Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Aρχικές εντυπώσεις (μου) από το site  (Αναγνώστηκε 343 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Aρχικές εντυπώσεις (μου) από το site
« στις: Οκτωβρίου 10, 2014, 06:51:05 μμ »
Διάβασα χονδρικά και κάπως γρήγορα το φόρουμ.Παρατήρησα ότι έχετε ελλείψεις και κενά σε αυτά που γυρεύετε αν δεν κάνω λάθος.  :redface:
Πιστεύω ότι επειδή αυτό το σπορ είναι πιο εξειδικευμένο από κάποια άλλα πολύ πιο απλά θα πρέπει να προχωρήσετε στην απαιτούμενη διερεύνηση
και να ιδρώσετε παραπάνω.Στον αγοραίο έρωτα,ένα "διαμάντι" μπορεί να έρθει από παντού κι ότι και να σας λένε,μόνοι σας θα το ξεθάψετε.  :sadomazoch:
Οι περιοχές ηδονής έχουν μείνει σταθερές αν και το "προσωπικό"  :lol:,παρουσιάζει κάμψη σε συχνότητα παρουσίας.
Συνέβη εσωτερική μετακίνησή του,αποσπάσεις και διάσπάσεις όπως στα παλιά μουσικά συγκροτήματα αλλά και αρκετές απελάσεις.
Σύντομα το νέο κύμα ιερόδουλων όπως πάνε τα πράγματα βάση έγκυρων πληροφοριών θα ανήκει στις Ελληνίδες οι οποίες ήδη έχουν ξεκινήσει  :jcuz:
αλλά όχι στα φανερά μιας κι η ιδιοσυγκρασία τους είναι αρκετά διαφορετική από τις ομόσταυλες αλλοδαπές.
Σας θυμίζω τις περιοχές που θα μπορείτε να διερευνήσετε κατόπιν προσωπικής σας προσπάθειας και να ξετρυπώσετε ότι σας ευχαριστεί.  :thumbsup1:
Από την δική μου πλευρά,τον έκανα τον κύκλο μου κι αφού δεν έμπλεξα σε περιπέτειες και καραγκιοζιλίκια έχω πάρει το κολάι πια.  8)
Ήμουν όμως τυχερός διότι κατάλαβα νωρίς ότι ο μπουφές δεν είναι για χόρταση αλλά για την όρεξη.  :thumbsup1:

Όποιος κατάλαβε...κατάλαβε!  8)

Γκάζι,Ιερά οδός,Κασσάνδρας,Πειραιώς,Βριλησσού κτλ,τίγκα στα στούντιο με ιερόδουλες που εξειδικεύονται
σε πλήθος προγραμμάτων.  :thumbsup1:

Λ.Αθηνών και Συγγρού,εκδίδονται τραβεστί με μεγάλη επιτυχία και ποικίλα προγράμματα.  :biggrin1:

Φυλής,Διδύμου,Λιοσίων,Βέργας,Εξηκίου,Ιάσωνος,Κολωνού κτλ,βρίσκονται οίκοι ανοχής που αναλαμβάνουν
από απλές μέχρι και πιο σύνθετες περιπτώσεις.  8)

Αλκιβιάδου,σταθερή αξία σε σκληρά προγράμματα για δύσκολους πελάτες.  :biggrin1:

Πατησίων,Βεραντζέρου,Χαλκοκονδύλη,3ης Σεπτεμβρίου κτλ,καιροφυλακτούν άγριες κι ατσούμπαλες Αφρικάνες
πιατσούδες από την μαύρη ήπειρο σε απλά προγράμματα που αν ανεβάσετε την τιμή κάνουν εξαιρέσεις.
Τελευταία έχουν μειωθεί αισθητά ως παρουσίες,σχεδόν εξαφανίστηκαν.  :whatever:

Καποδιστρίου και Σόλωνος,παρευρίσκονται επίσης Αφρικάνες που εμφανίζονται πια ως κομήτες.
Μέχρι πρότινος τσακώνονταν με τις ανταγωνιστικές Βαλκάνιες και τις σκληροτράχηλες ΑνατολικοΕυρωπαίες των οδών οι οποίες επίσης
εμφανίζονται πια ως κομήτες.Ο ανταγωνισμός στα προγράμματα ήταν ιδιαίτερος.  :lol:

Ευριπίδου,Σωκράτους,ως Νιγηριανό γκέτο για απλά προγράμματα που ομοίως αν ανεβάσετε την τιμή
κάνουν εξαιρέσεις.Κι εκεί όμως υπάρχει σημαντική μείωση αν όχι εξαφάνισή τους.  :thinking:

Αθηνάς,Ομόνοια,γίνεται πολυεθνικός "μύλος" γυναικών και ανδρών αλλά θέλει ψάξιμο
για αποδοτικά προγράμματα.  :biggrin1:

Πλ.Λαυρίου,ως μικρό γκέτο έχουν αγκυροβολήσει λευκές πιατσούδες για πολύ σκληρά προγράμματα
αν και από εμφάνιση είναι απαραδεκτες.  :sfou:

Τρίγωνο κοντά στην Πλ.Βάθης,δεσπόζουν τοξικομανείς που απευθύνονται στους πλέον σκληρούς
αλλά και ταληροφονιάδες πελάτες  :lol: για προγράμματα που αγγίζουν την παράνοια από πολλές πλευρές.  :badair:

Ζάππειο,Άλσος Παγκρατίου,Πεδίον Άρεως,Εθνικός Κήπος,αποτελούν κλειστή κάστα για ανδροκρατούμενη πορνεία
κινούμενη σε σκιές με μυστήρια και πολύ σκληρά προγράμματα.  :o

Αισχύλου,γίνεται νταραβέρι μεταξύ ανδρών σε πολλαπλά προγράμματα αν και πλέον κινούνται επίσης σαν σκιές
με σημαντική μείωση ως παρουσίες.  :o

Πιστεύω ότι αν κάνετε (αν δεν την έχετε ήδη κάνει) μία "έρευνα" στις άνωθεν περιοχές,θα βρείτε τα πάντα από ότι ψάχνετε.  :thumbsup1:

Έχω την εντύπωση ότι σε λίγο καιρό θα καταλήξουμε σαν την Τρούμπα και τον στόλο.
Όλοι κι όλες θα εκδιδόμαστε αλλά τελικά ποιοι θα είναι οι πελάτες;  :lol:

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Aρχικές εντυπώσεις (μου) από το site
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 10, 2014, 07:17:31 μμ »
Φυσικά για όσους δεν θέλουν να πάρουν τους δρόμους,υπάρχουν οι αγγελίες,τα facebook,τα call-girl,οι ανεξάρτητες κτλ.

 :biggrin1:
Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.