Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...  (Αναγνώστηκε 3182 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

vasilis_f

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 09:40:46 πμ »
+1

vasilis_f

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 02:41:30 μμ »
Πέρα από όσα συζητήσαμε, το τι είναι ηθικό ή οχι μεταβάλλεται με ταχύτατους ρυθμούς, ιδιαίτερα στον σεξουαλικό τομέα που καλώς η κακώς η θρησκεία κυρίως έχει θέσει πολλά στεγανα  και προκαταλήψεις. Ο πολιτισμός όμως προχωράει και τις καταρίπτει μία μια γιατί πολύ απλά δεν τις χρειάζεται.

Πως να το κάνουμε, οι άνθρωποι οριμάζουν και κρίνουν με το μυαλό τους τι είναι σωστό η όχι. Δεν δέχονται πιά αλήθειες εξ αποκαλύψεως.

Αν θυμηθείτε πριν από λίγα χρόνια το σεξ πριν απο τον γάμο ήταν οχι απλά ταμπού άλλα η γενικότερη αντιμετώπιση στο όλο ζήτημα δεν διέφερε και πολύ αυτήν που βλέπουμε στο Ιράν και σε άλλα φονταμενταλιστικά κράτη. Το ίδιο και ο γυμνισμός, η αντιμετώπιση των gay κ.α

Είναι στο χέρι μας τι στάση θα κρατήσουμε απέναντι σε όλα αυτά και τελικά πόσο θα ευχαριστηθούμε την ζωή μας. Σε πολλά πολλά χρόνια το όλο ζήτημα της σεξουαλικότητας θα έχει πλήρως απελευθερωθεί.... κρίμα που κανένας μας δεν θα ζεί μέχρι τότε.

Αποσυνδεδεμένος MyCunia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1636
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 326
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 02:43:24 μμ »
pegging
 μπορεί να το κάνει και ένας άντρας που να είναι straight και να θέλει να πειραματιστεί, ή να του αρέσει.

ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΑ επαληθευσις !!!

"ΑΝΤΡΑΣ ειναι αυτος που τον πηρε και δεν του αρεσε " !!!

 :wave:


Αποσυνδεδεμένος gfeet

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
    • fetlife
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 1
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 03:25:48 μμ »
Οκ, γελάω αρκετά με τέτοια θέματα, κυρίως με την αντιμετώπιση του έλληνα στο θέμα 'κώλος και άντρες'.

Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά νομίζω πως gay είναι αυτός που έλκεται από άτομα του ίδιου φύλου. Συνεπώς, το τι κάνει με το κωλαράκι του: 1. ποσώς μας ενδιαφέρει και 2. δε θα πρέπει να κλονίζει τη σεξουαλική του ταυτότητα.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 12:59:12 πμ »
niko, κόψε το γλείψιμο. Όσο για το μυαλό σίγουρα βάζω από κάτω πολλούς από σας οποιαδήποτε ώρα θελήσω.
Για παράδειγμα, πως κρίνουμε εξευτελιστικό να βιντεοσκοπεί ένας exhibitionist προφανώς τις στιγμές της καύλας του, αν φυσικά αυτό γίνεται με δική του συνείδηση και πρωτοβουλία, απευθυνόμενος στο δικό του κοινό, που είναι μάλλον voyeurists? Και μήπως μία γυναίκα ή και ένας άντρας, γιατί στον χώρο που βρισκόμαστε δεν είμαστε όλες του ίδιου προσανατολισμού, που δείχνουν τα πόδια τους σε άλλους που καυλώνουν με την εικόνα τους, δεν απευθύνονται στα ίδια ένστικτα τα οποία τάχαμου καταδικάζουν?
Μέγιστες υποκρισίες. Όσο για τα σχολεία-μπουρδέλα, είναι έτσι κι αλλιώς, δεν τα κάνουν οι μαθητές με το να απελευθερώνουν τη σεξουαλικότητά τους και να παίζουν με αυτή. Καλά κάνουν και παίζουν, δεν είμαι δικαστής να σηκώνω το δαχτυλάκι ενώ υποκρίνομαι την ηθική. Εγώ από την άλλη δε ζητώ καμία συγνώμη από κανέναν παρά μόνο όταν αυτό είναι σημαντικό για μένα και τώρα δεν είναι.
Όταν λοιπόν ένας επιδειξίας καταδικάζει άλλους επιδειξίες, αυτό το λέμε επίδειξη ψεύτικης ανωτερότητας. :wave:

οποιος συμφωνει μαζι μου ειναι γλυφτης? ενω σε σενα που σου πατανε +1 οχι?  :lol: :lol: η επιδειξη με το ποσο εξυπνη εισαι εναντι των αλλων δεν σε καθιστα Einstein...

εξισωνεις την επιδειξη των ποδιων... (σε φωτο εν προκειμενω) με την μαγνητοσκοπηση των  ερωτικων περιπτυξεων εις ενδειξη μαγκιας...αγνοωντας πολλες φορες και τις συνεπειες των βιντεο?

