Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Σχεση απο αποσταση  (Αναγνώστηκε 1498 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fnjn

  • *GF Pervert*
  • *****
  • This is the END ....a dead END !!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6361
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 471
  • -Έλαβε: 42
Απ: Σχεση απο αποσταση
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 09:11:12 μμ »
το οτι θα εχω ενα ειλικρινες ατομο σαν σωστη φιλη!
το τι θ κανεις σαφως και ειναι δικη σου επιλογη στο ειπα αλλα απο κει και περα ...
ερωτημα 1 τη γουσταρεις ακομα ρε φιλε ειλικρηνα αν ναι ? τοτε εσυ συνεχεια θα ψεχνεις για κατι ενω αυτη οχι
ερωτημα 2 πως εισαι συγουρος οτι σου λεει αληθια καποιοα που σε αγαπα αλλα στη τελικη δε μπορεσε να αντεξει ουτε ενα μηνα αυτο που ειχατε μολις εφυγε μακρια 
απο και και περα το τι σου λεει και σσε τετοια αποσταση δεν εισαι σε θεση να τα γνωριζεις κατ εμε αν ειναι αληθεια ... εδω με μια γυναικα μπορει να την εχεις διπλα σου να σου λεει σα αγαπω και να σκεφτετε το γειτονα τον μπακαλη το συμφοιτητη της στη σχολη το τακη που εχει αρενοππο σωμα και παει λεγοντας τι αλλο ... πως να σαι συγουρος 1000 μιλια μακρια που λεγε και ο σακης ρουβας
αν παλι πορσπαθεις να κρατησεις αυτη τη φιλια μηπως ξανα αναψει η φλογα της επανασυνδεσεης ... παλι πολυ δυσκολο το βλεπω και ειτε ετσι ειτε αλλιως στατιστικα θα ξανα σβησει παλι
εγω στο πα πιστευω οτι με τη συμπεριφορα της και μονο μερα με τη μερα μηνα με το μηνα
θα σε ξενερωνει ακομα και περισοτερο ... τα ομορφα λογια ειναι της στιγμης σε μια σχεση δε κρατανε για παντα ποσο μλλον σε μια φιλια που θα προκειψει απο μια τελειωμενη σχεση
δυσκολο να συμβει κατι θετικο οχι ακατορθωτο αλλα στατιστικα πολυ υψηλο ποσοστο να μη σημβει τιποτα και εσυ στο τελος αν εισαι ακομα ερωτευμενος μαζι της να νιωσεις ακομα χειροτερα στο ξανα πα μη κρατας καθολου καλαθι εχετε μια επαφη επιδη θελεις και εσυ και εκεινει αυτο σου λεει αλλα σε λιγο καιρο θα αριχσει να αρεωνει και να επικοινωνεις μονο εσυ ... το χω παθει για αυτο στα λεω ... πεταμενα λεφτα ... σε βλεπω σα φιλο =δε σε γουσταρω σα γκομενο ... οτι ειχατε ειχατε και μαλλον τελειωσε ... βεβαια κανεις δε μπορει να προδικασει 1000% το αποτελεσμα .... αλλα αφου το θες ξεκινα το  ... και οπου σε βγαλει 
 
υγειης φιλια απικλειτε εγω το υπογραφω ... καποια στηγμη οσο και να τη γουσταρεις απλα θα κοθραστεις και αντε γεια ... παντως εδω θα μαστε και θα το συζηταμε θα χαρω εστω για μια φορα να εχω κανει το μεγαλυτερο λαθος και να διαψευστω και να συμβει αυτο που θες ...
 
 
τζι κεη μετα θελω και εγω ναμου πεις τα ζωδια ...
  closed do not disturb  ! ! !

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Σχεση απο αποσταση
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 09:23:28 μμ »
σε βλεπω σα φιλο =δε σε γουσταρω σα γκομενο
Πολύ σωστή κουβέντα.

Και η πίτα γεμάτη και ο σκύλος χορτάτος, θα προσέθετα εγώ. Δηλαδή και δεν ενδιαφέρεται να είσαι το ζευγάρι της αλλά και δε θέλει να σε χάσει εντελώς.

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Σχεση απο αποσταση
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 09:32:26 μμ »
Μάλλον τον στενοχωρήσαμε..  ;D

υγ..από πατουσοδαχτυλάκια πως τα πάει η δικιά σου? τουλάχιστον άξιζε τον κόπο??  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος fnjn

  • *GF Pervert*
  • *****
  • This is the END ....a dead END !!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6361
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 471
  • -Έλαβε: 42
Απ: Σχεση απο αποσταση
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 09:32:46 μμ »
Πολύ σωστή κουβέντα.

Και η πίτα γεμάτη και ο σκύλος χορτάτος, θα προσέθετα εγώ. Δηλαδή και δεν ενδιαφέρεται να είσαι το ζευγάρι της αλλά και δε θέλει να σε χάσει εντελώς.
κοινως η γνωστη καβατζα γιατι μπορει ειτε να θελει καποιο σε περιπτωση που δεν εχει κατι με καποιον αλλο και οταν βρει παλι αλλο να ξανα φυγει η να θελει καπιον για να ακουμπησει να πει το πονο της οτι ο αλλος τη τζασει η ακομα και ο αλος μπορει να τη καλυπτη σεξουαλικα και εσενα για τα συναισθηματικη της καλυψη .. κλπ κλπ πολοι και αλλοι που ισως να μη μπορω να προσδιορισω ειπαμε ...δεν ειμαι και γυναικα να τα ξερω ολα ... το μυαλο τους ειναι πιο δεδαλοδες και απο το λαβιρθνο του μινοταυρο μια στροφη να παρουν στραβα και απο το μελι γαλα μπορει να βρειθεις ουτε και εγω ξερω που και να ξανα στριψουν σε μια αλλη και να ναι ολα ξανα τα ιδια ... τι να πω ... παραπαρα :hmmm:
  closed do not disturb  ! ! !

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Σχεση απο αποσταση
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 18, 2012, 09:04:19 μμ »


 
   

κλαιω..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

απαντηση προς τον νηματοθετη: τραβηξου για αλλου....εδω κοντα εισαι με τον αλλο κ δεν κανεις χωριο...απο μακρια ξεχνα το....