Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!  (Αναγνώστηκε 2420 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος km94

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 4
Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 12:53:45 πμ »
Καλησπέρα. Το απόγευμα είχα μία εμπειρία που με κάνει να νιώθω αρκετά ένοχος. Η πρώτη ξαδέρφη μου, μόλις 15 ετών, ήταν ξαπλωμένη μπρούμυτα στον καναπέ, ξυπόλυτη και έπαιζε με τα πόδια της. Το βλέμμα μου καρφώθηκε κατευθείαν εκεί και καύλωσα που έβλεπα το θέαμα. Αυτή τη στιγμή νιώθω ένοχος, γιατί όχι μόνο είναι συγγενής μου, αλλά και μικρούλα. Και επίσης είμαι κι εγώ σχετικά άπειρος και δεν ξέρω πως να διαχειρίζομαι σωστά τέτοιες καταστάσεις. Τι πιστεύετε εσείς γι' αυτό;

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 12:55:59 πμ »
Μόνο το 15 να σε προβληματιζει!

Αποσυνδεδεμένος km94

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 4
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 12:59:54 πμ »
Ναι είναι ο μεγαλύτερος λόγος της ενοχής. Αν και απλά καύλωσα με τα πατουσάκια. Νομίζω είναι καθαρά ποδολαγνικό το θέμα. Ωστόσο με κάνει να αισθάνομαι μια ντροπή το γεγονός.

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 01:05:06 πμ »
Χμμμμ όλοι κάποτε είχαμε ενοχές μετά αποφασίσαμε να περνάμε καλά χαχχαχαχ

Αποσυνδεδεμένος john

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 171
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 590
  • -Έλαβε: 6
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 10:51:22 πμ »
Ναι είναι ο μεγαλύτερος λόγος της ενοχής. Αν και απλά καύλωσα με τα πατουσάκια. Νομίζω είναι καθαρά ποδολαγνικό το θέμα. Ωστόσο με κάνει να αισθάνομαι μια ντροπή το γεγονός.

Οτι πεφτεις στα 4 κ σε φωτογραφιζουν με κοκκινο στρινγκ δεν αισθανεσαι ντροπη...  :lol:

Αποσυνδεδεμένος guru_gr

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 605
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1172
  • -Έλαβε: 304
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 01:13:59 μμ »
Οτι πεφτεις στα 4 κ σε φωτογραφιζουν με κοκκινο στρινγκ δεν αισθανεσαι ντροπη...  :lol:
john   ελπιζω οτι αστειευτηκες?

Αποσυνδεδεμένος km94

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 4
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 02:17:08 μμ »
Πιστεύεις ότι για κάποιον υποτακτικό είναι ντροπή να φωτογραφίζεται με κόκκινο στρινγκ στα 4 ή να καυλώνει με τα πόδια της μικρής ξαδέρφης του; Για μένα το δεύτερο είναι ντροπή σαν άνθρωπος γενικότερα.

Αποσυνδεδεμένος kostas

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 4
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 03:33:57 μμ »
εγω δε το θεωρω και τοσο κακο.
οκ γουσταρεις πατουσες, ειδες καποιες ωραιες και σε καυλωσαν.

ουτε με την ηλικια κολλαω, γιατι θα εγλυφα πατουσες απο πολλες στα 15.

ισως το βλεπω ετσι γιατι ειμαι 19 και δεν ειναι τοσο μεγαλη διαφορα αλλα στο κατω κατω δεν εκανες και τιποτα! απλα ετυχε να δεις κατι που σε καυλωσε

Αποσυνδεδεμένος km94

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 4
  • -Έλαβε: 4
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 03:36:23 μμ »
Εντάξει κι εγώ δεν είμαι πολύ μεγαλύτερος, απλά το θεώρησα κακό πως καύλωσε με τις πατούσες της 15χρονης ξαδέρφης μου. Γιατί είναι και μικρή και συγγενής. Αλλά οκ, ναι ίσως να μην είναι και τόσο τρομερό όσο νόμιζα αρχικά. Άλλωστε δεν έκανα και καμιά περίεργη κίνηση.

