Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία  (Αναγνώστηκε 8178 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blaze312

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 152
Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« στις: Αυγούστου 11, 2013, 02:45:03 πμ »
Πριν λίγες μέρες αποφάσισα να μιλήσω στην κοπέλα μου σχετικά με το φετίχ μου, την ποδολαγνεία. Ήταν η πρώτη φορά που θα το ομολογούσα σε οποιονδήποτε και είχα πολύ άγχος. Ενώ λοιπόν ήμασταν στο κρεβάτι και το είχαμε κάνει, ξεκίνησα να της περιγράφω γενικά τι είναι το "φετίχ" και στην συνέχει κατέληξα να της μιλάω για την ποδολαγνεία. Της εξήγησα πως μου άρεσαν πολύ τα γυναικεία πόδια και πως αυτό είχε ξεκινήσει από μια σκηνή μιας ταινίας όπου μια κοπέλα άρχισε να τρίβει το πέος του αγοριού της πάνω από το παντελόνι. Εκείνη την στιγμή και ενώ εγώ συνέχισα να της εξηγώ, εκείνη άρχισε να τρίβει την πατούσα της στο πόδι μου και σιγά-σιγά να ανεβαίνει προς τα πάνω φτάνοντας στο πέος μου. Έτριβε το πέος μου όσο εγώ της περιέγραφα πως  θέλω να φιλήσω και να γλείψω τα πόδια της. Στην συνέχεια αφού με είχε κατακαυλώσει κάναμε το καλύτερο sex ever. Εκείνη τελείωσε νωρίτερα και εγώ τελείωσα με τα πόδια της στο πρόσωπό μου και εκείνη να μου τον παίζει.

Ξέρω πως για αρκετούς θα είναι πολύ δύσκολο να αποκαλύψουν τα φετίχ τους, όπως και για μένα άλλωστε που πάντα δίσταζα να το κάνω. Παρόλα αυτά όμως το πήρα απόφαση γιατί παρόλο μου είμαστε λίγο καιρό μαζί, ένιωθα πως την εμπιστεύομαι και αποδείχτηκα σωστός όπως φάνηκε από την αντίδρασή της.

Αποσυνδεδεμένος tzortzis87

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 164
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 63
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 11, 2013, 11:57:06 πμ »
Μπράβο ρε μάγκα...τέτοια θέλω να διαβάζω. Και οι ιστορίες με τους cuckolds και τα άλλα τα περίεργα έχουν την πλάκα τους αλλά πραγματικά μια ανθρώπινη, πραγματική ιστορία είναι ώρες ώρες όλα τα λεφτά και όχι για την κάβλα.

Αποσυνδεδεμένος Maroulaki

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 11, 2013, 01:24:32 μμ »
Γνώμη μου είναι να αποκαλύπτεις από την αρχή τα φετίχ σου. Αν ο άλλος φρίξει, δεν σου κάνει και δεν χάνεις το χρόνο σου. Δεν υπάρχει λόγος να καταπιέζεσαι.

Αποσυνδεδεμένος SPB

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1154
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 164
  • -Έλαβε: 172
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 11, 2013, 01:39:10 μμ »
Θέλει και τον τρόπο του πως θα το πεις απ την αρχή.

Αποσυνδεδεμένος LM

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3737
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2871
  • -Έλαβε: 631
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 11, 2013, 01:49:49 μμ »
 :thumbsup1: Μπραβο ! Μπραβο, που ανοιξες την καρδια σου. Το εχω δηλωσει και παλαιοτερα. Μια σχεση πρεπει να βασιζεται στην ειλικρινεια !  :)

Αποσυνδεδεμένος ForFemFeet

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 767
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 29
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 11, 2013, 07:18:21 μμ »
ειδικα αν γαμας καλα θα σου τα δινει η ιδια στο στομα..;)
I'm of a mind to make some mookey..

Αποσυνδεδεμένος monica

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Forced Socks Smelling
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2389
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 123
  • -Έλαβε: 162
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 11, 2013, 11:34:29 μμ »
ειδικα αν γαμας καλα θα σου τα δινει η ιδια στο στομα..;)

 :lol: :lol: :lol:Σωστος..ειναι τοσο απλα τα πραγματα ομως..Αλλα πραγματα πιο περιπλοκα και πιο ιδιαιτερες περιπτωσεις και προτιμησεις θελουν ειδικο χειρισμο χημεια και δεκτικοτητα..μη τρελαθουμε τωρα με την ποδολαγνεια..σε μια ερευνα που εγινε που ρωταγε ποιο ειναι το σημειο που αναδεικνυουν περισσοτερο οι γυναικες και τους αρεσει να προβαλλουν πρωτο σε επιλογη ηταν τα ποδια.. :thumbsup1: :thumbsup1: :thumbsup1:


Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...

Αποσυνδεδεμένος darkangel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • αναλογως
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1473
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 83
  • -Έλαβε: 23
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 12, 2013, 12:31:37 πμ »
ειναι ορισμενα πραγματα τα οποια αν τα λες χυμα μπορει να σε παρξηγησουν οποτε τα φερνεις λαου λαου.
η δικια μου και μονο στην ιδεα οτι μπορει καποιος να της γλυψει τα ποδια αηδιαζε οταν ομως το δοκιμασε της αρεσε παρα πολυ. παιζει ρολο να γινουν ολα την καταλληλη στιγμη και με τον πρεποντα τροπο

Αποσυνδεδεμένος ghostrider46

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 764
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 160
  • -Έλαβε: 102
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #8 στις: Αυγούστου 12, 2013, 08:15:20 πμ »
Οντως μπραβο για το θαρρος και για τις επιδοσεις! ;D
Κι εγω στην κοπελα μου το αποκαλυψα, με τρόπο παντα,μετα απο 2 χρονια σχεσης (τωρα ειμαι στα 3).
Στην ουσια ξεκινησα να της χαϊδευω τα ποδαρακια και να τα βαζω πανω στο πεος μου πανω απ το παντελονι αλλα γρήγορα πηρε γραμμη τι παιζει κι οχι μονο δεν έφερε αντιρρηση αλλα της αρεσε κιολας γιατι ηταν κατι καινουργιο.
Τωρα οχι μονο τον αρπαζει απο μονη της αλλα γουστάρει, οπως λεει, να βλεπει τις αντιδράσεις μου οταν με κανει footjob κι εχει εξελιξει και την τεχνικη της! ;)
Ειδικα τωρα το καλοκαιρι εχει αφησει για χαρη μου τα νυχια της να μακρυνουν λιγο για γαλλικο που το καραγουσταρω και της το γαμαω σχεδον καθε μερα, ειδικα τα δυο μεγαλα δαχτυλα, παθαινω ζημια :wall:
Συντομα θ ανεβάσω και καμια φωτο που τραβηξα στη ζουλα ::)
Εχω πιασει τον εαυτο μου επισης να κραταω περισσοτερο την στυση οταν της θηλαζω τις δαχτυλαρες της ενω τη γαμαω...γενικα την ερεθιζει κι αυτην περισσοτερι,απ ο, τι λεει.

Αποσυνδεδεμένος GRFootBoy

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Δεν υπάρχει λέμε! Είμαι έρωτας
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 346
    • Προφίλ
    • OnlyFans
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 32
Απ: Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 30, 2013, 12:47:42 μμ »
Ξέρω πως για αρκετούς θα είναι πολύ δύσκολο να αποκαλύψουν τα φετίχ τους, όπως και για μένα άλλωστε που πάντα δίσταζα να το κάνω. Παρόλα αυτά όμως το πήρα απόφαση γιατί παρόλο μου είμαστε λίγο καιρό μαζί, ένιωθα πως την εμπιστεύομαι και αποδείχτηκα σωστός όπως φάνηκε από την αντίδρασή της.

Έγω φίλε μου να σου πώ την Αλήθεια δεν έχω κανένα πρόβλημα, με την πρώτη ευκαιρία δείνω στην άλλη να καταλάβει πως είμαι Ποδολάγνος (Φίλοι ή Όχι) Αγόρια, Κορίτσια το ξέρουν όλοι και ακόμα παραπάνω (Στόμα σε στόμα που λέμε)  :lol:

Γενικότερα σκεύτομαι σε λίγο να συστήνομαι σαν ποδολάγνος  :stiletto:
θα χαρώ να σε δώ και εδώ!

Η εδώ: https://onlyfans.com/grfootboy

Το ίδιο είναι :p

Αποσυνδεδεμένος blaze312

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 36
  • -Έλαβε: 152
Η αντίδραση της κοπέλας μου στην ποδολαγνεία
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 09, 2015, 12:14:26 πμ »
Αποφάσισα να γράψω μια ιστορία που να βασίσζεται σε αυτή την πρώτη μου ποδολαγνική εμπειρία με την πρώτη και πιο δυνατή μου σχέση μέχρι τώρα. Μπορεί να έχουν περάσει κοντά 3 χρόνια, όμως ακόμα θυμάμαι τις πολύ όμορφες και δυνατές εμπειρίες που μου χάρισε. Το πρώτο μέρος αφορά το παρελθόν το οποίο σχεδόν εξ' ολοκλήρου θα αναφερθεί αναλλοίωτο, ενώ το δεύτερο μέρος θα το αφήσω στην φαντασία μου. Μείνετε συντονισμένοι. ;)