Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS  (Αναγνώστηκε 1147 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος georgius

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 01:07:12 μμ »
Καλημερα. Εδω και λιγο καιρο εχω στην παρεα μου καποιον ο οποιος εμαθα πως ειναι ομοφυλόφυλος. Χτες το βράδυ που ειμασταν ολοι μαζι σε ενα ταβερνακι, η συμπεριφορα του μου θυμισε συμπεριφορα γυναικας κατα τις δύσκολες μερες του μήνα, δηλαδή του τύπου: Ε βέβαια καλα να παθω αφου δεν πρόσεχα. Οταν προσπαθησα να τον ρωτησω τι συμβαινει μου λεει οκ ολα cool. Έχει παρατηρησει κανεις σας παρομοια συμπεριφορα; λετε να επηρεάζεται η συμπεριφορα απο το σεξουαλικο προσανατολισμο;

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 01:24:38 μμ »
Προσωπικα πιστευω πως ναι...αλλοι λιγο και αλλοι περισσοτερο αλλα σε ολες τις περιπτωσεις που ξερω βλεπω οτι ολο και καποια δειγματα στο ελαχιστο υπαρχουν...επισης τετοιες συμπεριφορες με κανουν να ''υποψιαζομαι''ατομα και το γαμημενο πεφτω μεσα παντα...
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 02:00:02 μμ »
Καλημερα. Εδω και λιγο καιρο εχω στην παρεα μου καποιον ο οποιος εμαθα πως ειναι ομοφυλόφυλος. Χτες το βράδυ που ειμασταν ολοι μαζι σε ενα ταβερνακι, η συμπεριφορα του μου θυμισε συμπεριφορα γυναικας κατα τις δύσκολες μερες του μήνα, δηλαδή του τύπου: Ε βέβαια καλα να παθω αφου δεν πρόσεχα. Οταν προσπαθησα να τον ρωτησω τι συμβαινει μου λεει οκ ολα cool. Έχει παρατηρησει κανεις σας παρομοια συμπεριφορα; λετε να επηρεάζεται η συμπεριφορα απο το σεξουαλικο προσανατολισμο;

Τον ηξερες καιρό, νομιζες ότι ήταν straight και σου αποκάλυψε ότι είναι ομοφυλόφιλος ή είναι ένα ομφυλοφιλο άτομο που γνωρισες πρόσφατα;

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Ομοφυλόφ Ι λοι άντρες και PMS
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 04:04:02 μμ »
να η απάντηση στο ερώτημά σου  :biggrin1:  :biggrin1: :biggrin1:


Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 04:29:00 μμ »
Καλημερα. Εδω και λιγο καιρο εχω στην παρεα μου καποιον ο οποιος εμαθα πως ειναι ομοφυλόφυλος. Χτες το βράδυ που ειμασταν ολοι μαζι σε ενα ταβερνακι, η συμπεριφορα του μου θυμισε συμπεριφορα γυναικας κατα τις δύσκολες μερες του μήνα, δηλαδή του τύπου: Ε βέβαια καλα να παθω αφου δεν πρόσεχα. Οταν προσπαθησα να τον ρωτησω τι συμβαινει μου λεει οκ ολα cool. Έχει παρατηρησει κανεις σας παρομοια συμπεριφορα; λετε να επηρεάζεται η συμπεριφορα απο το σεξουαλικο προσανατολισμο;

Δηλ. τι εννοει η φραση....
εκεινος που να προσεχε?
συνηθως αυτες τις μερες, πριν κ'κατα τη διαρκεια, υπαρχει εκνευρισμος. Πονοι etc.

Πως να επηρεαζεται η συμπεριφορα απο τον σεξουαλικο προσανατολισμο του αντρα και να συσχετιστει π.χ με μια γυναικα που ειναι  :hmmm: "στις μερες" της? Το καταλαβαινω εν μερει. Μιμειται τη γυναικεια φυση μηπως.. Σε μας συμβαινει..συχνα,να επηρεαζεται και ν'αλλαζει η συμπεριφορα, το αλλο μου φαινεται περιεργο και πρωτη φορα το ακουω :)


Αποσυνδεδεμένος MyCunia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1636
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 326
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 04:39:37 μμ »
συμπεριφορα γυναικας κατα τις δύσκολες μερες του μήνα,

Δεν εχουν ολες οι γυναικες την ιδια συμπεριφορα.
"Εκεινες" τις μερες ειναι "τιγκα" στις ορμονες.
Σ' αλλες "βγαινει" σ' εκνευρισμο
και σ' αλλες σ' εντονη σεξουαλικη επιθυμια.

