Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Γεια σου Μαρια!  (Αναγνώστηκε 5382 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος George

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Γεια σου Μαρια!
« στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 12:50:56 πμ »
Η παρακάτω ιστορία είναι φανταστική και αποτελεί την πρώτη μου προσπάθεια στη συγγραφική :p Αν σας αρέσει θα συνεχίσω περιμένω σχόλια.

Σελίδα 363 άσκηση 2 και άσκηση 3 να τις διαβάσετε καλά και όποιος θέλει εργασία να έρθει στο γραφείο μου. Αυτό ήταν, άλλη μια διάλεξη είχε φτάσει στο τέλος της. Μάζεψα τις σημειώσεις μου και αποχώρησα από την αίθουσα μαζί με την υπόλοιπη παρέα μου. Όλοι ήταν ενθουσιασμένοι. Παρασκευή απόγευμα, έξω χαρά θεού και η παρέα μου θα συνέχιζε για σινεμά. Όλοι εκτός από έμενα. Τους το είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή, δεν έχω όρεξη για εξόδους. Ο πρόσφατος χωρισμός μου με την Αθήνα μου είχε στοιχίσει πολύ, άλλωστε 4 χρόνια είναι μια μικρή ζωή. Χαιρέτησα και σιγά σιγά πηρά το λεωφορείο και κατευθύνθηκα προς το σπίτι. Ήμουν από επαρχία, αλλά ευτυχώς οι δικοί μου είχαν κάποια Α άνεση και μπορούσαν να με έχουν χωρίς να μου λείπει τίποτα. Μετά από αρκετή ώρα και πολύ περπάτημα κατάφερα τελικά να φτάσω σπίτι. Μπήκα μέσα πέταξα την τσάντα, έβγαλα τα παπούτσια και έπεσα στον καναπέ. Η ώρα ήταν ήδη 9. Φαγητό δεν υπήρχε και εγώ ήμουν μόνος μου στο σπίτι να κλαίω για την Αθήνα. Εκεί που ήμουν χαμένος στον κόσμο μου τα τελευταία ψήγματα εγωισμού που μου είχαν μείνει με ταρακούνησαν. Δεν γίνεται να κλαίω μια ζωή. Τέλος αυτό ήταν αυτή τη ζωή της και εγώ τη δίκια μου. Παρήγγειλα μια πίτσα και όσο περίμενα έκανα ένα μπάνιο. Πηρά την πίτσα μου και μπήκα στο face book, ήμουν αποφασισμένος σήμερα θα την έπεφτα σε ότι έβρισκα μπροστά μου και θα ξεχναγα την Αθήνα. Μετά από αρκετές αποτυχημένες προσπαθείς και ξεμένοντας από φαι ήμουν απογοητευμένος. Η εγώ είχα να κάνω καιρό καμάκι η οι γυναίκες δεν με έβρισκαν ωραίο πια. Ψάχνοντας σε διάφορα προφίλ έπεσα πάνω σε μια κοπέλα και το ποντίκι μου έφυγε από τα χεριά. Την έλεγαν Μαρία. Ίσιο μαύρο μαλλί, καστανοπρασινο μάτι και ένα βλέμμα που σε καθήλωνε. Η φωτογραφία προφίλ της ήταν από γνωστό νυχτερινό διασκεδαστηριο. Η κοπέλα ήταν κανονικό «σκυλί του πολέμου». Δεν έχασα χρόνο και αμέσως έστειλα αίτημα φιλίας. Μέσα σε 5 λεπτά με είχε αποδεχτεί. Λέω εδώ είμαστε η τώρα η ποτέ. Της στέλνω μήνυμα και προς έκπληξη μου απάντησε. Ήταν πολύ φιλική και ευδιάθετη. Πιάσαμε για αρκετή ώρα την κουβέντα και μέσα από τη συζήτηση έμαθα ότι ήταν 20 χρονών και σπούδαζε σε κάποιο τει, ενώ ανά τακτά χρονικά διαστήματα της έλεγα ποσό θεά ήταν και ότι οι άντρες θα έπεφταν στα πόδια της. Η ώρα είχε πάει 3 χωρίς να καταλάβω πως πέρασε.
