Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Χρειάζομαι βοήθεια! Με θεωρεί ανώμαλο η κοπέλα μου επειδή είμαι ποδολάγνος..  (Αναγνώστηκε 1271 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blaze312

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 152
HELP!

Παιδιά, χρειάζομαι βοήθεια. Χθες πάνω σε μια κουβέντα με την κοπέλα μου, που είμαστε μαζί 2 εβδομάδες περίπου, κατάλαβε για το φετίχ μου με τα πόδια και με ρώτησε στα ίσια. Εφόσον με ρώτησε το παραδέχτηκα και τότε εκείνη φρίκαρε. Της εξήγησα ότι δεν είναι κάτι που ντε και καλά θα το απαιτήσω από εκείνη και ότι θέλω να είμαστε μαζί είτε της αρέσει είτε όχι καθώς δεν εξαρτώμαι μόνο από αυτό. Εκείνη μου είπα ότι δεν έχει αλλάξει η γνώμη της για μένα αλλά το θεωρεί ανώμαλο και το αποκαλεί ιδιαιτερότητά μου. Δεν χωρίσαμε αλλά αισθάνομαι ότι με βλέπει σαν φρικιό ή κάτι τέτοιο. Δεν θέλω να την χάσω για αυτό ρε πούστη μου.

Ερώτηση 1
Πως θα αντιδρούσατε στην θέση μου?

Ερώτηση 2
Πιστεύεται ότι μπορούμε να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί χωρίς κανένα πρόβλημα?

Ερώτηση 3
Πιστεύεται ότι από περιέργεια και μόνο θα το δοκιμάσει μαζί μου για να δει αν της αρέσει?

 :thinking: :thinking: :thinking:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2015, 07:24:05 πμ από JK »

Αποσυνδεδεμένος GRFootBoy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Δεν υπάρχει λέμε! Είμαι έρωτας
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 346
    • Προφίλ
    • OnlyFans
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 32
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 31, 2014, 04:07:11 μμ »
HELP!

Ερώτηση 1
Πως θα αντιδρούσατε στην θέση μου?

Ερώτηση 2
Πιστεύεται ότι μπορούμε να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί χωρίς κανένα πρόβλημα?

Ερώτηση 3
Πιστεύεται ότι από περιέργεια και μόνο θα το δοκιμάσει μαζί μου για να δει αν της αρέσει?

Απάντηση 1
Η Αντίδραση εξαρτάτε πάντα απο τα συνεσθήματα για την κοπέλα. Δεν μπορώ αν απαντήσω σε αυτό.

Απάντηση 2
Μπορείτε να συνεχίσετε μαζί αν δεν έχει κόλλημα μεγάλο μετά την ανακάλυψη της αν και αν είσαι πραγματικά ποδολάγνος κάποτε θα χρειαστεί να το κάνεις. Δεν ξέρω αν θα είναι εύκολο για σένα (Για ένα πάντος όχι)

Απάντηση 3
Εξαρτάτε απο το πως θα της το φέρεις, δεν υπάρχει λόγος αν είναι κοπέλα - γυναίκα ώριμη πιστεύω θα το καταλαβαίνει και δεν θα έχει τέτοια "Κολλήματα" καλό είναι να της προσφέρεις ένα μασάζ (Αν και έπρεπε ήδη να το είχες κάνει πρίν σε πάρει χαμπάρι) Μια μέρα ήρεμη ας πούμε να την βρείς στα καλά της και προσπάθησε να κάνεις κίνηση χωρίς να φανείς εσύ το φρικιό που μπορεί να νομίζει πως είσαι..

Καλή τύχη σε αυτό. Η Γενική μου γνώμη όμως είναι πως αν η κοπέλα δεν μπορεί να σε καταλάβει, η ζωή είναι μεγάλη και θα σε καταλάβουν άλλες..
θα χαρώ να σε δώ και εδώ!

Η εδώ: https://onlyfans.com/grfootboy

Το ίδιο είναι :p

Αποσυνδεδεμένος blaze312

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 152
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 31, 2014, 04:15:28 μμ »
Ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 31, 2014, 06:56:28 μμ »
Aπο την στιγμη που σου ειπε οτι το θεωρει ανωμαλο ειναι τελειωμενο το θεμα...
Kι οπως ειπε κι ο φιλος αν η κοπέλα δεν μπορεί να σε καταλάβει, η ζωή είναι μεγάλη και θα σε καταλάβουν άλλες..
Τωρα αν εσυ διατιθεσαι να το παλεψεις καντο.

Don't give in without a fight

Αποσυνδεδεμένος GRFootBoy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Δεν υπάρχει λέμε! Είμαι έρωτας
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 346
    • Προφίλ
    • OnlyFans
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 32
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 31, 2014, 07:32:48 μμ »
θα χαρώ να σε δώ και εδώ!

Η εδώ: https://onlyfans.com/grfootboy

Το ίδιο είναι :p

Αποσυνδεδεμένος SPB

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1154
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 164
  • -Έλαβε: 172
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 31, 2014, 07:59:50 μμ »
Κοίτα πάνω σε συζήτηση με κοπέλα μου έχει τύχει στο παρελθόν να το πω εμέσως, πλαγίως που λένε ότι μου αρέσουν τα ωραία γυναικεία πόδια μου αρέσει να ασχολούμαι με αυτά μασαζάκια κλπ. κι ότι το θεωρώ πολύ σεξουαλικό σημείο, όπως άλλοι μπορεί να ασχολούνται περισσότερο με τα βυζιά π.χ. χωρίς να αποκλείσω άλλα μέρη του σώματος βέβαια. Δεν ξέρω πως ήταν η δικιά σας η κουβέντα αλλά σίγουρα γενικά δεν λες χύμα είμαι ποδολάγνος σε τέτοια περίπτωση δεν ακούγεται και ωραίο, θέλει τρόπο κι ας το καταλάβει ότι ψιλοείσαι. Τώρα με την συγκεκριμένη δοκίμασε στην ερωτική πράξη να κάνεις κίνηση αλλά αν δυσανασχετήσει πάλι μην το συνεχίσεις!!!

Αποσυνδεδεμένος Nikolhs

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 49
Απ: Χρειάζομαι βοήθεια!
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 05, 2015, 01:56:21 μμ »
(μπορεις να τσεκαρεις και το thread που εχω ανοιξει στην γενικη συζητηση για να παρεις μια ιδεα)

Προσωπικα, επειδη και εγω προσπαθουσα να το φερω πλαγιως, παντοτε μιλουσα γενικα για ποδια..Δεν αναφερθηκα ποτε σε δαχτυλοπατουσες κλπ...Και οταν ημασταν μακρια και της ελεγα να μου στειλει καμια photo με τα ποδια της, παρατηρησα οτι μου εστελνε απο το γονατο και κατω παντα...Οποτε μου περασε απο το μυαλο οτι μπορει να της αρεσει. Στην αρχη, πριν 'φανερωθουμε', ουτε τα παπουτσια της εβγαζε οταν ερχοταν σπιτι...Απο εκει και μετα, ειναι το πρωτο πραγμα που κανει..Και της αρεσει..(Οπως θα διαβασεις και στο thread) αυτο που μου ειπε γενικα, οχι με το θεμα 'ποδια' ειναι οτι 'σε γουσταρω, εφοσον σε γουσταρω εννοειται οτι θα κανω κατι για να σε 'φτιαξω', ακομα και αν το θεωρω λιγο παραξενο, γιατι μετα θα 'απαιτησω' και εγω το ιδιο απο εσενα.

Αποψη μου φιλε ειναι να το πας 'λαου λαου' οταν ειστε μαζι (δεν θα πηγαινα για συζητηση προσωπικα), και αν δεις οτι τραβιεται και δεν θελει (ειναι δηλαδη αρκετα στενομυαλη), εγω θα σου ελεγα να το αφησεις...Και οχι μονο για το θεμα ποδια. Δηλαδη θα ξεκινησεις μια σχεση, οπου οτιδηποτε δεν της αρεσει, θα πρεπει να μην γινεται γιατι....φτου και το παταω?!  :confused:

Αποψη μου παντα ε  :rtfm: :rtfm: