Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ποδοπαρτυ μπορουμε να κανονισουμε? με απλες κοπελες οχι επαγγελματιες  (Αναγνώστηκε 4515 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DENIS

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1619
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 135
  • -Έλαβε: 217
γιατί να θέλουν να σπάσουν πλάκα με την πάρτη σου?

υποτίθεται θα ερχόντουσαν με σκοπό να παίζξουν κ εκείνες

Εγώ εσύ και ο καθένας από εδώ θα πηγαίναμε επειδή έχουμε ένα τρελό πάθος. Μπροστά στο λόγο που θα πηγαίναμε εμείς, τα γκομενάκια έρχονται ουσιαστικά για χαβαλέ.

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Ή για χαβαλέ θα έρθουν ή για χρήματα (αυτό το σενάριο το απορρίψαμε στη συγκεκριμένη περίπτωση) ή έχοντας κανονίσει να γουστάρουν κι αυτές. Αλλά ποια γυναίκα θα ερχόταν σε πάρτι έχοντας κανονίσει εκ των προτέρων να της γλείφουν τα πόδια άγνωστοι ;

Αποσυνδεδεμένος DENIS

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1619
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 135
  • -Έλαβε: 217
Αλλά ποια γυναίκα θα ερχόταν σε πάρτι έχοντας κανονίσει εκ των προτέρων να της γλείφουν τα πόδια άγνωστοι ;

Αυτή που δεν θα έχει τη διαύγεια να σκεφτεί ότι ΔΕΝ πρέπει να σε μεταχειριστεί με αυτόν τον τρόπο. Οτι ΔΕΝ θέλει να έχει αυτή την εικόνα για τον άντρα.

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3428
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Πριν σκεφτεί πώς θα μεταχειριστεί τον άνδρα, ίσως προέχει να μπορεί να σκεφτεί πώς θα μεταχειριστεί τον εαυτό της. Διότι αν δεν είναι επαγγελματίας ή εντελώς ξέκωλο, δε βλέπω το λόγο να έρθει.

Αποσυνδεδεμένος DENIS

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1619
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 135
  • -Έλαβε: 217
Aυτό ακριβώς, το ίδιο λέμε. Είναι λοιπόν ένα πάρτυ στο οποίο δεν θα έπρεπε να πάει κανένας ο όποιος θα ήθελε να διασώσει κάποια πράγματα που θα άξιζε να διασωθούν.

Αποσυνδεδεμένος Glifikus_Patousius

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 4
Παλαιολόγε Βασιλέα, κράτα τις δικές σου για πάρτι σου! Όπως βλέπεις και από τις γυναίκες που υπάρχουν στο φόρουμ και είναι πιο προσιτό για αυτές να έρχονταν σε πάρτι, καμία δεν απάντησε!  :redface: Και το βλέπω λογικό. Ντρεπόμαστε να πούμε το φετίχ μας στη γκόμενά μας. Που να φθάσουμε κιόλας να το λέμε σε παρέες κοριτσιών και μετά να τις καλούμε σε ποδοσύναξη με άλλες παρέες;;; Πολύ προχωρημένο..... Αν το πετύχεις, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να έχεις και ΠΟΔΟΡΕΒΕΓΙΟΝ.

Αποσυνδεδεμένος Vassilis Soleman

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
    • Soleman
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 3
...Επειδή έχω μια (μικρή) εμπειρία στην Ελλάδα, ούτε επαγγελματίες τού sex δεν "παραδέχονται" τα βίτσια τους! Ποδολαγνεία και άλλα, άσχετα! Δεν είμαστε στο Βερολίνο, ευτυχώς ή δυστυχώς! Μάλιστα ξέρω strip-club που αποφάσισε να "αποκλείσει" τους ποδολάγνους πριν χρόνια, επειδή εμφανίστηκε εκεί ένα παρεάκι ποδολάγνων με πολλά λεφτά και "μεγάλο στόμα"! Οι τύποι ήταν "δράκοι", που πληρώνανε για να πετάξουνε τα κορίτσια τα high-heels τους και να τους κάνουνε foot-jobs, σδιακρίτως! Το αποτέλεσμα? Τα κορίτσια φοβήθηκαν, "αγριέψανε" και έκτοτε απαγρορεύθηκε κάθε foot-δραστηριότητα στο συγκεκριμένο club... Στο ίδιο club, όντας low-profile, έχω περάσει ασύγκριτες στιγμές ποδολαγνείας, με τα κορυφαία μυρωδάτα πατουσάκια! Ελπίζω αυτή η "κατάθεση εμπειρίας¨να βοηθήσει... Θέλει τρόπο, δε θέλει κόπο...

Αποσυνδεδεμένος dimitris

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Nομιζω πως ειναι κομματακι δυσκολο

Αποσυνδεδεμένος stilettoheelsaddict

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Οσα ερθουν κι οσα πανε....
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 465
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 50
...Επειδή έχω μια (μικρή) εμπειρία στην Ελλάδα, ούτε επαγγελματίες τού sex δεν "παραδέχονται" τα βίτσια τους! Ποδολαγνεία και άλλα, άσχετα! Δεν είμαστε στο Βερολίνο, ευτυχώς ή δυστυχώς! Μάλιστα ξέρω strip-club που αποφάσισε να "αποκλείσει" τους ποδολάγνους πριν χρόνια, επειδή εμφανίστηκε εκεί ένα παρεάκι ποδολάγνων με πολλά λεφτά και "μεγάλο στόμα"! Οι τύποι ήταν "δράκοι", που πληρώνανε για να πετάξουνε τα κορίτσια τα high-heels τους και να τους κάνουνε foot-jobs, σδιακρίτως! Το αποτέλεσμα? Τα κορίτσια φοβήθηκαν, "αγριέψανε" και έκτοτε απαγρορεύθηκε κάθε foot-δραστηριότητα στο συγκεκριμένο club... Στο ίδιο club, όντας low-profile, έχω περάσει ασύγκριτες στιγμές ποδολαγνείας, με τα κορυφαία μυρωδάτα πατουσάκια! Ελπίζω αυτή η "κατάθεση εμπειρίας¨να βοηθήσει... Θέλει τρόπο, δε θέλει κόπο...


Με συγχωρεις ρε Βασιλη, αλλα τι strip club και τι κοπελες ηταν αυτες που "αγριεψαν" για prive foot-job?Εδω  με την πεινα που υπαρχει παιρνεις οποια κοπελα θελεις
(με πολυ σπανια εξαιρεση να μη θελει καποια αλλα η αμεσως επομενη τρεχει να προλαβει)  απο τετοια μαγαζια με 200-300 ευρω το πολυ και πας και  :hardcorefuck: αβερτα κουβερτα.Και εσυ μας λες πως φοβηθηκαν να βγαλουν τα γοβακια τους?Μηπως απο την σουρα τους μπερδευτηκαν οι τυποι και αντι  να πανε σε strip club χτυπησαν την πορτα απο το μοναστηρι της Αγιας Ελεουσας? :thinking: :hmmm:
STILETTO HEELS OR NOTHING