-Βρε θεά πήγε 3 η ώρα και κλείνουν τα μάτια μου λέω να πάω για ύπνο
-Να πας να πας
-Μπορώ να σε προσκυνήσω πριν φύγω?
-Χαχαχαχχααχ άκου εδώ τι λέει! Πέσε στο πάτωμα και προσκύνα! Χαχαχαχαχχα
-Μάλιστα Μαρία!
-Χαχαχαχαχ γουστάρεις ε?
-Αμέ χαχαχαχαχ.
-Μμμ μάλιστα μάλιστα, θα τα πούμε καληνύχτα
Κλείνοντας τον υπολογιστή ένα τεράστιο χαμόγελο είχε ζωγραφιστεί στο πρόσωπο μου. Επιτέλους είπα επιτέλους! Πήγα στην κουζίνα για να πιο λίγο νερό και επιστρέφοντας πηρά το κινητό για να χαζέψω 5 λεπτά πριν κοιμηθώ. Κοιτάζοντας βλέπω ένα μήνυμα στο messenger του facebook. Μωρέ λες λέω από μέσα μου. Ανοίγοντας το μήνυμα μου έφυγε το κινητό από τα χεριά μου. Η Μαρία μου είχε στείλει μια φωτογραφία με την πατούσα της και το ακόλουθο μήνυμα. «Εάν πιστεύεις ότι αξίζεις να προσκυνήσεις αυτό που βλέπεις έχεις 10 λεπτά από τη στιγμή που θα ανοίξεις το μήνυμα για να τσακιστείς να μου φέρεις μια κάρτα cosmote για το κινητό μου. Εάν κατάλαβα λάθος και σε προσβάλει αυτό που λεω ζητώ συγγνώμη και δεν θέλω να ενοχληθούμε ξανά.» Σάστισα! Από τη μια ήθελα να την βρίσω τόσο πολύ και να την μπλοκάρω και από την άλλη τα χεριά μου δεν μπορούσαν να το κάνουν. Σε δευτερόλεπτα ντύθηκα και ήμουν στο δρόμο τρέχοντας για το κεντρικό περίπτερο στην πλατεία κοντά στο σπίτι μου. Τα λεπτά κυλούσαν και ήξερα ότι είχα μόνο μια ευκαιρία. Δεν κατάλαβα για πότε πήρα την κάρτα και για πότε πληκτρολόγησα τον κωδικό. Τα χέρια μου έτρεμαν, η κάρδια μου χτυπάτε δυνατά και η ανάσα μου ήταν γρήγορη. Σε λίγα λεπτά το κινητό δονήθηκε. Ήξερα πως ήταν η Μαρία. « Βλέπω είσαι υπάκουος και μου αρέσει. Από εδώ και περά μου ανήκεις κοροϊδάκι. Θα σου αδειάσω ότι έχεις και δεν έχεις για αυτό ετοιμάσου για μεγάλες στιγμές δόξας. Περίμενε μήνυμα μου και μην διανοηθείς να με ενοχλήσεις!! Αντίο μαλάκα! Καθόμουν μέσα στη μέση της πλατειάς 3 και το χάραμα διαβάζοντας αυτό το μήνυμα από μια κοπέλα που δεν ήξερα καν και ο πούτσος μου βάραγε μετάνοιες για χάρη της. Κουρασμένος και χωρίς μυαλό πλέον στο κεφάλι μου κατευθύνθηκα προς το σπίτι μου.
Συνεχίζεται…..

