Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η απολυτη μαστιγωση  (Αναγνώστηκε 9228 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 19, 2013, 01:35:44 μμ »

εχω δει κ χειροτερα βιντεο..να ειναι δεμενος χειροποδαρα κ να κρεμεται απο το ταβανι σαν σφαχτο κ να τον εχει κανει αχρηστο...ειδικα σε εκεινο αναρωτηθηκα κατα ποσο εκεινη η γυναικα γνωριζε που επρεπε να σταματησει.. :thinking:


 ::) εκεινη η κι εκεινος?


mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 19, 2013, 01:39:28 μμ »
::) εκεινη η κι εκεινος?

εκεινη  :unsure:

εκεινος ο ερμος φορουσε κ φιμωτρο  :unsure:

Αποσυνδεδεμένος Lia

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 2745
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 15
  • -Έλαβε: 316
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 19, 2013, 01:53:50 μμ »
Κι εκεινος θελει και το φοραει,
σχεση-δινω και παιρνω ειναι. Απολυτος σαδομαζοχισμος  :) Διακρινεις επανω οτι γραφει επισης ο Slave666 με λεπτομερειες, δε το δεχεται καταναγκαστικα  ..Το ζηταει μεχρι την απολυτη ταπεινωση. Σκηνες που σου δηλωνουν ψυχισμο ιδιαιτερα επιρρεπη στην αφοσιωση απεναντι στην αφεντρα. Η αφεντρα παιρνει απο κεινον την εικονα της ταπεινωσης.Σ'αυτο που λες με το σφαχτο, κι αλλες τετοιες σκηνες, καπου θα σταματησει το ξυλο αλλα οσο αντεχει
θα ειναι εκει.Μεχρι που νομιζεις σε τετοια αναλογα, οτι θα πεθανει ο σκλαβος απο το ξυλο και σ'αυτο δε φαινεται να μη τον ευχαριστει..Στο  video, η μαστιγωση για μενα αποτελει μυστηριο. Εκεινη που μαστιγωνει εχει παρει το  ok. Δε ποναει μεσα της, ευχαριστιεται.


mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 19, 2013, 02:06:08 μμ »
Κι εκεινος θελει και το φοραει,
σχεση-δινω και παιρνω ειναι. Απολυτος σαδομαζοχισμος  :) Διακρινεις επανω οτι γραφει επισης ο Slave666 με λεπτομερειες, δε το δεχεται καταναγκαστικα  ..Το ζηταει μεχρι την απολυτη ταπεινωση. Σκηνες που σου δηλωνουν ψυχισμο ιδιαιτερα επιρρεπη στην αφοσιωση απεναντι στην αφεντρα. Η αφεντρα παιρνει απο κεινον την εικονα της ταπεινωσης.Σ'αυτο που λες με το σφαχτο, κι αλλες τετοιες σκηνες, καπου θα σταματησει το ξυλο αλλα οσο αντεχει
θα ειναι εκει.Μεχρι που νομιζεις σε τετοια αναλογα, οτι θα πεθανει ο σκλαβος απο το ξυλο και σ'αυτο δε φαινεται να μη τον ευχαριστει..Στο  video, η μαστιγωση για μενα αποτελει μυστηριο. Εκεινη που μαστιγωνει εχει παρει το  ok. Δε ποναει μεσα της, ευχαριστιεται.

ναι φυσικα θελει  κ το φοραει δεν αντιλεγω πανω σε αυτο....
εγω το ειπα απο την αποψη οτι φορωντας το φιμωτρο δε μπορεις να αντιδρασεις...ειδικα αν ειναι σφιχτο δεν βγαινει καν φωνη...
διαβασα τι ειπε ο νηματοθετης κ σαφως οτι βιωνει γινεται με ευχαριστηση για εκεινον κ την αφεντρα του...
το οτι αποτελει μυστηριο σιγουρα... καμια απο αυτες δεν ποναει μεσα της..ποσο μαλλον αυτη του βιντεο..παρουσιαστικα τουλαχιστον σου δινει την αισθηση οτι δεν υπαρχει περιθωριο να ξεφυγεις απο εκεινη κ τις ορεξεις της...εμενα αυτο που βγαζει...(πως να φυγει αλλωστε κ ο αλλος ετσι δεμενος που ειναι)..
εγω σκεφτομαι κατα ποσο αυτη κρινει που  πρεπει να σταματησει αφου εχει παρει τον απολυτο ελεγχο....γτ οπως κ να χει...ανθρωπο εχεις στα χερια σου..τα χτυπηματα ηταν τοσο δυνατα... αλλα θα μου πεις..αν δεν ηθελε κ ο αλλος θα καθοταν? :thinking:

