Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

Αν ένας άντρας μετά το sex, footjob, πίπα, σας έχυνε στα πόδια και ή σε άλλο σημείο του σώματος σας σας τα έγλυφε, πως θα αντιδρούσατε;

Θα σας σόκαρε;
5 (25%)
Θα σας άρεσε;
10 (50%)
Θα τον περνούσατε για ομοφυλόφυλο;
2 (10%)
Θα σας άφηνε αδιάφορη;
3 (15%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 20

Αποστολέας Θέμα: Γυναίκες: Πως σας φαίνεται να γλείφει ο άντρας τα χύσια του από τα πόδια σας;  (Αναγνώστηκε 15122 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
:p :p !! πω πω.. και δε μου αρεσουν αυτα..εντομεταξυ ουτε θα προτεινα..να διαλυσει.. ετσι οτιδηποτε ειναι χρονια κραταει αυτη κολωνια..φιλικα ολα αυτα να γινονται, γιατι και πονανε..και καπου ολοι τα εχουμε περασει...
 ας ξεδιπλωθει τωρα που ειναι νωρις ακομα..η  αδιεξοδη αυτη..ροη..
στην επομενη 10 ετια..θα ειναι..ασ΄τα..ευχομαι τα καλυτερα παντως και να μην τραυματιστει κανεις.. με συναινεση να χωριζουν καποιοι οταν βλεπουν οτι δε παει αλλο.. να τα βαζουν κατω..η φθορα τους εχει τραβηξει προς τα κατω...και βγαινουν στην επιφανεια..ολα αυτα, αλλοι τη πληρωνουν να ειναι σε μια σχεση..ωστε να μη θελουν να πληγωσουν τον αλλο..και υποφερουν..παλι.. αλλοι πιο τολμηροι τη κανουν
κανεις δεν του λεει να χωρισει... αφου την αγαπαει(ο ιδιος το λεει...αφου ουτε φασεις δεν κανει...το σκατο με συγκινησε που ναι παιδακι σοβαρο... :crazy0: )αλλα και αυτο το τελμα...αυτο που ολα μοιαζουν ιδια κ ανοστα....αυτο ειναι το χειροτερο...εγω θελω να στειλω θετικη σκεψη και ενεργεια να καταφερει απο τα 10 εστω τα 6....αν το κανει πραγματικα θα ναι παρα πολυ καλο και για τους δυο και μετα θα αλλαξει η ροη των πραγματων...προς το καλυτερο ελπιζω...απλα μεχρι να φτασει εκει θελει μια αλφα προεργασια...ο φουτλοβερ θα επιλεξει τι μπορει να στηριξει καλυτερα σαν μεθοδο...


ποτε να περιμενουμε νεα σου ?(στον φουτλοβερ λεω μαρη...μην μπερδευτεις εσυ.. :crazy0: ) :sfou:

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
κανεις δεν του λεει να χωρισει... αφου την αγαπαει (ο ιδιος το λεει...αφου ουτε φασεις δεν κανει...το σκατο με συγκινησε που ναι παιδακι σοβαρο... :crazy0: )


ποτε να περιμενουμε νεα σου ?(στον φουτλοβερ λεω μαρη...μην μπερδευτεις εσυ.. :crazy0: ) :sfou:
μαρη...μαρι..να να να!!!να!  :p

:lol:

την αγαπαει πραγματι,αλλα τον εσκασε  :p


mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
ε δεν πειραζει....οποιος αγαπαει παιδευει(παιδευεται)...ετσι δεν λενε?  :thinking:

 ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
και δε θελει να τη κερατωσει  :p και τον  :shutup:..και τον παιδευει και τον αγαπαει  :-*  και την  :-*  αγαπαει ομως.. και δε χωριζουμε λοιπον
θα τα βρουνε αυτοι ξερουν  :) :) που θα παει... ολα καλα θα πανε


Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
ε δεν πειραζει....οποιος αγαπαει παιδευει(παιδευεται)...ετσι δεν λενε?  :thinking: ;D ;D
"Ό,τι αξίζει πονάει κι είναι δύσκολο" ... κλπ. κλπ. στρεβλές απόψεις για την αγάπη. Βαρύγδουπα λόγια χωρίς ουσία και background. Να μη χαρακτηρίσω  ;)

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν το λέω για τη mousitsa, που στην τελική τα ανέφερε αστειευόμενη. Γενικά το λέω διότι πολύς κόσμος τα πιστεύει. Εξ ου και το ότι ψυχοπλακωτικά τραγούδια θεωρούνται ερωτικά. "Ερωτικά" ... αυτά που τραγουδούν χωρισμούς και μοναξιά ... και εκδικητικότητα  :wacko:

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Γενικά το λέω διότι πολύς κόσμος τα πιστεύει. Εξ ου και το ότι ψυχοπλακωτικά τραγούδια θεωρούνται ερωτικά. "Ερωτικά" ... αυτά που τραγουδούν χωρισμούς και μοναξιά ... και εκδικητικότητα  :wacko:

αυτό που λέω συνέχεια για την αγάπη (και που το έλεγα ανέκαθεν) : υπερεκτιμημένη!

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
κανεις δεν του λεει να χωρισει... αφου την αγαπαει(ο ιδιος το λεει...αφου ουτε φασεις δεν κανει...το σκατο με συγκινησε που ναι παιδακι σοβαρο... :crazy0: )αλλα και αυτο το τελμα...αυτο που ολα μοιαζουν ιδια κ ανοστα....αυτο ειναι το χειροτερο...εγω θελω να στειλω θετικη σκεψη και ενεργεια να καταφερει απο τα 10 εστω τα 6....αν το κανει πραγματικα θα ναι παρα πολυ καλο και για τους δυο και μετα θα αλλαξει η ροη των πραγματων...προς το καλυτερο ελπιζω...απλα μεχρι να φτασει εκει θελει μια αλφα προεργασια...ο φουτλοβερ θα επιλεξει τι μπορει να στηριξει καλυτερα σαν μεθοδο...


