Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.  (Αναγνώστηκε 1291 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος slavexrhstos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.
« στις: Αυγούστου 10, 2014, 11:37:54 πμ »
Ορίστε κάτι ώριμο και προσγειωμένο επαγγελματικά στην Ελλάδα,που μας έχει φάει το ''τσαμπατζιλίκι''. Ο λόγος για αυτή εδώ την κοπέλα http://greecebdsm.gr/?page_id=424.

Δεν μπορώ να πω πως είναι εξπέρ σαν αφέντρα,αλλά και η ίδια δεν σου τάζει τίποτα παραπάνω από ένα αυταρχικό πρόγραμμα.Θα δεις και στην σελίδα της πως δεν αναφέρει πουθενά ότι είναι έμπειρη αφέντρα και και και.... την γνωστή καραμέλα που συναντάς σε κάτι'' μεροκαματιάρηδες'' στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης,για εμένα αυτό είναι κάτι αρκετά ώριμο και επαγγελματικό στην Ελλάδα του ότι δηλώσεις γίνεσαι.

Ας πάρω τα πράγματα απο την αρχή.Βασικά μου αρέσει να στηρίζω τέτοιες φάσεις επαγγελματικής φύσεως,μήπως και κάποια στιγμή δραπετεύσουμε από την φιλοσοφία των μπουρδέλο στούντιο και με την ανάλογη εμπειρία που θα αποκτήσουμε ,φτάσουμε τα εν λόγο  ''μαγαζιά'' σε ένα επίπεδο που θα μπορούμε να δικαιολογούμε τα λεφτά μας.Κατά δεύτερο λόγο να ξεχάσουμε την φάση ''παράνομη κομμώτρια'' που δέχεται πελατεία σπίτι.Φτάνει μια απλή αναζήτηση σου στα κοινωνικά δίκτυα και θα συνάντησης χιλιάδες  αφέντρες  ''κομμώτριες'' και όσο ψάχνεις τόσο θα βρίσκεις και άλλες,στης περισσότερες θα διαβάσεις  την ίδια φράση κατά την περιγραφή τους.'' Έμπειρη αφέντρα,αναζητά συνειδητοποιημένο σκλάβο ή φετιχιστή ,ποδολάγνο  εχέμυθο και γενναιόδωρο''.Στην ουσία όλα με στο μπλέντερ και ότι κάτσει για μεροκάματο.Δεν είναι έτσι όμως,αφού θεώρησε μια έμπειρη αφέντρα αυτό που πρέπει να κάνεις καλά είναι να κυριάρχησις πάνω στον άλλον,το ξέρω πως μέσα σε μισή ώρα δεν είναι κάτι τέτοιο εφικτό για όλους,αλλά εσύ το διάλεξες. 

Ας επιστρέψω σε αυτό που ξεκίνησα να λέω.Αυτό που μπορείς να κάνεις μέσα σε λίγα λεπτά είναι ένα καλό αυταρχικό πρόγραμμα!.΄Όπου θα υπάρχουν πελάτες που θα σου ζητήσουν να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό  για πειραματισμό,άλλη θέλουν να εκπληρώσουν κάποια φαντασίωση τους ή απλά για να περάσουμε μερικά λεπτά καλά απολαμβάνοντας το φετίχ τους !.
Όλα αυτά θα γινόντουσαν ποίο ποιοτικά και απολαυστικά κάτω απο μια ''στέγη'',και όχι να πετάμε τα λεφτά μας στην κάθε άγνωστη ''πουτανίτσα'' που μας παρουσιάστηκε στο φάσεμπουκ σαν αφέντρα ,και το βράδυ μπορεί  την γάμαγε η μισή Αθήνα.

Προσωπικά βγήκα πρόσφατα απο μία σχέση αρκετών χρόνων,και δεν είχα επαφή με τέτοιου είδους χώρους.Αλλά είμαι σίγουρος πως υπάρχουν αρκετοί ακόμα,χαμηλού επιπέδου μεν,εξελίξιμου με λίγη βοήθεια δε.Καλό είναι όποιος επιλέγει κάτι επαγγελματικό να αρχίζει να αναζητά τέτοιου είδους χώρου,ώστε όχι μόνο να εξελιχθούν κάποια στιγμή φτάνοντας άλλα επίπεδα,αλλά και να αυξηθούν.

Τελειώνοντας θα πω για την κοπέλα,που όπως προείπα δεν ήταν κάτι που εντυπωσιάζει.Εντελώς τυχαία βρήκα την σελίδα του χώρου όπου εργάζεται.Πάντως καλή επαγγελματίας,ξεκάθαρη,  και είχε όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά σύμφωνα με το νόμο,όπου απο μόνη τους μου το ανέφεραν και ζήτησαν αν θέλω να τα κοιτάξω.Πρόσφερε αρκετές υπηρεσίες και είχε αρκετά παιχνίδια,ακόμα έκανε και σεξ σε συνδυασμό με αυταρχικά παιχνίδια.

Ούτε και ο χώρος ενθουσίαζε,ήταν κάτι απλά για το φαίνεστε και τίποτα παραπάνω,πάντως αξίζει να δόσεις τα χρήματα σου εκεί.

Αποσυνδεδεμένος sub77

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Απ: Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 10, 2014, 01:57:42 μμ »
η αλκμηνη κανει sex?

Αποσυνδεδεμένος slavexrhstos

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 10, 2014, 05:34:40 μμ »
Ναι !

Αποσυνδεδεμένος mfs656

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 368
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 40
  • -Έλαβε: 36
Απ: Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 13, 2014, 12:01:57 πμ »
είσαι βέβαιος ότι η Αλκμήνη κάνει σεξ ??? :lol:  :p ....δεν νομίζω  :no:
...μου΄γνεφε η καρδιά,πάρε μυρωδιά
το λάδι εδώ πως καίγεται,και ζήσε το ταξίδι...

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Να πιάσουν τα χρήματα σου τόπο.
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 21, 2014, 11:01:37 μμ »
προφανως και κανει sex. Βασικα απο την εμπειρια που εχω σε τετους χωρους, δηλ. στουντιο με αυταρχικο, το μενου ειναι κατα βαση σεξ και αυταρχικο κατα περιπτωση.

Δεν ειναι αφεντρες οι εκει κοπελες, εγω το ξεκαθαριζω αυτο. Να λεμε να συκα συκα και τη σκαφη σκαφη.

Οποτε χιλιες φορες το facebook ή άλλα παρομοια σάιτ γνωριμιων  απο τα στουντιο. Τουλαχιστον, στο facebook εχεις να κανεις με γυναικες που δεν πηδιουνται με τον καθενα, μπορει να ειναι ξυνες, μπορει να μην εχουν την πειρα ή τα αξεσουαρ που θα θελε ενα dungeon, αλλα τουλαχιστον εχουν αυτη τη σπιθα της natural dominance , μια κυριαρχη θυληκοτητα που εμενα μ εξιταρει. Αν ξερεις να παιξεις μπαλα και εχεις τυχη και υπομονη,  βαζεις γκολ. Φλερτ ειναι στο κατω κατω, μεχρι να σου κατσει η γνωριμια.

Αυτη τουλαχ ειναι η αποψη μου, και οπως λεγεται, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
Κ επειδη εγινε λογος για ΧΡΗΜΑΤΑ, καλο ειναι να μας ενημερωσει ο φιλος παραπανω, ποια ειναι η τιμη στα στουντιο;
Το λεω γιατι εγω πριν κανα χρονο ισα που δε βριστηκα με την ψωνισμενη ρωσιδα τσατσα γνωστοτατου κ πολυδιαφημιζομενου μπουρδελου απο το greekfoot, που ζηταγε 100 κ 120 ευρω για αυταρχικο προγραμμα με καποια απο τις κοπελες !
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.