Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ  (Αναγνώστηκε 11176 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος STAN THE MAN

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 06:48:49 μμ »
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Η ιστορία που θα σας διηγηθώ είναι αληθινή και έλαβε χώρα πριν 6-7 χρόνια.Επειδή είναι η πρώτη ιστορία που γράφω στο φόρουμ,ζητάω την επιείκεια σας.Προσπαθούσα για καιρό να βρω από αγγελίες κάποια αφέντρα,αλλά είχα απογοητευτεί.Πολλές το έπαιζαν ότι γουστάρουν τέτοια προγράμματα,για να κερδίζουν περισσότερα χρήματα,αλλά όταν τελικά συναντίομασταν,αυτές οι κοπέλες απλά δε το είχαν.΄Οι συναντήσεις μας κάθε φορά κατέληγαν στο να τις πηδήσω εγώ,για να μην πάνε χαμένα και τα χρήματα που είχα δώσει.Κάποια στιγμή λοιπόν, πρέπει να ήταν 2005-2006, εγώ στην ηλικία των 25 και χωρίς να έχω ικανοποιήσω τις φαντασιώσεις μου, έπεσε το μάτι μου σε μια αγγελία για ένα στούντιο, που η κοπέλα έκανε και αυταρχικό.Στην αρχή είπα από μέσα μου ΄΄άντε πάλι η ίδια ιστορία,γράφουν και για αυταρχικό για να πας και μετά τζίφος΄΄.Παρόλα αυτά αποφάσισα να περάσω να δω τι παίζει.Το στούντιο ήταν κοντά στην Πλατεία Αμερικής, σε ένα υπόγειο.Χτυπάω το κουδούνι,κατεβαίνω τα σκαλιά και βλέπω μπροστά μου τσατσά άντρα.Κόλλησα κάπως στην αρχή,αλλά πέρασα πιο μέσα.Να σημειώσω βέβαια οτι δεν ήταν και πολύ φανατικός άντρας.Φωνάζει την κοπέΛα, έρχεται μια ρωσίδα με τα εσώρουχα γύρω στα 30,συμπαθητική χωρίς κάτι το ιδιαίτερο.Μου λέει τα προγράμματα,χωρίς να μου αναφέρει το αυταρχικό.Ωχ λέω,κατάλαβα πάλι τα ίδια.Τον ρωτάωεγώ,μου λέει βεβαίως η κοπέλα είναι πολύ καλή σ αυτό και η τιμή είναι 70 ευρώ, μέσα στην τιμή ήταν να την πηδήσω εγώ μετά το αυταρχικό.Λεώ οκ,του δίνω τα λεφτά και μπαίνω στο δωμάτιο.Αρχίζω να βγάζω τα ρούχα μου και τελικά μένω γυμνός από τη μέση και πάνω και περίμενα.Απ έξω άκουγα κάτι θορύβους,όλος ο ΄χωρος γενικά δεν ήταν πολύ μεγάλος και ακουγόταν σαν κάποιος να ντύνεται,να μπαινοβγαίνει στο μπάνιο που ήταν εκτός δωματίου.Είχε περάσει αρκετή ώρα,κανά τέταρτο και δεν είχε μπει ακόμα στο δωμάτιο η κοπέλα,ας την πούμε Αντριάννα καθώς δε θυμάμαι το όνομά της.Τελικά, ακούω τακούνια να έρχονται προς το δωμ΄άτιο,ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Αντριάννα,τελείως αλλαγμένη απότι την είχα δει έξω.Δερμάτινα ρούχα,μπότες και ένα δερμάτινο βαλιτσάκι στα χέρια.-Γιατί είσαι ακόμα ντυμένος?μου λέει με πολύ αυστηρό τόνο.-Συγγνώμη κυρία,της απαντω και αρχίζω να γδύνομαι γρήγορα.Μένω ολόγυμνος μπροστά της και την κοίταζα κάπως διστακτικά.Αυτή με κοίταζε με πολύ αυστηρότητα,χωρίς όμως να λέει τιποτα.Αφού πέρασαν 1-2 λεπτά χωρίς να μιλήσει κανείς,ασυναίσθητα γονάτισα μπροστά της.Αυτό ήταν που περίμενε.-Μπράβο σκλαβάκι μου, θα συνεννοηθούμε καλά οι δυο μας.Που ήσουν τόσο καιρό?Πήγαινες σε άλλες αφέντρες