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 04:55:26 μμ »
Nα εισουν 18-19 να πω οκ ολοι τα εχουμε περασει...Αλλα ειναι 15 κ εισαι 26...Δεν ξερω με φαινεται πολυ περιεργο.Να σε δωσω να καταλαβεις...Ειμαι 28 κ εχω μια ξαδερφη 25...Απο μικρος ειχα μια αδυναμια στα ποδια τους...Επισης εχω αλλες 2 οι οποιες ειναι 18 κ 16...Ε ουτε να δω τα ποδια τους δεν παει η καρδια μου...Ειναι τα μικρα μου ξαδερφακια...Αυτο δεν μπορει να αλλαξει ουτε να βγει κατι σεξουαλικο...
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος angelkonstantin

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Τρεις το μπουτσο κλαιγανε και δυο μοιρολογουσανε.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3327
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 28
  • -Έλαβε: 185
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 06:45:54 μμ »
Για το θεμα συγγενειας ερχεται ενα παλιο γνωμικο να μας δωσει τα φωτα του:

Στην ξαδέρφη και στη θειά
Πέντε πόντους πιο βαθειά.

Εγω δεν εχει τυχει να καυλωσω με ξαδερφη και θεια...μαλλον φταιει που ειναι τελειως σαυρες...μονο εγω βγηκα ομορφος απο το σοϊ :lol:

Για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα...υπαρχουν 15χρονα και 15χρονα.Καποια τα βλεπεις και βγαζουν μια αθωοτητα...αλλα παλι τα βλεπεις και λες ''πισω μου σ'εχω...'' Οι εποχες εχουν αλλαξει και η ενοια 15χρονο κοριτσι δεν ειναι η ιδια οπως πριν απο...20 χρονια...η ακομα και 10...Το θεμα ειναι οτι ο νομος ειναι σαφεστατος...ειναι παρανομη πραξη...ειτε τριβεται στου τσοπανη τη μαγκουρα ειτε οχι...ο εκαστοτε ενηλικος 18 χρονων και μιας ωρας...και ενος λεπτου δηλαδη ειναι αυτος που παιρνει το ρισκο...την αποφαση και αμα στραβωσει τιποτα και καμια καταδικη απο κανα δικαστηριο...

Το να κραξουμε καποιον υποτακτικο επειδη φοραει κοκκινο στρινκ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ...νομιζω οτι ειναι βλακωδες το λιγοτερο...καλα εκανε ο ανθρωπος και φωτογραφιστηκε και οπως φωτογραφιστηκε και επισης καλα εκανε που περασε το πονηρο απο το μυαλο του...σε ολους μας εχει περασει και οποιος πει οχι...ειναι ψευτης...Απο τους κανονισμους της σελιδας απλα απαγορευεται να απεικονιζει κανεις ανηλικα ατομα και να διηγειται πραξεις με ανηλικους...μεχρι εκει...ΑΘΩΟΣ!!!! :lol: :lol: :lol:
Ζησε μια ζωη μετανιωνοντας για ο,τι εκανες...οχι  μετανιωνοντας γι'αυτα που δεν τολμησες να κανεις...

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣ

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4033
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 130
Απ: Η ξαδέρφη, η ποδολαγνεία και η ενοχή!
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 07:07:15 μμ »
Καλησπέρα. Το απόγευμα είχα μία εμπειρία που με κάνει να νιώθω αρκετά ένοχος. Η πρώτη ξαδέρφη μου, μόλις 15 ετών, ήταν ξαπλωμένη μπρούμυτα στον καναπέ, ξυπόλυτη και έπαιζε με τα πόδια της. Το βλέμμα μου καρφώθηκε κατευθείαν εκεί και καύλωσα που έβλεπα το θέαμα. Αυτή τη στιγμή νιώθω ένοχος, γιατί όχι μόνο είναι συγγενής μου, αλλά και μικρούλα. Και επίσης είμαι κι εγώ σχετικά άπειρος και δεν ξέρω πως να διαχειρίζομαι σωστά τέτοιες καταστάσεις. Τι πιστεύετε εσείς γι' αυτό;
απο τη στιγμη που δεν εκανες κατι και δεν εκτεθηκες δεν ειναι κακο που καυλωσες με αυτο που ειδες. σιγα.