Αποσυνδεδεμένος tasos15

  • Προχωρημένος
  • **
  • kaula
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 51
  • -Έλαβε: 6
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 02:06:00 πμ »
Να συνεχισεις@!!!!! Περιμενω με αγωνια...... μπραβο σ :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2:    :stiletto: :stiletto: :stiletto: :stiletto: :stiletto:   :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch: :sadomazoch:

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 11:18:08 πμ »
Εξαιρετική αρχή και πολλά υποσχόμενη ιστορία μπράβο και περιμένουμε γρήγορα συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος gkafic

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 13
  • -Έλαβε: 18
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 03:22:16 μμ »
αναμένουμε την συνέχεια. αλλά μην βιαστείς... όταν έχεις έμπνευση για να βγει κάτι καλό!

Αποσυνδεδεμένος George

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 02:21:09 πμ »
Ντριν ντριν.. Το ξυπνητήρι χτύπησε. Ήταν 7 το πρωί και το μάθημα θα άρχιζε σε μια ώρα. Ντύθηκα γρήγορα και πήγα προς τη στάση για να πάρω το λεωφορείο για τη σχολή. Είχε περάσει ήδη μια βδομάδα από εκείνο το βράδυ που παραδόθηκα στη Μαρία αλλά δεν είχαμε έρθει σε επαφή ξανά. Το χέρι μου με έτρωγε να της στείλω μήνυμα αλλά όσο θυμόμουν τα λόγια της και να μην την ενοχλήσω τόσο αυτή η σκέψη απομακρυνόταν. Μπήκα στο αμφιθέατρο χαιρέτησα τα παιδία και κάθισα σε μια γωνία. Χύθηκα πάνω στο έδρανο και παρακολουθούσα το μάθημα ενώ ήμουν σε μια κατάσταση νιρβάνα. Εκεί μέσα στη ζέστη και την αφηρημάδα μου το έδρανο δονήθηκε. Το μυαλό μου ξύπνησε, η καρδία μου φτερούγησε και τα χέρια μου πήραν φωτιά. Αμέσως ανοίγω την οθόνη και βλέπω ότι ο λόγος της δόνησης ήταν η Μαρία, μου είχε στείλει μήνυμα. «Τι κάνεις Δημητράκη, ελπίζω να μην με ξέχασες. Θα σου κάνω την τιμή να συναντήσεις τη Θεά σου από κοντά. Σήμερα το απόγευμα στις 7 να είσαι στο μετρό στο σύνταγμα. Να έχεις μαζί σου άλλη μια καρτούλα και να είσαι στην ώρα σου. Άντε γεια σου τώρα μαλάκα.» Ένα χαμόγελο ζωγραφίστηκε αμέσως στο πρόσωπο μου και ήμουν σαν χαζεμένο. Τη χαρά μου σταμάτησαν κάποιες κουβέντες που ήρθαν από το πουθενά. Γιατί γελάτε κύριε Παπαδόπουλε βρίσκετε κάτι αστείο στο θεώρημα? Ήταν ο καθηγητής ο οποίος βλέποντας με έτσι ήθελε να με κάνει ρεζίλι μπροστά σε 100 άτομα. Όχι κύριε απάντησα δυνατά και χαμήλωσα το κεφάλι. Τι έγινε ρε μαλάκα πάλι την Αθηνά σκέφτεσαι μου είπε ο κολλητός μου από δίπλα. Όχι όχι είπα χαμηλόφωνα και βυθίστηκα πάλι στις σκέψεις μου. Το απόγευμα αργά αλλά βασανιστικά είχε φτάσει. Ξεκίνησα νωρίτερα από το σπίτι μου γιατί δεν ήθελα να αργήσω. Έφτασα Σύνταγμα ένα τέταρτο νωρίτερα. Άναψα τσιγάρο και περίμενα υπομονετικά. Έβλεπα τον κόσμο να περνάει και το άγχος μου μεγάλωνε. Σε κάποια στιγμή μέσα στο πλήθος ξεχωρίζω τη Μαρία. Περπάταγε σαν καμαρωτή ελαφίνα και το στόμα μου είχε μείνει ανοιχτό. Όσο πλησίαζε τόσο η ανάσα μου γινόταν πιο βαριά. Κάνω μια τελευταία τζούρα από το τσιγάρο και κατευθύνομαι προς το μέρος της. Δίπλα της μια άλλη κοπέλα που σταματά μαζί της. Γεια σου Δημητράκη μου λέει η Μαρία. Γεια σου Μαρία απαντάω εγώ. Από εδώ η φίλη μου η Μίνα είμαστε μαζί στο τει. Αφού χαιρετιστήκαμε και έσπασε ο πάγος προχωρήσαμε και κάτσαμε σε κάποια καφετέρια εκεί κοντά. Αρχίσαμε να μιλάμε για διάφορα θέματα, άσχετα μεταξύ τους . Ο πάγος είχε σπάσει για τα καλά και ήταν σαν να είχα βγει με κανονική παρέα και να πίναμε καφέ. Τίποτα δεν θύμιζε τι είχε γίνει πριν μια βδομάδα. Κουβέντα στην κουβέντα η ώρα είχε πάει 10.30. Φύγαμε από την καφετέρια και πήγαμε σε ένα μαγαζί με σάντουιτς να τσιμπήσουμε κάτι. Όλα φαίνονταν πολύ φυσιολογικά αλλά μέσα μου κάτι δεν κόλλαγε καλά. Τελειώνοντας και από εκεί η Μαρία με παρακάλεσε να τις πάω μέχρι το αμάξι τους γιατί είχαν παρκάρει σε ένα μικρό στενό το οποίο ήταν απόμερο. Δέχτηκα χωρίς δεύτερη σκέψη και κατευθυνθήκαμε προς το αμάξι τους. Φτάνοντας είδα ότι όντως το στενό ήταν αρκετά σκοτεινό και απόμερο, δεν υπήρχε ψυχή. Πήγαμε έξω από το αμάξι τους χαιρετάω τη Μίνα και πάω να χαιρετήσω και τη Μαρία. Σκύβω να την φιλήσω και αυτή μου λέει.
-Σου είπα να φέρεις μια κάρτα μαζί που είναι?
-Σκάλωσα λίγο αλλά απαντάω εεεδώ.
-Δώσε τη στη Μίνα είναι η σειρά της.
Σάστισα. Τα πουτανάκια με  δούλευαν όλο το απόγευμα, έπαιζαν μαζί μου. Δίνω την κάρτα στη Μίνα και αμέσως και οι δύο ξεσπάνε σε γέλια. Είδες που στο είπα ότι είναι μαλάκας της είπε η Μαρία. Μπαίνουν στο αμάξι και η Μαρία δεν κλείνει την πόρτα και με προστάζει να γονατίσω.
-Τι νομίζεις έτσι θα αφήσω εγώ τον μαλάκα μου.
Βγάζει το παπούτσι της και το καλτσάκι της και μου φέρνει την πατούσα της μπροστά στη μούρη μου. Υπέροχη καμάρα και μια μυρωδιά που σε ζάλιζε. Από νούμερο 39 με 40. Γλύψε ρε μαλάκα τι περιμένεις, άλλοι παρακαλάνε για να βρεθούν στη θέση σου. Δεν χάνω στιγμή, αρπάζω τη θεϊκή της πατουσάρα και αρχίζω ένα αργό γλείψιμο.  Ρούφαγα τα δάχτυλα και έφτανα μέχρι κάτω τη φτέρνα. Η πατούσα της ήταν θεϊκή όπως αυτή.
-Βγάλε έξω την ψωλή σου και άρχισε να βαράς μαλακία για πάρτη μας με διέταξε.
Ξεκουμπώνομαι και αμέσως πιάνω την ψωλή μου που έχει γίνει κοντάρι. Βαράω δυνατά και είμαι έτοιμος να χύσω ποτάμια. Ξαφνικά πριν την κορύφωση ακούω από μέσα τη Μίνα να μου λέει. Πάρε το καλτσάκι μου και φόρα το στον πούτσο σου και συνέχισε. Κάνω ακριβώς αυτό που με διέταξε και συνεχίζω να μαλακίζομαι. Σε λίγα δευτερόλεπτα χτυπιέμαι σαν ψάρι έξω από το νερό και τα καυτά υγρά μου πλημμυρίζουν το καλτσάκι της Μίνας. Και οι δυο τους ξεσπάνε σε δυνατά γέλια. Τα ακούω αλλά δεν μπορώ να αντιδράσω. Χωρίς να το καταλάβω η Μαρία βγάζει από τον πούτσο μου το καλτσάκι της Μίνας και μου το βάζει στο στόμα. Αυτό για επιδόρπιο μιας και δεν μας κέρασες γλυκάκι μου λέει. Έχω μείνει μαλάκας να καταπίνω τα χύσια μου και να βλέπω τις δύο κοπέλες να γελάνε με το θέαμα που έβλεπαν. Η Μαρία κλείνει την πόρτα με κοιτάζει και μου λέει. «Σήμερα πέρασες το τεστ θα γίνεις το πουτανάκι μας Δημητράκη! Περίμενε μήνυμα μου.» Αυτά είπε και πάτησε γκάζι και χάθηκε μέσα στη νύχτα. Για άλλο ένα βράδυ είχα μείνει μαλάκας και η Μαρία είχε παίξει όπως ήθελε μαζί μου. Με ότι δυνάμεις μου είχαν απομείνει κατευθύνθηκα προς το μετρό ελπίζοντας αυτή να είναι μόνο η αρχή….
Συνεχίζεται……

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 05:21:13 μμ »
 :thumbsup1: keep walking

Αποσυνδεδεμένος koke

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 694
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 580
  • -Έλαβε: 31
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 07:25:52 μμ »
αδερφε απλα εκπληκτικη ιστορια!!!!!Συνεχισε........ :wanker2:
Ειμαι Money slave σε κοπελες απο Θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος tasos15

  • Προχωρημένος
  • **
  • kaula
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 51
  • -Έλαβε: 6
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 10:57:12 μμ »
Φοβερηηηη εχς τρελαθει περιμενουμε την συνεχεια!!!  :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος George

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 26, 2016, 01:57:29 πμ »
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.. ;D Την σπάω σε πολλά κομμάτια για να μην γίνεται κουραστική στο διάβασμα και να έχει περισσότερη αγωνία. Σύντομα έρχεται το τέλος!

«Αύριο το βράδυ στις 9 Ανδρομάχης 25 στο Χαλάνδρι να έχεις μαζί σου ένα μπουκάλι κρασί και να είσαι ξυρισμένος παντού και αν αργήσεις θα σου γαμήσω ότι έχεις αγάμητο μαλάκα.» Ξύπνησα διαβάζοντας αυτό το μήνυμα στο κινητό μου και η στύση στο παντελόνι μου δεν ήταν από το πρωινό κατούρημα. Σηκώθηκα με το κεφάλι μου έτοιμο να σπάσει από την αϋπνία καθώς όλο το βράδυ προσπαθούσα να συνειδητοποιήσω τι είχε γίνει την τελευταία εβδομάδα. Η Αθηνά είχε φύγει από το μυαλό μου και πλέον υπήρχε μόνο ένα όνομα ΜΑΡΙΑ! Η μέρα κύλησε σχετικά γρήγορα χαζολογώντας από εδώ και από εκεί και από τις 5 το απόγευμα άρχισα να ετοιμάζομαι. Έκανα μπάνιο, ξυρίστηκα παντού και ετοιμάστηκα σα να πήγαινα γαμπρός στην εκκλησία. Έκλεισα πίσω μου την πόρτα και ξεκίνησα για ένα βράδυ που όμοιο του δεν θα είχα ξαναζήσει. Στο δρόμο σταμάτησα και πήρα ένα μπουκάλι κρασί όπως μου είχε ζητήσει η Μαρία και σε όλη τη διαδρομή πείραζα όποιο θηλυκό έβρισκα στο δρόμο. Σωστός κόκορας, με την αυτοπεποίθηση μέχρι τα αυτιά. Βρήκα εύκολα το σπίτι και πάρκαρα αμέσως. Η ώρα ήταν 9 παρά πέντε. Έκανα ένα τελευταίο τσιγάρο και χτύπησα το κουδούνι. Πρώτος όροφος ακούστηκε από το θυροτηλέφωνο η φωνή της Μαρίας. Ανέβηκα και βρήκα ανοιχτή την πόρτα και από το βάθος ακούστηκε μια φωνή μπες και κάτσε στο σαλόνι, ήταν η Μίνα. Μπήκα μέσα και έκατσα. Στην πρώτη μου ματιά το σπίτι ήταν σαν παλάτι. Έπιπλα και διακόσμηση που δεν δικαιολογούσαν την χρηματική επιφάνεια μιας φοιτήτριας, αλλά δεν έδωσα και πολύ σημασία. Μετά από λίγο σκάει μύτη η Μίνα. Χαιρετιόμαστε και μου προσφέρει λίγο από το κρασί που τους έφερα. Πιάσαμε χαλαρή κουβεντούλα για τη σχολή της και πόσες εργασίες είχε να κάνει. Χωρίς να το καταλάβω εν τω μεταξύ σκάει μύτη στο σαλόνι η Μαρία. Ντυμένη στην τρίχα λες και θα πήγαινε πρώτο τραπέζι Βέρτη. Σηκώνομαι να την χαιρετήσω και αμέσως μου λέει, δεν χρειάζεται και βγάζει τη μια γόβα της και μου φέρνει το πόδι της να το φιλήσω. Αμέσως εγώ δεν χάνω την ευκαιρία και δίνω ένα μεγάλο ρουφηχτό φιλί. Ένα χαμόγελο ικανοποίησης ζωγραφίστηκε στο πρόσωπο της και τράβηξε το πόδι της. Είπαμε δυο κουβέντες και ύστερα πήρε σοβαρό ύφος και με κοίταξε στα μάτια. Λοιπόν Κωστάκη όπως σου είπα και εχθές πέρασες το τεστ. Εγώ και η Μίνα θα σου κάνουμε την τιμή να ασχοληθούμε με τα ανώμαλα φετίχ σου με το αζημίωτο φυσικά και αφού είσαι φοιτητής και από φράγκα δεν παίζει τίποτα σκεφτήκαμε ένα τρόπο για να βγάλουμε λεφτά από την άχρηστη ύπαρξη σου. Καθόμουν σαν σκυλάκι που