-Όχι κυρία,της απαντώ.-Γιατί μου λες ψέματα? και μου αστράφτει ένα δυνατό χαστούκι.Σε μένα δε θα λες ψέματα.Γλύψε μου τα πόδια σκλάβε και μου προέταξε την μία μπότα.Άρχισα να γλύφω από κάτω σιγά γιγά και μόλις άρχισα να ανεβαίνω πιο πάνω προς το γόνατο,μου αστράφτει ΄και άλλο χαστούκι.-Δε σου είπα να πας τόσο ψηλά,γλείψε και την άλλΗ μπότα.Υπάκουα εγώ άρχισα να γλείφω και την άλλη.Να σημειώσω ότι φορούσε κάτι σαν δερμάτινη ρόμπα πάνω απ΄΄ο τα δερμάτινα εσώρουχα.-Ανέβα πιο πάνω να δεις μια έκπλψη που σου έχω.Άρχισα να ανεβαίνω προς το γόνατο και παραμερίζει την ρόμπα και εμφανίζεται ένα strap on ,μαύρο και χοντρό γύρω στους 18-20 πόντους.-κοίτα τι έκπληξη σου έχω,θέλω να σε δω να το γλύφεις,να δω τι αξίζεις.Βγάζει ένα προφυλακτικό από το βαλιτσάκι,το φοράει και αρχίζω να το γλύφω.-Μόνο με τη γλώσσα-μάλιστα κυρία και το έγλυφα σε όλο το μήκος μου.Κάποι στιγμή με τραβάει από το κεφάλι και προσπαθεί να μου το χώσει όλο μέσα στο στόμα,με αποτέλεσμα να πνίγομαι και να μη μπορώ.-Πολύ άμαθος είσαι,δε πειράζει θα σε κάνω εξπέρ εγώ και αρχίζει να με τσιμπουκώνει άγρια.Σήκω πάνω, μου λέει μετά από λίγο και με στήνει όρθιοστον τοίχο με πλάτη σ αυτην.-Τώρα θα κοκκινησει το κωλάράκι σου, μου λέει και βγάζει από το βαλιτσακι ένα μαστίγιο και αρχίζει να με μαστιγώνει,απαλά στην αρχή πιο άγρια μετά με αποτέλεσμα να αρχίζω να φωνάζω.Ο κώλος μου είχε πάρει φωτιά,είχε γίνει κατακόκκινος.-Ωραίο κωλαράκι έχεις,θέλω να το κάνω δικό μου,να το ξεσκίσω.Αυτό μου ακούστηκε κάπως γιατί αν και είχα φαντασίωση να με πηδήξει μια γυναίκα, δεν το είχα κάνει ποτέ.-Γιατί δε μιλάς?Δε θες να σε γαμήσω?-Κυρία σας παρακαλώ όχι σήμερα,δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ και είμαι κάπως-Εντάξει σκλάβε,ποτέ δεν πιέζω κάποιον, θα έρθεις από μόνος σου να μου το ζητήσεις.Κάπου εκεί τελείωσε το αυταρχικό πρόγραμμα,την΄πήδησα εγώ και έφυγα.Οταν εφευγα βέβαια είδα τον ΄αντρα-τσατσά να με κοιτάει περίεργα αλλά δεν εδωσα σημασια.Πηγα σπιτι καυλωμενος απιστευτα απο ολη τη φαση και με εναν κωλο που ετσουζε.Πραγματικά δε μπορούοσα να κατσω καλά για 1-2 μέρες.Στο μυαλο μου στριφογυριζε η ιδεα του strap on και το αν επρεπε να προχωρήσω ή όχι.Ξαναπήγα 2-3 φορές,ήταν ακόμα πιο ωραία,είχε αρχίσει και η Αντριάννα να δείχνει οτι το γουστάρει πολύ το όλο θέμα αλλά δεν είχαμε προχωρήσει παρά πέρα.Μου το είχε ξαναζητήσει να με γαμήσει αλλά οταν αρνιόμουν,δεν επέμενε.Μ

