Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

Τον έχετε παίξει ποτέ βλέποντας gay τσόντα;

Ναι
10 (18.5%)
Όχι
44 (81.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 54

Αποστολέας Θέμα: Προς τους straight άντρες:  (Αναγνώστηκε 3733 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Προς τους straight άντρες:
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 18, 2013, 12:44:16 μμ »
Κατά την ταπεινή μου άποψη, ομοφυλόφιλος δεν γεννιέσαι (η θηλυπρέπεια είναι μια τελείως διαφορετική υπόθεση νομίζω) αλλά γίνεσαι με βάση τα βιώματα, το περιβάλλον, τα ερεθίσματα και ο,τιδήποτε άλλο μπορεί να διαμορφώσει τη βούληση και τις προτιμήσεις σου.. Η επαφή με το γκει πορνο, υπ' αυτήν την έννοια, μπορεί να αποτελέσει τον προθάλαμο για άλλες καταστάσεις. Στην αρχή θα αηδιάσεις, μετά ενδέχεται να υπάρξει κάποιο σκηνικό που ενδόμυχα θα σε καυλώσει..

ε στο τέλος θα εθιστείς και θα περάσεις και στην πράξη! Αλλά ακόμα και στη φαντασία να μείνεις, πάλι θα έχεις φθείρει την ανδρική και straight φύση σου, καθώς οι φαντασιώσεις επηρεάζουν κατά κόρον και τις σεξουαλικές μας πρακτικές.

Ένας ομοφυλόφιλος έστω σε επίπεδο φαντασίωσης δεν μπορεί να συμπεριφέρεται επί του πρακτέου ως straight 100%.]


" Ένας ομοφυλόφιλος έστω σε επίπεδο φαντασίωσης δεν μπορεί να συμπεριφέρεται επί του πρακτέου ως straight 100%."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ξεκινω απο τη λακωνικη αυτη φραση σου, δε μπορω παρα να πω οτι ειναι πραγματικα πολυ σωστη.

Fetixistis_ δεν ειναι μονο δικη σου η ταπεινη σου αποψη, αυτο πιστευω
ακριβως........Χαιρομαι που υπαρχουν μελη, που αυτη η διαυγεια της σκεψης με κανει να αισθανομαι οτι τα παντα φιλτραρονται οταν το θελησεις εσυ, και δεν αφεθεις.Μ' αφηνει να λεω δεν ειμαι μονη.Ειλικρινα χαιρομαι. Και παρα μα παρα πολυ μεγαλο ποσοστο. Ετσι το βλεπει.......Το ιντερνετ και οι απειρες εικονες,η απειρη πληροφορηση απο την αρνητικη του οπτικη και πως το βλεπω κι εγω, εκανε τον ανθρωπο ανικανοποιητο, αχορταγο και απληστο.

Σ'ενα σημειο που μπορεις να ελεγξεις τις φαντασιωσεις σου,
που δε περνας στην αντιπερα οχθη, να τις υλοποιησεις.. Θελει ελεγχο, δυναμικοτητα στο χαρακτηρα,και ενα γερο κλικ. να ασχολεισαι με παρα πολλα διαφορετικα πραγματα ...Να ξεχνιεσαι απο τις σκεψεις τετοιου περιεχομενου.

Πριν τις περασεις στη πραξη.Θελει δουλεια μεσα σου......  Noμιζω σε βασανιζουν καπως. Οταν ειναι ανεκπληρωτες.

Δεν ειναι και ασκοπο  να ψαχτεις περισσοτερο, αλλωστε το να θελει καποιος να δοκιμαζει και μετα να απορριπτει αυτο ειναι μαγεια για πολυ κοσμο. Αν δε παω μεχρι την Αφρικη oταν στο μυαλο μου την εχω ως ζεστη χωρα, πως θα δω τη διαφορα θερμοκρασιας μονο απ'οτι οτι μου το εχουν πει.

Αν δε καει ο κ@λ#ς μου να φυγω τρεχοντας

οσες εικονες να εχω δει απο το  Νational Geographic θα μενουν εικονες.

