Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Γλύψιμο παντού  (Αναγνώστηκε 6099 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Xazos Ploutarxikos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 8
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 07:13:42 μμ »
Δεν υπάρχει κάτι πιο ερωτικό σαν αίσθηση και σαν ηδονή απ' το να κάνεις μια γυναίκα να τελειώνει πάνω στη γλώσσα σου και να την κοιτάς να σπαράζει μέχρι τα τελευταία της ζουμιά.. είτε από πάνω είτε από κάτω είτε οπουδήποτε απλά......
''Νὰ σοῦ γλείψω τὰ χέρια, νὰ σοῦ γλείψω τὰ πόδια –
ἡ ἀγάπη κερδίζεται μὲ τὴν ὑποταγή...''
Ντίνος Χριστιανόπουλος

πάνθηρας

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 08:00:29 μμ »
Δεν υπάρχει κάτι πιο ερωτικό σαν αίσθηση και σαν ηδονή απ' το να κάνεις μια γυναίκα να τελειώνει πάνω στη γλώσσα σου και να την κοιτάς να σπαράζει μέχρι τα τελευταία της ζουμιά.. είτε από πάνω είτε από κάτω είτε οπουδήποτε απλά......
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Ω, ναι... Σε δύο σειρές τα είπες όλα... Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα στον κόσμο!

Αποσυνδεδεμένος woofel

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 152
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 396
  • -Έλαβε: 2
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 10:54:24 μμ »
ρε woofel, for gods sake.... μην είσαι τόοοοσο παραστατικός, αηδίασα  :yucky:
Σορρυ για την αηδια αλλα η αληθεια ειναι παντα παραστατικη.

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 09:09:28 πμ »
καλες κι οι φερομονες, αλλα σα τη καθαριοτητα τιποτα πιο ελκυστικο, υγιες και μεθυστικο,οπως αρωματα που τουλαχιστον μυριζουν υγεια,ολα τα αλλα μου φερνουν αναγουλα,ξενερωνω,νομιζω οτι ο αλλος εχει παρατησει τον εαυτο του και σου επιβαλλεται με τις μυρωδιες, δε σε σεβεται, ως ποτε ν'αντεξεις, μια-δυο,θα σε αποτελειωσει η βρωμια η ανοχη σου σε αυτη και θα φυγεις, δε γινεται.

Το σωμα σου μετα απο καταπονηση σε οποιαδηποτε ασκηση δεν αντεχεις...και θελεις να ξεπλυθεις, τωρα θα μου πει ο καθενας ενταξει ειναι ο δικος μου ανθρωπος,ε και..τι παει να πει, το σκουπιδιαρικο δικο μας ειναι, οταν περναει σε αποτελειωνει,  το σωμα εκκρινει οχι παντα  μεθυστικες οσμες, θα ειχαμε να λεγαμε ποσο ωραια μυριζει η μασχαλη σου,το στομα σου...οταν ειναι απλυτο, εκει κι αν δε μπορω τη κακοσμια, ποσο μαλλον ο ανθρωπος σου να μη προσεχει.Και να σε αγγιξει.. κι απο πανω. Θα ταιριαζε ισως η μυρωδια του ενος με του αλλου, για να εχεις και την ανοχη το πως οταν δε ξεπλενεται σου προκαλει τον εθισμο, θεματα χημειας.Αλλα οχι για μενα,σε μια κατασταση να μη τον νοιαζει, να με περιμενει απλυτος με τιποτα και βρωμιαρης. Το εθιστικο για μενα ειναι το υγιες που φαινεται κι αν η μπλουζα του εχει πλυθει, η, τη φορεσε και σου ηρθε κατευθειαν απο τα σουβλακια.Η τη ξετρυπωσε μολις απο το ντουλαπι..χωρις να εχει καθαριστει.Προσωπικα και θα ντρεπομουν κατι τετοιο, καθαρα ρουχα να μυριζουν απορρυπαντικο,με σωμα πεντακαθαρο,και πλυμενα δοντια... Δε ξερω καθαριοτητα πανω απ'ολα. Και σχολαστικος σε τετοια θεματα μεχρι εκει που δε παιρνει.Κι οταν παραγνωριζομαστε το ιδιο.


