Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας  (Αναγνώστηκε 5532 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MrFemaleFeetSlave

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 115
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 15
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #30 στις: Αυγούστου 18, 2012, 12:42:35 πμ »
Βρες μια αφρικανη που έχουνε μεγαλύτερο κόλπο.  :p

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #31 στις: Αυγούστου 18, 2012, 11:13:02 πμ »
Ξεκινα...πρωινο:δυο παστες σπεσιαλ σοκολατινα η σερανο
Δεκατιανο:μπακλαβα κανταιφι γαλακτομπουρεκα με αναψυκτικο.
Μεσημερι:μουσακα η παστιτσιο σαλατα με πολυ λαδι και κανε παπαρες το ψωμι.Απεριοριστο αναψυκτικο
Απογευματινο:παστες μια τουρτα (οσο περισσοτερο μπορεις) με αναψυκτικα.
Πεντε λεπτα πριν ξαπλωσεις:4 πιτογυρα με μπυρες...

Σε ενα μηνα θα επιστρεψουν τα κιλα και θα μαζεψει ο πυθωνας.

Σκεφτομαι φιλε μου οτι ειναι περιεργη η φαση γιατι μεσα απο τον κολπο της η γυναικα βγαζει μωρα.Δε λεω ουτε αμφισβητω το γεγονος οτι ποναει αλλα ο,τι και να σου πουμε εμεις δε μπορουμε σιγουρα να σου δωσουμε τις λυσεις που θα σου εδινε ενας ειδικος.Δες ενα γιατρο.Αν η κοπελα σου δε ντρεπεται καλο θα ηταν να ειστε μαζι...
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος paris7

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #32 στις: Αυγούστου 21, 2012, 07:52:59 πμ »
φίλε υπομονή κ ηρεμία θέλει ηρεμία σιγά σιγά κ όταν πονάει να βγαίνεις.Αν σε γουστάρει θα αντέξει τον πόνο μιας κ μετά γίνονται πιο έντονα τα πράγματα τώρα αν ξενερωνει μήπως πρέπει να αλλάξεις κοπέλα που θα εκτιμήσει καλύτερα το πρόβλημα ;-) . Ερώτηση από το πάχος ενοχλείται; και κάτι τελευταίο που στο καλό βρίσκεις durex xl μιας και εδώ κ καιρό έχουν φύγει από παντού κ τα μόνα που βρίσκεις είναι duo xl που είναι άχρηστα.

Αποσυνδεδεμένος WetColdFeet

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 1075
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 13
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #33 στις: Αυγούστου 31, 2012, 03:32:53 μμ »

Σκεφτομαι φιλε μου οτι ειναι περιεργη η φαση γιατι μεσα απο τον κολπο της η γυναικα βγαζει μωρα.Δε λεω ουτε αμφισβητω το γεγονος οτι ποναει αλλα ο,τι και να σου πουμε εμεις δε μπορουμε σιγουρα να σου δωσουμε τις λυσεις που θα σου εδινε ενας ειδικος.Δες ενα γιατρο.Αν η κοπελα σου δε ντρεπεται καλο θα ηταν να ειστε μαζι...

μη ξεχνάς όμως ότι και τη στιγμή της γέννας, όχι απλά πονάει.....&*^&^%&*(^&%^!!!

Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41    Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41     Νο 41

Αποσυνδεδεμένος ilvreth

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 6
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #34 στις: Αυγούστου 31, 2012, 06:09:45 μμ »
Βρες μεγαλύτερες για σεξ, 35αρες, 40αρες. Δεν πονανε αυτες. Και λες οτι προκαλούσες προβλημα στις κοπελες και τρεχαν στον ειδικο. Μπορει να μην ειναι λόγω οπως λες του "αγριου σεξ". Εχεις παει να κοιταξεις το πουλι σου σε ειδικο μηπως εχεις τιποτα; Σορρυ που δεν ειναι αναλυτικός και σαφής αλλα αυτη την στιγμη βαριέμαι πολύ να γράφω..