Denis για να μη παρεξηγηθω, δεν αναφερομαι σε σενα και τι θελεις εσυ απο σενα, τι σου αρεσει,ειναι σεβαστο..αρκει μερικα πραγματα να μη γινονται και πραξη,ενηλικες ειμαστε κατανοουμε απο που πηγαζουν ολα αυτα, και που ειναι τα ορια μας, αναφερομαι σε συζητησεις επισης που εχω κανει εξω απο το  forum. Και μια και το θετεις δημοσια, προς συζητηση, αν μου επιτρεπεις εχω να σου πω πως πολλοι ενδιδουν στις φαντασιωσεις. Ετσι γεννηθηκαμε και μ'αυτο το κομματι του νου.
Ελεγχω το νου ο οποιος φευγει σε οτι μορφη ειναι αυτη που τον προκαλει, γιατι γινεται αθελα μου να ξεφευγω και ειναι σεβαστο  :). Τονιζω - αθελα μου -.
Θελει πολυ ψαξιμο μεσα μου, να φιλτραρω τις σκεψεις, να δω αν θα το φτασω καπου. Η μενω εκει και τελειωνει η υποθεση.

Ειμαι διαβητικος μου απαγορευουν τα γλυκα προσπαθω να διαγραψω τη ζαχαρη και τα γλυκα ....το προσπαθω ομως...δεν αφηνω τον εαυτο μου. Λατρευω τα γλυκα, το θελω αυτο το κομματι στη ζωη μου, τι πρεπει να κανω? Ειναι  η δυναμη που δειχνει κανεις.Τι θα κανει. Μπορει να φαντασιωνεται...αναμφιβολα τα γλυκα. Να μη πλακωθει στη ζαχαρη, γιατι η ζαχαρη τον τρελλαινει απο γευση... ειναι προσωπικος ελεγχος.

Φαντασιωσεις ερωτικου περιεχομενου,και καπου να μπορω να το σταματαω αυτο, θελει δυναμη επισης, δε ξερω κατα ποσο ευκολο ειναι. Θελει....... Δεχομαι μονο το ενα κομματι το οτι η φαντασια ειναι πλανευτρα,
δεν εχει ορια.
Θυμαμαι ατομο του φιλικου μου κυκλου να φαντασιωνεται πολυ μικρες κοπελες, να το αναζητα, απο ενα σημειο  και μετα καπου οταν περασε στην εσωτερικη του ψυχοσυνθεση, το δουλεψε: -γιατι το αναζητα αυτο - το παλαιψε και βγηκε απ'αυτο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 18, 2013, 12:53:48 μμ από Lia »


Αποσυνδεδεμένος ffcrazy

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 2677
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 26
Απ: Προς τους straight άντρες:
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 18, 2013, 06:15:47 μμ »
Δε θυμαμαι που το χα διαβασει και βαριεμαι να το ψαξω αλλα υπαρχει η εξης θεωρια. Οταν βλεπεις τσοντα διεγειρεις το συστημα ανταμοιβης του εγκεφαλου, καθε καινουριο κλικ προκαλει εκρηξη ντοπαμινης. Συνεπως αν εκεινη τη στιγμη τυχει η για καποιο λογο να βλεπεις gay τσοντα ειναι πιθανο ο εγκεφαλος να συνδυασει αυτο το ερεθισμα με ανταμοιβη και σεξουαλικη διεγερση. Καπως ετσι μπορει να επεκτεινονται και τα φετιχ λογω τσοντας. Κοινως ισως υπαρχει μια πιο μηχανικη βαση πισω απο τετοια φαινομενα που δε σχετιζεται με gay bi κλπ.   


Παράθεση
Το είπα για να δείξω ότι δεν έχω να χάσω απολύτως τίποτα είτε με παρεξηγήσουν είτε όχι
Αυτο δεν το καταλαβα. Για ποιο λογο λοιπον να το διευκρινισεις και κατ αυτο το τροπο αφου δε σε νοιαζει μηπως σε παρεξηγησουν?  :thinking:

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: Προς τους straight άντρες:
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 18, 2013, 10:25:09 μμ »
Οχι ποτε! δεν εχω δει καν τετοια τσοντα και ουτε προκειτε!!  :w00t:
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Προς τους straight άντρες:
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 18, 2013, 10:36:10 μμ »
Οχι ποτε! δεν εχω δει καν τετοια τσοντα και ουτε προκειτε!!  :w00t:
Ποτε μην λες Ποτε ! 8)

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: Προς τους straight άντρες:
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 18, 2013, 10:43:07 μμ »
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...