Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Το έλιωσε με μπότα  (Αναγνώστηκε 7045 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sLaveAlex

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2586
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 527
  • -Έλαβε: 86
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:08:33 μμ »
ασχετο αλλα στην πατρα κοντα σε ενα μοναστηρι βγηκαν 2 μοναχοι με καραμπινα κ σκοτωσαν ενα σκυλι μπροστα στο αφεντικο του..

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:09:24 μμ »
ασχετο αλλα στην πατρα κοντα σε ενα μοναστηρι βγηκαν 2 μοναχοι με καραμπινα κ σκοτωσαν ενα σκυλι μπροστα στο αφεντικο του..

το εβαλα στο οτι να ναι....τσεκ μια το βιντεο να δεις

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:16:09 μμ »
Aπλά είναι λίγο διαφορετικό το ''θα την απέτρεπα'' από τον τρόπο που το έθεσες πάνω πάνω στο αρχικό σου post..  Φάνηκε σα να γούσταρες

Και φαντάσου δεν είμαι καν ζωόφιλος αλλά ο κακομοίρης ο Κέρμιτ είναι σα να πας να χτυπήσεις ένα μικρό panda...δεν μπορεί να πειράξει τίποτα και κανέναν..καμμία σχέση με φίδι που λες παραπάνω..

υγ. όταν λες έχεις crash fetish ? τη στήνεις σε καμμιά διασταύρωση και περιμένεις ποιος θα φύγει απο το stop ? ή μήπως εννοείς crush ?






 

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:44:29 μμ »
Φίλε αβγ δεν έχεις άδικο ότι υπάρχει μια διαφορά ύφους.
Έκρινα όμως ότι στο συγκεκριμένο forum ταιριάζει περισσότερο η πρώτη οπτική γι αυτό και δεν υπερτόνισα  τη δεύτερη.

Τώρα, ο βάτραχος σίγουρα δεν παραβίασε stop! :lol:
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος sLaveAlex

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2586
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 527
  • -Έλαβε: 86
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:51:19 μμ »
το εβαλα στο οτι να ναι....τσεκ μια το βιντεο να δεις

δεν 8ελω να το ξαναδω γιατι με βλεπω να πηγαινω στην πατρα στο μοναστηρι να τους αρχισω στα κλωτσομπουνιδια..

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 03:52:06 μμ »
εγώ θα σκεφτόμουν και το άλλο στη θέση σου.. για να λιώνει το βατράχι έτσι μη σου ποδοπατήσει και την καρδιά κατά τον ίδιο τρόπο...

(στειεύομαι προφανώς)...

Αποσυνδεδεμένος strangefuck

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 997
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 134
  • -Έλαβε: 40
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 04:36:56 μμ »
εμένα πάλι μου κάνει για φανταστική ιστορία... Αν είναι αληθινή φίλε το κορίτσι έχει πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος FeetLover23

  • *GF Pervert*
  • *****
  • I love Dirty feet
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 1576
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 53
  • -Έλαβε: 69
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 05:39:21 μμ »
Εξάλλου τόσα crash fetish βίντεο υπάρχουν εδώ και δεν θυμάμαι να διαμαρτυρήθηκες.

Εκτός απότι αυτά τα Videos είναι fake,θα σου έλεγα να ρίξεις μια ματιά να δεις αν διαμαρτυρήθηκα ή όχι!!!

Αποσυνδεδεμένος toemania

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 588
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 06:34:46 μμ »
 Περα του γνωριζουμε τι μπορει να συμβαινει στα χωρια και με τους ανθρωπους που μεγαλωνουν εκει,μια ερωτηση δεν σημαινει οτι σε ανακρινουμε κιολας!Εκανες ενα ποστ στην τελικη,τι περιμενες?
Η πιο πικρή απογοήτευση που νιώθεις είναι όταν προσφέρεις καλοσύνη και σου την ανταποδίδουν με την αδικία

Αποσυνδεδεμένος knight69

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • OK
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 820
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 43
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 01:41:41 πμ »
εγώ θα σκεφτόμουν και το άλλο στη θέση σου.. για να λιώνει το βατράχι έτσι μη σου ποδοπατήσει και την καρδιά κατά τον ίδιο τρόπο...

(στειεύομαι προφανώς)...

Και πάλι σωστός. Όταν πρωτοέγραψα αν θα έπρεπε να προβληματισθώ για τη σκληρότητά της, αυτό εννοούσα. Αυτό το κορίτσι έχει κάτι το brutal (σημειωτέον, είναι μικρή, όμορφη και sexy), που θέλω να το εξερευνήσω και να το γνωρίσω. Άλλος κόσμος. Και δεν σας κρύβω, ότι γενικότερα το στυλ της (δεν αναφέρομαι στο περιστατικό) με φτιάχνει. Αν η σχέση θα σοβαρέψει, θα δείξει.

Αγαπητέ toemania μπορεί να παρεξήγησα το ύφος της ερώτησής σου. Αυτά έχει δυστυχώς ο γραπτός λόγος.
Αλλά παρεμπιπτόντως (κι ανεξάρτητα από σένα) με ξενίζει που κάποιοι δεν χάνουν ευκαιρία να ξετρυπώνουν την παραμικρή αφορμή για να   
βροντοφωνάξουν τις κοινά αποδεκτές πολιτικά ορθές ατάκες. Έχω διαπιστώσει ότι τέτοιοι τύποι συχνά λένε τα ίδια και χειρότερα στις κατ΄ιδίαν συζητήσεις τους.
Για έναν εναλλακτικό ερωτισμό.

Αποσυνδεδεμένος abc12

  • *GF Pervert*
  • *****
  • The empty can rattles the most
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 9705
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 399
  • -Έλαβε: 681
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 08:43:34 μμ »
τώρα είδα το ποστ. χμ αυτό μπορεί να λέει διάφορα, όχι το ότι έλιωσε το βατράχι αλλά εσύ πιθανώς να το συνέδεσες στο πίσω μέρος του μυαλού σου με κάτι γενικότερα σκληρό που βγάζει και αυτό να εννοούσες ότι σου έκανε εντύπωση. Στις περισσότερες περιπτώσεις πάντως το να φαίνεται κάποιος σκληρός με συγκεκριμένες αντιδράσεις ή συμπεριφορές δείχνει ότι πάει να καλύψει κάποια ανασφάλεια. (σ.σ. έχω ξεφύγει εντελώς από την κουβέντα περί κέρμιτ - εστιάζω σε αυτό που γράφεις για τη σκληρότητά της).

Τι να πω είναι κ αρχή από ότι κατάλαβα.. be careful γιατί αν λες ότι είναι μικρή, σκληρή και σέξυ και σε φτιάχνει δεν ξέρω αν αληθεύει (πιθανότατα όχι - οι άντρες είμαστε πιο επιφανειακοί στην αρχή ψαρώνουμε λίγο πιο εύκολα), αλλά σίγουρα την έχεις πατήσει ( τσιμπηθεί εννοώ )

cheers anyway... :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος fnjn

  • *GF Pervert*
  • *****
  • This is the END ....a dead END !!!
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 6361
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 471
  • -Έλαβε: 42
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 01:38:50 πμ »
εγω ενα εχω να πω σιγα τα αυγα ενταξει τι εκανε σκωτοσε ενα βατραχο κακος γιατι ο βατραχος δεν ειναι βλαβερος κι δε βλαπτει κανενα ...αλλα οχι κι εχει προβλημα η κοπελα ....απο κει και περα οτι εγινε εγινε κι δεν αλαζει πιος ο λογος να λεμε οτι η κοπελα εχει προβλημα ..αν σκωτονε ενα σκυλο μια γατα με ενα τοσο βαναυσο τροπο θα ητνα διαφορετικο εκει ναι θα λεγα δε στεκει κατα να μεν ο βατραχος δεν ειναι βλαβερος αλλα δεν ειναι κι κατι οικιο σε πολλους ανρωπους κι τους αηδιαζει εγω προσωπικα δε θα σχολουμου μαζι του το πολυ να το ξανα πεταγα στο νερο αλλα πολλαι τα σκωτοωνουν φιδια ναι θα το σκωτωνα για τα ποντικια που ειπατε πιο πριν σαφως κι τα σκωτωνουμε αμα ειναι στα σπιτια γιατι εχουν ενα καρο αρρωστιες που κουβαλανε πανω τους μονο κι μονο να φας κατι η να αγγιξει μια πλυγη σου απο κει που περασε το ποντικει κι εχεις μολυνεθει εχω περιστατικο απο γειτονα που πηγε στο χωριο τοθ κι εχει στην αποθηκη ποντικια κι πηρε λαδι κι εβαλε στο φαγητο κι δε το καταλαβε κι πηγε στο νοσοκομειο απο θαυμα γλυτωσε τι να λεμε τωρα δεν ειναι το ιδιο με τα χαμστερακια οι αρουραιοι ....αυτα
  closed do not disturb  ! ! !