ποτε να περιμενουμε νεα σου ?(στον φουτλοβερ λεω μαρη...μην μπερδευτεις εσυ.. :crazy0: ) :sfou:

 Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις συμβουλές, καθώς κι εσένα μουσίτσα που ως γυναίκα δίνεις απίστευτες συμβουλές. Ξεφύγαμε πολύ απο το θέμα βέβαια, αλλά και πάλι σας ευχαριστώ. Τώρα για νέα, θα δείξει. Σήμερα είναι τα γενέθλια της και σχολάει και αργά και δε θα ήθελα να κάνω κάτι που θα της χαλάσει τη βραδυά. Ελπίζω σύντομα να έχω καλά νέα.
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
να τη χαίρεσαι..ταυράκι η δικιά σου..

κοίτα διαβολικές συμπτώσεις.. τέλος πάντων..

με ρέγουλα..μη φρικάρεις και απόσα σου λέμε εμείς εδώ προσωπική συμβουλή να ακούς τα μισά..όχι ότι στα λέει κάποιος λάθος.. για το λόγο μόνο ότι εσένα αφορά το θέμα και εσύ ξέρεις πάντα καλύτερα απ' όλους

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις συμβουλές, καθώς κι εσένα μουσίτσα που ως γυναίκα δίνεις απίστευτες συμβουλές. Ξεφύγαμε πολύ απο το θέμα βέβαια, αλλά και πάλι σας ευχαριστώ. Τώρα για νέα, θα δείξει. Σήμερα είναι τα γενέθλια της και σχολάει και αργά και δε θα ήθελα να κάνω κάτι που θα της χαλάσει τη βραδυά. Ελπίζω σύντομα να έχω καλά νέα.

τσακισου να πας να παρεις φραουλες..σαντυγι...σαμπανια... ;D
η φτιαξε βραδυνο με κερια και τα ρεστα....θα το εκτιμησει..

σημερα τπτ...δια ροπαλου απαγορευτικο...
να την  χαιρεσαι...

μακαρι να μας εχεις καλα νεα.... :)

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
 Μετά απο πολύ καιρό, και αφού δεν το έκανα τότε γιατί όταν ερχόταν η στιγμή να το κάνω κολλούσα γιατί απλά μου έφευγε η κάβλα (δεν της το είχα πεί τότε), μου έφυγε σαν ιδέα στο τέλος. Τον τελευταίο καιρό όμως το έβλεπα συχνά σε ερωτικά όνειρα, και μου ξαναζωήρεψε σαν φαντασίωση.
  Έκατσα λοιπόν και της το είπα, δεν αντέδρασε καθόλου άσχημα, και μάλιστα μου είπε, και γιατί δεν το έκανες; Σιγά γιατί να αηδιάσω ή να σε παρεξηγήσω; Και τελικά το κάναμε! Χθές μετά απο πολύ ωραίο σεξ, μου έδωσε τα πόδια της να της τα χύσω (και ήταν και με φρέσκο πεντικιούρ) και μου έβαλε τα πόδια της στο στόμα μου απο μόνη της για να της τα καθαρίσω, κάτι που με έφτιαξε τρελά εκείνη τη στιγμή. Το έκανα δίχως δεύτερη σκέψη και μπορώ να πώ οτι η γεύση δεν ήταν καθόλου άσχημη, σε σημείο που απορούσα γιατί αηδιάζουν τόσο πολύ οι γυναίκες να τα πίνουν. Ειλικρινά περίμενα οτι θα μου φέρει αναγούλα, κάτι που δεν έγινε. Μου φαίνεται πως απο δω και πέρα, το καθάρισμα όταν τη χύνω θα γίνεται με τη γλώσσα και όχι με χαρτοπετσέτες... ;)
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
εσυ δ "αηδιαζεις"γτ προερχεται απο το σωμα σου κ λογικα δ ξενιζει η γευση στο στομα σου.. γ την συντροφο σου αλλαζει.. περι ορεξεως οσο αφορα για την αηδια της καθεμιας..το χυσι βελτιωνεται ανετα με 2-3 τιπς.. κ φυσικα μπραβο μπραβο που το καταφερες..τοσο απλο ηταν τελικα...

Αποσυνδεδεμένος footlover81ath

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3073
    • Προφίλ
    • Διάφορες ποδοφωτογραφίες
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 431
  • -Έλαβε: 822
εσυ δ "αηδιαζεις"γτ προερχεται απο το σωμα σου κ λογικα δ ξενιζει η γευση στο στομα σου.. γ την συντροφο σου αλλαζει.. περι ορεξεως οσο αφορα για την αηδια της καθεμιας..το χυσι βελτιωνεται ανετα με 2-3 τιπς.. κ φυσικα μπραβο μπραβο που το καταφερες..τοσο απλο ηταν τελικα...

 Δεν το είχα σκεφτεί έτσι, αλλά δεν ξέρω κατά πόσον ισχύει πραγματικά ή είναι απλά ένα παιχνίδι του μυαλού. Πάντως ευχαριστώ. Όντως ήταν απλούστερο απο όσο φανταζόμουν...   :)
Female feet are made for sucking!

"The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art." ~ Leonardo da Vinci

http://www.imgspice.com/users/footloverhellas