πριν βιαστεις ,σου ξαναλεω, να χαρακτηρισεις υποκριτη εναν ανθρωπο που δεν ξερεις μονο και μονο για να κανεις ''πανικο'' σκεψου λιγο...τα σχολεια εγιναν μπουρδελα επειδη οι μαθητες ειχαν λανθασμενα προτυπα...  πχ οταν βλεπεις το κοριτσακι να ντυνεται σαν 30αρα και το αγορι να φερεται σαν ο μεγαλυτερος γαμιας τοτε μαλλον δεν φταιει το σχολειο...αλλα τα ερεθισματα που πηραν απο εξωτερικους παραγοντες...και το σχολειο εγινε ο δεκτης τετοιων ερεθισματων...ενας διαρκης αγωνας μεταξυ των παιδιων για το ποιος γαμαει καλυτερα...ποιος βριζει χειροτερα...ποια τα κανει ολα κτλ... οχι καλη μου...απελευθερωνοντας την σεξουαλικοτητα σου εντος σχολειου δεν ειναι το καλυτερο...εκει πας να μαθεις τον ξεστραβωμο σου να γινεις ανθρωπος..οχι να γυριζεις τσοντες..μην τα ισοπεδωνουμε ολα πια... κανεις δεν σηκωσε δαχτυλο γτ δεν ειναι δικα μου παιδια στο κατω κατω.... εγω εκφερω γνωμη με βασει αυτα που βλεπω καθημερινα...

ναι δικαστης δεν γινεσαι.... με το να σεβαστεις την γνωμη του αλλου εχεις ενα θεμα... και στο να μοιραζεις χαρακτηρισμους αναιτια ...

Αποσυνδεδεμένος kostas83

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 896
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 394
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 01:26:22 πμ »
Θερμότατα συγχαρητήρια στην σπουδάζοσα νεολαία.
Οι δικές μας οι συμφοιτίτριες πριν 15 χρόνια ήταν ψώνια που δεν μας μιλούσανε καν.

 :thumbsup1: (Για την ακρίβεια 12 χρόνια όσον αφορά εμένα!)


In my Mind, In my Mouth, In my Soul...

Αποσυνδεδεμένος dopey

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Lost in Lust
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 889
  • -Έλαβε: 4
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 11:20:35 πμ »
niko, κόψε το γλείψιμο. Όσο για το μυαλό σίγουρα βάζω από κάτω πολλούς από σας οποιαδήποτε ώρα θελήσω.
Για παράδειγμα, πως κρίνουμε εξευτελιστικό να βιντεοσκοπεί ένας exhibitionist προφανώς τις στιγμές της καύλας του, αν φυσικά αυτό γίνεται με δική του συνείδηση και πρωτοβουλία, απευθυνόμενος στο δικό του κοινό, που είναι μάλλον voyeurists? Και μήπως μία γυναίκα ή και ένας άντρας, γιατί στον χώρο που βρισκόμαστε δεν είμαστε όλες του ίδιου προσανατολισμού, που δείχνουν τα πόδια τους σε άλλους που καυλώνουν με την εικόνα τους, δεν απευθύνονται στα ίδια ένστικτα τα οποία τάχαμου καταδικάζουν?
Μέγιστες υποκρισίες. Όσο για τα σχολεία-μπουρδέλα, είναι έτσι κι αλλιώς, δεν τα κάνουν οι μαθητές με το να απελευθερώνουν τη σεξουαλικότητά τους και να παίζουν με αυτή. Καλά κάνουν και παίζουν, δεν είμαι δικαστής να σηκώνω το δαχτυλάκι ενώ υποκρίνομαι την ηθική. Εγώ από την άλλη δε ζητώ καμία συγνώμη από κανέναν παρά μόνο όταν αυτό είναι σημαντικό για μένα και τώρα δεν είναι.
Όταν λοιπόν ένας επιδειξίας καταδικάζει άλλους επιδειξίες, αυτό το λέμε επίδειξη ψεύτικης ανωτερότητας. :wave:
        Σωστος +1
There is someone in my head  but it's not me!

Αποσυνδεδεμένος Euronymous Oystein

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 7
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 02:59:41 μμ »
(supremum = ελάχιτο άνω φράγμα, έτσι γιατί γράφω ένα paper τώρα και έχω καεί)
Τι paper αν επιτρέπεται;

Αποσυνδεδεμένος manos-foititis

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 680
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 10
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 04:15:40 μμ »
Μπραβο και απο εμενα στη σπουδαζουσα νεολαία!!! Όσο για τα σχολεία...δεν τα κάνουν οι μαθητές μπουρδέλο αλλα το ίδιο το κράτος...γιατι κάποιους συμφέρει αυτό το πράγμα..!
Ποδολάγνος δεν γίνεσαι....ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ!!!

vasilis_f

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 06:17:31 μμ »
Τι paper αν επιτρέπεται;

:-) :-) BEBAIΩΣ :-) :-)
Έχω εκδοχή του ενός λεπτού, 3ων ωρών και 3 μηνών... (τουλάχιστον)

Ας πούμε (για την εκδοχή του ενός λεπτού) οτι προσπαθώ να επεικτείνω αυτό..

http://arxiv.org/abs/1310.7318

και προσπαθώ να το δημοσιεύσω εδω:

http://www.universalrejection.org/


Αποσυνδεδεμένος Euronymous Oystein

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 7
Απ: Το strapon για της Ελληνίδες φοιτήτριες...
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 07:04:17 μμ »
:-) :-) BEBAIΩΣ :-) :-)
Έχω εκδοχή του ενός λεπτού, 3ων ωρών και 3 μηνών... (τουλάχιστον)

Ας πούμε (για την εκδοχή του ενός λεπτού) οτι προσπαθώ να επεικτείνω αυτό..

http://arxiv.org/abs/1310.7318

και προσπαθώ να το δημοσιεύσω εδω:

http://www.universalrejection.org/
Όχι ότι κατάλαβα και πολλά... μπράβο πάντως, εύχομαι τα καλύτερα!