Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: "ατακα" και επιτοπου  (Αναγνώστηκε 2091 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LoveSoles

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 0
"ατακα" και επιτοπου
« στις: Μαΐου 05, 2016, 04:22:33 μμ »
Καλησπρεα και απο εμενα!!
Στην  παρεα μου εκανα παντα πλακα με τβην λεξη ποδολαγνος η  ποδολαγνεια και ειχα φτασει σε σημειο να μην ξερουν αν κανω η οχι :D
καλοκαιρο λοιπον πριν απο 2 χρονια και καποια στιγμη κανονιζουμε για καφε 7-8 ατομα !
2 ατομα απο την παρεα  εχουμε αμαξι και κανονιζουμε να περασω απο το σπιτι του φιλου μου να τους "μαζεψω" και να ξεκινησουμε!
8 τα βραδυ λοιπον και σταματω εξω απο το σπιτι του κολλητου μου και βλεπω το απιστευτο θεαμα κοκκινομαλλα γυρω στο 1.60
Με τα πιασηματα της (οπως μου αρεσει)τζιν παντελονι  με γυρισμενα τα μπατζακια  και πλατφορμα ροζ!!!!!
Και απλα εχω κατσει σαν χανος και κοιταω!!!!
Καλως τον king kong φωναζει ο κολλητος μου και η κοπελα γελαει σαν να μην υπαρχει αυριο.....
Παει λεω το χασαμε απο νωρις το παιχνιδι.....
Και ομως αδερφος κανονιζει και ανοιγει την μπροστα πορτα και της λεει να καθησει!!!( ρουα ματ κινηση για να σωσει την κατασταση)
"Φωτης χαρηκα πολυ" λεω και απλα κοιταω τα δαχτυλα της
Ολα τα καλα μαζι ειχε!!!! Γαλλικο χρωμα ,τα δαχρυλακια της ειχα μια κληση προς τα επανω και ισομετρικα το ενα πιο μικρο απο το αλλο!!!!
"Κατερινα" μου λεει  και πριν προλαβει να τελειωσει την κουβεντα της πεταγομαι και λεω
Δεν εχω ξανα δει πιο ομορφα δαχτυλα...... και μετα ησυχια...
Ο φιλος μου γελαει κανονιζει ποιος θα παει με ποιον στον αμαξι και ξεκιναμε!!!
Φτανουμε στο μαγαζι και και καθομαστε πλαι πλαι, ξεκινανε τημ κουβεντενκαι εγω απλα καρφωμενος στα ποδια την κατερινα....
"Ψιτ φτανει θα μου τα ματιασεις" μου λεει και γυριζω και με κοιταει στα ματια και μου σκαει ενα χαμογελο σαν νανλου εδινε το πρασινο φως.
Γελια στην παρεα και εμεις οι δυο καναμε παιχνιδια με  ματια
Και ολο εσκυβε και χαιδευε τα ποδια της οταν τα κοιταζα....
Ηρθε η ωρα που περιμενα!!!!!
Κουραστικα λεω να φυγω πεταει η κατερινα και συνεχιζε να χαιδευει τα ποδια της!!!
Θα σε παω εγω σπιτι αν ειναι γιατι θα τη  κανω   και εγω της λεω
Σύνέχέίά στό έπόμένό πόστ  λόγό πέρίόρίσμένής ώρά :D




Αποσυνδεδεμένος kneel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5466
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11429
  • -Έλαβε: 2340
Απ: "ατακα" και επιτοπου
« Απάντηση #1 στις: Μαΐου 05, 2016, 05:39:21 μμ »
Πανω που πας να μας φτιαξεις... τελος ?

Σημ:  Μη βιαζεσαι τοσο στο γραψιμο γιατι κανουν παρτυ τα ορθογραφικα !   :lol:

Αποσυνδεδεμένος LoveSoles

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 3
  • -Έλαβε: 0
Απ: "ατακα" και επιτοπου
« Απάντηση #2 στις: Μαΐου 05, 2016, 10:13:15 μμ »
Τωρα θα παιξει Τ9  για τα ορθογραφικα λογο δυσλεξίας
:D

Λοιπόν συνεχίζω φτάνοντας στο αμάξι
Καθόμαστε λίγο χωρίς να πω κατι Εγώ
Η Κατερίνα τότε 26 χρόνων ίδια ηλικία με εμένα τσακάλι ,κατάλαβα ότι κόλλησε και είπε
"Ο Κώστας (κολλητός -αδερφός που είπα πιο πριν) όταν είδε τις πλατφόρμες μου  μου είπε ότι θα πετάξεις κάποια ατάκα σχετικά με ποδια"
"Τα δάχτυλα σου ξεχωρίζουν... Ότι πιο σέξυ εχω δει" της λέω
Και ξεκινάει Να τα κουναει....
Εκεί είχα την πρώτη έπαρση σημαίας! !!!
Τώρα η Ποτέ είπα!!!
Μπορώ να τα δω χωρίς τα παπούτσια της λέω?
Την είδα λίγο σκαλωσε και μου είπε "ακόμη καλά καλά δεν έχουμε γνωριστεί....Αλλά σε παρακαλώ μέχρι εκεί....
Βγάζει το λουράκι από τον αστράγαλο και βάζει το δεξι της ποδι στις ταχυτητες.....
Παίδες μου καθαρό μεταξύ!!!!!
Γρήγορα γρήγορα ξανά έβαλε το παπούτσι της και μου είπε ότι ντρεπόταν και να την πάω σπίτι της...
Αλλάξαμε τηλέφωνα πήγα σπίτι μου και μετά από καμία ώρα αποφάσισα να ξανα βγάλω την ομάδα για το δεύτερο ημίχρονο λίγο πιο επιθετικά! !!!
Στέλνω μνμ " πες μου το Ναι και έρχομαι σπίτι σου μόνο και μόνο να σου φιλισω τα πόδια και φευγω."
Η απάντηση θεϊκή " ειχα δει σε ταινία (τσόντα αλλά ντρεπόταν :P)
  Σε κάτι τέτοιες στιγμές έπρεπε να στο φέρω στο προσωπο"
 :wanker2: ξεκινησα δεν θα ντραπωνα σας το πω!!!
 Μετά από πολύ κόπο την καταφερα να μου στείλει φωτο με τα πόδια της , και έγινε πανηγυρι!!!!!εστειλα και εγω τις αναλογες φωτο που μου ζήτησε.cyber  ftw!!!!
Δυστυχώς όμως η Κατερίνα από ότι μου είπε τις επόμενες μέρες ήταν στα χωρισματα με τον δικό της και μου είπε να μείνουμε στα μνμ μόνο....Κάτι που δεν με χάλασε!
Το παιχνίδι κράτησε για ένα μήνα περίπου όπου μετά από πολύ "μαχη" την καταφέρω να βρεθούμε αλλά με την προϋπόθεση μόνο για παιχνίδι...Χωρίς σεξ....
Αφού τα βρήκε με τον δικό της μου το είπε με ευγενικό τρόπο Ν το διαλύσουμε το θέμα κάτι που έκανα...
Και από τότε δεν βρεθήκαμε ποτέ...




Αποσυνδεδεμένος leader1975

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 272
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 8
  • -Έλαβε: 34
Απ: "ατακα" και επιτοπου
« Απάντηση #3 στις: Μαΐου 05, 2016, 10:18:18 μμ »
Το ανεκπληρωτο ονειρο ειναι οτι χειροτερο. Σε κυνηγα μια ζωη...

Αποσυνδεδεμένος kneel

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5466
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11429
  • -Έλαβε: 2340
Απ: "ατακα" και επιτοπου
« Απάντηση #4 στις: Μαΐου 06, 2016, 05:46:45 πμ »
Μια ολοκληρη ζωη. Οντως...