Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Κυρίες με Καλσόν  (Αναγνώστηκε 3056 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pankalson

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 19, 2020, 10:45:31 μμ »
Περπάτημα κάνα τρίωρο στον ήλιο και στη ζέστη  μετά καφέ στον ήλιο,
και μόνο που σκέφτομαι οτι έχουν ιδρώσει θέλω να μυρισω τα καλτσακια της σαν τρελός.
Πόσο να αντέξεις  :suuuuck: :suuuuck:

Συνδεδεμένος ap

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 20, 2020, 12:38:36 πμ »
Περπάτημα κάνα τρίωρο στον ήλιο και στη ζέστη  μετά καφέ στον ήλιο,
και μόνο που σκέφτομαι οτι έχουν ιδρώσει θέλω να μυρισω τα καλτσακια της σαν τρελός.
Πόσο να αντέξεις  :suuuuck: :suuuuck:



Ω. θεοί!!!  :-* :-*
 :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος pankalson

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 23, 2020, 04:42:20 μμ »
Περπάτημα κάνα τρίωρο στον ήλιο και στη ζέστη  μετά καφέ στον ήλιο,
και μόνο που σκέφτομαι οτι έχουν ιδρώσει θέλω να μυρισω τα καλτσακια της σαν τρελός.
Πόσο να αντέξεις  :suuuuck: :suuuuck:

Τα αφήνει μετά όπου να ναι, βγαίνει με φίλες λες και ξέρει ότι θα "ασχοληθώ" μαζί τους και θα τα τακτοποιήσω.
Είναι και αυτή η μυρωδιά από το καλσονακι, σε έχει αφήσει και μόνο σου έτσι και κάνεις το λάθος και το μυρίσεις αντε να συγκρατηθείς μετά.   :shifty: :w00t:


Αποσυνδεδεμένος greekfl1

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 10, 2020, 05:29:06 μμ »
Προσωπικά μου αρέσουν τα γυναικεία πόδια όταν είναι όμορφα και περιποιημένα και ξενερώνω αν είναι άσχημα. Όταν είναι ντυμένα όμως και με καλσόν τότε είναι αποθέωση. Τα βλέπω απίστευτα σέξυ με το καλσόν αλλά ακόμη και την κάλτσα τη νάυλον. Ειδικά το χρώμα του ποδιού είναι το καλύτερο. Προτιμώ μια γυναίκα να φοράει πχ μπαλαρίνες με νάυλον κάτσες απ ότι καλσόν, φούστα με μπότες γιατί η μπότα δεν βγαίνει, ενώ με την μπαλαρίνα μπορεί να δεις κάποιο shoeplay και dangling έξω. Οι μπαλαρίνες για μένα με την νάυλον κάλτσα είναι πολύ σέξυ συνδυασμός και η μπαλαρίνα γενικά είναι ένα σεμνό και ταυτόχρονα σέξυ παπούτσι. Έχει τύχει σε αρκετές γυναίκες να μη με ενθουσιάζει το πόδι τους γυμνό και με το καλσόν να παθαίνω πλάκα. Οπότε προσωπικά θεωρώ ότι το φετίχ μου είναι τα κάτω άκρα των γυναικείων ποδιών και σαν αντικείμενο είναι το καλσόν. Ο συνδυασμός των δύο απλά σκοτώνει.

Αποσυνδεδεμένος Y

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 627
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 76
  • -Έλαβε: 8
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 10, 2020, 06:37:14 μμ »
Αν είναι καθαρά και μοσχομυρωδάτα !!! τα πόδια , και φυσικά και το καλσόν-κάλτσες !!! τότε ΝΑΙ  :wanker2:

sex-sea-sun !!!

Αποσυνδεδεμένος greekfl1

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 11, 2020, 05:44:53 μμ »
Και να προσθέσω το εξής: Μου αρέσει πολύ περισσότερο όταν δεν υπάρχει γυμνό ή ημίγυμνο. Προτιμώ την γυναίκα ντυμένη με ωραίο καλσόν ή νάυλον κάλτσες. Όπως το κάτωθι site:

www.nylonfeetparty.com


Αποσυνδεδεμένος Άγγελος.

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 530
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κυρίες με Καλσόν
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 26, 2020, 10:54:17 μμ »
Προσωπικά μου αρέσουν τα γυναικεία πόδια όταν είναι όμορφα και περιποιημένα και ξενερώνω αν είναι άσχημα. Όταν είναι ντυμένα όμως και με καλσόν τότε είναι αποθέωση. Τα βλέπω απίστευτα σέξυ με το καλσόν αλλά ακόμη και την κάλτσα τη νάυλον. Ειδικά το χρώμα του ποδιού είναι το καλύτερο. Προτιμώ μια γυναίκα να φοράει πχ μπαλαρίνες με νάυλον κάτσες απ ότι καλσόν, φούστα με μπότες γιατί η μπότα δεν βγαίνει, ενώ με την μπαλαρίνα μπορεί να δεις κάποιο shoeplay και dangling έξω. Οι μπαλαρίνες για μένα με την νάυλον κάλτσα είναι πολύ σέξυ συνδυασμός και η μπαλαρίνα γενικά είναι ένα σεμνό και ταυτόχρονα σέξυ παπούτσι. Έχει τύχει σε αρκετές γυναίκες να μη με ενθουσιάζει το πόδι τους γυμνό και με το καλσόν να παθαίνω πλάκα. Οπότε προσωπικά θεωρώ ότι το φετίχ μου είναι τα κάτω άκρα των γυναικείων ποδιών και σαν αντικείμενο είναι το καλσόν. Ο συνδυασμός των δύο απλά σκοτώνει.
Η τοποθέτηση και η περιγραφή σου με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο!!!