Αποσυνδεδεμένος monica

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Forced Socks Smelling
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 162
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 05:01:33 μμ »
Δεν εχουν ολες οι γυναικες την ιδια συμπεριφορα.
"Εκεινες" τις μερες ειναι "τιγκα" στις ορμονες.
Σ' αλλες "βγαινει" σ' εκνευρισμο
και σ' αλλες σ' εντονη σεξουαλικη επιθυμια.

Θεωρω οτι ισχυουν και τα δυο και εντονοι πονοι και εντονη σεξουαλικη επιθυμια και εκνευρισμος...Για ολα υπαρχει λυση :thumbsup1:....Για τους εντονους πονους μια ειναι η λυση ΝYROFEN εχω βρει την υγεια μου....Τωρα για τον εκνευρισμο και την εντονη σεξουαλικη επιθυμια μια ειναι η λυση  ταμπον για να μην υπαρξουν θεαματικες σπλανταριες και κωλοτουρλωμα...Να τα λεμε και αυτα.... :lol: :lol: :lol:

Και για να επανελθουμε στο θεμα μας.... ;Dεγω απ'οτι καταλαβα ο φιλος μας θελει να μας πει οτι το συγκεκριμενο παιδι που τυχαινει να ειναι γκει υιοθετει μια συμπεριφορα καπως ποιο εκνευριστικη και συγχυσμενη που τις περισσοτερες φορες παρουσιαζουμε και εμεις οι γυναικες οταν ειμαστε αδιαθετες....Κατι που οντως ισχυει ουτε εμεις οι γυναικες δεν μπορουμε να το διαψευσουμε... :lol: :lol:Οποια ισχυριστει το αντιθετο ειναι ψευτρα... :p ;DΠροφανως αυτο οφειλεται επειδη ορισμενοι γκει εχουν πολυ εντονες γυναικειε ορμονες...Ειναι κατι που δεν κρυβεται αλλωστε...Γιαυτο και επιμενω οτι σε τετοιες περιπτωσεις θα πρεπει να υποστουν αυτα τα ατομα μια εγχειριση φυλου...Ωστε αυτο που δεν μπορεσε να τους προσφερει η φυση να τους το προσφερει η πλαστικη χειρουργικη...


Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...

Αποσυνδεδεμένος georgius

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 01, 2013, 08:58:04 πμ »
Το συγκεκριμενο ατομο το γνωρισα προσφατα και μετα απο κανα 2 μερες εμαθα οτι ειναι γκει. Και οποτε ειμασταν μαζι ειναι εξω καρδια, αλλα προχτες μου θυμισε γυναικα. Προς Θεου, δε λεω οτι παντα οι γυναικες εχουν νευρα κατα την περιοδο. Εχω παρατηρησει ακομα και στην ιδια γυναικα απο περιοδο σε περιοδο να διαφερει πολυ η διαθεση της και η συμπεριφορα της και δειχνω κατανοηση, αλλα επειδη γκέι πρωτη φορα γνώρισα, γι αυτό και είχα αυτη την απορία

Αποσυνδεδεμένος foot_employer

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Bye Bye Boobies, cause I'm a big kid now
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1861
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 231
  • -Έλαβε: 147
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 01, 2013, 10:51:58 πμ »
Μήπως επειδή γνωρίζεις ότι είναι ομοφυλόφιλος έχεις συνδέσει συνειρμικά αυτή τη συμπεριφορά με την περίοδο; Μπορεί δηλαδή κι ένας ετεροφυλοφιλος να έχει τέτοιες αντιδράσεις και να μην το παρατηρεις. Από την άλλη, υπάρχουν μέρες που για όλους μπορείς να πεις ότι είμαστε στις μέρες μας, έτσι δεν είναι;

Αποσυνδεδεμένος georgius

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Ομοφυλόφυλοι άντρες και PMS
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 01, 2013, 02:04:50 μμ »
Δεν το σκέφτηκα έτσι. Και στην ηλικια μου εχω γνωρισει παρα πολυ κοσμο, αλλα απο άντρα τετοια αντιδραση πρωτη φορα ειδα γι αυτο κ μου εκανε εντυπωση