Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!  (Αναγνώστηκε 1487 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος klv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 617
  • -Έλαβε: 95
ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« στις: Ιουλίου 22, 2013, 04:02:45 μμ »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  (ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ  ΤΟΥ  SITE ) !!!!! εχω  μια θεια  απο τιs αγαπημενεs  μου απο μικροs  που την θυμαμαι  πολυ αυταρχικη δεν  γλυτωνε  αρσενικο   και πρωτα  απο  ολα τα παιδια τηs, δυο αγορια  τα αναγκαζε και σε προχωρημενη  ηλικια  10-12  να  κυκλοφορουν  γυμνα   μεσα  στο σπιτι (σχολιαζονταs τα)  μπροστα  τηs. μαλιστα  μια φορα   που με φιλοξενουσε  ετυχε  να δω  τον  μεγαλο  να αρνειται  να κανει  μπανιο  και  τελικα  τον υποταξε :sadomazoch: με την λουριδα  αφου του ζητησε  να γδυθει   στο σαλονι, σωστη  ΑΦΕΝΤΡΑ  .Ο θειοs  μου λογω  εππαγελματοs  ελειπε  και για ενα χρονο απο το  σπιτι  κουμαντο εκανε αυτη. Ειχε ποδια  αγαλματενια    παντα  περιποιημενα   και λαχταριστα  . ηταν  παντα φρεσκοβαμμενα  με το κοκκινο  τηs  φωτιαs ,γεματα λαμψη(συνηθωs παντα στο σπιτι ξυπολυτη) :legfetish: :legfetish: . Αλλωστε  αυτη  ειναι  και  απο  τιs πρωτεs   :bigcock: :wanker2: :wanker2: ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ σε  μικρη ηλικια  . τωρα πλεον  εχουν  περασει  αρκετα χρονια  φυσικα νοσταλγω εκεινη  την εποχη  την βλεπω μερικεs  φορεs  τα καλοκαιρια  εχει μεγαλωσει  αλλα διατηρει  το στυλ  τηs  ΑΦΕΝΤΡΑΣ  φυσικα σε πιο  light   ρυθμουs . Απο καποια  στιγμη  και επειτα  δεν ξαναβαψε  τα νυχια των ποδιων τηs  κοκκινο  χρωμα που με ειχε τρελανει αλλα  πολλεs  φορεs  (μπλε,ροζ)  και τωρα  τελευταια  συνεχεια   μαυρο   (επισηs μονο  τα νυχια των ποδιων ηταν  παντα βαμμενα σπανια τα νυχια των χεριων ). Το συνεχεs ΜΑΥΡΟ  ΧΡΩΜΑ  ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ??? η ειναι  αδιαφορο :)

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 22, 2013, 04:12:43 μμ »
πολυ ενδιαφερουσα κ καυλωτικη ιστορια!!!

Οταν λες ''τον υποταξε με τη λουριδα'' ; Εννοεις τον εγδυσε κ τον εδειρε με τη λουριδα ή απλα τον απειλησε;;
Γενικα εδερνε τα παιδια της;; Εσενα σε ειχε τιμωρησει;;

Το μαυρο χρωμα μπορει να σημαινει οτι ειναι πολυ δυναμικη και σκοτεινη σα χαρακτηρας, ή οτι ζει τη ζωη με παθος, και χωρις συμβιβασμους. Μπορει κ να μη σημαινει τπτ ομως. Αν και σε αυτην την περιπτωση νομιζω οτι σημαινει πολλα !
Τα νυχια των χεριων της πώς ηταν;; Βαμμενα; Μακρυα και οχι βαμμενα;;

Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος klv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 617
  • -Έλαβε: 95
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 22, 2013, 04:20:42 μμ »
οχι εμενα  ποτε  μονο μια φορα κανα δυο  χαστουκια αυτουs συνεχεια απλωs πολλεs φορεs ημουν παρον, εκει με το μπανιο τον εδειρε  και  μετα τον  διεταξε επιτακτικα 

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 22, 2013, 04:28:05 μμ »
Εμενα παλι οταν τα ακουω αυτα για μαναδες που δερνουν τα παιδια τους, με πιανει το σαδιστικο μου που κοιμαται και θα ηθελα να τους ... ξηγηθω εγω αναλογα.  :sadomazoch:  :sadomazoch:  :sadomazoch:

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 22, 2013, 04:44:21 μμ »
οχι εμενα  ποτε  μονο μια φορα κανα δυο  χαστουκια αυτουs συνεχεια απλωs πολλεs φορεs ημουν παρον, εκει με το μπανιο τον εδειρε  και  μετα τον  διεταξε επιτακτικα
ok αλλα τα νυχια των χεριων της πως ηταν;;;
Με τι τα εδερνε συνηθως;;
Ο τροπος που φεροταν στα παιδια; Θες να μας πεις περισσοτερες λεπτομεριες ρε συ;;; PLEASE....
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος klv

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 617
  • -Έλαβε: 95
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 22, 2013, 07:32:05 μμ »
τιs περισσοτερεs φορεs  κοκκινα και μακρια δεν  τα κακοποιουσε μονο αν αντιστεκονταν και φεροντουσαν  ασχημα αλλα παντα ειχε τον δικο τηs τροπο για να επιβαλεται  ακομα και  στην  πιο ακραια αντισταση ,  πολλεs φορεs  ειχα συναντησει  και φιλεs  τηs στο σπιτι 2-3 που  ερχοντουσαν  για  καφε  και  παρακολουθουσαν  το θεαμα  αs  πουμε συμμετειχαν  στο  θεαμα  .

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 7
Απ: ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΑΥΡΑ ΝΥΧΙΑ !!!
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 23, 2013, 01:13:19 πμ »
και πολυ ενδιαφερουσα ιστορια. οντως το μαυρο λογικα ειναι λογω σκοτεινης προσωπικοτητας..  ;)
Τους εχθρους μου τους ξερω. τους φιλους μου φοβαμαι...