Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Παγιδα { Μερος Τεταρτο }  (Αναγνώστηκε 2624 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Παγιδα { Μερος Τεταρτο }
« στις: Φεβρουαρίου 22, 2013, 07:37:53 μμ »
Οταν τα κοριτσια εφυγαν, σκεφτηκα πως και εγω θα επρεπε να παω απο το σπιτι για να αλλαξω ρουχα. Εξαλλου μια βολτα θα μου εκανε καλο. Ηθελα να σκεφτω. Ολα αυτα που συνεβησαν απο χθες με ειχαν μπερδεψει αφανταστα. Βγηκα εξω. Περπατουσα μηχανικα. Στο δρομο υπηρχαν εκατονταδες "αφεντρες" που τις κοιτουσα και με κοιτουσαν με νοημα. Αμετρητα ζευγαρια ποδια, ντυμενα γοβες, μποτες, αθλητικα παπουτσια, με καλουσαν για ταπεινωση και ηδονη. Ημουν συνετριμμενος. Ειχα πεσει απο μονος μου, στην παγιδα του παθους μου. Ενος παθους ολεθριου. Δεν υπηρχε τιποτε αλλο για μενα εκει εξω. Μονο το ατελειωτο σινε των φαντασιωσεων μου. Και υστερα η Ευαγγελια. Η κοπελλα μου. Πως θα πηγαινε απο εδω και περα ? Μου αρεσε που ακολουθησε το παιχνιδι της ξαδερφης της, στελνοντας με στα ουρανια. Μονο που φοβομουν μην την χασω. Ολο το πρωινο γυριζα σαν μεθυσμενος. Κατα τις 14¨00, εφτασα ξανα στο σπιτι της. Οι ξαδερφες ηταν ηδη εκει. Την πορτα ανοιξε η Ευαγγελια. - Που ησουν ?, ρωτησε εκνευρισμενη. Δεν προλαβα να απαντησω και ενα χαστουκι επεσε στο αριστερο μου μαγουλο. - Σε ρωτησα κατι, ειπε θυμωμενα και με χαστουκισε ξανα. Με αρπαξε απο τα μαλλια και με εριξε στα γονατα.          -Νομιζω οτι ημουν σαφης. Σου ειπα να μας περιμενεις. Και οτι λεω πρεπει να γινεται. Καταλαβες ?, ρωτησε και με το δεξι της ποδι μου εδωσε μια γερη κλωτσια στα αχαμνα. Διπλωσα κατω απο τον πονο. Αφου μου εδωσε δυο-τρεις ακομα δυνατες κλωτσιες με τις μυτερες γοβες της, επενεβει η Αμαλια. - Πηγαινε μεσα στην κουζινα και μην κουνηθεις απο εκει ! Μη σηκωνεσαι ορθιος ! Στα τεσσερα θα πας ! Σαν σκυλος ! Οταν ειμαστε ετοιμες θα σε φωναξουμε ! Και να γδυθεις ! Εκανα οπως με διεταξε. Ο πονος στα αρχιδια μου ηταν αφορητος απο τις κλωτσιες της Ευαγγελιας. Γδυθηκα και κοιταξα τα μπαλακια μου. Ηταν μελανιασμενα απο τις κλωτσιες και απο το πρωινο μαρτυριο που ειχα υποστει.Τα λεπτα κυλουσαν. - Ελα μεσα !, ακουστηκε η φωνη της Αμαλιας. - Στα τεσσερα !, συμπληρωσε.  Γονατιστος μπηκα στο σαλονι. Οι δυο ξαδερφες φορουσαν δερματινα εσωρουχα με αλυσιδακια που αφηναν ακαλυπτα τα στηθη τους, και ψιλοτακουνα πεδιλα. Η Αμαλια φορουσε ενα μαυρο strapon που το 'επαιζε' επιδεικτικα. Η Ευαγγελια κρατουσε στα χερια της ενα μαυρο δερματινο μαστιγιο που κατεληγε σε ενα "χερακι". Δεν τολμουσα να φανταστω την συνεχεια. Ημουν γονατιστος και γυμνος στην μεση του σαλονιου. Στην απροσμονη αυτή θεα των κοριτσιων, ο πουτσος μου εγινε σκληρος σαν ατσαλι. Ετρεμα.  - Ξερεις  τι θα σε κανουμε  τωρα ρε πουστη ?, ρωτησε η Ευαγγελια  τραβωντας μου τα μαλλια. - Θα σε γαμησουμε σαν την χειροτερη πουτανα ! Θα σε ξεσκισουμε ! Θα σε γαμαει η Αμαλια και εγω θα σε δερνω ! Θα χυσεις αιμα καριολη !, ειπε και καρφωσε το τακουνι  του δεξιου της ποδιου στην πλατη μου κοντευοντας να μου τρυπησει την σαρκα. Το κορμι μου λυγισε και ο κωλος μου τουρλωθηκε. Ενοιωσα κατι κρυο να μου αλειφουν  στην παρθενικη ωπη μου . Δεν προλαβα να σκεφτω , και δεχθηκα το ¨ πεος ¨ της Αμαλιας  μεσα μου. Στην αρχη πονεσα, κρυωσα. Μετα καιγομουν. Η Αμαλια ξεσκιζε αργα το κωλαρακι μου, ενω σταγονες υγρου τρεχαν από τον πουτσο μου. - Γλειψε με !, διεταξε η Ευαγγελια  και μου προτεινε το μουνακι της . Εγλειφα. Εγλειφα αχορταγα καταπινοντας  τον αλμυρο χυμο της. Η Αμαλια σταθερα, συνεχιζε να τρυπαει τον πρωκτο μου. Η Ευαγγελια αρχισε να με χτυπαει οπου εβρισκε με το μαστιγιο της. Καιγομουν ολοκληρος. Εγλειφα συνεχως το μουνακι της Ευαγγελιας αψηφωντας τελειως τους πονους μου. - Σε γεμισα  ¨κοκκινα χερακια ¨ !, ειπε κατακοκκινη και ενθουσιασμενη η Ευαγγελια. – Σε χυνω πολύ !, φωναξε μετα, και πλημμυρισε το στομα μου με το θεικο της χυμα. Δεν αντεξα και εγω άλλο και εχυσα σχεδον αμεσως, καθως η Αμαλια συνεχιζε το ανηλεο σφυροκοπημα, ζουλωντας  ταυτοχρονα τα   πονεμενα μου αρχιδια. Επεσα σχεδον λιποθυμος. – Βλεπεις  μικρε ?, ρωτησε η Αμαλια. – Σου ειπα ότι οι μερες που θα μεινω εδώ, θα σου μεινουν αξεχαστες !, συνεχισε χαμογελωντας. - Εγω κραταω  παντα τις υποσχεσεις μου !            - Τελος Τεταρτου  Μερους -                 
   

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Παγιδα { Μερος Τεταρτο }
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 25, 2013, 12:01:00 μμ »
Συγχαρητήρια!!!
Υπέροχη ιστορία!!!

Αποσυνδεδεμένος Alexis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Lookin around
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 323
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 22
Απ: Παγιδα { Μερος Τεταρτο }
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 25, 2013, 12:08:35 μμ »
προκειται γι' αληθινη ιστορια ?

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Παγιδα { Μερος Τεταρτο }
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 25, 2013, 09:18:30 μμ »
                     Καλησπερα. Η ιστορια ειναι φανταστικη. Το αναφερω στην αρχη του Πρωτου Μερους.