Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Καλτσακια,αθλητικές κάλτσες,καλσόν,παπούτσια και σόλες για πωληση  (Αναγνώστηκε 1509 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stavros_tiger

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Ζήσε
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1244
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 272
  • -Έλαβε: 456
Ρε παιδί μου , μέχρι και στην αγγελία ομοιότητα υπάρχει ως προς τις σόλες..

http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=53744.0

Τι στο καλό , προσωπικότητα δεν έχεις ;

Στην ουσία , έκανες (κατα 80%)  copy/paste το "πρώτο προφίλ" που "τσέκαρες". Και το πρώτο προφίλ που είδες μπαίνοντας εδώ ήταν της Minna ;

Αλήθεια ρε σεις (υποψήφιοι πελάτες και πωλήτριες) , μας περνάτε για τόοοοοοοσο ντουγάνια ; Γράφει πουθενά στο wikipedia ότι οι ποδολάγνοι είναι εξ'ορισμού φελλοί/ηλίθιοι/μπούφοι ;

Α ρε vegetaff που σας χρειάζεται..

Και δεν (ξανα)γράφτηκες χτες. Στις 2/11 (ξανα)γράφτηκες.

Καλά , για τα greeklish ουδέν σχόλιον.

(μην αρχίσεις να μας βρίζεις πάλι , όπως στο προηγούμενο thread σου).
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 05, 2014, 05:12:33 μμ από stavros_tiger »
Μην πίνεις , μην καπνίζεις , μην ξενυχτάς. Ζήσε υγιής , για να πεθάνεις άρρωστος.


Αποσυνδεδεμένος Ajeras

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Τον τσιγκλάς τώρα κι εσύ τον ψηλό ν αρχίσει τίποτα μπινελίκια σε άπταιστα ελληνικά..

Αποσυνδεδεμένος Cuckold_Slave

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Το ενα απο τα ουγκανα π ανεφερα εεε?
Καλα μην θιγεσαι πιτσιρικο...
Οπως ειπα εχω καθε δικαιωμα να κατακρινω οτι βλεπω...ακομα κ στον τομεα της NASA να ηταν.
Τραβα κανε νταιλικι καπου αλλου τωρα π υψωσες κ αναστημα πελατη με ταμπελα...
Δεν μιλαω μαζι σ...
Δεν μπορω να σπαταλησω χρονο με τον καθε μουνοδουλο υποτακτικο π θελει το σαιτ ως χωρο για αγορες.
Οχι οτι οφειλω εξηγησεις σε σφηνοπουτσες σαν εσενα αλλα για δικη σ πληροφορηση keyboard warrior, ειμαι μελος εδω μεσα πριν φτιαχτει αυτη η ενοτητα για εσενα κ το συναφι σ για να σηκωνετε κεφαλι κ να μιλατε.
Οποτε λιγο μπουλελε κανε τωρα κ μην κοντραρεις...
Με το συμπαθειο λοιπον κ εμενα στα @@ και στον φιρφιρικο μ οτι εγραψες.

Δεν ασχολείσαι, δεν έχεις χρόνο, μας γράφεις στον φιρφιρίκο σου αλλά τα κατεβατά σου δίνουν και παίρνουν.. (no lifer?)
Αν κρίνω από τον τρόπο που μιλάς κιόλας μάλλον για λιμενεργάτη σε κόβω που του κόψανε το μεροκάματο και μπαίνει εδώ να ξεσπάσει..

Αποσυνδεδεμένος BadgalLil

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Το εφτιαξα και δεν ασχοληθηκα την ιδια μερα ,και το εκανα χτες το βραδυ !
Μεχρι να βρω που/πως να βαλω την 'αγγελια' μου τσεκαρα προφιλ γιατι πολυ απλα δεν ηξερα τιποτα
μπηκα εδω



Αυτο που εκανα ηταν να δω τα ονοματα στις αγγελιες και ειδα την μιννα και την μαρινα ,και ετσι κοπιαρα αρκετα το προφιλ της.
Δεν ηξερα οτι θα με περασετε για αυτην ,αλλα το λεω ξανα καμια σχεση με την κοπελα.

Παντως οντως τα πουλαω και εδειξα σε αρκετους οτι ειμαι κοπελα ,δεν ειμαι η μιννα και οτι κανω το κανω σοβαρα και με επαγγελματισμο οσο μπορει να εχει !

σορρυ για τα greeklish

Καλη συνεχεια !

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Δεν ασχολείσαι, δεν έχεις χρόνο, μας γράφεις στον φιρφιρίκο σου αλλά τα κατεβατά σου δίνουν και πέρνουν.. (no lifer?)
Αν κρίνω από τον τρόπο που μιλάς κιόλας μάλλον για λιμενεργάτη σε κόβω που του κόψανε το μεροκάματο και μπαίνει εδώ να ξεσπάσει..
Το τι δουλεια κανω αστο.
Δεν υπαρχεις στον χαρτη...
Αλλωστε μπετοστοκε υποτακτικε μαθε το εξης...Αλλο η γραμματικη μορφωση κ αλλο η κοινωνικη.
Ορωτον εχω κ απο τις 2 σε βαθμο π δεν φανταζεσαι αλλα δεν θα το αναλυσω γτ το θεμα δεν ειμαι εγω κ δευτερον εχω απλα ελευθερο χρονο να μπαινω κ να γραφω μιας κ η δουλεια μ βασιζεται κυριως σε γραπτο λογο κ γενικοτερα ειναι γραφιστικη.
Το μεροκαματο μ κοπηκε οσο εκρινε η κυβερνηση π μας εξουσιαζει κ εσυ παραμενεις ενας μπετοστοκος π προσπαθει να το κανει το θεμα προσωπικο.
Ασε ρε πιτσιρικο.
Τραβα σκασε τα λεφτα σ στην καθε μποχλαδω π πουλαει την περιοδο της κ μην το ψαχνεις το θεμα μαζι μ.
Παραεισαι μικρος κ αμελητεος για να ασχοληθω με τον οποιοδηποτε τροπο μαζι σ.
Συγκρατησε αυτα π ειπα κ μην προσπαθεις να με χαρακτηρισεις γτ θα πεσεις απο τα συννεφα.
Κ να μην πεσεις να μου κ παλι...
I'm just...Saiyan...
Λοιπον ο γραπτος μ λογος παραμενει ως εχει κ θα χρειαστει κατι παραπανω απο ενας πουθενας οπως εσυ να με κρινει.
Εχω καθε δικαιωμα να κρινω οταν βλεπω κατι να στραβωνει απο τοτε π ημουν εδω μεσα κ εσυ εισαι απλα ενας αμελητεος υποτακτικος σκυλος π τρεχεις να υπερασπιστεις τον τσιφλικα σ π σ ταζει βρακια για χρηματικο αντιτιμο.
Απο εκει κ περα μπορουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα να κρινουμε ποιος ειναι ο τσουγμενος της υποθεσης μιας κ σπαστηκες σαν μικρο παιδακι.
Κατι τυποι σαν εσενα δεν εχουν γαμησει ουτε την παλαμη τους κ ζαλιζουν καυλια εδω μεσα με το να υπερασπιζονται αφεντρες κ οσες πουλανε τις σαβουρες τους.
Αντε καραγκιοζη...
Τραβα δινε τ π εχεις κ αποψη κ θα με χαρακτηρισεις κιολας πελατη με ταμπελα ποδολαγνου.
ΟΥΡΤ.
 :whatever: :whatever: :whatever: :whatever: :whatever: :whatever: :whatever:

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Ρε παιδί μου , μέχρι και στην αγγελία ομοιότητα υπάρχει ως προς τις σόλες..

http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=53744.0

Τι στο καλό , προσωπικότητα δεν έχεις ;

Στην ουσία , έκανες (κατα 80%)  copy/paste το "πρώτο προφίλ" που "τσέκαρες". Και το πρώτο προφίλ που είδες μπαίνοντας εδώ ήταν της Minna ;

Αλήθεια ρε σεις (υποψήφιοι πελάτες και πωλήτριες) , μας περνάτε για τόοοοοοοσο ντουγάνια ; Γράφει πουθενά στο wikipedia ότι οι ποδολάγνοι είναι εξ'ορισμού φελλοί/ηλίθιοι/μπούφοι ;

Α ρε vegetaff που σας χρειάζεται..

Και δεν (ξανα)γράφτηκες χτες. Στις 2/11 (ξανα)γράφτηκες.

Καλά , για τα greeklish ουδέν σχόλιον.

(μην αρχίσεις να μας βρίζεις πάλι , όπως στο προηγούμενο thread σου).
Αστους μωρε...με την ανοχη της διαχειρισης τοσα χρονια πουλανε μουρη εδω μεσα κ υφος κ τωρα μ το παιζουν κ κριτες κ με ειπε κ ο αλλος λιμενεργατη...λες κ αυτο ειναι ενα ντροπιαστικο η κακο επαγγελμα.
Τοσο τους κοβει τοσα γραφουν αλλα για να μην τρωω ποινες λεω να το αφησω το θεμα.
Οτι γινεται εδω μεσα γινεται με την ενοχη κ εν γνωση οσων κανουν διαχειρηση κ κουμαντο.
Οποτε οταν εγιναν μελη αυτη η κατηγορια υπηρχε κ τους καθεται κ φυσικο.
Σε λιγο καιρο θα γινουμε skroutz εδω μεσα κ θα εχουμε βλακαμαδες υποτακτικους μπουλοφλωρους να πουλανε πνευμα κ κουλτουρα υπερασπιζοντας τις πεταμενες π υπηρετουν ιντερνετικα...
Ευλογησον...!!!
Πραγματικα ο τομεας αγοροπωλησιες ειναι οτι χειροτερο για το σαιτ.
Εχουμε γεμισει ανενεργα μελη κ spammerαδες π μπαινουν μονο για κανουν copy paste οσα πουλανε κ να περιμενουν απαντηση απο κανενα στοκο εδω μεσα.
Αυτο γιναμε...
Να το χαιρομαστε...
Σε ολους τους αλλους τομεις ενας lucky κ ενας mycunia κρατανε το φορουμ ζωντανο μετα βιας.
Εγω σταματησα χρονια να ποσταρω κ να ανεβαζω εδω μεσα...
Πλεον σπανια σχολιαζω οτι χρηζει σχολιασμου κ μ επιτρεπεται απο τον ιντερνετικο λογο.
οποτε οποιος θιγεται με οσα λεω μπορει καλλιστα να αυτοκτονησει με κωλοδαχτυλο.

Αποσυνδεδεμένος BadgalLil

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Οποιος εχει δει την Μιννα ας τους πει καποιος οτι δεν εχω καμια σχεση



δεν θα την εβαζα αλλα ναι μας ζαλισατε!
οποιος θελει να αγορασει ,ας μου στειλει ,και εν αντιθεση με την μιννα δεν δινω 50ε την σολα

 :wave: :wave:

lady in black

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Καλα τα λες σε συνολο 26 χιλιαδων μελων καμια 300 συνδεονται καθημερινα....αλλα ξεχασες και αλλα ενεργα μελη οπως τον serr που περα απο τα χιλιαδες post    εχει τον μεγαλυτερο χρονο συνδεσης ακομα και απο τους  adm. και πολλους φιλους του καλσον που ανεβαζουν συχνα και βεβαια τον de christoff

Αποσυνδεδεμένος vegetaff

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Μηνύματα: 1280
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 163
  • -Έλαβε: 234
Καλα τα λες σε συνολο 26 χιλιαδων μελων καμια 300 συνδεονται καθημερινα....αλλα ξεχασες και αλλα ενεργα μελη οπως τον serr που περα απο τα χιλιαδες post    εχει τον μεγαλυτερο χρονο συνδεσης ακομα και απο τους  adm. και πολλους φιλους του καλσον που ανεβαζουν συχνα και βεβαια τον de christoff
Σωστα...απλα βαρεθηκα να κανω τροποποιηση στο ποστ μ.
Φυσικα κ ειναι κ οι 2 π ανεφερες οπως κ ο elen κ ο tigianno...Απλα με λιγα λογια ειναι δυσαναλογα λιγοτεροι οσοι ειναι ενεργα μελη εδω μεσα κ κανυν οντως οτι κολλαει με την θεματολογια τ σαιτ ενω απο λαχανοντολμαδες τ τυπου σαν αυτον π συνανταμε πιο πανω εχουμε πηξει.