Αποσυνδεδεμένος STAN THE MAN

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 07:25:02 μμ »
Συνέχεια...
Αφού πέρασε ο καιρός,είχα δει και αρκετές τέτοιου είδους τσόντες,το πήρα απόφαση.Ήθελα αυτή να είναι η πρώτη γυναίκα που θα με γαμήσει.Μια μέρα λοιπόν πάωστο στούντιο,μπαίνει στο δωμάτιο η Αντριάννα, μου λέει-Σήμερα θέλω να έιναι το κάτι το άλλο.Έχω πολλές καύλες.-Μαλιστα κυρία.-Θέλεις να μπει να μας κάνει παρέα και ο Νίκος (η τσατσά)?.Μου ζήτησε αν θέλεις να έρθει,σε γουστάρει πολύ.-Δε πάω με άντρες,ούτε έτσι ούτε αλλιώς,της απαντώ-Δε σου είπα να πηδηχτείς μαζί του,απλά να κάτσει σε μια γωνία και να βλέπει.Γουστάρει τρελά όταν ξεφτιλίζω όμορφα αγόρια.Μου έχει πει οτι καυλωνει αφανταστα οταν ακουει τις φωνες σου απο το μαστιγωμα.Φαντασου να σε πηδαγα κιολας,θα τρελαινοταν.Δε θα σε ακουμπήσει καθόλου αν δε θες-Οκ ,πες του να μπει αλλά δε θέλω να μ αγγίζει-Εντάξει μωράκι, του λέω να έρθει και ετοιμάζομαι.Ακόμα δεν της είχα πει οτι ηθελα να με γαμησει και αναρωτιομουν πως θα εβρισκα ευκαιρια να της το πω.Θα ήταν και ο άλλος ο μαλάκας στο δωμάτιο.Τι να έκανα?Πως θα το έλεγα?.Όσο περούσε βέβαια η ώρα,ετοιμαζόταν η Αντριάννα και εγώ περίμενα ολόγυμνος στο δωμάτιο,είχα αρχ΄΄ισει να καυλώνω με την ιδέα ότι θα με γαμήσει για πρωτη φορα.Ανοίγει η πόρτα μπαίνει ο Νίκος΄-Ευχαριστώ που μ αφησες να μπω-Οκ του΄λέω,αλλά απλά θα βλέπεις.-Εγινε.Μετα απο λίγο,μπαίνει η Αντριάννα και αμέσως εγώ γονατίζω μπροστά της-Μπράβο σκλαβάκι μου,σήμερα που έχουμε και ακροατήριο,θέλω να δείξεις τι έχεις μάθει τόσο καιρό.Άρχισα στα τέσσερα όπως ήμουνα να της γλύφω τα πόδια,ηδονικά.Είχα ήδη καυλώσει.Σήκω πάνω,θέλω να σου μαυρίσω την κωλάρα,μου λέει και παίρνει ένα ενα μαστίγιο και αρχίζει να με μαστιγώνει πολύ άγρια, από την αρχή.Άλλες φορές ξεκιναγε σιγά σιγά,σήμερα όμως έριχνε δυνατά χτυπήματα από την αρχή.-Κωλαράκι όμορφο που έχεις,ξέρεις τι θα ήθελα να του κάνω?.-Ότι θέλετε κυρία,είναι στη διάθεση σας.-Είσαι σίγουρος?.ότι θέλω?.Ναι κυρία,ότι θέλετε.-Εντάξει λοιπόν, μου λέει και με πετάει μπρούμυτα πάνω στο κρεβάτι.Βγάζει χειροπέδες και μου δένει τα χέρια στο κρεβάτι,ήταν από αυτά τα κρεβάτια τα σιδερένια.Φοράει το strap on,βάζει ένα προφυλακτικό και πολύ τζελ απ οτι μπορουσα να δω από τους καθρέφτες.Ο Νίκοςήδη τον είχε βγάλει έξω και τον έπαιζε-Σ έχει ξαναγαμήσει κάποια άλλη αφέντρα?.-όχι κυρία-Μάλιστα,χαίρομαι που θα σου πάρω την παρθενιά.Άρα θα με θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή.Πόσο δίκιο είχε-Πρέπει να σου ζεστάνω λίγο το κωλαράκι πρώτα και αρχισε να ΄ρίχνει απαλά χαστουκάκια.Μη νομίζεις οτι θα συνεχίσω ή οτι θα σε λυπηθώ,θα σε ξεκωλιάσω άγρια σήμερα μου λέει και αυτή της η κουβέντα με καύλωσε απίστευτα.-Όπως με έιχε μπρούμυτα,πέφτει πάνω μου και προσπαθεί να παράβιάσει την τρυπούλα μου.Ούτε δάκτυλα πρώτα ούτε τίποτε.Νιώθω κάτι χοντρό να προσπαθεί να μπει μέσα μου και ενστικτωδώς σφίγγομαι.-Μ