Αποσυνδεδεμένος PAYLOSP

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 20, 2013, 11:16:10 μμ »
Την καλησπερα μου σε ολους μετα απο καιρο,
ελειπα στο εξωτερικο σε μια βροχερη χωρα, δεν υπηρχε ορεξη ουτε δικος μου υπολογιστης..
γυρισα πριν 6 μηνες,

το θεμα το ανοιξα με αφορμη μια σχεση που ειχα με μια μικρη τοτε, η οποια βγηκε απο την ερωτικη  μου ζωη.

με οσες γυναικες εχω παει ειχα αυτο το προβλημα, οχι παντα σε μεγαλο βαθμο,

πριν μερικους μηνες εγινε το απιστευτο, λες και καποιος γνωστος διαβασε αυτο το τοπικ και μου την εστειλε (σιγουρα οχι βεβαια.)

το ονομα της βικυ, 1,72 υψος κιλα νορμαλ +5 τεραστια φυσικα βυζια (22ετων) πολυ στηθος πραγματικα πολυ αλλα ωραιο.

εδω στην πρωτη σελιδα εγραφα οτι δεν βρισκω κατι στα μετρα μου να το πω ετσι,

μεχρι που ηρθε η βίκη.

την πρωτη φορα που καναμε κατι, τον εβγαλα εξω και μου ειπε αργοτερα οτι τρομαξε. εκει ειπα παλι τα ιδια  :wall:

ομως την πρωτη μας φορα δηλαδη την επομενη μερα, ηταν η μονη φορα που με εκανε γυναικα με τις οποιας τα ποδια ουδεποτε ασχοληθηκα να τελειοσω χωρις να μπορεσω με τιποτα να κρατηθω. Η μόνη φορα.
την ειχα απο πανω μου ενω καθομουν σε καναπε, ολο μου το πεος εμπαινε στον κολπο της και  το γουσταρε πραγματικα χωρις να διαμαρτυρηθει καθολου.

επειτα ακολουθησαν αλλες 3 εβδομαδες μονο σεξ, πραγματικα μονο σεξ η ζωη οπως θα επρεπε να ειναι (σαν τη κοκα κολα.. )

οταν την ειπα να μου κανει στοματικο μου ειπε ναι αλλα που θα το βαλω ρε παυλε ολο αυτο; της ειπα κανενα προβλημα οσο μπει.

δηλαδη απο κει που δεν μπορουσα να ευχαριστηθω ηρθε αυτη και φανταστειτε να την εχω μπρουμιτα στο κρεβατι να την χωνω τερμα οσο παει και να σπροχνω κιολας.

δυστηχως ομως ΟΛΑ δεν μπορουμε να τα εχουμε, περιποιημενα ποδια αλλα μονο στα δαχτυλα και νυχια, φτερνες πετρα χαλια μαυρα, δυο φορες προσπαθησα να γλειψω και ξενερωσα στην ιδεα (επειδη τα ειχα δει πριν) παρολο που δε φαινοταν λογω σκοτους.

εχω βαλει κατι σαν αγγελια για ποδια callgirl  θα το ελεγα, γιατι εχω να ασχοληθω με ποδια πανω απο 2 χρονια και κοντευω να χαζεψω.

ετσι ηθελα να μοιραστω μια απο τις καλυτερες εμπειριες με πραγματικο σεξ.

ΟΧΙ φανταστικη, πραγματικη, οι φανταστικες αλλη ωρα..

Αποσυνδεδεμένος PAYLOSP

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 20, 2013, 11:25:27 μμ »
και να προσθεσω κατι θελω,

δεν την ερωτευτικα ουτε στιγμη, απλα μου ερχονται στο μυαλο ολα αυτα τα ωραια οταν εχω  :wanker2:

ο μεγαλος και καταστροφικος ερωτας δεν περιειχε καθολου ποδια. μαλλον δε προλαβε.

κατι σαν διαχωρισμος θα το ελεγα, δε ξερω ακριβως γιατί.

Αποσυνδεδεμένος big

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 1
Απ: Πρόβλημα μεγάλης πούτσας
« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 25, 2013, 11:36:38 μμ »
ε βαλε μια φωτο ρε παυλε ειαι πολυ περιεργος να δω το προβλημα σου