Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Τρελός για αυτήν 8  (Αναγνώστηκε 1634 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vivoula

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 23
Τρελός για αυτήν 8
« στις: Φεβρουαρίου 20, 2014, 09:58:04 μμ »
Το ίδιο σκηνικό γινόταν για πολλούς μήνες.Καλούσαν τον Γιάννη καθημερινά στο σπίτι τους,έβγαζαν επάνω του ότι ανωμαλία κατέβαζε το μυαλό τους και του έπαιρναν λεφτά αφού πρώτα τους ευχαριστούσε.Ώσπου ένα πρωινό καθώς ο Γιάννης είχε χαλαρώσει στο σπίτι του χτύπησε το τηλέφωνο του.Τον καλούσε πάλι εκείνη,επιτόπου σκέφτηκε ότι για άλλη μια φορά θα περάσει δύσκολα το βράδυ του.
Δήμητρα:Καλημέρα,καλά είσαι;
Γιάννης:Καλά είμαι εσύ;
Δήμητρα:Καλά και εγώ.Σε πήρα για να σου πω ότι θέλω να έρθεις το βράδυ,θα είμαστε οι δυό μας και έτσι θα κάνουμε περισσότερα πράγματα από οποιαδήποτε άλλη φορά.
Γιάννης:Εντάξει όπως διατάξεις.
Δήμητρα:Κατά τις 21:00 λοιπόν να είσαι εδώ.
Ο Γιάννης εφόσον έκλεισε το τηλέφωνο σκέφτηκε πως τώρα ήταν η σειρά του να πάρει εκδίκηση,τόσο καιρό τον κάνει ότι θέλει και δεν αντιδράει,ώρα να της δώσει ένα μαθηματάκι.Η ώρα είχε πάει κι όλας 21:00 μπήκε στο σπίτι της αφού του άνοιξε.Φορούσε ένα κοντό σορτσάκι και ένα φανελάκι μαύρο.
Δήμητρα:Σήμερα δεν θα μου γλύψεις τα πόδια,θα βγάλεις τα ρούχα σου και θα σε μαστιγώσω,ύστερα βλέπουμε τι άλλο θα κάνεις.
Γιάννης:Σήμερα θα παίξουμε με δικούς μου όρους.
Δήμητρα:Τι εννοείς;
Γιάννης:Θα καταλάβεις αμέσως.
Ο Γιάννης την πήρε από την μπλούζα που φορούσε και την πέταξε στο κρεβάτι.Άρχισε να την φιλάει στο στόμα τόσο άγρια που κόντεψε να την πνίξει,ενώ το ένα του χέρι χάιδευε το μπούτι της.Σε θέλω της έλεγε και εκείνη φώναζε δυνατά.
Δήμητρα:Άφησε με τώρα θα φωνάξω.
Γιάννης:Φώναξε όσο θέλεις κανείς δεν θα σε ακούσει,και εγώ φώναζα όταν μου τα κάνατε όλα αυτά και δεν με άκουγε κανένας.
Ο Γιάννης έμεινε πολύ ώρα επάνω της φιλώντας την και χαιδεύοντας την,εκείνη προσπαθούσε να ξεφύγει.Ο Γιάννης της έβγαλε την μπλούζα και το σορτσάκι έβγαλε και τα δικά του ρούχα και συνέχισε να την φιλάει.Αφού αφαίρεσε και τα εσώρουχα η Δήμητρα δεν έκανε καμία κίνηση για να ξεφύγει πια,λες και το ήθελε και εκείνη.Το μόνο που έκανε ήταν να βγάζει μικρές κραυγούλες και να τον κρατάει σφιχτά στην αγκαλιά της.
Γιάννης:Τι έπαθες και γλύκανες;
Δήμητρα:Σε θέλω Γιάννη,μην σταματάς.
Ο Γιάννης συνέχισε να της κάνει έρωτα όλο το βράδυ.Η ώρα είχε πάει 05:00,ο Γιάννης κρατούσε αγκαλιά την Δήμητρα και την κοίταζε.
Γιάννης:Σε αγαπάω Δήμητρα. :-*
Δήμητρα:Και εγώ σε αγαπάω πολύ. :-*
Γιάννης:Κρίμα που ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που σε άγγιξα.Μακάρι να μπορούσαμε κάθε βράδυ να κοιμόμασταν αγκαλιά.
Δήμητρα:Γιατί η πρώτη και τελευταία φορά;
Γιάννης:Επειδή έχεις άλλον,επειδή δεν θα με δεις ποτέ ερωτικά μετά από όλα αυτά που μου έκανες για αυτό.
Δήμητρα:Δεν έχω κανέναν άλλον τον άφησα για αυτό δεν είναι σήμερα εδώ,ερωτικά σε βλέπω εδώ και πολύ καιρό αλλά πίστευα πως σου έχει περάσει όλο αυτό που ένιωθες για εμένα.Συγνώμη Γιάννη για ότι σου έκανα είμαι ηλίθια.
Γιάννης:Μην ζητάς συγνώμη σ'αγαπώ Δήμητρα.
Η Δήμητρα τον κοίταξε τον φίλησε για αρκετή ώρα και κοιμήθηκαν αγκαλιά...HAPPY END

Αποσυνδεδεμένος MyCunia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1636
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 326
Απ: Τρελός για αυτήν 8
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 21, 2014, 02:31:36 μμ »
.. αϊντε και καλους ..απογονους !!!

..ρε γαμωτι να μην τελειωναν κι οι ...τσοντες μ' εναν γαμο !!!