Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Mistress Alexandra  (Αναγνώστηκε 6378 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος slave4mistress

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 97
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2015, 10:28:24 μμ »
Πραγματικά δεν ξέρω από πού να πρωτοξεκινήσω..
Διάβασα κάποια στιγμή ας μας πει την γνώμη του ένα παλιό μέλος εδώ μέσα..Λες και παίζει ρόλο αν είναι παλιό ή νέο.Δηλαδή διαβάζουμε πράγματα εξωπραγματικά..Ας πω λοιπόν και εγώ την άποψή μου που την έχω συναντήσει την Κυρία την προηγούμενη φορά που επισκέφτηκε την Θεσσαλονίκη..Είναι επαγγελματίας 100% ζητάει να μάθει από το τηλέφωνο πράγματα για εσένα και τα φετίχ σου και στο session δεν είναι με το ρολόι στο χέρι..
Το αν αξίζει μία Αφέντρα ή όχι το θεωρώ πραγματικά υποκειμενικό.Διάβασα κάπου για την Αναστασία και την Πέτρα.Οι κοπέλες απλά δεν υπάρχουν.Είναι εκπληκτικές και από πλευράς εμφάνισης αλλά και από πλευράς γνώσεων πάνω στο bdsm.
Επίσης επειδή γνωρίζω την katia-michelle σίγουρα έχουμε διαφορετική χημεία μεταξύ μας..Δεν μπορείς να βγάλεις ένα ξεκάθαρο συμπέρασμα από ένα και μόνο session..
Διαβάζω από έναν άλλον εδώ μέσα δεν μου έκανε το κλικ από το τηλέφωνο...Άκου τώρα..Ρε φίλε ειλικρινά τώρα επειδή είμαι και του δρόμου παιδί είσαι λάχανο ρε φίλε..Ναι δεν έχω πρόβλημα να στο πω.Στο λέω και από κοντά δηλαδή να ξέρεις δεν έχω θέμα..Δεν μας ενδιαφέρει ρε φίλε αν σου άρεσε ο τρόπος που σου μίλησε από το τηλέφωνο.Μας ενδιαφέρει να μας πεις πώς πέρασες αν βρέθηκες μαζί της.Δηλαδή ήταν δύσκολο αυτό που ρώτησε το παλικάρι στην αρχή που άνοιξε το θέμα???Για κάποιους από εσάς προφανώς και ήταν..
Θέλω να γράψω και άλλα,αλλά δεν μπορώ να τα βάλω σε μία σειρά..
Απλά κάποιοι χαλαρώστε εδώ μέσα και σταματήστε να κράζετε τους πάντες και τα πάντα..

Αποσυνδεδεμένος kostas200

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 536
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 23
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 01:30:14 μμ »
καλά τα γράφεις, αλλά εκείνο το "δεν έχω πρόβλημα να στα πω και από κοντά" καλύτερα να έλειπε.
Που ξέρεις ποιός είναι ο άλλος ...

Αποσυνδεδεμένος alexandros70

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Λάτρης του γυναικείου φύλου
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 317
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 14
Απ: Mistress Alexandra
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2015, 07:35:46 μμ »
καλά τα γράφεις, αλλά εκείνο το "δεν έχω πρόβλημα να στα πω και από κοντά" καλύτερα να έλειπε.
Που ξέρεις ποιός είναι ο άλλος ...
:thumbsup1: :thumbsup1:
Mια γυναίκα στη ζωή μου, μια ζεστή αγκαλιά.