Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Κοπελιτσα μιας βραδιας...  (Αναγνώστηκε 3800 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 04, 2014, 04:49:32 μμ »
Φίλε εκτός από μάγκας είσαι και κωλόφαρδος. Μπράβο για το θάρρος σου και πολλά άλλα τέτοια σου εύχομαι και καλύτερα.
ενοειται οτι χρειαζεται και κωλοφαρδια (περα απο το θρασος) για να προκυψει τετοιο σκηνικο.

Αποσυνδεδεμένος dim_thess

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • ουδετερος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 6
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 04, 2014, 07:11:50 μμ »
Ωραια ποδια εχει η τυπισσα,πραγματι ωραια φαση, αλλα επειδη δεν εχω καταλαβει με τη λεξη "πληρωσε" εννοεις οτι πληρωσες μονο τα δικα σου ποτα ή και τα δικα της μαζι;
Και το φεγγαρι μια τρυπα στο κρανιο του κοσμου, μην κοιταζεις μεσα, εχει μια δυναμη μαγνητικη που σε τραβαει (Γιαννης Ριτσος, Η σονατα του σεληνοφωτος)

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 04, 2014, 08:16:20 μμ »
Ωραια ποδια εχει η τυπισσα,πραγματι ωραια φαση, αλλα επειδη δεν εχω καταλαβει με τη λεξη "πληρωσε" εννοεις οτι πληρωσες μονο τα δικα σου ποτα ή και τα δικα της μαζι;
ολα μαζι ρε φιλε.λογικο νομιζω αφου η τυπισσα μπηκε στη διαδικασια να κανει αυτο.

Αποσυνδεδεμένος dim_thess

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • ουδετερος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 6
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 04, 2014, 08:21:23 μμ »
Ναι και εγω λογικο το βρισκω να πληρωσε και τα δικα της ποτα,αλλα κατα τη δικη μου λογικη αυτη η φαση δεν διαφερει και πολυ απο το να παει καποιος με μια επαγγελματια του χωρου, και μην μου πει κανεις οτι προλαβε να δεθει συναισθηματικα μεσα σε λιγες ωρες με την τυπισσα.
Και το φεγγαρι μια τρυπα στο κρανιο του κοσμου, μην κοιταζεις μεσα, εχει μια δυναμη μαγνητικη που σε τραβαει (Γιαννης Ριτσος, Η σονατα του σεληνοφωτος)

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 04, 2014, 08:23:11 μμ »
Ναι και εγω λογικο το βρισκω να πληρωσε και τα δικα της ποτα,αλλα κατα τη δικη μου λογικη αυτη η φαση δεν διαφερει και πολυ απο το να παει καποιος με μια επαγγελματια του χωρου, και μην μου πει κανεις οτι προλαβε να δεθει συναισθηματικα μεσα σε λιγες ωρες με την τυπισσα.
οχι βεβαια αλλα οποιος και να ηταν στη θεση του και να εβαζε στο ματι μια σε ενα κλαμπ δε θα την κερνουσε μηπως και βγει κατι; στανταρ.

Αποσυνδεδεμένος dim_thess

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • ουδετερος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 6
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 04, 2014, 08:30:28 μμ »
ναι συμφωνω 100% ,το θεμα το εθιξα κυριως για να δειξω ποσο κολλαμε σε μια ψευδαισθηση. Σε αυτο το φορουμ εχω παρατηρησει οτι οσες ζητανε κανονικα λεφτα για παροχη καποιων "υπηρεσιων" τρωνε γενικα κραξιμο ενω μια τετοια φαση που ουσιαστικα παλι ειναι το ιδιο, μη σου πω οτι ορισμενες φορες μπορουν να σου φυγουν και περισσοτερα λεφτα με αμφιβολο τελικα αποτελεσμα, μας φαινεται φυσιολογικη λες και εχει γινει κανονικη "κατακτηση" του καστρου. Και βεβαια να μην υπολογισω τον χρονο που καταναλωνει καποιος για ολο αυτο. Θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις σε αυτο το ζητημα  :)
Και το φεγγαρι μια τρυπα στο κρανιο του κοσμου, μην κοιταζεις μεσα, εχει μια δυναμη μαγνητικη που σε τραβαει (Γιαννης Ριτσος, Η σονατα του σεληνοφωτος)

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 04, 2014, 10:32:38 μμ »
πιστευω  οτι  απο θεμα  χρηματων  ισως  ειναι  και το ιδιο  και  με αμφιβολη την τελικη  εκβαση  αλλα  ειναι  εγκεφαλικο το  θεμα  κυριως   , αλλη η φαση  με μια  κοπελα  του γενικου πληθυσμου   ανυποψιαστη   ισως και πρωταρα  στο χωρο  της ποδολαγνειας    και  αλλο   με μια επαγγελματια  .