Αποσυνδεδεμένος STAN THE MAN

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 07:32:04 μμ »
-Μη σφίγγεσαι καυλιάρα μου,θα είμαι gentle στην αρχή μαζί σου.Η αλήθεια είναι ότι παροτι ήταν μεγάλο το strap on,κατάφερε με απαλές κινήσεις σιγά σιγά να ΄βάλει το μεγαλύτερο μέρος του μέσα μου και να με γαμάει ηδονικά.Είχε πέσει όλη επάνω και μου έριχνε μπινελίκια.-Ξεκωλιάρα,τόσο καιρό μου το έπαιζες δύσκολη,αλλά γουστάρεις ξεκώλιασμα.-Ναι κυρία,της απαντώ.-Πουτανάκι,κάτσε στα τέσσερα να σε σκίσω άγρια.Αφου στήνομαι στα τέσσερα,αρχίζει ένα άγριο σφυροκόπημα σε συνδυασμό με κωλοσκάμπιλα.Η όλη φάση δεν κράτησε πάνω από δέκα-δεκαπέντε λεπτά αλλά μου έχει μείνει αξέχαστη.Να πω την αλήθεια δεν ξαναπήγα σε εκείνο το στούντιο


Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 12:48:45 πμ »
Σωστός!

Ωραία φάση.
Πόσες μέρες πονούσε ο κώλος σου μετά το strap on;
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος leopoldos

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 01:05:29 μμ »
Άραγε να υπάρχει ακόμα αυτό το στούντιο και η συγκεκριμένη κοπέλα;

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 04:44:44 μμ »
Στο μυαλο μου στριφογυριζε η ιδεα του strap on και το αν επρεπε να προχωρήσω ή όχι.
Ολοι το παθαμε αυτο μετα το οχι το θες σαν τρελος

Αποσυνδεδεμένος STAN THE MAN

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 05:30:27 μμ »
leopoldos
Mάλλον όχι φίλε μου

Αποσυνδεδεμένος STAN THE MAN

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 17
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 07:14:24 μμ »
Όπως έγραψα και παραπάνω,δε ξαναπήγα σ εκείνο το στούντιο.Παρότι πέρασα υπέροχα,ντρεπόμουν και προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου οτι ήταν κάτι που έκανα μόνο για μια φορά.Πέρασε ο καιρός,πήγαινα σε άλλα στούντιο,αλλά μόνο για φυσιολογικό σεξ.Για αρκετό διάστημα πήγαινα σ ένα συγκεκριμένο στην Λ.Συγγρού,που είχε ωραίες γυναίκες και παιζόταν καλή φάση.Είχα πάρει 2-3 φορές συνεχόμενες,μια κοπελίτσα μάλλον ρωσιδούλα,πιτσιρίκα η οποία ομως στο κρεβάτι ήταν ηφαίστειο.Δε θέλω να φανώ κάπως,αλλά φαι΄νόταν οτι ψιλογούσταρε να πηδιέται μαζί μου.Κάποια φορά όπως ήμουν από πάνω της-είμαι και 1,95μ- άρχισε να ψαχουλεύει με τα δάκτυλα της το σημείο μεταξύ πεόυς-πρωκτού.Αμέσως καύλωσα,αλλά δεν είπα τίποτα.Αυτή μάλλον το κατάλαβε και συνέχισε στην περιοχή του κώλου,χωρίς όμως να τα βαζει μέσα.Δε ξέρω, ίσως ήταν διστακτική για το αν έπρεπε να προχωρήσει ή οχι.-Σ αρέσει που σε χαιδεύω εκεί?-Ναι μωρό μου συνέχισε.Αυτό περίμενε και αρχισε να γίνεται πιο επιθετική.Σιγά σιγά έβαλε το δάκτυλο της μέσα μου,ενώ εγώ συνέχιζα να την ξεσκίζω πιο δυνατά.Δεν άντεξα ομως πολύ και έχυσα γρήγορα.-Καυλιάρη μου,σ αρέσει το δακτύλιασμα?-Από σένα ναι μωράκι μου-Μου φάνηκες πολύ στενός όμως,δε το συνηθίζεις να σου βάζουν δακτυλάκι?.Όχι βέβαια,της απάντησα ενοχλημένος.Από εκείνη τη βραδιά όποτε τη γάμαγα,μου έβαζε πάντα δάκτυλο ενώ άρχισε να με πιέζει να πάρω το αυταρχικό προγραμμα.Την είχα πηδήσει ήδη 7-8 φορές,είχε αρχίσει να μου λέει και προσωπικά της πράγματα.Μου εξομολογήθηκε οτι ήθελε πολύ να με γαμήσει με strap on.σχεδόν με παρακαλούσε οσο και αν σας φαίνεται απίστευτο.Κάποια στιγμή αποφάσισα να δοκιμάσω μαζί της το αυταρχικό.Είχαμε συνεννοηθεί απο την προηγουμενη φορά,οτι θα πάω στο στούντιο,θα ανέβω στο δωμάτιο χωρις να τη δω και θα την περιμένω γυμνός.Αυτή μου είχε πει οτι στο αυταρχικό αλλάζει τελείως χαρακτήρα και δε θα πιστευα στα ματια μου.Τέλος πάντων,πάω ένα βράδυ πληρώνω και ανεβαίνω στο δωμάτιο,χωρίς να ξερω τι να περιμένω.Μετά από κανά πεντάλεπτο ακούω βήματα στη σκάλα και σηκώνομαι γυμ΄νος οπως ημουν να τη δω.Μπαίνει μέσα,φορώντας΄μόνο τα εσώρουχα της και εχοντας μια σακούλα με τα συνεργα.Τα πετάει στο κρεβάτι και έτσι οπως ήμουν μπροστά της,σκάω ενα χαμόγελο.Αμέσως μου εριξε ενα δυνατό χαστούκι,που την άκουσα πραγματικά.Πριν συνέλθω,τρώω ακόμα ένα.-Ξεφτίλα με περιμένεις ορθιος και μου χαμογελάς κιόλας?.Τα έχασα πραγματικά αλλά γονάτισα μπροστά της από σεβασμό.-Αυτό που θα ζήσεις απόψε,δεν το εχεις καν φανταστεί.Με σηκωνει ορθιο και με βαζει μπροστά στο κρεβάτι με πλάτη σε αυτην.Βγάζει ενα μαστίγιο και αρχίζει να με μαστιγωνει αρκετά δυνατά.