Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: μεταφραση  (Αναγνώστηκε 1729 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 1
μεταφραση
« στις: Αυγούστου 20, 2014, 03:03:21 μμ »
Η ιστορια ειναι μεταφραση απο ενα αγγλικο site την οποια την εκανα εγω και εβαλα καποιες τοποθεσιες ελληνικες και φυσικα τα ονοματα ολονων.
Ζουσα σε ενα χωριο μεχρι τη ηλικια τον 23.Με λενε Αρη και στα 23 μου χρονια αποφάσισα να παω στην θεσσαλονικη να βρω την τυχη μου.Ειχα βρει μια αγγελια οπου ζητουσε αντρα συγκάτοικο χωρις ενοικιο μονο να πληρωνει τα δικα του εξοδα απο 25 με 30 χρονον.
Οταν πηρα τηλέφωνο μιλησα με μια κοπελα η οποια με ειπε πως το σπιτι ειναι δικο τις και αν ημουν καθαρος και διαφορα αλλα.Τελικα την έπεισα λογο ηλικια και με δεχτηκε.
Δώσαμε ραντεβου στα κτελ  θεσσαλονικης.Οταν την ειδα επαθα σταμπακουλο.. Καστανη με μαυρα ματια,γυρο στο 1,65.το σωμα τις ηταν γυρο στα 55-60 κιλα,Γενικα ηταν ομορφη με ωραιο κωλαρακι και γυρο στο νουμερο 2 στηθος...
Την λεγανε Ρουλα ηταν 24 χρονον, δεν δουλευε,ειχε γονεις ευκατάστατους.Για να μην τα πολυλογω με ειπε οτι πρεπει να παμε να μιλησουμε πρωτα και να πιουμε εναν καφε.Εγω δεχτηκα αλλα δεν καταλαβα τον λογο.
Γυρο στις 11 το πρωι καθησαμε σε μια καφετερια στην οποια μου αρεσε αρκετα αλλα δεν γνωριζα καν σε ποιο σημειο τις Θεσσαλονικης ημαστε.Καθος λεγαμε χαζα για τον τροπο ζωης μας σε μια στιγμη σοβαρεψε...
Ρ.  Κοιτα να δεις με λεει Αρη.Εγω εχω οικονομικη ανεση απο τους γονεις μου και μπορω να τα βγαλω περα μονη μου στο σπιτι.
Α.  Εε τοτες τη ψαχνεις συγκατικο,τις ειπα.
Ρ.  Απο τοτες που ημουν 14 καταλαβα οτι με αρεσουνε οι γυναικες και μονο οι γυναικες...Πριν περιπου 4 χρονια με πιασανε οι γονεις μου με μια κοπελα που ειχα γνωρισει απο το νετ.Εγινε τοση φασαρια στο σπιτι οπου αναγκαστηκα να πω στους γονεις μου οτι θα αλαξω.
Α.  Και τοτες εμενα ρε σι Ρουλα τη με ξεσηκωσες και ηρθα απο το χωριο? Και αρχησα να διχνω τον θυμο μου.
Η Ρουλα τοτες το προσεξε γλυκενε αμεσως το πρόσωπο τις και με γλυκια φωνη μου λεει

Ρ.  Απλα εγω δεν μπορω να αλαξω αυτο που ειμαι...Προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα και συνεχίζω μεχρι και σημερα να πηγαινω με γυναικες.Σκευτικα πως εσυ θα μπορουσες να κανεις το αγορι μου για τα ματια του κοσμου και μονο.Δεν σου ζηταω λευτα ,σεχ,προστασια απλα θελω να μενουμε μαζι και να παριστάνεις το αγορι μου μπροστά στους γονεις μου.
Εγω το καλοσκευτομουνα καθως μιλουσε η Ρουλα και τι ειπα πως δεχομαι αρκη να μην ενοχλη ο ενας τον αλλον στις σεχουαλικες του προτημισεις.Συμφονισαμε σε ολα εκεινη την μερα και πηραμε το αμαξι τις για το σπιτι.

Ενα πολυ ωραιο σπιτακι ,ανετο με ωραια θεα. Αμεσως με ξεναγισε στο σπιτι τις και μου εδειξε το δωματιο μου.
Μετα απο δυο βδομαδες μαζι.μου ειπε πως πρεπει να ερθουν οι γονεις τις να με γνωρισουν κιολας γιατι τιν πιεζαν.Εγω φυσικα και δεχτηκα αμεσως αφου αυτο ηταν το σχεδιο απο την αρχη.
Το βραδυ ηταν υπεροχα ολα τελικα. Οι γονεις τις ειχαν ενθουσιαστη πολυ με εμενα.Η αδερφη τις Ρουλας, η Αννα,το ηξερε πως ηταν θεατρο ολο το σκηνικο,αφου με τιν αδερφη τις τα λεγανε ολα και ας ηταν 19 χρονον.
Οι μερες περνουσαν γρηγορα,εγω ειχα βρει δουλεια σε ενα καφε,αμεσως εγω και η Ρουλα δεθήκαμε πολυ σαν παρεα.Εγω δεν εκανα φιλους αλλα ουτε και βρηκα κοριτσι,μου εφτανε η παρεα τις Ρουλας και τις αννας τις αδερφη τις που ερχότανε συχνα σπιτι.μιας και ηταν αχωριστες η δυο τους.Η ρουλα δεν εφερνε ποτε γυναικες στο σπιτι οπως ειχαμε πει απο την αρχη,οχι μονο για μενα αλλα και για την γειτονια αφου μεναν κοντα οι γονεις τις.
Εγω αν και παρθενος τοτες στα 23 μου,μια και στο χωριο δεν ειχε τιποτα απο γυναικες τις ηλικιας μου,δεν αρχησα ποτε να την βλεπω ερωτικα την ρουλα.Δεν ξερω αλλα παντα μου ερχοτανε στο μυαλο μου οτι ειναι λεσβια και ειναι πολυ αντιθετο απο μενα.Με την αννα ομως το τελευτεο διάστημα αρχησα να την παρατηρω πολυ.
Ηταν γυρο στα 19 ποιο ψήλη απο την ρουλα.Πανεμορφη περιπου το ιδιο σωμα με την ρουλα αλλα σε μεγαλυτερο στηθος.Καθε φορα σκεδον που ερχοτανε σπιτι να μας δει και να μιλησει τα γκομενικα τις με την ρουλα,περιμενα να φυγει να παω να τον παιξω στην τουαλετα.

Εφτανε το καλοκαιρι σιγα σιγα και ενα βραδυ που ειχα ρεπο η ρουλα με ειπε οτι θα ερθει η αννα το βραδυ να δουν καμια ταινια και αν ηθελα να καθομουνα και εγω.Εγω δεχτηκα μιας και ηξερε οτι δεν ειχα τη να κανω ουτος η αλλος μονος μου.








εαν δεν σας αρεσει μπορω να σταματισω να γραφω την συνεχια. συγνωμη για καποια ορθογραφικα λαθοι ειμαι ελληνας απο τον Καναδα και στο σχολειο μικρος ημουν λιγακι εκτος σχολειου  :crazy0: :crazy0: :crazy0:

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: μεταφραση
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 20, 2014, 06:39:23 μμ »
Μια χαρά είναι συνέχισε την

Αποσυνδεδεμένος gkafic

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 18
Απ: μεταφραση
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 25, 2014, 12:31:53 μμ »
περιμενουμε την συνεχεια :)