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #22 στις: Μαΐου 04, 2014, 10:54:43 μμ »
πιστευω  οτι  απο θεμα  χρηματων  ισως  ειναι  και το ιδιο  και  με αμφιβολη την τελικη  εκβαση  αλλα  ειναι  εγκεφαλικο το  θεμα  κυριως   , αλλη η φαση  με μια  κοπελα  του γενικου πληθυσμου   ανυποψιαστη   ισως και πρωταρα  στο χωρο  της ποδολαγνειας    και  αλλο   με μια επαγγελματια  .

απολυτως σωστο...αλλη αισθηση...οχι οτι μας χαλαει το επι πληρωμη , αλλα amateur προτιμητεο...
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:06:39 μμ »
ειδικα  αν καποιος επιθυμει    την  εμπειρια και απεχθανεται  τους  πειραματισμους  και  δεν θελει   να εχει τον ρολο  του  δασκαλου    ;) ;) ;)   μια χαρα  και το επι πληρωμη 

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:12:09 μμ »
ειδικα  αν καποιος επιθυμει    την  εμπειρια και απεχθανεται  τους  πειραματισμους  και  δεν θελει   να εχει τον ρολο  του  δασκαλου    ;) ;) ;)   μια χαρα  και το επι πληρωμη

ολα ειναι θεμα γουστου αγαπητη μου..οπως τα παντα στη ζωη αλλωστε...αλλα μια πρωταρα στο σπορ παντα εξιταρει...οπως η παρθενα.....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #25 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:19:01 μμ »
ολα ειναι θεμα γουστου αγαπητη μου..οπως τα παντα στη ζωη αλλωστε...αλλα μια πρωταρα στο σπορ παντα εξιταρει...οπως η παρθενα.....
ολα σχετικα  ειναι  αγαπητε  μου , ειλικρινα  δεν  ξερω καθως   ειμαι και των ακρων   :lol: :lol: :lol: ,  καθως εχω βρεθει  με ατομα που εχουν πολλα  χρονια  εμπειριας   στο χωρο  και και  με ατομα που η πρωτη  εμπειρια  τους  ηταν μαζι  μου   ,αν επρεπε  να διαλεξω  θα ημουν σε  μεγαλο διλλημα ........   

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #26 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:22:16 μμ »
ολα σχετικα  ειναι  αγαπητε  μου , ειλικρινα  δεν  ξερω καθως   ειμαι και των ακρων   :lol: :lol: :lol: ,  καθως εχω βρεθει  με ατομα που εχουν πολλα  χρονια  εμπειριας   στο χωρο  και και  με ατομα που η πρωτη  εμπειρια  τους  ηταν μαζι  μου   ,αν επρεπε  να διαλεξω  θα ημουν σε  μεγαλο διλλημα ........

1ον...γιατι να διαλεξεις ?? μπορεις να τα κανεις παραλληλα...   2ον με τους εμπειρους μαθαινεις, στους απειρους διδασκεις...που το κακο ? 3ον...των ακρων ? τι ειναι το πιο ακραιο που εχεις κανει ?
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 04, 2014, 11:44:03 μμ από giorgos »
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:34:39 μμ »
 εσυ ειπες  οτι μια παρθενα σε  εξιταρει  και  απλα  σου ανελυσα  το σκεπτικο  μου οσο  για  το  τι ακραιο εχω κανει  δεν μπορω  να το αναφερω καθως ειναι και παρανομο  απο την αποψη  του χωρου που εγινε  ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: Κοπελιτσα μιας βραδιας...
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 04, 2014, 11:42:31 μμ »
εσυ ειπες  οτι μια παρθενα σε  εξιταρει  και  απλα  σου ανελυσα  το σκεπτικο  μου οσο  για  το  τι ακραιο εχω κανει  δεν μπορω  να το αναφερω καθως ειναι και παρανομο  απο την αποψη  του χωρου που εγινε  ;) ;) ;)

δεν ειπα οτι μια παρθενα εξιταρει ποκλειστικα εμενα αγαπητη μου..ειπα εξιταρει γενικα...και εμενα φυσικα...το να μυησεις καποιον σε ενα βιτσιο, ειναι και ενα ειδος φετιχ...απο αυτη την εννοια , ενα "εξωσχολικο " ατομο ειναι πιο επιθυμητο, χωρις να σημαινει οτι καποιο μυημενο δεν ειναι...
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare