Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

Πιστεύετε ότι η ιστορία είναι αληθινή?  θελεται να συνεχιστή?

Ναι, είναι αληθινή
0 (0%)
Οχι είναι ψευτικη
0 (0%)
Ναι, θέλω να συνεχιστή
0 (0%)
Οχι, δεν θέλω να συνεχιστη
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 0

Η ψηφοφορία έληξε: Φεβρουαρίου 10, 2015, 09:47:45 μμ

Αποστολέας Θέμα: Αγαπημένη οικογένεια (incest)  (Αναγνώστηκε 3314 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Tzimhs

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 22
  • -Έλαβε: 1
Αγαπημένη οικογένεια (incest)
« στις: Ιανουαρίου 30, 2015, 10:48:18 μμ »
Καλησπέρα στους φίλους του φόρουμ.
Η παρακάτω ιστορία είναι αιμομικτική, διαβάστε την όσοι θέλετε..οι υπόλοιποι καλύτερα όχι..   
Είμαι ο μικρότερος στην   οικογένεια , έχω δυο   ακόμη μεγαλύτερα αδέλφια, έναν αδελφό και μια αδελφή. μεγαλώσαμε χωρίς Πατέρα, η Μητέρα μου χώρισε και μας μεγάλωσε  μόνη της.
 Η  αδελφούλα μου η  Χριστίνα ήταν στην εφηβεία της  σκέτος γκάβλαρος,    μελαχρινή,  με στητά μικρά βυζάκια και σέξι  προκλητικά  καπούλια.
Τώρα  θα πείτε πως μιλώ έτσι για την αδελφή μου….
Λοιπόν, δεν την είχα δει ποτέ ερωτικά..μέχρι...
 διαβάστε όμως  παρακάτω και θα δείτε,
Από μικρός   έβλεπα   τα μεγαλύτερα   αδέλφια μου,  να έχουν μεγάλη  οικειότητα μεταξύ τους, δηλαδή χαδάκια, αγκαλίτσες και τέτοια, αλλά  δεν πήγε το μυαλό μου στο πονηρό.
 Κάποια στιγμή  ο αδελφός μου έφυγε φαντάρος,  η αδελφή μας,  του  έστελνε γράμματα  καθημερινά, αλληλογραφούσαν   και η Χριστίνα περίμενε τα  γράμματα του με ανυπομονησία, μαζί με τα γράμματα  η Χριστίνα του  έστελνε  και  σέξι  φωτογραφίες της, με  μαγιό και σορτς,  έβλεπα  αυτές της φωτογραφίες, πριν της βάλει στο φάκελο και της  ταχυδρομήσει.
Μετά από μερικές μήνες  φαντάρος, ο αδελφός μου  πήρε επιτέλους την  πρώτη του άδεια..
Η πρώτη μέρα της άδειας του  πέρασε με τα αδέλφια μου  στο δωμάτιο τους,  ακούγοντας  μουσική, και πίνοντας  καφέ και ουίσκι, η Χριστίνα    σέρβιρε και περιποιόταν τον αδελφό  μας  φορώντας ένα καυτό μίνι και ντεκολτέ με μπουστάκι, έσκυβε επίτηδες προκλητικά, και  ο αδελφός μου την  κοιτούσε αχόρταγα. 
Κατά της 10 το βράδυ η Μητέρα μου μας  καληνύχτισε και πήγε για ύπνο, κοιμόταν νωρίς γιατί το πρωί δούλευε και έφευγε ξημερώματα , το σπίτι μας ήταν ένα παλιό διόρωφο, η Μητέρα μας κοιμόταν στον επάνω όροφο και μας άφηνε μόνους τα βράδια, πήγα και εγώ να κοιμηθώ στο δωμάτιο μου, φεύγοντας   είδα  τα αδέλφια μου καθισμένα δίπλα δίπλα στον καναπέ μπροστά στην τηλεόραση , εκείνος με την πιτζάμα του. και η αδελφούλα μου  φρεσκολουσμένη μόνο με  την νυχτικιά της.
Κατά της της 12 τα μεσάνυχτα  ξύπνησα ακούγοντας   βογγητά, ήταν της αδελφής μου, μέσα στον ύπνο  μου νόμιζα  ότι κάτι  έπαθε και  έτρεξα  γρήγορα στο δωμάτιο της  να δω τι συμβαίνει,
άνοιξα την πόρτα και μπήκα μέσα, το δωμάτιο της  είχε το  λιγοστό  φως της  τηλεόρασης,
μέσα στο μισοσκόταδο διέκρινα τα αδέλφια μου γυμνά,  στο  κρεβάτι της Χριστίνας, 
 η Χριστίνα  ήταν γυμνή, με την νυχτικιά της σηκωμένη στην μέση, ξαπλωμένη μπρούμυτα, με το πρόσωπο χωμένο στο μαξιλάρι, κολλημένος πίσω και καβάλα πάνω της  ο αδελφός μου,  είχε το πουλί του  σφηνωμένο  στα  καπούλια της, και το έσπρωχνε και άλλο μέσα της,
η αδελφή μου  βογκούσε  πνιχτά,   στον ρυθμό του που της έδινε ο αδελφός -εραστής της,
Έμεινα χαμένος μερικά λεπτά, μετά  συνειδητοποίησα ότι η αγαπημένη μου αδελφή, που μέχρι τότε ήταν κάτι  σαν αγία για μένα, ξεσκιζόταν έτσι! , με τον ίδιο της    τον αδελφό! δεν υπήρχε  βιασμός, η κάτι τέτοιο, απλώς ξεσκιζόταν και το απολάμβανε! μιλούσαν μεταξύ χαμηλόφωνα   ανταλλάσσοντας πρόστυχα λόγια, λες και η αιμομιξία  που έκαναν τους ερέθιζε και τους εξίταρε παραπάνω.
Έμεινα  να τους κοιτάω έτσι σαν χαμένος,η αδελφή μου συνέχισε να βογκά και να αναστενάζει, με τρόπο ερεθιστικό.
Μετά από  λίγο,   η αδελφή μου γύρισε στο πλάι και με είδε, έμεινε  για λίγο άφωνη, και μετά είπε,   ωχ, ωχ...ο μικρός, ο μικρός..μας βλέπει, μας είδε….ωχ..ωχ..συνεχίζοντας πάντα τα βογγητά  ηδονής,
ο αδελφός μου όμως δεν έδωσε σημασία.. συνέχισε  την καβάλα πάνω της, μπαινοβγάζοντας    ρυθμικά το πουτσοκέφαλο του στα καπούλια της,
 η αδελφή μου ταράχτηκε, όμως δεν είπε τίποτα άλλο, συνέχισαν να το κάνουν υπνωτισμένοι και ανήμποροι να αντιδράσουν στην μέθη της γκάβλας ,   ο αδελφός μου   επιτάχυνε τον ρυθμό του και έμπαινε με δύναμη μέσα της,   , άρχισε να αναστενάζει,  τα βογγητά τους δυνάμωσαν,  και κατάλαβα ότι ο αδελφός μου έχυνε,
πράγματι, η αδελφή  μου του έλεγε να τραβηχτεί, εκείνος όμως τίποτα, έχυσε μέσα της βγάζοντας ένα δυνατό αναστεναγμό, έμεινε ακίνητος κολλημένος πάντα καβάλα πάνω  της, η αδελφή μου  με κοίταξε ταραγμένη...έλα εδώ, έλα εδώ μου,    μου είπε ψιθυριστά δεν θα το πεις σε κανέναν αυτό..δεν θα το πεις..  άρχισε να με φιλά,    ήταν γυμνή και ιδρωμένη  με αγκάλιασε και άρχισε  να τρίβει το τριχωτό της μουνάκι επάνω  μου, ερεθίστηκα, ο αδελφός μου μου ήταν πάντα πίσω της,  τρίβοντας τα μπούτια της και τα βυζάκια της,  δεν είχε χορτάσει,τα μάτια του γυάλιζαν, αν και μόλις την είχε χύσει, ήταν πάλι  έτοιμος,της  έχωσε πάλι  το πουλί του  από πίσω της  και άρχισε δεύτερη φορά,της  έδινε ρυθμό, την έσπρωχνε,και  το μουνάκι της τριβόταν στο πουτσοκέφαλο μου, την είχαμε στην μέση, και την ξεσκίζαμε, ο μεγάλος από πίσω, και εγώ από μπροστά, ήταν η σειρά μου τώρα να χύσω, ο μεγάλος την πήδαγε  ακόμη, η Χριστίνα ήταν υγρή και μουσκεμένη, χυμένη μπροστά πίσω, ο αδελφός μου τελείωσε  ξανά και  μείναμε και οι τρεις ξαπλωμένοι και αγκαλιασμένοι  στο  κρεβάτι, ο αδελφός μου, αν και είχε τελειώσει δυο φορές  ήταν πάντα κολλημένος πάνω της, η αδελφή μου πήγε να σηκωθεί  από το κρεβάτι αλλά εκείνος  δεν την άφησε, την ανασήκωσε , και την έβαλε να  στα τέσσερα, ήρθε πίσω της, και της τον έβαλε για τρίτη φορά, αυτή την φορά την πήρε από το μουνί,
την γαμούσε χαλαρά , ήρεμα,απολαυστικά  την πήδαγε  και έχωνε  τα δαχτυλα του στα κολωμέρια της ,   την τσιμπούσε τα κολωμάγουλα, την μιλούσε λέγοντας της βρομώλογα, εκείνη είχε το κεφάλι της χωμένο στα μαξιλάρια, αφήνοντας πνιχτά βογγητά ηδονής, το κάνανε αρκετή ώρα,ώσπου αυτός την άφησε και ξάπλωσε στο κρεβάτι αποχαυνωμένος, η  ώρα, πήγε 4 η 5 το πρωί ξημέρωνε, η αδελφή μου σηκώθηκε,στο μισοσκόταδο  ήταν πανέμορφη  γυμνή, ιδρωμένη,    γεμάτη μελανιές, οι ψωλοχυμοί του αδελφού ήταν ακόμη κολλημένοι πάνωσ το δέρμα της, στα καπουλια, στα μπούτια της παντού, έτσι πήγε και   έκανε ντους, γύρισε στο δωμάτιο φορώντας μόνο το μπουρνουζι της,  ο αδελφός της  πήγε να την ξεντύσει για να το ξανακάνουν, εκείνη όμως τον έδιωξε, είσαι τρελός? του είπε, ξημερώνει! θα ξυπνήσει η μαμά,
Ο αδελφός μου πήγε στο δωμάτιο του.
Αυτή ήταν η πρώτη μου νύχτα με τα αδέλφια μου, η νύχτα που μου έχει μείνει αξέχαστη και μαλακίζομαι ακόμη,
αυτό κράτησε μερικούς μήνες…….. 
   

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 30, 2015, 11:07:55 μμ από Tzimhs »