της. Εκεί απλά σταμάτησα και το απόλαυσα.. Όταν ανέβηκα προς τα πάνω με ρώτησε αν μου άρεσε.
Το έκανε πολλές φορές ως τώρα μάλιστα μου ζητάει συνέχεια μασάζ και με την γλώσσα κιόλας. Είναι όμορφα πόδια 41 νούμερο με μακριά δάχτυλα και απαλές πατούσες. Της έβγαλα το φετίχ απο μέσα της και το απολαμβάνουμε και οι 2.
Χθες όπως το κάναμε μου ζήτησε να την χύσω στις πατούσες και έκανε μια κίνηση που με καυλωσε παρά πολύ.τα εγλυψε ενω ταυτόχρονα εφτυσε στην πατούσα της
Και το ακόμα καλύτερο είναι οτι μου είπε πως μια μέρα θα με βάλει στο κρεβάτι και εκείνη θα ασχολείται με τα πόδια της και εγώ θα την βλέπω.
Βαρετή η ιστορία μου όπως την κόβω αλλά ήθελα ένα μικρό comeback γιατί είμαι απο κινητό και δεν μπορώ να γράφω πολύ! Έρχονται και άλλες ιστορίες απο το παρελθόν.. Καλό βράδυ και ευχαριστώ για την ανάγνωση ( Bip_Bip )
Υ.Σ μην κράζεται στα σχόλια. Την διαβάσατε γιατί το θέλατε!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 blue

Αποσυνδεδεμένος M111

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 193
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 45
  • -Έλαβε: 5
Απ: Μια ιστορία μετά απο καιρό
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 18, 2012, 02:19:42 μμ »
 :thumbsup1: :thumbsup1: