Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Ακολουθεί φανταστική ιστορία bondage-ποδολαγνείας...  (Αναγνώστηκε 2076 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vagelis

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 6
Ακολουθεί φανταστική ιστορία bondage-ποδολαγνείας...
« στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 03:33:38 πμ »
 :lipssealed:  :lipssealed:  :shutup:  :legfetish:


Η Κατερίνα βιώνει την ποδολαγνεία της ζωής της παρά την θέληση της,από την λεσβία ποδολάγνα Φαίη!!!(part 4)

.............μετά από λίγα λεπτά η πόρτα άνοιξε και η Φαίη μπήκε στο δωμάτιο κρατώντας μια λεκάνη στα χέρια της.
"Λοιπόν βρωμοποδαρένια μου καβλίτσα,αφού πλύθηκα σου ζέστανα εδώ λίγο νερό με αφρόλουτρο για να κάνεις ποδόλουτρο και να πλύθούν οι πατουσάρες σου όσο θα σου ταίζω το λουκάνικο και τα αυγά" είπε η Φαίη στην Κατερίνα.
Αμέσως άφησε την λεκάνη κοντά στο κρεβάτι και έλυσε το σχοινί που κρατούσε δεμένα τα πόδια της Κατερίνας στο πόδι του κρεβατιού.
Ύστερα την έπιασε και την έβαλε να κάτσει και έβαλε τα πόδια της μέσα στην λεκάνη.
Η Κατερίνα αντιστάθηκε και πήγε να τα τραβήξει.
"Βάλτα μέσα ρε bigfoot να τελειώνουμε μην βγάλω τον δονητή" είπε η Φαίη βαριεστημένα.
Η Κατερίνα τελικά τα έβαλε.
"Ωραίααααα" είπε η Φαίη,"τώρα καιρός να σου βγάλω και το φίμωτρο γιατί ok,καβλιάρικα τα μουγκανητά σου αλλά ας πούμε και καμιά κουβέντα".
Η Φαίη έπιασε με το χέρι της την ταινία που φίμωνε ερμητικά το στόμα της Κατερίνας.
"Αν φωνάξεις την έκατσες,θα σε ξανά-φιμώσω και θα σου κλείσω και την μύτη" της είπε και τράβηξε με δύναμη την ταινία.
"Μμμμμφφεεαααχ,γκχ-γκχ..." έβηξε η Κατερίνα,μην έχοντας επιτέλους το φίμωτρο να της φράζει το στόμα.
"ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΩΜΑΛΗ,το ξέρεις αυτό?" είπε η Κατερίνα στην Φαίη.
"Σώπα" είπε η Φαίη γελώντας "έλα,μην μου πεις πως δεν σου άρεσε..."
"ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ?" φώναξε η Κατερίνα,"το ότι με έδεσες και μου έκανες τις πατούσες ότι δεν έχει κάνει άνθρωπος??"
"Αυτά δεν ήταν τίποτα" είπε η Φαίη,"έχω και άλλα πολλά να κάνω,αλλά καλά θα κάνεις να χαμηλώσεις τον τόνο σου αν θες να τα πάμε καλά και σταμάτα να με λές ανώμαλη γιατί μου την δίνει..."
"ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΜΑΛΗ,ΤΕΡΜΑ ΚΙΟΛΑΣ" φώναξε έξαλλη η Κατερίνα,κλωτσώντας τη λεκάνη με τον νερό.
"ΒΟΗΘΕΙΑ,ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ,ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ" άρχισε να φωνάζει με όλη της την δύναμη η Κατερίνα.
"ΒΟΗΘΜΜΜΦΦΜΜΜΦΜΧΧΧ" η Φαίη της έκλεισε το στόμα με το χέρι της και την ξάπλωσε στο κρεβάτι.
"Αυτό δεν έπρεπε να το κάνεις" είπε η Φαίη θυμωμένη,ενώ συγχρόνως έβγαλε τα σπορτέξ παπούτσια που φορούσε.
Η Φαίη με το χέρι που είχε ελεύθερο έβγαλε τις κάλτσες που φορούσε,έκανε την μια από αυτές κουβάρι και την έχωσε με δύναμη στο στόμα της Κατερίνας.
Στη συνέχεια της έδεσε σφιχτά το στόμα με την άλλη κάλτσα για να μην μπορέσει να φτύσει έξω αυτήν που πρωτύτερα της είχε χώσει η Φαίη στο στόμα.
"Να ξες,αυτές τις κάλτσες έχω να τις αλλάξω από προχθές" είπε η Φαίη στην Κατερίνα.
"Τελικά ισχύει αυτό που λένε ότι όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια" είπε η Φαίη,"κανονικά θα έπρεπε να σου βάλω τον δονητή στον κώλο για αυτό που έκανες αλλά θα σου δώσω μια δεύτερη ευκαιρία".
Η Φαίη έκατσε πάνω στο κρεβάτι,γύρισε μπρούμυτα την Κατερίνα και της σήκωσε τα πόδια ψηλά.
"Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τιμωρηθείς για ότι έκανες και εννοείται πως το λουκάνικο και τα αυγά δεν θα τα φας γιατί απ' ότι φαίνεται σου αρέσει περισσότερο να τρως βρώμικες κάλτσες" είπε η Φαίη και έδωσε ένα χαστούκι στα κωλομέρια της Κατερίνας.
Η Κατερίνα μούγκρισε από πόνο.
"Έχεις πολύ σφιχτό κωλαράκο" είπε η Φαίη,ενώ άρχισε πάλι να της γλύφει τις πατούσες.
"Οι πατουσάρες σου είναι τέλειες,βρωμοπόδαρο καβλάκι μου,πρέπει όμως να βρω πως να σε τιμωρήσω για αυτό που έκανες σήμερα" είπε η Φαίη και έδωσε άλλο ένα δυνατό χαστούκι στον κώλο της Κατερίνας.
"Χμμμμμ,νομίζω πως κάτι σκέφτηκα" είπε η Φαίη γελώντας σατανικά μέσα από τα δόντια της,καθώς είχε χώσει όλα τα δάχτυλα του αριστερού ποδιού της Κατερίνας στο στόμα της και τα πιπιλούσε,ενώ με το ένα της χέρι έκανε μασάζ στο δεξί πόδι της Κατερίνας και με άλλο της πασπάτευε τον κώλο.
Η Φαίη έβγαλε τα δάχτυλα του ποδιού της Κατερίνας από το στόμα της και σηκώθηκε όρθια.
"Επιστρέφω σε λίγο" είπε,και αφού μάζεψε το δίσκο με το φαγητό και την λεκάνη κινήθηκε προς την πόρτα.
"Μη φύγεις,ok?" είπε σαρκαστικά στην Κατερίνα και βγήκε από το δωμάτιο.
Σε λιγότερο από δύο λεπτά επέστρεψε κρατώντας ένα αερόθερμο και ένα μπουκάλι με λάδι.
"Και αυτή θα είναι και η τιμωρία σου βρωμοποδαρίλα" είπε στην Κατερίνα δείχνοντας την το μπουκάλι με το λάδι και το αερόθερμο που κρατούσε.

To be continued

(bonus pic on this one)

 
     
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 30, 2015, 03:50:14 πμ από vagelis »

Αποσυνδεδεμένος kneel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5466
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11429
  • -Έλαβε: 2340
Απ: Ακολουθεί φανταστική ιστορία bondage-ποδολαγνείας...
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 06:09:56 πμ »
 :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος TakisG

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Ακολουθεί φανταστική ιστορία bondage-ποδολαγνείας...
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 10, 2015, 09:41:35 μμ »
Ειναι τέλειο φιλε! Συνέχισε έτσι!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Thorns

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Ακολουθεί φανταστική ιστορία bondage-ποδολαγνείας...
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 31, 2016, 08:14:13 μμ »
Θα υπαρξει συνεχεια?