Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!  (Αναγνώστηκε 8539 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« στις: Μαΐου 01, 2014, 10:33:23 πμ »
Ειμαι με μια κοπελα εδω κ εναμιση χρονο.Τα φετιχ μου τα ειχα εξομολογηθει απο την αρχη κ δεν φανηκαν να δημιουργουν καποιο προβλημα στην σχεση μας...Ισα ισα που περναμε καλυτερα απο ποτε...!!!Η κοπελα μου ειναι γεματουλα,πανεμορφη κ απιστευτα σεξυ...Τα ποδαρακια της (νουμερο 41) ειναι κομψοτεχνημα!!!Γενικοτερα στο θεμα του σεξ εχει ενα bitch attitude συχνα πυκνα το οποιο με φτιαχνει απιστευτα.Θα σας παραθεσω μερικα ωραια περιστατικα που γινονται αρκετα συχνα κ θ αφησω το κερασακι για το τελος...

Καθε φορα που κανουμε σεξ τρελαινομε να την γλυφω...Ποδια,κωλο,μουνακι,μασχαλες,πλατη παντου...Το κορυφαιο ειναι οταν ανεβαινει απο πανω μου για σεξακι...!Απαιτει να την γαμησω καλα κ με φτυνει συνεχως στα μουτρα...Εχει τυχη απειρες φορες να με βαλει στο στομα μου κιλοτακια της κ καλτσακια της να τα καθαρισω οσο αυτη με καβαλαει ενω ταυτοχρονα με φτυνει...!

Αλλο σκηνικο...Καθεται στο PC μου κ παιζει παιχνιδια...Την λεω οτι θελω τα ποδια της απεγνωσμενα.Γυρναει με κοιταει κ με βαζει τα ποδια σε μια καρεκλα κ απαιτει να της τα γλυψω κ να τελειωσω.Ουτε με δινει σημασια οση ωρα το κανω...Αυτη αραχτη να παιζει παιχνιδια κ εγω να γλυφω τις θεικες της πατουσες...


Πολυ συχνα φοραει τα καλτσακια ολη μερα κ τα ποδια της γεμιζουνε απο τα καλτσακια εκεινο το ψιλοχνουδακι...Περιττο να σας πω οτι τα εχω φαει απειρες φορες στο γλυψιμο...

Το κορυφαιο σκηνικο εγινε κανα  βδομαδες πριν...Εδω κ καιρο την παρακαλουσα να κανουμε ενα full concept σκηνικο...Γενικοτερα πολλα απο τα σκηνικα μας τα βγαζουμε κ βιντεακια να τα εχω για προσωπικη χρηση μετα...Ε παιδια εζησα ενα 40λεπτο θεικο σκηνικο...!Φοραει κατι αθλητικα σπορτεξακια κ καθεται στον καναπε.Με διαταζει να παω κ να τις φιλησω τα ποδια πανω απο τα παπουτσια...Τα φιλαω κ απαιτει να τα γλυψω να καθαρισουν καλα...Δεν περασε ωρα κ βγαζει τα παπουτσια της κ τα βαζει μπροστα της στο πατωμα.Με αρπαζει απο το κεφαλι κ με βαζει το κεφαλι μεσα στα παπουτσια λεγοντας ''Μυρισε τα καλα...εκει ειναι η θεση σου''.Πανω να σηκωθω κ με βαζει τα ποδια της πανω στο κεφαλι μου κ με νευρα με παταει κ σπρωχνει το κεφαλι μου μεσα στα παπουτσια της...Μετα απο λιγο σηκωνεται..παω να σηκωσω το κεφαλι κ με τραβαει ενα μπατσο κ με διαταζει να συνεχισω να μυριζω...Πηγαινει φερνει τα τσιγαρα της..Ξανακαθεται οπως πριν αναβει τσιγαρο...Της λεω οτι κουραστικα.Με αρπαζει απο τα μαλλια,σηκωνει το προσωπο μου με τραβαει ενα μπατσο κ με φτυνει...Κατεβαζει την φορμα της κ με λεει ''Αφου κουραστηκες ελα να γεφτεις το μουνακι μου''.Ενω ειναι αραχτη στον καναπε κ χωρις να βγαλει το στρινγκακι της με βαζεις να μπω αναμεσα στα σκελια της κ να την πιπιλαω ποση ωρα...Το στρινγκακι της εχεις γινει μουσκεμα κ μενα εχει μουδιασει το στομα μου.Σηκωνεται αποτομα κ απαιτει να ξαπλωσω στο πατωμα..Βαζει την πατουσα της στα μουτρα μου κ βγαζει σιγα σιγα το εσωρουχο της ενω της γλυφω την πατουσα...Σκυβει κ με ξαναχτυπαει στο προσωπο νευριασμενη επειδη δεν την γλυφω καλα την πατουσα της.Με διαταζει ν ανοιξω το στομα μου κ με βαζει το ποδι της μεσα στο στομα ενω παιζει το μουνακι της...Ξαφνικα τραβαει το ποδι της κ λεει ''Τωρα θα με γλυψεις,αλλα οχι το μουνακι...πρωτα θα με γλυψεις καλα το κωλαρακι'' και καθεται στο προσωπο μου με ολο το βαρος της...Ζοριζομαι να παρω ανασα ενω με διαταζει νευριασμενη ν αρχισω να την γλυφω τον κωλο...Βγαζω την γλωσσα μου κ αρχιζω την δουλεια...Οσο ποιο πολυ αναβει τοσο ποιο πολυ με πιεζει...Μετα απο λιγο τραβιεται λιγο πισω κ βρισκομαι μεσα στο μουνακι της...Με λεει να το στεγνωσω με την γλωσσα μου γρηγορα...Το μουνακι της ειναι γεματο υγρα κ τρεχουν στο προσωπο μου...Αρχιζω να γλυφω με μανια...!Εχω φτασει στο σημειο να εχει μουδιασει η γλωσσα μου...!Σηκωνεται κ αραζει στο καναπε...Με λεει να ερθω να την ξαναγλυψω...Πηγαινω στα γονατα...Με δινει ενα μπατσο παλι κ μ αρπαζει απ το κεφαλι κ με βαζει μεσα στο μουνακι της...Σε μια φαση πανω να τραβηχτω λιγο κ τυλιγει τα ποδια της γυρω απ το κεφαλι μου κ με πιεζει ξανα μεσα...!Τα υγρα της να τρεχουν συνεχως κ γω να γλυφω συνεχομενα...!Μετα σηκωνεται κ με διαταζει να ξαπλωσω στο πατωμα...Παιρνει το στρινγκακι της κ σκουπιζει το μουνακι της...Με καβαλαει κ βαζει το στρινγκακι της στο στομα μου...Ξαφνικα περνει κ τα καλτσακια της κ τα βαζει κ αυτα στο στομα μου...Αρχιζει να με καβαλαει αγρια κ εγω δεν μπορω να βγαλω μιλια....Μετα απο λιγη ωρα τελειωσα...!!!

Γενικοτερα περναω καταπληκτικα...Ειναι σαν να ζω ενα ονειρο μαζι της...Ελπιζω να μην ξυπνησω ποτε...Ελπιζω να σας αρεσε η ιστορια μας...
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος strangefuck

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 997
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 134
  • -Έλαβε: 40
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 01, 2014, 12:08:20 μμ »
εξαιρετικά....αυτές οι amateur φάσεις είναι οι καλύτερες. Έυχομαι πολλές και έντονες μελλοντικές απολαύσεις.

Αποσυνδεδεμένος Μιλφέιγ

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Μηνύματα: 857
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 227
  • -Έλαβε: 426
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 01, 2014, 01:48:14 μμ »
Είναι Σαλονικιά η κοπέλα σου; Γιατί εκείνο το να με γλείψεις το κωλαράκι...
Πάρα πολύ ωραία, εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα για τους δυο σας.
:)
Holding that gaze.
Holding...Holding...Holding...Until you drop yours.

Αποσυνδεδεμένος big

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 1
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 01, 2014, 02:03:27 μμ »
εξαιρετικη η ιστορια μητσαρα παντα τετοια

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 01, 2014, 07:35:28 μμ »
Ευχαριστω παιδια...Γενικοτερα περναμε υπεροχα...
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #5 στις: Μαΐου 01, 2014, 08:29:32 μμ »
Ο Μητσάρας είναι σίγουρα Σαλονικιός. Πάνω, δηλ. πάω :)
Ωραία πράγματα καυλωτικά. Τις ώρες που δεν ερωτοτροπείτε, πως είστε μεταξύ σας;
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #6 στις: Μαΐου 01, 2014, 09:02:00 μμ »
Κ οι 2 δυο ειμαστε απο Σαλονικα.......... :D

Γενικοτερα περα απο το θεμα του σεξ εχουμε μια νορμαλ σχεση...Πολυ χαβαλε,πολυ ανεση...Και απο καβγαδακια πολυ λιγα πραγματα...!
Ειμαστε κ οι 2 τις αποψεις οτι γινεται στο σεξ να μην βγαινει παραπερα..Οπως εχει αυτη το πανω χερι ετσι πολλες φορες το εχω κ γω...!Ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να μου συμβει..!Σε γενικες γραμμες εχουμε αποφασισει κ οι 2 μελοντικα να το σοβαρεψουμε...Ειναι οτι εψαχνα κ συμφωνα με τα λεγομενα της κ γω ειμαι οτι εψαχνε... :D
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 01, 2014, 10:10:02 μμ »
Τότε σας έκατσε λαχείο! Διότι το: top-γυναίκα με bottom-άνδρα, είναι δύσκολο να κρατήσει τις σωστές ισορροπίες εκτός ...κλίνης. Θέλει συνειδητότητα και ωριμότητα, τουλάχιστον. Το ηλικίες έχετε;
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 01, 2014, 10:17:49 μμ »
28 και οι 2...
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''

asterenia

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 02, 2014, 10:27:40 πμ »
υπεροχη  η ιστορια  και η σχεση σας   ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Μητσαρας

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Λατρευω οτι εχει να κανει με Fetish.
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 28
Απ: Mε την κοπελια μου μαζι...Real Femdom Story...!!!
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 24, 2014, 07:31:35 μμ »
Aναμενεται συνεχεια αυτη την Κυριακη σαν δωρο εορτης...Παμε για full concept παλι μεγαλης διαρκειας...Θα γραψω Δευτερα την συνεχεια...
''Καθε αρτια δομημενο κ εμπεριστατωμενο επιχειρημα μπορει να αντικρουστει απο ενα μεγαλοπρεπες
                       ''ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ''