Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα με σύνδεση στο site  (Αναγνώστηκε 2145 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος shoesniffer

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πρόβλημα με σύνδεση στο site
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 11:31:27 μμ »
Το ιδιο πρόβλημα έχω κι εγώ και δε διορθώθηκε με την αλλαγή browser ούτε με τη διαγραφή cookies. Χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση του mozilla firefox αυτή τη στιγμή αλλά και με google chrome είχα την ίδια δυσλειτουργία.
H αλήθεια είναι πως οι administrators προσπάθησαν να με βοηθήσουν και να διορθώσουν το πρόβλημα, δυστυχώς όμως χωρίς αποτέλεσμα.

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: τον τελεφτέο καιρό
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 12:08:35 πμ »
οκ, θα το δοκημάσω! αλλά αν από την ορθογραφία κρήνεται το τι άνθρωπος είσαι, τότε τι να πω!

Το τί άνθρωπος είσαι σε ένα forum βγαίνει απ'το τί περιεχόμενο έχουν τα post σου. Για να γίνουν όμως αυτά πιο ευαναγνωστα, καλό θα είναι να γράφονται και σωστά. Μην παρεξηγείστε με την πρώτη. Το ότι κάνει κάποιος μια παρατήρηση δε σημαίνει ότι είναι ντε και καλά κακεντρεχής.

Αποσυνδεδεμένος agapoulis86

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 350
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 105
  • -Έλαβε: 30
Απ: Πρόβλημα με σύνδεση στο site
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 04:48:17 πμ »
δεν παρεξηγήθηκα με την πρώτη! απλά το έχουν αναφέρει πολλές φορές εδώ μέσα! τα περισσότερα μου λάθη, αν όχι όλα τα κάνω από βιασύνη! επιπλέον ούτε έβρισα, ούτε πρόσβαλα τον οποιονδήποτε για να κριθούν τα διάφορα ποστ μου! αλλά μην το γενικέψουμε κ πάει αλλού νταλού η κουβέντα! από το μοζήλα δεν μπαίνει κ παραμένει το πρόβλημα! μέχρι κ για ιό έχω ψάξει! αλλά από τον φιλομετριτή όπερα, μπήκε κανονικά!


 :threadclosed:

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Πρόβλημα με σύνδεση στο site
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 04:32:22 μμ »
Δε νομίζω ότι είσαι ο μόνος εδώ μέσα που αντιμετωπίζει τέτοια μεταχείριση. Αυτό συμβαίνει με όλους όσοι είναι ανορθόγραφοι/ες κι όχι μόνο εδώ,αλλά και στα αλλά φόρουμ γενικότερα συν το ότι οι συμφορουμίτες το έθεσαν σχετικά ήπια. Χαίρομαι πάντως που το πρόβλημα λύθηκε και το μήνυμά σου ήταν ευαναγνωστότατο  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος Lucky Luke

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 16866
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 542
  • -Έλαβε: 21274
Απ: Πρόβλημα με σύνδεση στο site
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 04:59:34 μμ »
τι λετε τώρα σε μερικα fora στην πέφτουν ομαδικά και με ανάγωγο τρόπο έτσι και γράψεις ανορθόγραφα , εδώ είμαστε του σαλονιού  ;D


Αποσυνδεδεμένος agapoulis86

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 350
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 105
  • -Έλαβε: 30
Απ: Πρόβλημα με σύνδεση στο site
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 06:19:36 μμ »
Δε νομίζω ότι είσαι ο μόνος εδώ μέσα που αντιμετωπίζει τέτοια μεταχείριση. Αυτό συμβαίνει με όλους όσοι είναι ανορθόγραφοι/ες κι όχι μόνο εδώ,αλλά και στα αλλά φόρουμ γενικότερα συν το ότι οι συμφορουμίτες το έθεσαν σχετικά ήπια. Χαίρομαι πάντως που το πρόβλημα λύθηκε και το μήνυμά σου ήταν ευαναγνωστότατο  :thumbsup1:


-1 & +1