Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?  (Αναγνώστηκε 8541 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Foot_Worshipper

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Καυλωμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 174
  • -Έλαβε: 0
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #45 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 10:42:32 πμ »
Τώρα που θυμήθηκα.. τσέκαρε οπωσδήποτε και Κολοκυνθούς 38Α με Κολοκυνθούς 38Β μήπως βρεις κάτι.

Παλιά είχε μόνο υποτακτικές και νεαρής ηλικίας (κάποιες εμφανίσημες άλλες όχι τόσο) που τα κάνανε όλα. Value for money επιλογή! Τώρα δε ξέρω τι παίζει, έχω καιρό να πάω.

Αλλιώς την Αλιόνα όπως είχα γράψει και στο προηγούμενο post. Είναι στα 40 κάτι Ουκρανή και είναι πολύ περιποιημένη, βλέπεται άνετα και θα την γαμούσανε μέχρι με 18αρηδες για την πλάκα. Ξανθιά με ωραία προστυχόφατσα,  ύφος "θα σε βιάσω" και πραγματικά λυσάρα. Εκτός απο γλειφοκώλι , γλείφει πατούσες και τη χύνεις στο στόμα. Δεν την έχω πάρει εγώ αλλά έμπιστοι φίλοι και είπαν τα καλύτερα.


Θεν κιου  JK! Θα τσεκάρω κι αυτό που μου λες αλλά μάλλον με κόβω προς Αλιόνα μεριά μιάς που είναι milf γλείφει και πατούσες...
"Με τα χρόνια διαπίστωσα ότι το πιο σημαντικό σε ένα φουστάνι είναι η γυναίκα που το φοράει"

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #46 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 01:03:21 μμ »
Ναι αλλά σκέψου ότι ο άνδρας που μπορεί να αντεπεξέλθει κάτω από τέτοιες συνθήκες, εκεί που σε άλλους δε σηκώνεται, εκεί που ξεχωρίζουν οι άντρες από τα παιδαρέλια, εκεί που ξεχωρίζουν ποιοί κατέχουν το βασικό ένστικτο (πιστεύω καταλαβαίνεις) όταν κάνει σεξ με την όποια κοπέλα του, έχει καλύτερη στύση, χρειάζεται λιγότερα προκαταρκτικά και κυρίως, KΥΡΙΩΣ, δεν υπάρχει περίπτωση να έχει πτωτικές τάσεις ο ντάουν τζόνης, ή να ακούσεις δικαιολογίες του στύλ "πρώτη φορά μου συμβαίνει" ή "φταίει το προφυλακτικό" ή "είμαι κουρασμένος" ή "είμαι αγχωμένος αυτό το καιρό" ή να κάνει ψέμματα οτι τον έπιασε κράμπα (καταλαβαίνεις...) και δεν θα σε κάνουν να νιώσεις ποτέ άσχημα μήπως είσαι εσύ το πρόβλημα και τα κιλά που πήρες. Και σίγουρα θα γλυτώσεις και τα λεφτά της "αλλαγής". Οπότε repsect σε αυτούς τους σκληραγωγημένους άντρες. Προσωπικά πάντα θαύμαζα αυτούς που μπορούσαν να γαμήσουν.. πράγματα που δεν μπορούσα να γαμήσω εγώ

Το Μεταξουργείο τα τελευταία 2 χρόνια με την κρίση έγινε φτηνότερο αλλά ταυτόχρονα ξέπεσε εντελώς απο γυναίκες.  Γριες, υπέρβαρες, γύφτισες, τελειωμένες κτλ. Βέβαια αν ψαχτείς πάντα κάτι αξιόλογο υπάρχει.

Παλιότερα όμως είχες δει τι είχε; ΠΟΙΟΤΗΤΑ!

Όσον αφορά την περιοχή και τα μπουρδέλα για μένα είναι κορυφή αν εξαιρέσεις την εγκληματικότητα της περιοχής. Δε κάνω πλάκα!

1) μπουρδέλα σε διατηρητέα σπίτια στην Ιάσωνος που δίνουν γεύση απο την παλιά ρομαντική Αθήνα
2) χώροι παρακμιακοί σκοτεινοί με αντίκες και διακόσμηση ό,τι να ναι
3) μυρωδιές απο φτηνά αρωματικά χώρου
4) πουτάνες απλές και αρκετές φορές δίχως ίχνος επαγγελματισμού σα να πηδάς τη γκόμενα σου
5) τσάτσοι - τσατσάδες λαικά και ντόμπρα άτομα βγαλμένα απο ελληνικές ταινίες 80s.
6) γενικά μια παρακμή που την ερωτεύεσαι και είναι εθιστική

Όλα τα παράνω σε συνδυασμό με μια αξιόλογη πουτάνα, σου γεννάνε πρωτόγονα ένστικτα στο σεξ και προσφέρουν μοναδικές εμπειρίες. Κάτι που δε βρίσκεις πουθενά!  :biggrin1:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 01:32:47 μμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Δανάη

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 213
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 45
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #47 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 10:04:54 μμ »
ολα αυτα που αναφερετε κι αλλα πολλα ακομη,που θα μπορουσαμε να αναλυουμε για μερες,ισχυουν...
το θεμα ειναι απλο,αυτος που πηγαινει εκει,γουσταρει και το κανει,δεν του εχουν βαλει το πιστολι στον κροταφο να γαμησει ειδικα εκει,.επιλογες υπαρχουν απειρες...
απλα ειναι λιγο αστειο το ολο σκηνικο οπως εξελιχτηκε και βρηκαμε ευκαιρια για πλακα (για να μην το δουμε σοβαρα και μας χαλασει η διαθεση,ειδικα με τους ναρκωμανεις,πονεμενες ψυχες εναι,τελος παντων,αυτα.)

Αποσυνδεδεμένος Δανάη

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 213
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 45
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #48 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 10:06:33 μμ »

1) μπουρδέλα σε διατηρητέα σπίτια στην Ιάσωνος που δίνουν γεύση απο την παλιά ρομαντική Αθήνα
2) χώροι παρακμιακοί σκοτεινοί με αντίκες και διακόσμηση ό,τι να ναι
3) μυρωδιές απο φτηνά αρωματικά χώρου
4) πουτάνες απλές και αρκετές φορές δίχως ίχνος επαγγελματισμού σα να πηδάς τη γκόμενα σου
5) τσάτσοι - τσατσάδες λαικά και ντόμπρα άτομα βγαλμένα απο ελληνικές ταινίες 80s.
6) γενικά μια παρακμή που την ερωτεύεσαι και είναι εθιστική



τωρα ομως με αναψες..α ρε αντρες τυχερουληδες  8)

Αποσυνδεδεμένος altgreek74

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3018
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 54
  • -Έλαβε: 131
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #49 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 10:21:52 μμ »
1) μπουρδέλα σε διατηρητέα σπίτια στην Ιάσωνος που δίνουν γεύση απο την παλιά ρομαντική Αθήνα
2) χώροι παρακμιακοί σκοτεινοί με αντίκες και διακόσμηση ό,τι να ναι
3) μυρωδιές απο φτηνά αρωματικά χώρου
4) πουτάνες απλές και αρκετές φορές δίχως ίχνος επαγγελματισμού σα να πηδάς τη γκόμενα σου
5) τσάτσοι - τσατσάδες λαικά και ντόμπρα άτομα βγαλμένα απο ελληνικές ταινίες 80s.
6) γενικά μια παρακμή που την ερωτεύεσαι και είναι εθιστική

Οταν νοιωσεις και το μαχαιρι του Πακιστανου να σου τρυπαει τα πλευρα εκει να δεις εθισμος...

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #50 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 11:20:50 μμ »
ολα αυτα που αναφερετε κι αλλα πολλα ακομη,που θα μπορουσαμε να αναλυουμε για μερες,ισχυουν...
το θεμα ειναι απλο,αυτος που πηγαινει εκει,γουσταρει και το κανει,δεν του εχουν βαλει το πιστολι στον κροταφο να γαμησει ειδικα εκει,.επιλογες υπαρχουν απειρες...
απλα ειναι λιγο αστειο το ολο σκηνικο οπως εξελιχτηκε και βρηκαμε ευκαιρια για πλακα (για να μην το δουμε σοβαρα και μας χαλασει η διαθεση,ειδικα με τους ναρκωμανεις,πονεμενες ψυχες εναι,τελος παντων,αυτα.)

Ακριβώς. 5-10 ευρώ παραπάνω είναι η Φυλής και πας σε πολιτισμένους χώρους. Όσοι πάνε Μεταξουργείο γουστάρουν την παρακμή και την καλτίλα.  :biggrin1:

Όσον αφορά την εγκληματικότητα δεν είναι μόνο τα πρεζάκια. Αυτά είναι το λιγότερο! Υπάρχουν διάφορες ομάδες 4-5 ατόμων που σπάνε τζάμια αυτοκινήτων, ληστές να μαχαιρώνουν περαστικούς (ειδικά στο σημείο που είπε o vagm), τσαντάκηδες, απατεώνες κτλ.

Αυτό που προκαλεί θλίψη, είναι πως τις τελευταίες φορές που χα πάει έβλεπα οικογένειες ελλήνων να κοιμούνται έξω απο τα μπουρδέλα της Ιάσωνος με τα μικρά παιδιά τους αγγαλιά. Πιθανών για περισσότερη "ασφάλεια" τη νύχτα μιας και ο πεζόδοδρομος γεμίζει μπουρδελίαρηδες και δεν είναι μόνοι τους.

Δυστηχώς για όλη την κατάσταση  δε γίνεται τίποτα.  :whatever: Θα μπορούσε να ήταν μια ασφαλής περιοχή, να αδειοδοτηθούν τα μπουρδέλα και η περιοχή να γινόταν κάτι αντίστοιχο με τη Red light στο Amsterdam που κάνουν μέχρι και ζευγάρια βόλτες στα μπουρδέλα. Θα προσέλκυε και τουρισμό.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 11:39:30 μμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Νυχτοπούλι

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 18
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #51 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 11:59:26 μμ »
Νομίζω υπερβάλλετε λίγο. Η Ιάσωνος είναι ένας παρακμιακός πεζόδρομος αλλά τη μέρα είναι πολύ δύσκολο να κινδυνεύσεις. Είναι ένας κεντρικός πεζόδρομος, δίπλα στον σταθμό του Μετρό, κυκλοφορεί πολύς κόσμος, έχει καφενεία και αρκετά συχνά περιπολούν στρουμφάκια. Έχω περάσει πολλές φορές και ποτέ δεν κινδύνεψα. Το βράδυ και ειδικά μετά τις 12 αποφεύγω να περνάω αλλά και πάλι δεν νομίζω να γίνεται τίποτα τραγικό. Τώρα τοξικομανείς σ' αυτή την κατάσταση μπορεί να δει κανείς παντού στην Αθήνα.
Ποτέ δεν σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο στόχος.

lady in black

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #52 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 12:23:27 πμ »

Αυτό που προκαλεί θλίψη, είναι πως τις τελευταίες φορές που χα πάει έβλεπα οικογένειες ελλήνων να κοιμούνται έξω απο τα μπουρδέλα της Ιάσωνος με τα μικρά παιδιά τους αγγαλιά.

Δυστηχώς για όλη την κατάσταση  δε γίνεται τίποτα. .......... μέχρι και ζευγάρια βόλτες στα μπουρδέλα. Θα προσέλκυε και τουρισμό.  ;)
   κατά βάθος είσαι ρομαντικός ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος JK

  • Administrator
  • *
  • XXX
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5381
    • Προφίλ
    • GF
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 140
  • -Έλαβε: 114
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #53 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 03:19:27 πμ »
Νομίζω υπερβάλλετε λίγο. Η Ιάσωνος είναι ένας παρακμιακός πεζόδρομος αλλά τη μέρα είναι πολύ δύσκολο να κινδυνεύσεις. Είναι ένας κεντρικός πεζόδρομος, δίπλα στον σταθμό του Μετρό, κυκλοφορεί πολύς κόσμος, έχει καφενεία και αρκετά συχνά περιπολούν στρουμφάκια. Έχω περάσει πολλές φορές και ποτέ δεν κινδύνεψα. Το βράδυ και ειδικά μετά τις 12 αποφεύγω να περνάω αλλά και πάλι δεν νομίζω να γίνεται τίποτα τραγικό. Τώρα τοξικομανείς σ' αυτή την κατάσταση μπορεί να δει κανείς παντού στην Αθήνα.

Δεν είμαι υπερβολικός.. ούτε νοιώθω εύκολα το αίσθημα του φόβου. Αντιθέτως.

Αν περιμένεις να σωθείς απο τα στρουμφάκια και απο τον κόσμο κάνεις λάθος. Όλα γίνονται χύμα, είναι μη σου τύχει η κακιά στιγμή εκεί που δε το περιμένεις.

Γύρω απο την Ομόνοια που χει μετρό και περισσότερο κόσμο είναι ασφαλές; Πιάτσες ηρωίνης με μαύρους πάνω στην Ομόνοια, γωνία με Πειραιώς, Γερανίου, Σοφοκλεους, Σωκράτους τα πρωινά δεν έχει; Εκτός αν τα βλέπω μόνο εγώ και ο υπόλοιπος κόσμος είναι τυφλός..  :biggrin1:

Εμένα πριν 3 χρόνια καθώς παίρναγα μεσημέρι απο Γερανίου μου την πέσανε 3 γύφτοι με μαχαίρι.

Όσον αφορά το Μεταξουργείο, ούτε εμένα μου χει τύχει κάτι έκεί.. αλλά ήμουν απλά τυχερός.  Τα καφενεία που λες δεν έχουν και πολύ νορμάλ θαμώνες.

Έχω δει άπειρα πάντως. Πχ στην Κολωνού πριν καιρό σφάξανε έναν πρωινιάτικα. Δύο άτομα που χα πιάσει κουβέντα στο σαλόνι ενώς μπουρδέλου μου λέγανε να προσέχω γιατί τους ληστέψαν με μαχαίρια πιο πριν στην Ιάσωνος!

Τα βράδια δε το συζητάω, άπειρα αυτοκίνητα με σπασμένα τζάμια μέχρι αίματα έξω απο είσοδο μπουρδέλου (Ιάσωνος 20Α).

Δες εδώ μερικά περιστατικά που βρήκα με μια γρήγορη ματιά ..

http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg290417#msg290417
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg296606#msg296606 
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg298063#msg298063
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg298444#msg298444
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg301527#msg301527
http://www.greekfoot.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=53&jfile=index.php&topic=31070.msg490265#msg490265

   κατά βάθος είσαι ρομαντικός ;) ;) ;)

Ειρωνεύεσαι επειδή κατάλαβες λάθος. Δεν είπα πως το "πρόβλημα" της περιοχής είναι οι άστεγοι, εξάλλου αύριο μπορεί να είμαστε εμείς ένας από αυτούς. Περιγραφή για την εξαθλίωση της περιοχής έκανα.

Τους άστεγους κακώς τους αφήνει η πολιτεία να βρίσκονται εκεί και οπουδήποτε αλλού. Δυστηχώς είναι οι πιο τίμιοι και ταυτόχρονα οι πιο κλασμένοι απο την κοινωνία.

Λέγοντας "δυστηχώς για όλη την κατάσταση δε γίνεται τίποτα" ενοούσα πως ούτε για τους άστεγους γίνεται κάτι, ούτε για τα ναρκωτικά, ούτε για την εγκληματικότητα, ούτε για τα μπουρδέλα.  Το κάθε τι είναι ξεχωριστή περίπτωση.. να εξηγούμε τα αυτονόητα;  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 05:45:13 πμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος Νυχτοπούλι

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 18
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #54 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 01:45:50 μμ »
Τι να σου πω μπορεί να είμαι τυχερός. Γύρω απ' την Ομόνοια είναι πιο επικίνδυνα γιατί είναι στενά και θυμίζει λίγο λαβύρινθο. Στο ένα καφενείο που είναι ακριβώς πάνω στην Ιάσωνος και έχει και μια αυλή δίπλα, είχα καθίσει μια φορά. Στο απέναντι τραπέζι δυο μεσήλικοι συζητούσαν για ποδόσφαιρο, τίποτα ασυνήθιστο δηλαδή. Στο άλλο καφενείο που είναι στη γωνία με τη Μεγάλου Αλεξάνδρου απ' ό,τι έχω δει κάθονται κυρίως τσατσάδες. Πάντως γενικά όταν κυκλοφορώ στο Μεταξουργείο δεν έχω πολλά λεφτά πάνω μου και σπάνια βγάζω το κινητό απ' την τσέπη.
Ποτέ δεν σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο στόχος.

Αποσυνδεδεμένος Legeonarios

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 09, 2014, 07:20:36 μμ »
Εδώ επειδή βαριέμαι να γράψω καμιά 30αριά,θα σας πάω καρφωτούς σε 3 σίγουρες λύσεις.  :sadomazoch:

Από στούντιο μία-και μόνο μία-έχω να προτείνω.
Μαντόνα (η πριμαντόνα) από τον όροφο του Κωνσταντινουπόλεως 92.
Τι να πούμε; δαιμονική γλώσσα σε κυριλέ τιμή πρωί πρωί με την αυγούλα για χαρούμενο ξύπνημα.
Την χώνει σαν μαχαίρι στην σούφρα,χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο;
αν την βρείτε (μιας που είναι πριμαντόνα),στάξτε τα και μπείτε κατευθείαν.  :thumbsup1:

Από μπουρδέλα έχω να προτείνω δύο.

Αλιόνα από το ισόγειο του Διδύμου 18 και όροφο Φυλής 84.
Δεύτερη και τρίτη βάρδια συνήθως.
Προσοχή  :sadomazoch: γιατί θα προσβληθεί αν της ζητήσετε προφυλακτικό στο στοματικό.  :o
Δεν καταλαβαίνει τίποτα η γυναίκα κι η γλώσσα της είναι σαν ηλεκτρική σκούπα.
Ούτε τόρνο να είχε καταπιεί, :w00t: την γυαλίζει την πατούρα,ακόμα και γωνιακή σούφρα να έχετε
η γλωσσάρα της κινείται σαν το χέλι και λειαίνει,στιλβώνει τα πάντα.  :thumbsup1:

Τζούλια από Κολωνού 47 ισόγειο.
Τρίτη βάρδια.Αν δεν είναι εκεί,θα βρίσκεται σε κάποιο άλλο γύρω-γύρω.  8)
Αν μπορείτε να μπείτε στα δωμάτια έτσι που είναι  :crazy0:,δοκιμάστε την άφοβα.
Είναι εξαιρετική με πολύ δυνατή γλώσσα που χώνεται στην κωλοτρυπίδα ύπουλα.
Στην πορεία θα νομίζετε έτσι που γλύφει ότι σας χτυπάει το ρεύμα.Απίστευτη συμμετοχή.
Αύτη είναι παραδόξως η πιο φθηνή αλλά έχει  :respekt: με αυτούς που γλύφει εκεί κάτω.  :thumbsup1:

 :biggrin1:

Οι γνώσεις μεταβιβάζονται από τους πελάτες προς τους πελάτες,έτσι αυγατίζουμε αυτά που γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος cockroach2

  • *GF Pervert*
  • *****
  • CRUSHED
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2091
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 481
  • -Έλαβε: 118
Απ: Γλυφοκώλι από ιερόδουλη σε μπουρδέλο/studio ?
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 29, 2014, 10:31:51 μμ »
Ιλιανα απο μασατζιδικο φιλωνος 95 με 40 ευρω. Ειναι μιλφ προς γκιλφ.  ::)
Είμαι των (κατω) άκρων