του μιλάει το αφεντικό του και άκουγα τα λόγια της Μαρίας τα οποία με μείωναν σαν άντρα αλλά και σαν προσωπικότητα. Κι όμως ήμουν εκεί ακούνητος και με την ψωλή μέσα στο παντελόνι μου κάγκελο. Από τη στιγμή που θα πεις το ναι θα παραδοθείς σε εμάς και δεν θα έχεις άποψη και γνώμη για το τι θα γίνει σήμερα το βράδυ εδώ. Συμφωνείς? ΝΑΙ απάντησα γρήγορα αρπάζοντας την ευκαιρία από τα μαλλιά. Μίνα πήγαινε φέρε τα εργαλεία για να ξεκινήσουμε είπε η Μαρία, αφού είχε πάρει το οκ από εμένα. Η Μίνα έφυγε και η Μαρία δεν έχασε χρόνο. Τι κοιτάς μωρή αχλάδο μου λέει. Γδύσου και στο πάτωμα αμέσως να κάνεις ζέσταμα με τις πατούσες μου, σε θέλω άψογο απόψε. Υπάκουσα σαν σκυλί και σε λίγα δεύτερα ήμουν στο πάτωμα γυμνός να γλύψω τα τακούνια από τις γόβες της. Μου έβαζε αργά και βασανιστικά το τακούνι μέσα στο στόμα και εγώ το πιπίλαγα σαν να ήμουν μωρό παιδί. Βγάζει τη μία γόβα και μου ακουμπάει τη μυρωδάτη πατούσα της πάνω στη μούρη μου. Είχε βγει πριν λίγο από το μπάνιο και το πέλμα της είχε ακόμα τη γεύση από το αφρόλουτρο. Άρχισα να γλύφω την πατουσάρα της και να ρουφάω τα δάχτυλα. Η πούτσα μου ήταν έτοιμη να σκάσει και τα αρχίδια μου είχαν πρηστεί. ΜΗΝ διανοηθείς να χύσεις σε γάμησα πουστόπαιδο. Η Μίνα έφτασε στο σαλόνι κρατώντας μια τσάντα και ένα λάπτοπ στο χέρι της. Η Μαρία παίρνει την τσάντα και η φίλη της ανοίγει το λαπτοπ και ψάχνει στο ίντερνετ κάτι που δεν μπορώ να δω. Ενώ χάζευα τη Μίνα η Μαρία μου δίνει ένα κόκκινο στρινγκ και μου λέει το βάζεις και δεν ακούω κυχ. Υπάκουσα πάλι χωρίς να φέρω αντίρρηση. Το στρινγκακι με έκοβε αλλά δεν μπορούσα να πω κουβέντα. Φόρα και αυτό μου λέει και μου δίνει μια μάσκα γουρουνιού. Κοίτα το καλό μας γουρουνάκι που θα γεννήσει για εμάς χρηματάκι φώναξε και γέλασαν και οι δυο. Οι δύο τους φόρεσαν επίσης από μια μάσκα, αλλά από αυτές που κρύβει μόνο τα μάτια. Η Μίνα είχε τελειώσει με το λαπτοπ και πλέον μπορούσα να δω καθαρά. Ήταν μέσα σε ένα site με sex cams. Μέσα στο site έβλεπα το σαλόνι της Μαρίας και τότε κατάλαβα ότι εμείς ήμασταν οι πρωταγωνιστές. Τα έχασα. Δεν ήξερα τη να κάνω. Για καλή μου τύχη η Μαρία το κατάλαβε και μου έριξε ένα χαστούκι που με επανέφερε στην τάξη. Συμφώνησες αρχίδι δεν έχει πίσω τώρα. Η Μίνα έστριψε την κάμερα του λαπτοπ προς τον καναπέ όπου καθόταν η Μαρία, η οποία είχε αρχίσει να κάνει ένα αισθησιακό στριπτιζ μπροστά στην κάμερα. Σε λίγα λεπτά ήταν μόνο με τα εσώρουχα. Αααααχ αυτές οι βυζάρες της. Σκέτη κόλαση. Μόλις το σουτιέν της ακούμπησε το πάτωμα, ο δικός μου πούτσος ακούμπησε το ταβάνι. Δεν γίνεται να έχει τόσο τέλειο στήθος είπα από μέσα μου. Η Μίνα που τόση ώρα κοιτούσε μπήκε και αυτή μέσα στο παιχνίδι. Άρχισε να γλύφει τις βυζάρες της Μαρίας που ήδη έσταζε από κάτω και τα πρώτα βογγητά δεν άρχισαν να έρθουν. Σαλιώνει ένα δάχτυλο, τραβάει το στρινγκάκι της και της το καρφώνει μέσα της. Τα βογγητά γίνονται πιο πολλά και πιο έντονα. Βγάζει το δάχτυλο από το μουνάκι της Μαρίας και το γλύφει όλο νάζι. Όλη αυτή την ώρα ένας ήχος από το λαπτοπ μου είχε πάρει τα αυτιά. Η Μίνα αφού έχει αφήσει τη Μαρία πάει στο λαπτοπ και αφού ψάχνει λίγο της λέει.
-Έχουμε μαζέψει ήδη 1500 άτομα και μας έχουν δώσει αρκετά token.
Νομίζω είναι η ώρα της λέει η Μαρία και αφού η Μίνα της κλείνει το μάτι κοιτάει προς εμένα. Θα φανείς επιτέλους χρήσιμος και εσύ μαλάκα. Η Μαρία κοιτάει προς την κάμερα και με χαρά λέει προς όλους αυτούς που την έβλεπαν. Tonight we will have a special show with a guest, take out your wallets and let’s have fun. The party begins!
Συνεχίζεται….

Αποσυνδεδεμένος tasos15

  • Προχωρημένος
  • **
  • kaula
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 51
  • -Έλαβε: 6
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 26, 2016, 02:06:18 πμ »
Μου εχει κοπει η ανασααα πωωωω θα με σκασεισσσσσ περιμενωωω την συνεχεια!!! εισαι τελειοσ μπραβοοο παρα πολυ καυλαααα βαλε βαλε τωρα!!!!

Αποσυνδεδεμένος George

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 27, 2016, 12:58:55 πμ »
Έλα εδώ τώρα μαλάκα με διέταξε η Μαρία. Υπάκουσα αμέσως και μπουσούλησα προς το μέρος της. Έφτασα μπροστά της. Μου δίνει μια δυνατή σφαλιάρα και μου δίνει της πατούσες της στο στόμα να της γλύψω. Όσο έγλυφα άκουγα από το λαπτοπ αργά και σταδιακά τον ίδιο ήχο με πριν. Τοινκ τοινκ. Από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι αυτά τα token που έλεγε η Μίνα πριν. Όλοι αυτοί που έβλεπαν στο site γούσταραν το θέαμα.
-Πολύ ψόφια πράγματα ρε Μαρία, έχω νύχια αύριο κομμωτήριο και το βράδυ θέλω να πάω Βέρτη. Κάνε κάτι πρέπει να μαζέψουμε πολλά σήμερα.
Η Μίνα ακούστηκε όλο παράπονο και η Μαρία με αγριοκοίταξε. Πιασε μου την τσάντα είπε αμέσως η Μαρία και η φίλη της την έφερε γοργά. Δεν ήξερα τι να περιμένω. Πώς μπορούσα εγώ να τους προσφέρω όλα αυτά που έλεγε πριν η Μίνα. Οι σκέψεις μου διακόπηκαν από τη δυνατή φωνή της Μαρίας. Γύρνα τον κώλο σου στην κάμερα και τούρλωσε τον ΤΩΡΑ! Αυτό και έκανα χωρίς δεύτερη κουβέντα. Μινάκι πάρε το τζελ και παίξε λίγο με την κωλοτρυπα του μαλάκα μέχρι να ετοιμαστώ. Ξαφνιάστηκα. Πρώτα μου έδωσαν να φάω τα χύσια μου και τώρα θα μου έβαζαν δάχτυλο στον κώλο μου. Πόσο πιο κάτω θα έπεφτα? Πώς γίνετε δύο κορίτσια που ήταν φοιτήτριες να ξέρουν τέτοια προχωρημένα πράγματα? Τι θα σκεφτόταν η Αθηνά άμα με έβλεπε έτσι. Ήμουν χαμένος, ήθελα να ανοίξω την πόρτα και να εξαφανιστώ. Τότε ένιωσα την κωλοτρυπίδα μου να παγώνει. Κατάλαβα ότι ήταν το τζελ που έλεγε πριν η Μαρία. Η Μίνα το άπλωνε σιγά σιγά πάνω στην τρυπούλα μου και μου έβαζε το κωλοδάχτυλο της μέσα μου. Ο κώλος μου το δέχτηκε σχετικά εύκολα. Το έβαζε μέχρι το τέλος και το έβγαζε πάλι έξω. Ένιωθα το δάχτυλο της να μου ανοίγει τον κώλο και δεν μίλαγα απλά καθόμουν σαν πουτάνα. Σύντομα έχωσε και δεύτερο δάχτυλο και τρίτο. Εκεί ο κώλος μου είχε ανοίξει αρκετά. Πρόσθεσε λίγο τζελ ακόμα και συνέχισε το έργο της. Όπως ήμουν στα 4 και με δαχτύλιαζε η Μίνα βλέπω μπροστά μου τη Μαρία. Σηκώνω το κεφάλι μου και τη βλέπω να φοράει ένα μαύρο στραπον. Δεν ήταν πολύ χοντρό αλλά το μάκρος του με τρόμαζε. Σκύβει λίγο και άρχισε να μου βαράει πουτσοσκάμπιλα. Ρούφα το πόρνη μου είπε. Ανοίγω το στόμα μου και μου καρφώνει το καυλί της στο λαρύγγι. Δάκρυσα και πνίγηκα. Τα σάλια μου έτρεχαν πάνω στο πλαστικό πέος της. Χαχαχαχα ακούγετε η Μαρία. Δεν ξέρεις να κάνεις τσιμοπύκια Κωστάκη? Μη φοβάσαι θα μάθεις σήμερα. Με πιάνει από τα αυτιά της μάσκας και με βάζει να ρουφάω τον μαύρο πούτσο της. Γίνομαι καλύτερος, προσπαθώ να μην την απογοητεύσω. Όλη μου η προσοχή είναι στη Μαρία και έχω ξεχάσει τη Μίνα που από πίσω συνεχίζει ακάθεκτη το έργο της. Ο κώλος μου έχει ανοίξει αρκετά πλέον. Η Μαρία σηκώνετε και έρχεται από πίσω μου. Ετοιμάσου να γαμηθείς πουτάνα! Γυρίζει προς την κάμερα και λέει. Give us tokens and I will fuck this slut! Ο ήχος που πριν ήταν αργός τώρα γίνεται ασταμάτητος. Τοινκ τοινκ τοινκ συνέχεια. Το χαμόγελο της Μαρίας δεν μπορούσε να σβήσει πλέον από τα χείλη της. Μου χώνει σιγά σιγά το πουτσοκέφαλο από το στραπον αλλά δεν βρίσκει μεγάλη αντίσταση, η Μίνα είχε κάνει καλή δουλειά. Σπρώχνει προς τα μέσα και με καρφώνει μέχρι το τέρμα. Ξεκινάει να με γαμάει πιο γρήγορα και σταθερά. Νιώθω απαίσια πλέον. Είμαι κανονική πουτάνα. Προσπαθώ να σφίξω τον κώλο μου αλλά μάταια η σούφρα μου έχει ανοίξει. Η Μαρία δεν σταματά και με γαμάει κανονικότατα πλέον. Χορεύω πάνω στον πούτσο της. Τα token δεν σταματούν να έρχονται. Όλοι όσοι βλέπουν με πληρώνουν σαν να είμαι πουτάνα τους. Βασικά τη Μαρία πληρώνουν για να κάνει τα κέφια της. Η Μίνα βλέποντας πως το πάρτυ έχει ξεκινήσει για τα καλά έρχεται από μπροστά μου και μου δίνει τα πόδια της να τα γλύφω. Βογγάω από ηδονή και η πούτσα μου δεν έχει σταματήσει να είναι καυλωμένη. Είσαι μέσα από τη μάσκα, δεν σε ξέρει κανείς και ίσως να μην ξανακάνεις κάτι τέτοιο ποτέ στη ζωή σου σκέφτηκα από μέσα μου. Θα είναι σαν μια ιστορία που λες από το στρατό μετά από χρόνια μόνο που θα την λες στον εαυτό σου. Αυτή μου η σκέψη με έκανε να χαλαρώσω και ως δια μαγείας τα χέρια μου ακούμπησαν τα κωλομάγουλα μου και άνοιξα από μόνος μου τον κώλο μου. Ξεσκισέ με φωνάζω στη Μαρία και ρουφάω όλο το πόδι της Μίνας. Το πάρτυ είχε ανάψει για τα καλά και η νύχτα είχε δρόμο ακόμα…
Συνεχίζεται…..

Σύντομα το 5ο και τελευταίο μέρος της ιστορίας ελπίζω να σας αρέσει παίδες. ;D

Αποσυνδεδεμένος tasos15

  • Προχωρημένος
  • **
  • kaula
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 51
  • -Έλαβε: 6
Απ: Γεια σου Μαρια!
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 27, 2016, 05:25:26 μμ »
Δινεις ρεστα καταπληκτικη ιστορια συνεχισε!!!περιμενουμεεε εχω τρελαθει στην μαλακια!!!  :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: