Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η εκπληξη της αφέντρας μου  (Αναγνώστηκε 6261 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος olafetishio

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 24
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Η εκπληξη της αφέντρας μου
« Απάντηση #15 στις: Ιουλίου 09, 2016, 02:05:10 πμ »
μμμμ  γινεται πιο καβλωτικο,,,συνεχισε,,μες στην καβλα  εισαι

Αποσυνδεδεμένος slave302000

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 11
Απ: Η εκπληξη της αφέντρας μου
« Απάντηση #16 στις: Ιουλίου 12, 2016, 09:51:50 μμ »
Πρέπει να έχω αποκοιμηθεί στα πόδια της για κάμποση ώρα,  κουρασμένος από την υπερπροσπάθεια να υπηρετήσω την αφέντρα μου όσο το δυνατόν καλύτερα, όταν νιώθω το απότομο τράβηγμα της αλυσίδας του κολάρου μου. Έχει αρχίσει να ξυπνάει και ένα απότομο τίναγμα του ποδιού της στο οποίο είναι δεμένο η αλυσίδα μου με προσγειώνει στην πραγματικότητα. Στο μεταξύ τα χέρια μου έχουν μουδιάσει από τις πολλές ώρες που είναι δεμένα πισθάγνωνα (όχι ότι άλλες φορές μένω δεμένος λιγότερες ώρες, έχει τύχει να μείνω δεμένος τρεις και πλέον ημέρες) και ο πούτσος μου έχει γίνει ένα με την μεταλλική θήκη στην οποία είναι κλειδωμένος προσπαθώντας να εκτονωθεί όμως μάταια. Περιμένω καρτερικά (δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς) να ξυπνήσει η αφέντρα μου. Μετά από λίγα λεπτά ακούω τον ήχο από τον αναπτήρα της και την μυρωδιά από το τσιγάρο της. Παράλληλα τεντώνει τα πόδια της προσπαθώντας να ξεπιαστεί που έχει ως αποτέλεσμα σε κάθε κίνηση να τραντάζει βίαια το κεφάλι μου από δω και από κει. Κάποια στιγμή ανασηκώνει το ένα της πόδι και το βάζει πάνω στο στήθος μου πιέζοντας με το τακούνι της την ρώγα μου, ενώ το άλλο ακουμπάει την ζώνη αγνότητας κάτι που φουντώνει εκ νέου τον ερεθισμό μου. Ανοίγω διάπλατα τα πόδια μου μήπως και δεχτώ κάποιο χάδι με την άκρη του παπουτσιού της στα μπαλάκια μου που πονάνε αφάνταστα, αλλά μάταια. Η αντίδρασή μου προκαλεί το ειρωνικό χαμόγελό της που φαίνεται να ξαναποκτά το χαμένο της κέφι. Ξελύνει την αλυσίδα μου από τον αστράγαλό της και πλησιάζοντας στον αυτί μου λέει: « Και τώρα για να δω τι θα κάνω για να ικανοποιήσω την καύλα σου. Τι, να μπεις μέσα μου; Αυτό βγάλε το από το χαζούλικο μυαλουδάκι.  Εννοείται ότι δεν πρόκειται να μπεις στο μουνί μου. Κοίτα μην επιμένεις πολύ γιατί στο τέλος θα μείνεις με το πουλί στο χέρι. Στάματα να μου φυλάς το πόδι, το έχεις μουλιάσει. Το ξέρω ότι έχεις μετανιώσει για την επιμονή σου αλλά είχες δεν είχες κατάφερες να με εκνευρίσεις. Και πάνω που έλεγα να σε αφήσω να διαλέξεις εσύ τον τρόπο να μαλακιστείς, έρχεσαι και με μια ανόητη ενέργεια τα χαλάς όλα. Αφού το ξέρεις ότι στο τέλος θα γίνει αυτό που θέλω εγώ, γιατί επιμένεις; Νομίζω ότι ένα μικρό μάθημα θα σε επαναφέρει στην πραγματικότητα, όχι για τίποτα άλλο αλλά για να θυμάσαι ποιος είναι το αφεντικό εδώ. Σταμάτα να μου φιλάς το τακούνι. Ξέρεις ότι όταν έχω αποφασίσει κάτι τίποτα δεν μπορεί να αλλάξει την γνώμη μου. Λοιπόν αποφάσισα ποια θα είναι η τιμωρία σου.» Και τραβώντας την αλυσίδα μου με οδηγεί στην άκρη του κρεβατιού της όπου με βάζει να καθίσω στα γόνατα, με το σώμα μου να στηρίζεται στο κρεβάτι. «Ξέρεις, πολλές φορές μέχρι τώρα είχα σκεφτεί αν υπάρχουν τρόποι να σε μαλακίζω χωρίς να νιώσεις την ηδονή της εκσπερμάτωσης και χωρίς να βγει καν η ζώνη αγνότητας που φοράς. Ψάχνοντας στο internet διαπίστωσα ότι αυτό είναι εφικτό και μάλιστα ιδιαίτερα αποτελεσματικό γιατί κρατάει τον ερεθισμό σου αμείωτο και την αφοσίωση σου σταθερή σε μένα. Το μόνο που χρειάζεται είναι να προσαρμοστούν ηλεκτρόδια στον πούτσο σου και να τροφοδοτηθούν με ρεύμα. Καθώς θα περνάει το ρεύμα από τον πούτσο σου θα νιώθεις να ερεθίζεσαι να πλησιάζεις στην εκπσπερμάτωση αλλά αυτό να μην συμβαίνει ποτέ» Ανοίγει λοιπόν τα πόδια μου και προσαρμόζει τα ηλεκτρόδια στον κλειδωμένο μου πούτσο. Για να κάνει ακόμα μεγαλύτερη την ηδονή μου βάζει στον κώλο μου έναν μικρό δονητή (κάτι που εξάλλου είχε υποσχεθεί). Αρχικά δεν νοιώθω και πολλά πράγματα. Στην ουσία μια μικρή δόνηση και ένα μούδιασμα σε τακτά χρονικά διαστήματα να διαπερνά τον πούτσο μου. Σταδιακά νιώθω το μούδιασμα από το ρεύμα να γίνεται συχνότερο και εντονότερο. Αυτό με κάνει να αισθάνομαι άβολα. Το αντιλαμβάνεται και γνωρίζοντας τι θα επακολουθήσει δένει την αλυσίδα μου σε ένα σταθερό σημείο περιορίζοντας τις κινήσεις μου. Αρχίζω να τρέμω από καύλα, θέλοντας να σπάσω τις χειροπέδες και να βγάλω την ζώνη αγνότητας για να παίξω τον πούτσο μου. Ωστόσο κάτι τέτοιο είναι αδύνατο. Ταυτόχρονα νιώθω κάτι να ρέει στα πόδια μου. Είναι το σπέρμα μου που βγαίνει χωρίς να έχω χύσει. Αντιλαμβάνομαι την παρουσία της αφέντρας μου να έρχεται από πίσω και να τοποθετεί κάτι κάτω από τον πούτσο μου. Παράλληλα ελέγχει τις χειροπέδες μου και δίνει ελαφρά χτυπήματα στο κωλαράκι μου. Αυτό συνεχίζεται για λίγα ακόμα λεπτά όταν ξαφνικά σταματά η δόνηση και το ηλεκτροσόκ στον πούτσο μου. «Φτάνει για σήμερα μου λέει. Αρκετά έχυσες.» Παρότι είμαι ήρεμος νιώθω το ίδιο αίσθημα της σεξουαλικής πείνας και της μη ικανοποίησης. «Σου άρεσε;» μου λέει. «Προσπάθησε να το συνηθίσεις γιατί έτσι πλέον θα χύνεις τις περισσότερες φορές από δω και πέρα».

