Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η δική μου ιστορία...  (Αναγνώστηκε 2990 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gruno

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Η δική μου ιστορία...
« στις: Απριλίου 27, 2013, 01:29:07 πμ »
 Για να είμαι ειλικρινής σκέφτομαι εδώ και καιρο να μοιραστώ την ιστορία μου στο forum αλλά πάντα κάτι με κρτούσε,anyway τώρα επιτέλους αποφάσισα να το κάνω,ελπίζω να σας αρέσει...


 Φαντάζομαι πως πάνω κάτω όλοι μας έχουμε παρόμοια εμπειρία με κάποια φίλη/κολλητή/ξαδέρφη τέλος πάντων καταλάβατε :p


 Όλα ξεκίνησαν στην περίοδο της αθώοτητας(λέμε τώρα)την εφηβία όταν όλοι μας αρχίζουμε να "ψαχνόμαστε"..Πρίν κάμποσα χρόνια λοιπόν πήγενα και εγώ δευτέρα γυμνασίου όταν μέσω κοινής παρέας γνώρισα μια κοπέλα που στα μετέπειτα χρόνια έκανα αυτοκόλλητη παρέα.Αυτό που με είχε τραβίξει πάνω της ήταν η ικανότητα της να κάνει κάποιον να συμφωνήσει μαζί της ανεξαρτήτου θέματος και το περιφρονητικό της βλέμα όταν κατάφερνε αυτό που επιθυμούσε.Δεν ήταν απώ τις πιο όμορφες κοπέλες αλλά ούτε και από τις πιο άσχημες,είχε μια γοητεία την οποία δεν χρησιμοποιούσε προς όφελος της λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης,αυτός ουσιαστικά ήταν ο συνδετικός μας κρίκος είχαμε και οι 2 πολύ χαμηλή αυτοπεποίθηση κάτι που μας έκανε να καταλαβαίνουμε ακόμα καλύτερα ο ένας τον άλλον.Το παράκανα λίγο με τις λεπτομέριες; :redface:

 Ας μπούμε στο ψητό λοιπόν...Η αλήθεια είναι οτι είχε έναν πολύ κυρίαρχο χαρακτήρα κάτι που με έκανε σιγά-σιγά με τον καιρό να της υποτάσομαι όλο και πιο πολύ εώς ότου έρθει εκείνη η στιγμή που ουσιαστίκα κατάλαβα πως ήμουν υποχείριο της...Είχαμε μια καθημερινή συζήτηση στο τότε δημοφιλές σε όλη τη νεολέα msn που νομιζώ πως εκλεισε προσφάτα;;anywayyy πάλι ξεφυγα από το θέμα ;D κάπως το είχε φέρει η συζήτηση λοιπόν και αφού της είχαμε κάνει κάποια χάρη(οπώς συνήθως  :p) με μια αλλή φιλή μου η οποία διαμαρτυρήθηκε λέγοντας πως μας έχει κάνει δούλους της και τι πετάει τότε η θεά;;;Γεννηθήκατε για να είσται δούλοι μου...Είχα παγώσει δεν ήξερα αν αυτό που βλέπω το πίστευα ή οχι...Μετά από αυτό λοιπόν άρχισα να υποτάσομαι ακόμα περισσότερο στην κυριαρχία της και μετά από κάποια χάρη που της είχα κάνει της είπα χαρακτηριστικά: είδες τι καλά που σε υπηρετω; και αυτή ανταποκρίθηκε λέγοντας χαχα φυσικά αφού είσαι σκλάβος μου...Υστέρα από πολύωρη συζήτηση λοιπόν είχαμε διαφονήσει για πάρα πολύ ώρα σε ένα θέμα και προσπαθούσε να με πίσει οτι έχει δίκιο,εγώ αφου βαρέθηκα να προσπαθώ παραδεχτηκά οτι είχε δίκιο ζητώντας και συγνώμη την οποία δεν δεχόταν κιόλας,οπότε της είπα τι πρέπει να κάνω για να με συγχωρέσει και τι απαντάει η θεά;;;!!!Φίλησε μου τις πατόυσες!!! ...Τα είχα χάσει και πάλι γνωρίζοντας μάλιστα οτι την επόμενη μέρα θα ερχόταν σπίτι μου...


 Την επόμενη μέρα λοιπόν ηρθέ σπίτι μου για να συζητήσουμε κάτι για κάποιον πρώην της εαν θυμάμαι καλά.Αφού αναλύσαμε όλα τα γκομενικά της λοιπόν ξαπλώσε στο κρεβάτι μου κ με κοίταξε με ένα βλέμα γεμάτο κυριαρχεία λέγοντας μου: χαλάρωσε μου τα πόδια...Γεμάτος χαρά εγώ άρχισα να της κάνω μασάζ ανάφεροντας τα χτεσινά λεγόμενα πού με είχε πει σκλάβο γελόντας και απάντησε και εκκέινη γελόντας μα φυσικά αφού είσαι, λατρέψε μου τα πόδια τώρα...Η καρδία μου χτυπούσε τόσο δυνατά...Ήταν επιτέλους η πρώτη μου φετιχιστική εμπείρια...Περνοντάς λοιπόν μια γκριμάτσα εξαναγκασμού οτι και καλά δεν το ήθελα  :lol: άρχισα να φιλάω τα πόδια της κρατόντας τα με το ένα χέρι και με το άλλο μπορείται να φανταστήται τι έκανα  :redface: προσπαθόντας να το κάνω όσο πιο ήσυχα και κρυφά γίνετε για να μην με πάρει χαμπάρι και γίνω ρεζίλι...Αυτή η εμπειρία λοιπόν θα μου μίνει για πάντα αξέχαστη μιας και ήταν και η πρώτη μου.


 Πλέον έχω χάσει κάθε επαφή μαυτήν την κοπέλα καθώς σταματήσαμε να κάνουμε παρέα...Μου λύπει και εκκείνη αλλά και όλη αυτή η φάση της "φιλικής υποδούλοσης" που είχαμε δημιουργήσει...


Υ.Γ Με συγχωρείται αν η ιστορία μου δεν είναι αρκετά καλή είναι η πρώτη φορά που την μοιράζομαι με κάποιον και σίγουρα θα υπάρχουν κενα  :p
Υ.Γ2 Η ιστορία είναι 100% αληθινή.Το γράφω αυτό για εκκείνους που θα το αμφισβητήσουν.Είμαι σίγουρος πως υπάρχουν άτομα εδώ μεσα με παρόμοιες εμπειρίες που θα καταλάβουν με την κρίση τους πως είναι αληθινή ιστορία αλλά θα καταλάβουν και τα ανάμεικτα συναισθήματα μου  :)
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ όποιον ξοδέψει τον πολύτιμο χρόνο του για να διαβάσει την ιστορία μου,να είσται όλοι καλα!  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος PJ

  • Global Moderator
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2837
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 120
  • -Έλαβε: 51
Απ: Η δική μου ιστορία...
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 27, 2013, 02:02:18 πμ »
Ο gruno είχε την δική του ιστορία  :p

Ωραία η ιστορία σου
κατάρατος ής

Αποσυνδεδεμένος Eli

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 12
Απ: Η δική μου ιστορία...
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 27, 2013, 03:13:11 πμ »
ωραια ιστορια  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Η δική μου ιστορία...
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 27, 2013, 06:23:31 πμ »
 :thumbsup1: :thumbsup1: μπράαβο φίλε τέλια η ιστορία σου καθαρή αληθηνή ιστορία χωρίς παπαριές καιρό ειχαμε να διαβασουμε τέτοια ομορφη ιστορία ..... THX!!!!

Αποσυνδεδεμένος Xazos Ploutarxikos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 8
Απ: Η δική μου ιστορία...
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 27, 2013, 04:28:01 μμ »
Ωραία ιστορία.. πιστεύω όντως είναι ένα μικρό όνειρο κάθε φετιχιστή, τουλάχιστον όταν βρίσκεται σε μικρή ηλικία, αλλά δυστυχώς δεν έχει ο καθένας τέτοιες εμπειρίες όπως λες... :( :P
''Νὰ σοῦ γλείψω τὰ χέρια, νὰ σοῦ γλείψω τὰ πόδια –
ἡ ἀγάπη κερδίζεται μὲ τὴν ὑποταγή...''
Ντίνος Χριστιανόπουλος

Αποσυνδεδεμένος blaze312

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 152
Απ: Η δική μου ιστορία...
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 27, 2013, 06:58:55 μμ »
Πολύ ωραία ιστορία. Είσαι πολύ τυχερός φίλε μου. Πολλοί θα ήθελαν να είναι στην θέση σου.