Αποσυνδεδεμένος coldwind

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 442
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 8
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 08:41:26 μμ »
σχεδον αδυνατο να βρεις αντρα που να μην του αρεσει κατι τετοιο... :unsure:
ειναι ομως ΔΥΝΑΤΟΝ να βρεις γυναικα που να μην της αρεσει!!! :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 09:16:40 μμ »
ειναι ομως ΔΥΝΑΤΟΝ να βρεις γυναικα που να μην της αρεσει!

γάμησε τα είχα βρει..τα χα με μία τύπισσα παλιότερα που δεν της έλεγε και πολλά να τη γλείφουν αλλά τρελαινόταν να το κάνει εκείνη.. μιλάμε για τον τέλειο συνδυασμό..

μου λείπει αυτή η κοπέλα..   :unsure:

τώρα γιατί δε μου τυχαίνουν τέτοια ρε πούστη μου ?  :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος coldwind

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 442
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 19
  • -Έλαβε: 8
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 09:24:25 μμ »
γκαντεμια???μαυρη γατα??γκαντεμοσαυρος???...αλλα ρε φιλε ..αν το θες θα την βρεις!!!!

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 11:06:14 μμ »
τα χα με μία τύπισσα παλιότερα που δεν της έλεγε και πολλά να τη γλείφουν αλλά τρελαινόταν να το κάνει εκείνη..

μου λείπει αυτή η κοπέλα..   :unsure:

τώρα γιατί δε μου τυχαίνουν τέτοια ρε πούστη μου ?
Νομίζω ότι απλά ψάχνεις για χαρακτήρα που θέλει να έχει το πάνω χέρι. "Ενεργητική" ... πώς να το πω. Αυτές δεν κάθονται εύκολα. Όχι ότι δε θα τους άρεσε αλλά μάλλον θεωρούν ότι αραχωρούν τοπάνω χέρι όταν σου αφήνονται. Και όταν πάει να γίνει κάτι τέτοιο, βρίσκουν μια μαλακισμένη αφορμή για να χαλάσουν τη στιγμή.

πάνθηρας

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 09:43:16 πμ »
Εγω ειχα παει με μια που το μουνι της βρωμουσε χειροτερα και απο παστο μπακαλιαρο. Μου επεσε και δεν μου ξανασηκωνοταν με τιποτα. Επισης και με μια αλλη που τα ποδια της βρωμουσαν σαν ψοφιμι. Απο τοτε εχω γινει πολυ προσεκτικος με ολες.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 :tfr:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Από την μια έχω λιώσει στα γέλια με αυτό που γράφεις, από την άλλη όμως προσπαθώ να φανταστώ πόσο αηδιασμένος ένιωσες...

Αποσυνδεδεμένος woofel

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 152
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 396
  • -Έλαβε: 2
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 25, 2012, 01:00:47 πμ »
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 :tfr:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Από την μια έχω λιώσει στα γέλια με αυτό που γράφεις, από την άλλη όμως προσπαθώ να φανταστώ πόσο αηδιασμένος ένιωσες...
Αγαπητε μου , τετοια αηδια ουτε στον εχθρο μου, οσον αφορα αυτην με το μουνι. Οσο για την αλλη με τα ποδια, την πηδηξα τελικα, αλλα μακρυα απο τα ποδια.

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Γλύψιμο παντού
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 26, 2012, 07:46:38 μμ »
Νομίζω ότι απλά ψάχνεις για χαρακτήρα που θέλει να έχει το πάνω χέρι. "Ενεργητική" ... πώς να το πω. Αυτές δεν κάθονται εύκολα. Όχι ότι δε θα τους άρεσε αλλά μάλλον θεωρούν ότι αραχωρούν τοπάνω χέρι όταν σου αφήνονται. Και όταν πάει να γίνει κάτι τέτοιο, βρίσκουν μια μαλακισμένη αφορμή για να χαλάσουν τη στιγμή.

κι όμως δεν ψάχνω τέτοια, αλλά για τη συγκεκριμένη το πέτυχες σε μέγάλο βαθμό, είχε τέτοια χαρακτηριστικά η συγκεκριμένη