Αποσυνδεδεμένος slave302000

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 11
Απ: Η εκπληξη της αφέντρας μου
« Απάντηση #17 στις: Ιουλίου 19, 2016, 11:59:10 πμ »
Σήμερα θα αναρτήσω το τελευταίο μέρος της ιστορίας που ξεκίνησα πριν μερικές μέρες. Δεν μπορώ να πείσω για το πόσο πραγματική είναι. Το αφήνω στην κρίση σας. Σύντομα θα ακολουθήσει και άλλη ιστορία.

Αποσυνδεδεμένος slave302000

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 11
Απ: Η εκπληξη της αφέντρας μου
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 19, 2016, 12:07:01 μμ »
Ξελύνει την αλυσίδα μου και τραβώντας της με οδηγεί στο σαλόνι πλάι στην αγαπημένη της πολυθρόνα. Δένει την αλυσίδα μου σε ένα από τα πόδια της πολυθρόνας και καταλαβαίνω από τον ήχο των τακουνιών της ότι απομακρύνεται. Επιστρέφει μετά από λίγο και κάθεται δίπλα μου. «Βγάλε την γλώσσα σου έξω» με διατάζει και χωρίς να πει κάτι σπρώχνει το κεφάλι μου στο πάτωμα. «Γλείφε» προστάζει και αρχίζω να γλείφω ένα υγρό από ένα πιάτο που πολύ γρήγορα καταλαβαίνω ότι είναι τα χύσια μου. Μέσα στον ερεθισμό μου εκστασιάζομαι ακόμα περισσότερο και χωρίς ίχνος ντροπής ή αηδίας γυαλίζω το πιάτο. «Μπράβο το καλό μου σκλαβάκι» είπε ειρωνικά, «Από ότι μπορώ να καταλάβω σου άρεσαν τα χύσια σου εεεε; Ήταν τόσο ερεθισμένο το μωρό μου που και τα χύσια του έγλειψε;. Έλα να σου βγάλω το κασκόλ για να βλέπεις αγόρι μου.» Μόλις απελευθερώθηκαν τα μάτια μου είδα την επιβλητική παρουσία της να κάθεται δίπλα μου σταυροπόδι ολόγυμνη φορώντας μόνο τα ψηλοτάκουνα πέδιλά της. «Πόνεσαν τα ποδαράκια μου τόσες ώρες που φοράω αυτά τα παπούτσια. Βγάλε σε παρακαλώ τα παπούτσια μου με το στόμα σου και γλείψε τα πόδια μου με την γλώσσα σου. Νομίζω ότι θα είναι ότι πρέπει για την περίσταση» Με δυσκολία έβγαλα τα παπούτσια της και άρχισα να γλείφω τα πόδια της για μια ακόμα φορά δεμένος χειροπόδαρα. Θέλησα να ρωτήσω πότε θα ξελύσει τα χέρια μου αλλά προκειμένου μην προκαλέσω την οργή της δεν μπήκα καν στον κόπο. Κάποια στιγμή τράβηξε τα πόδια της και στηρίζοντάς τα στα μπράτσα της πολυθρόνας που καθόταν άφησε σε θέα το μουνί της. Η εντολή ήταν απλή «Γλείφε». Έτσι για μια ακόμα φορά έγλυψα το μουνί της μέχρι που έχυσε. Στην συνέχεια με έσπρωξε με το πόδι της μέχρι που σωριάστηκα κάτω. «Τελικά ήσουνα αρκετά καλό σκλαβάκι σήμερα. Βάλε με το στόμα σου τα τσόκαρα στα ποδαράκια μου και κάθισε πλάι τους να ξεκουραστείς, σου αξίζει.». Ευχαριστημένος από την δική της ικανοποίηση, υπάκουσα στην εντολή της. Έβαλα με ευλάβεια τα τσόκαρα στα πόδια της και ξεχνώντας τον πόνο στα χέρια και τον πούτσο μου κούρνιασα τραβώντας μικρές ρουφηξιές από το άρωμα των ποδιών της που σε συνδυασμό με την μυρουδιά από το δέρμα των παπουτσιών της δεν επέτρεψαν τον φυλακισμένο ανδρισμό μου να ηρεμήσει.   

ΤΕΛΟΣ