Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Αφεντρες υπο εξαφανιση...  (Αναγνώστηκε 2647 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: Αφεντρες υπο εξαφανιση...
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 28, 2013, 12:00:37 μμ »
Από προσωπική μου εμπειρία θα σου πω ότι με διαφορά, τα πιο πολλά λεφτά μου τα έχω ξοδέψει για Τη μοναδική Αφέντρα που είχα η οπόια δεν μου ζητούσε λεφτά...
Εδω συμφωνω και επαυξανω.. σωωωωστος..  ;)
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: Αφεντρες υπο εξαφανιση...
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 28, 2013, 12:02:00 μμ »

νομίζω ότι δεν πολυδιαφωνούμε...πράγματι παρουσιάστηκε μεγάλη άνοδος στον αριθμό των 'αφεντρών' σε αγγελίες κλπ., αλλά, όπως λες και εσύ, αμέσως εξαφανίζονται...διότι αυτές είναι ευκαιριακές αφέντρες που ψάχνουν για κάποια αρπαχτή και τίποτα περαιτέρω...συνεπώς οι πραγματικές αφέντρες, οι λίγες αυτές γυναίκες, παραμένουν λίγες και ακόμα λιγότερες τους χαλεπούς αυτούς καιρούς, στους οποίους δεν υπάρχει ανταπόκριση από τους πελάτες λόγω της έλλειψης διαθεσίμων χρημάτων για sessions κλπ.
Αν και ακουω οτι λογω κρισης εχουν κατεβασει την ανταμοιβη,και παλι πολλα μου φαινονται! Τουλαχιστον για τα δικα μου βαλαντια..
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Αφεντρες υπο εξαφανιση...
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 28, 2013, 12:07:23 μμ »

νομίζω ότι δεν πολυδιαφωνούμε...πράγματι παρουσιάστηκε μεγάλη άνοδος στον αριθμό των 'αφεντρών' σε αγγελίες κλπ., αλλά, όπως λες και εσύ, αμέσως εξαφανίζονται...διότι αυτές είναι ευκαιριακές αφέντρες που ψάχνουν για κάποια αρπαχτή και τίποτα περαιτέρω...συνεπώς οι πραγματικές αφέντρες, οι λίγες αυτές γυναίκες, παραμένουν λίγες και ακόμα λιγότερες τους χαλεπούς αυτούς καιρούς, στους οποίους δεν υπάρχει ανταπόκριση από τους πελάτες λόγω της έλλειψης διαθεσίμων χρημάτων για sessions κλπ.
Πρεπει να πω οτι αυτο δεν ειναι απολυτο. Γνωριζω περιπτωσεις 'αφεντρων' που εξαφανιστηκε απλα γιατι βρηκε αυτο που εψαχνε: δηλ. ειτε εναν περιορισμενο αριθμο καλων σκλαβων ειτε εναν προσωπικο σκλαβο.
Ειχα γνωρισει καποτε μια τετοια ''αφεντρα'' που εξαφανιστηκε μεσα σε 1 χρονο, ηταν η πιο ομορφη γυναικα που εχω κανει σεσσιον. Αναλογιες μοντελου. Οποτε μην τα τσουβαλιαζουμε ολα στο ιδιο σακι.

ΣΕ αυτον τον χωρο μπορεις πραγματικα να δεις τα ΠΑΝΤΑ κ καθε περιπτωση να ειναι διαφορετικη.
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: Αφεντρες υπο εξαφανιση...
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 28, 2013, 12:08:58 μμ »
Πρεπει να πω οτι αυτο δεν ειναι απολυτο. Γνωριζω περιπτωσεις 'αφεντρων' που εξαφανιστηκε απλα γιατι βρηκε αυτο που εψαχνε: δηλ. ειτε εναν περιορισμενο αριθμο καλων σκλαβων ειτε εναν προσωπικο σκλαβο.
Ειχα γνωρισει καποτε μια τετοια ''αφεντρα'' που εξαφανιστηκε μεσα σε 1 χρονο, ηταν η πιο ομορφη γυναικα που εχω κανει σεσσιον. Αναλογιες μοντελου. Οποτε μην τα τσουβαλιαζουμε ολα στο ιδιο σακι.
μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα.. και δυστυχως τα ξερα ειναι παααααρα πολλα...
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...