Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: BDSM vs Abuse  (Αναγνώστηκε 1926 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος yiannis_slv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1702
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 416
  • -Έλαβε: 507
Απ: BDSM vs Abuse
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 07:51:05 μμ »
Αυτο δεν ισχυει σε καμια περιπτωση.Εχω δει με τα ματια μου επαγγελματια να ανεβαινει πανω σε ανθρωπο και να χοροπηδαει με αποτελεσμα να του ραγισει πλευρο.Πρωτη φορα ντραπηκα που ειμαι επαγγελματιας.

και αν το ζητησε αυτός εφόσον ηξερε ποσο ζυγίσει και της ειπε, ότι και να γινει μην φοβηθείς, κανε δουλειά σου εγω αντέχω ?
εκτος και αν τα πλευρά του εσπασν απο το πρωτο αλμα της, αλλιως ο ίδιος θα επρεπε να ειχε παραμερίσει δεξια η αριστερα εγκαίρως
τι σκατα δεν ενιωθε τίποτα πριν το σπασιμο ?

παντως οι ειδικές, εχουν ειδικά κερατα απο τα οποια ημι-στηρίζονται που τις βοηθαει και να διορθωνουν την ισορροπια τους και να μοιραζουν το βαρος
κατά επιλογή σαν "ροοστατικά" και γενικα δεν ξερω πως λεγεται αυτη μπαρα στο "ταβανι" (συχνοτερα βρισκεται κρεμμάμενο) αλλα βοηθάει την
αποφυγή ατυχημάτων.

Αν δεν υπαρχει ακριβός εξοπλισμός , και μια καρεκλα δίπλα της ή ακομα και ο τοίχος βοηθάει αρκετα.


Αποσυνδεδεμένος Fetish_Ina aka Afrodyte

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 17
  • -Έλαβε: 46
Απ: BDSM vs Abuse
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 08:05:42 μμ »
Ειλικρινα δεν ξερω ποιος το ζητησε και τι.Το σκηνικο ειχε γινει σε πλει παρτυ.
Ασχετως τι μας ζητανε,δε σημαινει οτι δεχομαστε να το κανουμε.ΑΝ πει καποιος πυροβολα με θα το κανω δλδ?????

Αποσυνδεδεμένος yiannis_slv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ...
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1702
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 416
  • -Έλαβε: 507
Απ: BDSM vs Abuse
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 08:07:45 μμ »
Ασχετως τι μας ζητανε,δε σημαινει οτι δεχομαστε να το κανουμε.ΑΝ πει καποιος πυροβολα με θα το κανω δλδ?????

ειναι αυτο που λεω γι τ αυτονόητα. Αν και το θεμα με το πυροβολισσμό, ίσως κι δικαίως βάλει μερικους/ες σε πειρασμό. ::)