Μετά από λίγο με το ζόρι στεκομουν ορθιος.Δεν ηθελα ομως να δειξω οτι δεν αντεχω τον πόνο.-Θα σου κοκκινήσω για τα καλά την κωλάρα.Μόνο αν ζητησεις έλεος,θα σταματήσω.Εγώ δεν άντεχα άλλο ορθιος και εκατσα στα τεσσερα στο κρεβάτι,ενω συνεχιζε να με μαστιγωνει.Μετα από λίγο ξάπλωσα τελείως μπρούμυτα,ενώ αυτή γέλαγε ακούγωντας με να φωνάζω από τον πόνο-Ελεος κυρία,δε μπορώ αλλο.Αυτή αμίλητη συνέχισε να με μαστιγώνει κανά δυο λεπτά μεχρι να σταματήσει.Εγω εξουθενωμένος στο κρεβατι και αυτη να εχει ιδρώσει.Οπως εβλεπα τον κώλο μου απο τους καθρεφτες,είχε κοκκινησε ιγια τα καλά.-Καυλιάρη μου,τώρα θα σε ξεκωλιάσω.Ανοιγει την σακουλα και βγάζει ενα strapon στο χρωμα του δέρματος και το φοράει.-Έχω υγρανθεί που θα σε γαμήσω.Βάζει ενα προφυλακτικο και μου τον χωνει στο στόμα.-Έπρεπε να σε βγάλω βιντεο,να το θυμάμαι.Τσιμπούκωσε με καλά,γιατί αλοιφή δε θα βάλω και θα τσούξει η κωλαρα σου.Την τσιμπουκωνα για κανα πενταλεπτο οταν μου λεει-Πεσε στα τεσσερα τώρα.Στήνομαι εγώ και την εβλεπα και την ενιωθα πώς προσπαθουσε να μπει μεσα μου σιγι σιγα.Τα κατάφερε,παροτι δεν ειχε βαλει αλοιφη και αρχισε ενα δυνατο γαμησι.Είχε τα χερια της στη μεση μου και εσπρωχνε δυνατά-Θα χύσω με την κωλάρα σου,ενώ εριχνε και σκαμπιλια στον ταλαιπωρημενο μου κωλο.Μετά από λίγο της με βάζει μπρουμυτα και πέφτοντας πανω μου συνεχισε να με σκιζει αγρια.Μόλις τελειώσαμε,γυρνάει και μου λέει.-Σήμερα με ικανοποίησες πραγματικά.Είχα πολύ καιρό να νιωσω ετσι.Εχω πολλα στο μυαλο μου που θέλω να κάνουμε τις αλλες φορες......

Αποσυνδεδεμένος steinamrein

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 1
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 07:31:17 μμ »
απολυτα σωστος κ αληθινος...υπεροχη φαση..

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 27, 2012, 12:00:10 μμ »
Πολύ καλή φάση!!
Περιμένουμε να γράψεις και για τις άλλες φορές...

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 27, 2012, 02:50:34 μμ »
Δυναμικά παιχνίδια, ωραία..
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος man88

  • Νέος
  • *
  • kaules polles
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 12, 2014, 01:14:57 πμ »
Τελεια καυλα!!!!
mou aresei na glifw podarakia se thilika!!endiaferomai gia gynaikes h k zeygaria gia oti prokypsei!!!

lady in black

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 08:21:51 πμ »
ζωντανη αφηγηση  μες  την καυλα   ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Tzimhs

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 22
  • -Έλαβε: 1
Απ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 10:51:54 πμ »
Μπράβο φίλε μου!  καλή αφήγηση! είσαι πάντως τυχερός , πάντως όλα τα καλά με Ρωσιδες - Σιβηριανές!, με Ελληνίδες δυστυχώς τίποτα (τουλάχιστον από προσωπικές εμπειρίες )