Αποσυνδεδεμένος original21

  • Νέος
  • *
  • +Ε Γ Ε Ρ Θ Η Τ Ο+
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 06, 2012, 08:26:32 μμ »
egw kaulwsa pou diavasa tin istoria :P (pou na imouna kai brosta) ...........tha ton epeza brosta tis :P

Aπαγορεύονται τα greeklish. Παρακαλώ διάβασε τους κανόνες
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 06, 2012, 11:23:21 μμ από PJ »
Θα'ρθεις σαν αστραπη θα'χει η χωρα γιορτη.

mousitsa

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 06, 2012, 08:40:06 μμ »
egw kaulwsa pou diavasa tin istoria :P (pou na imouna kai brosta) ...........tha ton epeza brosta tis :P

και θα στον ελιωνε και σενα με την μποτα μετα....


Αποσυνδεδεμένος Atherside27

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Το έλιωσε με μπότα
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 18, 2018, 07:59:56 μμ »
Καλησπέρα είμαι νεος στο forum και ζητω συγνώμη αν κανω κάποιο λαθος. Λοιπόν εχω το ιδιο φετιχ με το παιδι που έγραψε για τη κοπελα του που πατησε το βατραχάκι. Εμενα προσωπικα αν μου συνέβαινε κατι τέτοιο θα φαινόταν απ την εκφραση μου οτι θα γουσταρα τρελά και θα με καταλάβαινε. Προσωπικά οι γυναίκες είναι καπως ευαίσθητες και δε σκοτωνουν ετσι εύκολα. Δεν συμφωνώ με το να αφαιρεις μια χωη αλλά πολλες φορές η κ...λα εκείνη την ώρα ξεπερναει τα όρια. Ειχα βγει κάποτε με τη κοπελα στην Αθήνα και θυμάμαι φοραγε timberland μποτάκια κίτρινα ειχε βρεξει και ετσι οπως περπαταγαμε χερι χερι και μιλαγαμε μπροστα μας υπήρχε λιμνουλα με νερό εγω εκανα ακρη εκείνη προτίμησε να πατησει μεσα και να πλατσουρισει, βλέποντας τη τρελάθηκα ήμουν ετοιμος να τελειώσω απο μονος μου εκείνη δε καταλαβε τίποτα αλλα το εχει συνήθειο να παταει στα νερά. Αυτο το φετιχ το ειχα απο μικρός μου αρεσε να βλέπω γυναίκες να φοράνε μπότες και είτε να πατανε στα νερα της βροχής είτε να καταστρέφουν κατι κατω απ τη μποτα τους, βέβαια με τα χρόνια εξελιχθηκε πιο πολυ μου αρεσε να βλέπω γυναίκες να πατανε Μικρά έντομα οπως πχ κατσαρίδες η ακρίδες... αλλα μεχρι εκεί. Είμαι crushφετιχιστης, προσπαθώ να το διωξω αλλα μου είναι τοσο δύσκολο... σαν συμπέρασμα να πω ότι αυτο το φετιχ το εχω εγω αλλα δε με επηρεασε ποτέ σε θέματα σεξ η συμπεριφοράς