οποτε καλη αναρρωση στον τυπο μετα απο αυτο... :)


Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 19, 2013, 03:11:22 μμ »
ναι φυσικα θελει  κ το φοραει δεν αντιλεγω πανω σε αυτο....
εγω το ειπα απο την αποψη οτι φορωντας το φιμωτρο δε μπορεις να αντιδρασεις...ειδικα αν ειναι σφιχτο δεν βγαινει καν φωνη...
διαβασα τι ειπε ο νηματοθετης κ σαφως οτι βιωνει γινεται με ευχαριστηση για εκεινον κ την αφεντρα του...
το οτι αποτελει μυστηριο σιγουρα... καμια απο αυτες δεν ποναει μεσα της..ποσο μαλλον αυτη του βιντεο..παρουσιαστικα τουλαχιστον σου δινει την αισθηση οτι δεν υπαρχει περιθωριο να ξεφυγεις απο εκεινη κ τις ορεξεις της...εμενα αυτο που βγαζει...(πως να φυγει αλλωστε κ ο αλλος ετσι δεμενος που ειναι)..
εγω σκεφτομαι κατα ποσο αυτη κρινει που  πρεπει να σταματησει αφου εχει παρει τον απολυτο ελεγχο....γτ οπως κ να χει...ανθρωπο εχεις στα χερια σου..τα χτυπηματα ηταν τοσο δυνατα... αλλα θα μου πεις..αν δεν ηθελε κ ο αλλος θα καθοταν? :thinking:

οποτε καλη αναρρωση στον τυπο μετα απο αυτο... :)

ο πονος της μαστίγωσης Μουσίτσα, ειναι πολυ μικροτερος σε σχέση με τον πόνο της απόρριψης ενος ανδρα/υποτακτικού από την γυναίκα που λαχταρά.
Εκεί ειναι η ουσία.

Αν μία γυναίκα δεν θέλει να κρατήσει κάποιον ως ανδρα της, τουλαχιστον ας τον αφήσει , ας του επιτρέψει να ειναι σκλαβος της.
Αν δεν τον θέλει ουτε και σαν σκλάβο της, ας τον βασανίσει οπως και οσο θελει αυτη.
Αυτή ειναι η ψυχοπαθολογια της σχέσης αυτής.
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 19, 2013, 03:18:36 μμ »
ο πονος της μαστίγωσης Μουσίτσα, ειναι πολυ μικροτερος σε σχέση με τον πόνο της απόρριψης ενος ανδρα/υποτακτικού από την γυναίκα που λαχταρά.
Εκεί ειναι η ουσία.



παντα η απορριψη ποναει...οποια κ να ειναι η σχεση...

ειδικα εδω που το mind fuck παιζει μεγαλο ρολο θαρρω...δεν ειναι πηρα το μαστιγιο κ αρχιζω κ κοπαναω....

ο νηματοθετης ειδικα αφηνει να φανει οτι υπαρχει συναισθηματικο...ψυχικο ''δεσιμο'' κ αυτο ειναι που οριζει κ τις πραξεις τους κατα βαση νομιζω...

συμφωνω με την πρωτη προταση  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος latrhs_sou

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 284
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 15
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 19, 2013, 06:02:34 μμ »

εχω δει κ χειροτερα βιντεο..να ειναι δεμενος χειροποδαρα κ να κρεμεται απο το ταβανι σαν σφαχτο κ να τον εχει κανει αχρηστο...ειδικα σε εκεινο αναρωτηθηκα κατα ποσο εκεινη η γυναικα γνωριζε που επρεπε να σταματησει.. :thinking:

Ε βάλε να δούμε :)
ο σωστός άντρας είναι υπόΤης

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 20, 2013, 12:40:39 πμ »

Ούτε εμένα μού αρέσουν τα εξτρήμ πράγματα στο Bdsm.  :p


Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.

Αποσυνδεδεμένος slave6665

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 2
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 30, 2015, 02:16:09 μμ »
mm

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Η απολυτη μαστιγωση
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 30, 2015, 02:23:03 μμ »
σσσ





κάτι θέλεις να πείς. μίλας ρε παιδάκι μου.... Πώς πάει η ιστορία με την γυνάικα σου. ;;;  :censored: ;;;
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.